Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Care Cat @ 03.02.2023 12:55
Bet kāpec nevar braukt uz ārzemēm bildēt, ja visas iespējas to atļauj darīt? ?

Bet kāpēc nevar ieguldīt to naudu drēbēs,to kvalitātē, uzņēmumā, nevis bombīgās bildēs?
03.02.2023 22:31 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.07.2020
Vai patiešām gandrīz katru dienu jāatrādās apakšveļā?
Tas jau kļūst garlaicīgi.
03.02.2023 22:32 |
 
Reitings 142
Reģ: 07.12.2022
Vai patiešām gandrīz katru dienu jāatrādās apakšveļā?
Tas jau kļūst garlaicīgi.

mums skauž
03.02.2023 22:53 |
 
Reitings 30179
Reģ: 11.02.2015
Nevienai nelikās max awful tas rīta storijs, kur ņuris jautrojas un didra tikai pukst - nu ko tu dari?!
Tik šausmīgi svarīgāk ir izstāstīt par izrakstīšanos no apartamentiem un apkodīto picu, ka nevar uz brīdi patizloties kopā ar vīru?..
Bet vienmēr taču tādi funny reels tiek likti, izaicinājumi...jautrais pārītis tak!
03.02.2023 23:06 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
gribuiemestkapeiku @ 03.02.2023 21:36
Man tāds jautājums ne pa tēmai šobrīd- didra kādreiz kā māte ir aizvedusi pati savu mazuli pie ārsta vai viņai jāmočī daudz? Kaut kā galvā ieskrēja,ka ņuris visu laiku vedis. Es saprotu,ka abi vecāki un tas ir pat ļoti labi,ka tēvs tā iesaistās,bet katru reizi? Mans vīrs aizvestu mazo,ja es paprasītu vai nevarētu,bet tomēr es pati gribu iet un pati parunāt ar ārstu,tas tā savam sirdsmieram ? ja māte tāda močītāja,ka pat nevar ne reizi aizvest pie ārsta,jo jāgora dirsa kamerās,tad tādām nevar vairs dzemdēt. Pietiek Latvijā mammas nemīlētu bērnu.
aizveda tikai tad ,kad bērns vēl bija viņai vēdera:)
03.02.2023 23:07 |
 
Reitings 2183
Reģ: 11.10.2022
Didras jauno laiku valodas vācelīte turpina spridzināt - " Pirmā redzēšana!"
Okeii,okeii 😎😁👌
Vrvrrr..
03.02.2023 23:17 |
 
Reitings 344
Reģ: 25.01.2023
Manas pārdomas par Elinčika tagadni/nākotni.
Netflix noskatījos jauno Pamelas Andersones dokumentālo filmu par viņas dzīvi.
Viņa tā arī pateica, ka tie jaunības gadi ar silikoniem, erotiku, krūtīm, skandāliem, n-tajām laulībām, kaut kur pa vidu izauga 2 traumēti bērni.. Pati atzinās un ir sapratusi, ka tajā brīdī bija pilnīgs izsmiekls un labi pateica to, ka bija “karikatūra”. Pupains objekts, bez smadzenēm. Kaut kā viss tik ļoti savilkās ar Elinčika situàciju. Bet nu Pamelai tur ne ēšanas traucējumi, nekas tāds.
Varbūt vēl kāda ir skatījusies un arī sajuta to pašu vibe, ka cilvēks nesaprot ko dara un padara sevi par izsmieklu un mēslu..
03.02.2023 23:19 |
 
Reitings 96
Reģ: 20.12.2019
gribuiemestkapeiku @ 03.02.2023 21:36
Man tāds jautājums ne pa tēmai šobrīd- didra kādreiz kā māte ir aizvedusi pati savu mazuli pie ārsta vai viņai jāmočī daudz? Kaut kā galvā ieskrēja,ka ņuris visu laiku vedis. Es saprotu,ka abi vecāki un tas ir pat ļoti labi,ka tēvs tā iesaistās,bet katru reizi? Mans vīrs aizvestu mazo,ja es paprasītu vai nevarētu,bet tomēr es pati gribu iet un pati parunāt ar ārstu,tas tā savam sirdsmieram ? ja māte tāda močītāja,ka pat nevar ne reizi aizvest pie ārsta,jo jāgora dirsa kamerās,tad tādām nevar vairs dzemdēt. Pietiek Latvijā mammas nemīlētu bērnu.

Interesanti, ja Džeisons, nedod Dievs, nokļūtu slimnīcā. Kurš ar viņu tur paliktu?
Es ar savu mazo nesen biju slimnīcā, dēliņš ir mēnesi vecāks par Džeisonu. Nespēju iedomāties, ka es nebūtu viņam blakus, bet Didras gadījumā 100p. viņa tikmēr “močītu”!
03.02.2023 23:19 |
 
Reitings 3117
Reģ: 29.12.2022
Pirms laika skatījos kaut kādu beremenna v 16 sēriju,kur mazulim bija problēmas un 2 ned bija jāpaliek slimnīcā, bet māmiņa pateica,ka viņai tur garlaicīgi un ja vajadzēs viņu,tad atbrauks, bet tā nav ko tur palikt. Pilnīgi liekas didras līmeņa mātes instinkts. Paldies dievam,ka tam jaukajam puisītim Džeisonam viss ir labi un nekas tāds nav bijis jāpiedzīvo un cerams arī nebūs (tāpat kā visiem bērniņiem), jo cilvēks,kuru mazulītim visvairāk vajag (mamma) blakus nebūs,jo nav ne laika,ne vēlmes.
03.02.2023 23:29 |
 
Reitings 2243
Reģ: 19.05.2022
Metaforaas @ 03.02.2023 22:31

Bet kāpēc nevar ieguldīt to naudu drēbēs,to kvalitātē, uzņēmumā, nevis bombīgās bildēs?

Tu esi ieguldījusi SAVU naudu loti kvalitatīvā apģērbā?
Kvalitatīvs un dārgs apģērbs- cik no jums pašas tādu pērk? Protams, protams, visas te nēsā Ivetas Vecmanes autordrēbes un pēc pasūtījuma šuj apavus…
Ar ko Didrihsonu lupatas ir sliktākas par H&M, Lindex, Zara utt. ? A?
Nu, rosās un ņemās abi. Es gan neesmu viņu kliente, bet man patīk, ka abi ir enerģiski un pārņemti ar savu lietu.
03.02.2023 23:29 |
 
Reitings 713
Reģ: 04.01.2023
Mathilde @ 03.02.2023 23:29

Tu esi ieguldījusi SAVU naudu loti kvalitatīvā apģērbā?
Kvalitatīvs un dārgs apģērbs- cik no jums pašas tādu pērk? Protams, protams, visas te nēsā Ivetas Vecmanes autordrēbes un pēc pasūtījuma šuj apavus…
Ar ko Didrihsonu lupatas ir sliktākas par H&M, Lindex, Zara utt. ? A?
Nu, rosās un ņemās abi. Es gan neesmu viņu kliente, bet man patīk, ka abi ir enerģiski un pārņemti ar savu lietu.

Tik pārņemti, ka nekas cits neinteresē 😁
03.02.2023 23:30 |
 
10 gadi
Reitings 2937
Reģ: 25.05.2009
Justinewow @ 03.02.2023 23:19
Manas pārdomas par Elinčika tagadni/nākotni.
Netflix noskatījos jauno Pamelas Andersones dokumentālo filmu par viņas dzīvi.
Viņa tā arī pateica, ka tie jaunības gadi ar silikoniem, erotiku, krūtīm, skandāliem, n-tajām laulībām, kaut kur pa vidu izauga 2 traumēti bērni.. Pati atzinās un ir sapratusi, ka tajā brīdī bija pilnīgs izsmiekls un labi pateica to, ka bija “karikatūra”. Pupains objekts, bez smadzenēm. Kaut kā viss tik ļoti savilkās ar Elinčika situàciju. Bet nu Pamelai tur ne ēšanas traucējumi, nekas tāds.
Varbūt vēl kāda ir skatījusies un arī sajuta to pašu vibe, ka cilvēks nesaprot ko dara un padara sevi par izsmieklu un mēslu..

Man gan noskatoties Pamelas dokumentālo filmu palika iespaids, ka neatkarīgi no tā, ko viņa darīja, sabiedrība un mēdiji viņu atspoguļoja, kā blondu bārbiju ar lielām krūtīm un maz smadzenēm, kaut arī viņai vienmēr ir gribējies būt kaut kam vairāk sabiedrības acīs. Savā ziņā viņa iemācījās, kā monitarizēt šo blondās bārbijas tēlu, jo tas vienmēr vilksies viņai pakaļ. Arī pēc iesaistes visādos labdarības projektos, vienīgais uz ko fokusējās mēdiji bija viņas krūtis un Playboy bildes nevis projekti, kuros viņa iesaistījās.
Didrihsones gadījums no Pamelas gadījuma manuprāt ir bišķīt savādāks- Didrihsone sevi pati pataisa par pēdējo apsmieklu, pumpēdama visu, ko var un runādama pilnīgu sūdu soctīklos, nefiltrējot savu saturu un tēmas. Varb jau būt, ka Didrihsonei tas arī ir tēla "monitarizēšanas projekts", bet nu nezinu vai ir iespējams notēlot 24/7 instagramā pilnīgu tirgus babeni, ja tāda neesi realitātē.
03.02.2023 23:34 |
 
Reitings 2243
Reģ: 19.05.2022
nē nu jā @ 03.02.2023 23:30

Tik pārņemti, ka nekas cits neinteresē ?

un Tev ir tāda sava lieta, bizness? Un tu tur tikai uzmet aci un viss notiek, miljoni ripo tāpat vnk kabatā?
03.02.2023 23:36 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Mathilde @ 03.02.2023 23:29

Tu esi ieguldījusi SAVU naudu loti kvalitatīvā apģērbā?
Kvalitatīvs un dārgs apģērbs- cik no jums pašas tādu pērk? Protams, protams, visas te nēsā Ivetas Vecmanes autordrēbes un pēc pasūtījuma šuj apavus…
Ar ko Didrihsonu lupatas ir sliktākas par H&M, Lindex, Zara utt. ? A?
Nu, rosās un ņemās abi. Es gan neesmu viņu kliente, bet man patīk, ka abi ir enerģiski un pārņemti ar savu lietu.

aha, parasti nevienam nekas cits labs sakāms arī nav, kā jauni, enerģiski un močītāji :D Atradaīsi vēl kādu labu īpašību, tad, varbūt, ieklausīšos.
03.02.2023 23:37 |
 
Reitings 194
Reģ: 22.02.2022
Mathilde @ 03.02.2023 23:29

Tu esi ieguldījusi SAVU naudu loti kvalitatīvā apģērbā?
Kvalitatīvs un dārgs apģērbs- cik no jums pašas tādu pērk? Protams, protams, visas te nēsā Ivetas Vecmanes autordrēbes un pēc pasūtījuma šuj apavus…
Ar ko Didrihsonu lupatas ir sliktākas par H&M, Lindex, Zara utt. ? A?
Nu, rosās un ņemās abi. Es gan neesmu viņu kliente, bet man patīk, ka abi ir enerģiski un pārņemti ar savu lietu.

Uzreiz paskaidrošu, ka neesmu Didru fans😁
Bet pilnīgi piekrītu, ka atškjirība nav vispār. Tur visu vienās fabrikās šuj kopā, pēc tam tik birkas sašuj klāt pēc pasūtījumiem. Ne jau šiem fast fashion zīmoliem ir savas atseviškjas ražotnes. Vienīgā atškjirība, kurā valstī šūts - China, Thailand, Bangkok, Poland un vēl pāris main valstis, un tad kāda nu tur tā kvalitāte.
03.02.2023 23:40 |
 
Reitings 344
Reģ: 25.01.2023
cory @ 03.02.2023 23:34

Man gan noskatoties Pamelas dokumentālo filmu palika iespaids, ka neatkarīgi no tā, ko viņa darīja, sabiedrība un mēdiji viņu atspoguļoja, kā blondu bārbiju ar lielām krūtīm un maz smadzenēm, kaut arī viņai vienmēr ir gribējies būt kaut kam vairāk sabiedrības acīs. Savā ziņā viņa iemācījās, kā monitarizēt šo blondās bārbijas tēlu, jo tas vienmēr vilksies viņai pakaļ. Arī pēc iesaistes visādos labdarības projektos, vienīgais uz ko fokusējās mēdiji bija viņas krūtis un Playboy bildes nevis projekti, kuros viņa iesaistījās.
Didrihsones gadījums no Pamelas gadījuma manuprāt ir bišķīt savādāks- Didrihsone sevi pati pataisa par pēdējo apsmieklu, pumpēdama visu, ko var un runādama pilnīgu sūdu soctīklos, nefiltrējot savu saturu un tēmas. Varb jau būt, ka Didrihsonei tas arī ir tēla "monitarizēšanas projekts", bet nu nezinu vai ir iespējams notēlot 24/7 instagramā pilnīgu tirgus babeni, ja tāda neesi realitātē.

Interesanti būs tad, kad mūsu bērni skatīsies Didru ap 60 gadiem un viņa teiks, ka visu dzīvi bijusi baigi gudrā un pa lielam jau tikai nepareizi ir uztverta. Katrs jau tomēr pats atbild un rada to privāto zīmolu kāds ir abām šīm sievietēm. Un zīmolam jābūt gan mārketingam, gan krīzes situàciju analīzei. Ja tādu nav, tad ir dirsā un paliec par pliku “karikatūru” ko visi izsmej, lai gan centies apgalvot pretējo.
Didra tā ar sevi un savu tēlu pelna naudu, tāpat kā Pam ar krūtīm un nudity.
04.02.2023 00:02 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Justinewow @ 04.02.2023 00:02

Interesanti būs tad, kad mūsu bērni skatīsies Didru ap 60 gadiem un viņa teiks, ka visu dzīvi bijusi baigi gudrā un pa lielam jau tikai nepareizi ir uztverta. Katrs jau tomēr pats atbild un rada to privāto zīmolu kāds ir abām šīm sievietēm. Un zīmolam jābūt gan mārketingam, gan krīzes situàciju analīzei. Ja tādu nav, tad ir dirsā un paliec par pliku “karikatūru” ko visi izsmej, lai gan centies apgalvot pretējo.
Didra tā ar sevi un savu tēlu pelna naudu, tāpat kā Pam ar krūtīm un nudity.

Pamela Andersone vispirms asociējas ar “Pludmales patruļu”. Krūšu implanti kaut kad tika izņemti.
04.02.2023 00:07 |
 
10 gadi
Reitings 2937
Reģ: 25.05.2009
Justinewow @ 04.02.2023 00:02

Interesanti būs tad, kad mūsu bērni skatīsies Didru ap 60 gadiem un viņa teiks, ka visu dzīvi bijusi baigi gudrā un pa lielam jau tikai nepareizi ir uztverta. Katrs jau tomēr pats atbild un rada to privāto zīmolu kāds ir abām šīm sievietēm. Un zīmolam jābūt gan mārketingam, gan krīzes situàciju analīzei. Ja tādu nav, tad ir dirsā un paliec par pliku “karikatūru” ko visi izsmej, lai gan centies apgalvot pretējo.
Didra tā ar sevi un savu tēlu pelna naudu, tāpat kā Pam ar krūtīm un nudity.

Atceramies tikai to, ka 90mitajos par slavenību dzīvi zināja tik daudz, cik no paparaci un cik daudz slavenības pašas dalījās intervijās, līdz ar to mēdijiem bija vieglāk radīt tādu tēlu, kas viņiem būtu izdevīgāks un kas liktu sabiedrībai pirkt žurnālus, avīzes, skatīties TV. Mūsdienās, kad internets ir pieejams uz katra stūra, tu pats vari sevi atspoguļot soctīklos un tev tomēr ir izvēle kādu tēlu tu par sevi radi. Gribu būt pārpumpēta bārbija- uz priekšu, gribi būt dzīves coach un pārdod 100EUR vērtus kursus- bet lūdzu, gribi būt māmiņa viszzine- aiziet!
Ar to es gribēju pateikt, ka mūsdienās tev ir izvēle kā sevi "pārdot", kādreiz tas viss bija atkarīgs no mēdijiem un daudzām no slavenībām (ieskaitot Pamelu) ir bijis grūti sadzīvot ar to.
04.02.2023 00:22 |
 
Reitings 1973
Reģ: 16.02.2021
Elīnai atkal ka vienmēr viss ir slikti, bet nu mierinājums, ka piepirkts pilns ledusskapis. Samaksātas milzu naudas un viss ir nolietots.
Viņa vispār atsauksmes kaut kur lasa?
04.02.2023 02:24 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Mathilde @ 03.02.2023 23:29

Tu esi ieguldījusi SAVU naudu loti kvalitatīvā apģērbā?
Kvalitatīvs un dārgs apģērbs- cik no jums pašas tādu pērk? Protams, protams, visas te nēsā Ivetas Vecmanes autordrēbes un pēc pasūtījuma šuj apavus…
Ar ko Didrihsonu lupatas ir sliktākas par H&M, Lindex, Zara utt. ? A?
Nu, rosās un ņemās abi. Es gan neesmu viņu kliente, bet man patīk, ka abi ir enerģiski un pārņemti ar savu lietu.

Nekur neminēju, ka apģērbam jābūt dārgām un viņas veikalam tā jau ir pārāk uzskrūvētas cenas priekš kautkādām poļu drēbēm, zinu veikalu , kur ļoti bieži ir tas pats kas Elīnai, tikai 2reiz lētāk
04.02.2023 07:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits