Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 361
Reģ: 25.07.2013

viņa naktī guļot Nauri nesadur ar tiem ceļu kauliem? 😆
skeleti ir redzēti ar mazāk kaulainām kājām un es noteikti nepirktu zābakus ko uz tādiem reklamē.😄
05.12.2022 19:52 |
 
Reitings 1439
Reģ: 06.04.2022
PatrishaS @ 05.12.2022 16:18

??‍♀️??‍♀️??‍♀️
https://failiem.lv/f/k28gw7qga

Akd😂😂😂 kā viņai ebaļ*iks izmainījās 😂😂😂 vnk viņa ahu*aaa no tā , ka Nauris izteica
Tieši tāpēc , tādiem momentiem pus Latvijā seko līdzi 😂😂😂 klaunene🤡 un tie hashatagi #reklama labākajiem 😂😂 rēcu
05.12.2022 20:12 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
HARDLUXURY @ 05.12.2022 18:48
nesaprotu tās sievietes, kuru dzīves pārvēršas totāli pakārtotas bērnam kopš piedzimšanas. Pareizi M.Vucēna saka ,ka jābūt sievietei nevis nozombētai mačkai, kas izņemot kakas , vemeklus un pamperus neredz! Kad man būs bērns, es neatmetīšu ne vingrošanu zālē, ne pedikīru, manikīru, fillerus, ne izklaides,proti nebūšu nekad piesieta tikai sīkajam! Ir jādzīvo arī sev!

Piekāp, kad reāli būsi māte. Viss, kas tiek runāts pirms tam- kā es iešu, kā es darīšu, ir tukša runa, līdz nonāk līdz praksei. Bērns ievieš savas korekcijas dzīvē 100%. Kam vairāk, kam mazāk, bet tā nu tas ir.
Paskst uz Didriksoni. Močī, kamēr bērns nav klat. Kā bērns ir klāt, pat lielajai biznesmenei naktis negulētas. Iedomājies, kā būtu tad, ja bēbis būtu ar viņu kā pienāktos.
Viena nakts un jau ņerkst. Drīz zobi nāks. Drīz rāpos un celsies kājās. Viss vēl priekšā. Bet gan jau uz Nauri.
05.12.2022 20:18 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Marcipaaans @ 05.12.2022 16:38
kā viņa aprāvās ?

Sejas izteiksme izteica visu. Kā pliķis ģīmī publiski.
05.12.2022 20:20 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
HARDLUXURY @ 05.12.2022 18:48
nesaprotu tās sievietes, kuru dzīves pārvēršas totāli pakārtotas bērnam kopš piedzimšanas. Pareizi M.Vucēna saka ,ka jābūt sievietei nevis nozombētai mačkai, kas izņemot kakas , vemeklus un pamperus neredz! Kad man būs bērns, es neatmetīšu ne vingrošanu zālē, ne pedikīru, manikīru, fillerus, ne izklaides,proti nebūšu nekad piesieta tikai sīkajam! Ir jādzīvo arī sev!
saki šo kad piedzemdēsi ,jo dzīve ar bērnu medZ bieži vien pakārtot tā,ka fiziski ne tikai nav spēkā tai iziešanai no mājas ,bet arī iespēju nav. Protams,nav sevi jāaizmirst,bet tas nemaz nav tik viegli kā Didi to parāda
05.12.2022 21:33 |
 
Reitings 1253
Reģ: 07.10.2022
HARDLUXURY @ 05.12.2022 18:48
nesaprotu tās sievietes, kuru dzīves pārvēršas totāli pakārtotas bērnam kopš piedzimšanas. Pareizi M.Vucēna saka ,ka jābūt sievietei nevis nozombētai mačkai, kas izņemot kakas , vemeklus un pamperus neredz! Kad man būs bērns, es neatmetīšu ne vingrošanu zālē, ne pedikīru, manikīru, fillerus, ne izklaides,proti nebūšu nekad piesieta tikai sīkajam! Ir jādzīvo arī sev!

Es nevienā brīdī neminēju, kas viss jādara sievietei!
Šajā gadījumā - sievietei vismaz KAUT KAS ir jādara bērna labā! 😂✌️
05.12.2022 21:51 |
 
Reitings 1043
Reģ: 14.01.2022
Meitenearputniem @ 05.12.2022 21:33
saki šo kad piedzemdēsi ,jo dzīve ar bērnu medZ bieži vien pakārtot tā,ka fiziski ne tikai nav spēkā tai iziešanai no mājas ,bet arī iespēju nav. Protams,nav sevi jāaizmirst,bet tas nemaz nav tik viegli kā Didi to parāda
un vēl jau ir tas, ko tie Didri parāda? Atceroties naktis ar mazuli diez vai dienu pēc dienas pat gribās un spēks čīkstēt..tā vietā izvelētos ieiet dušā uz ašo, lai atžirgtu,kamēr mazo paskata citi..
Bet te jau daudzums maļ..to pašu ko es...
Bet diezvai ieklausīsies tie, kam tas adresēts. Tie mīļumu nejūtīs baigi atpakaļ
Nav atbildes tur, kur nav jautājuma
.jeb nav un nebūs atbildes tur,kur pat neprasa kas un kā
.
. Viss tik sekli.. riebīgi sekli. Bērniņa žēl.. pat sirds sāp skatoties ( līdzīgi tāpat kad rāda Degpunktā, kur tētim mammai zem profiles phuj) te ahhujais bizness
. Haizivis
. Nu psc.. Brendu veikalu nedrīkst aizmirst..par kuru ņirgājās jau visi laikraksti, raidījumi,intervijas. Izskatās, ka kuģis grimst.. nevēlu tā, bet tā pieļauju,ka ir. Tik traki uzvesties.. biznesmeņiem.. nevienu nekad un nekur tādu neredzēt.. iespējams tikai Latvijā?
Klauni
05.12.2022 21:55 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Piekrītu, grūti spriest kamēr nav bērna , bet cik es novērojusi esmu ir tā māniņu kategorija, kur kā klemes acīm priekšā aizveras , viss tikai bērns un tikai māte bet tajā pašā laikā aizmirst kad ir arī sieviete un sieva kādam.
05.12.2022 22:06 |
 
Reitings 1253
Reģ: 07.10.2022
HARDLUXURY @ 05.12.2022 22:06
Piekrītu, grūti spriest kamēr nav bērna , bet cik es novērojusi esmu ir tā māniņu kategorija, kur kā klemes acīm priekšā aizveras , viss tikai bērns un tikai māte bet tajā pašā laikā aizmirst kad ir arī sieviete un sieva kādam.

Mazāk klausies visādas muļķības un beidz dzīvot iedomu burbulī. Realitātē ir cita dzīve!
05.12.2022 22:17 |
 
Reitings 1429
Reģ: 01.08.2021
Es brīnos par to ka Elīna tik mierīgi spēj atstāt mazo.
Kā diez viņa sadzīvo ar vainas apziņu? Es gan jau justos ļoti vainīga, ka neesmu kopā ar savu mazuli.
Labi vismaz, ka Nauris daudz vairāk ņemas ar dēlu.
Tā piena atsūknēšana ir smieklīga, labāk to laiku veltīt bērnam, nevis ar aparātu ņemties. Tāpat jau viņa jēdzīgi need un strebj tik savas kafijas un burkānus, diez vai tas viņas piens ir vērtīgāks par maisījumu. Ja vel pati ar krūti barotu, tad vel tam visam būtu jēga.
Izskatās ka tā atslaukšana viņai vajadzīgs, lai noturētu svaru.
05.12.2022 22:35 |
 
Reitings 40
Reģ: 28.09.2022
HARDLUXURY @ 05.12.2022 18:48
nesaprotu tās sievietes, kuru dzīves pārvēršas totāli pakārtotas bērnam kopš piedzimšanas. Pareizi M.Vucēna saka ,ka jābūt sievietei nevis nozombētai mačkai, kas izņemot kakas , vemeklus un pamperus neredz! Kad man būs bērns, es neatmetīšu ne vingrošanu zālē, ne pedikīru, manikīru, fillerus, ne izklaides,proti nebūšu nekad piesieta tikai sīkajam! Ir jādzīvo arī sev!

Kad pieteiksies bērniņs un TU viņu ļoti gaidīsi un mīlēsi.. tu mainīsi domas. Ja tevī būs šīs skaistās mātes jūtas, tad tu nevēlēsies ne mirki (izņemot kad reāli prasīsies off) būt bez tās mazās dvēselītes. Tici vai nē.
Nu reāli , lai negribētu ņemties ar savu bēbi ir jābūt nozombētai mačkai kurai nav jūtas. Es reāli izbaudīju krūts barošanu, visu dienu vārtīšanos pa gultu ar zīdaini, āda āda kontakts ( tāds didrai 100% nav bijis, ganjau pat nezin kas tas ir) , es varētu 24/7 skatīties uz maziņo. TAS brīdis ir TIK īss!!!! Pamirkšķini acis un jau bērns iet bd.
05.12.2022 23:34 |
 
Reitings 40
Reģ: 28.09.2022
+ ja bērniņs tiek plānots.. goda vārds nesaprotu kā var negribēt būt ar savu bērnu ilgāk par nakti? Reāli visu dienu darbos un maziņo satiec vakarā vai weekendā.
05.12.2022 23:36 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Apedishubezsaals @ 05.12.2022 23:36
+ ja bērniņs tiek plānots.. goda vārds nesaprotu kā var negribēt būt ar savu bērnu ilgāk par nakti? Reāli visu dienu darbos un maziņo satiec vakarā vai weekendā.

Nu, atliek paskatīties uz Elīnu un izrādās, ka tā var būt 🤷‍♀️
06.12.2022 00:32 |
 
10 gadi
Reitings 3346
Reģ: 25.05.2009
5G @ 05.12.2022 12:57
Tās, kuras te aizstāv elīnu un komentē, ka elīna visu instagramā nerāda, un, ka nevar spriest pēc dažiem storijiem, ko un kā viņa patiesībā dara, blja, ja viņa pat naktī uzstutē kameru, lai var sevi nofilmēt, kā Džeisons neļauj gulēt un pēc tam samontē to video, lai ir dramatiskāks efekts… jūs arī varat #ietdirst jo elīna ir full of shit un viņa visticamāk ir vēl sliktāka mamma nekā parāda insta.

Tad, kad Džoistiks pie mamašas Dobelē nogrūsts, tad šī paziņo, ka heiteriem Džeisonu nerādīs un plusā vēl māca visus investēt savu enerģiju kaut kur citur nevis šīs privātajā dzīvē.
Bet tad, kad Džeisons ir pie vecākiem beidzot atstāts, tad gan visu instagramā parāda un poh** uz heiteriem. Uzreiz acīmredzami insta paradumi pamainās- tad ir gan storiji par to, kā 2 naktī nevar gulēt, visu nākamo dienu čīkst, ka nav līdz atsitienam izgulējusies un vēl paņem dienusiņu, jo pamočīt nevar 😁
06.12.2022 01:25 |
 
Reitings 918
Reģ: 02.02.2020
Apedishubezsaals @ 05.12.2022 23:34

Kad pieteiksies bērniņs un TU viņu ļoti gaidīsi un mīlēsi.. tu mainīsi domas. Ja tevī būs šīs skaistās mātes jūtas, tad tu nevēlēsies ne mirki (izņemot kad reāli prasīsies off) būt bez tās mazās dvēselītes. Tici vai nē.
Nu reāli , lai negribētu ņemties ar savu bēbi ir jābūt nozombētai mačkai kurai nav jūtas. Es reāli izbaudīju krūts barošanu, visu dienu vārtīšanos pa gultu ar zīdaini, āda āda kontakts ( tāds didrai 100% nav bijis, ganjau pat nezin kas tas ir) , es varētu 24/7 skatīties uz maziņo. TAS brīdis ir TIK īss!!!! Pamirkšķini acis un jau bērns iet bd.

Ne jau nu visas izbauda to vārtīšanos pa gultu, kā tu te stāsti, bet tas nenozīmē, ka būtu sliktākas mammas. Domāju, ka lielākajai daļai sieviešu, kuras ir pieradušas aktīvi strādāt un darboties ikdienā, tāda gulšņāšana nebūt nav baudāma. Man riebās krūts barošana un visi ieteikumi saistībā ar to, nu galīgi neredzēju, kā gulēšana ar bēbi gultā visu dienu darītu mani laimīgāku (te es nerunāju par pirmajām dzīves nedēļām), ja ir citas lietas, ko varu padarīt. Tā arī rodas tās nozombētās māmiņas, kurām nav laika matus izmazgāt vai paēst, jo visu laiku jāguļ blakus bērnam. Divas galējības - tādas, kas 24/7 sēž ar bērnu un tādas kā Didrihsone, kas savu bērnu redz reizi nedēļā.
Loģiski, ka bērns ievieš korekcijas ikdienā, daudz ko esam spiesti mainīt un pakārtot viņam. Tādas kā Didriķene jaunās sievietēs rada nepareizu priekšstatu par dzīvi ar bērnu, jo rāda, cik viss ir viegli un vienkārši. Ja kādai apkārt nav citas mammas, tad tam arī notic un pēc tam šausta sevi, ka viņām viss nav tik skaisti un vienkārši.
Tas ir smieklīgi, kā Didra metas atrādīt katru soli, kad bērns ir mājās. Kurš šitā vispār filmētu sevi pa nakti, kad bērns neguļ. Aktrise. 🤦‍♀️
06.12.2022 04:37 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
HARDLUXURY @ 05.12.2022 18:48
nesaprotu tās sievietes, kuru dzīves pārvēršas totāli pakārtotas bērnam kopš piedzimšanas. Pareizi M.Vucēna saka ,ka jābūt sievietei nevis nozombētai mačkai, kas izņemot kakas , vemeklus un pamperus neredz! Kad man būs bērns, es neatmetīšu ne vingrošanu zālē, ne pedikīru, manikīru, fillerus, ne izklaides,proti nebūšu nekad piesieta tikai sīkajam! Ir jādzīvo arī sev!

Tu jau esi nozombēta ar manikīru, un pedikīru.!😑Nav jābūt mātei, lai kļūtu par zombiju!
06.12.2022 05:38 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
bouquettt @ 06.12.2022 04:37

Ne jau nu visas izbauda to vārtīšanos pa gultu, kā tu te stāsti, bet tas nenozīmē, ka būtu sliktākas mammas. Domāju, ka lielākajai daļai sieviešu, kuras ir pieradušas aktīvi strādāt un darboties ikdienā, tāda gulšņāšana nebūt nav baudāma. Man riebās krūts barošana un visi ieteikumi saistībā ar to, nu galīgi neredzēju, kā gulēšana ar bēbi gultā visu dienu darītu mani laimīgāku (te es nerunāju par pirmajām dzīves nedēļām), ja ir citas lietas, ko varu padarīt. Tā arī rodas tās nozombētās māmiņas, kurām nav laika matus izmazgāt vai paēst, jo visu laiku jāguļ blakus bērnam. Divas galējības - tādas, kas 24/7 sēž ar bērnu un tādas kā Didrihsone, kas savu bērnu redz reizi nedēļā.
Loģiski, ka bērns ievieš korekcijas ikdienā, daudz ko esam spiesti mainīt un pakārtot viņam. Tādas kā Didriķene jaunās sievietēs rada nepareizu priekšstatu par dzīvi ar bērnu, jo rāda, cik viss ir viegli un vienkārši. Ja kādai apkārt nav citas mammas, tad tam arī notic un pēc tam šausta sevi, ka viņām viss nav tik skaisti un vienkārši.
Tas ir smieklīgi, kā Didra metas atrādīt katru soli, kad bērns ir mājās. Kurš šitā vispār filmētu sevi pa nakti, kad bērns neguļ. Aktrise. ?‍♀️
Es gan esmu noverojusi pretejo,ka lielākas šaustitajas ir pašas mammas.
06.12.2022 06:13 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Ja esi kopā ar normālu vīrieti, kam nav problēmu palikt 1 : 1 ar zīdaini (manā gadījumā - kopš 2 nedēļu vecuma), nekur nepazūd ne skaistumkopšana, ne citas lietas vienatnē, arī pamācīties vai pastrādāt no mājām var. Krūtsbarošana ir ļoti individuāla štelle - par laimi, mūsdienās ir zīdīšanas konsultantes, kas palīdz šo procesu uzsākt harmoniski un nesāpīgi. Var jau būt, ka Elīnai sagādā kaifu, kad silikonu spaida silikons, nez :D Pašsaprotami, ka cilvēkam, kuram no dabiskuma palikusi absolūta nulle, dabiskais zīdīšanas process riebjas, jo izcūkās paštonējošo, izstaipīs krūtis, pieskarsies ādai bez biezās segas kārtas pa vidu - pasarg, dieniņ!
Naura uzdirsiens gan bija labs. Nabaga čalis, dzīvotu mierā ar kādu spalvainu tēvaini, nevis piedalītos šai nebeidzamajā cirka izrādē.
06.12.2022 06:29 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Ai, Elīna,Elīna. Stāsti cik labas attiecības ar mammuku, bet mammuks draudzē acis bola un ja kāds pajautā par mazdēlu, tad mammuks neapmierināta, ka nu jau arī dēls nogrūst viņai, ne tikai suns.
Kas būs kad šī mamzele paliks stāvoklī ar otro? Katru bērnu pie savas omes vai meitu pati tomēr ucinātu?
06.12.2022 06:57 |
 
Reitings 2559
Reģ: 10.04.2022
Enazenaz @ 06.12.2022 06:57
Ai, Elīna,Elīna. Stāsti cik labas attiecības ar mammuku, bet mammuks draudzē acis bola un ja kāds pajautā par mazdēlu, tad mammuks neapmierināta, ka nu jau arī dēls nogrūst viņai, ne tikai suns.
Kas būs kad šī mamzele paliks stāvoklī ar otro? Katru bērnu pie savas omes vai meitu pati tomēr ucinātu?

no kurienes šī info?
06.12.2022 07:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits