Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Murka39 @ 13.11.2022 17:48
Didrai to bērnu vajadzēja, lai izpatiktu Naurim, bet Naurim bērnu vajadzēja, lai pieklusinātu baumas par viņa orientāciju. Rezultātā bērns savu misiju ir izpildījis un nodots pa etapu tāpat kā suns.

Kā no grāmatas norunāji 💯
13.11.2022 18:21 |
 
Reitings 201
Reģ: 13.11.2022
Jau ilgu laiku sekoju līdzi šai sarunai, Didrihsonei un šodien pienāca tā diena, kas es vairs nevaru.. man arī ir dēliņš un mūsu bērniņiem ir tieši vienas dienas starpība, man vienkārši nāk vēmiens skatoties kā viņi “mīl” šo bērniņu. Es iedomāties nevaru savu dēliņu UZ NEDĒĻU aizvest prom, lai “atpūstos”. Jā, man arī reizēm gribās atpūsties, bet tad es atvēlu pāris stundas shoppingam vai skaistumkopšanas procedūrām, lai pabūtu ar sevi. Kā nesāp sirds savu bērniņu aizvest un nebūt ar viņu? Man tas nav saprotams. Tas ir pretīgi.
13.11.2022 18:36 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Estere8 @ 13.11.2022 17:56
Saka, ka transfēra valsts. Turcija? Bet vēl vairāk tās pusdilušās donatu zeķes iekrita acīs ?

Es pieļauju, ja griež nagus, tā nedilst 😅
13.11.2022 18:41 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Karliina @ 13.11.2022 18:36
Jau ilgu laiku sekoju līdzi šai sarunai, Didrihsonei un šodien pienāca tā diena, kas es vairs nevaru.. man arī ir dēliņš un mūsu bērniņiem ir tieši vienas dienas starpība, man vienkārši nāk vēmiens skatoties kā viņi “mīl” šo bērniņu. Es iedomāties nevaru savu dēliņu UZ NEDĒĻU aizvest prom, lai “atpūstos”. Jā, man arī reizēm gribās atpūsties, bet tad es atvēlu pāris stundas shoppingam vai skaistumkopšanas procedūrām, lai pabūtu ar sevi. Kā nesāp sirds savu bērniņu aizvest un nebūt ar viņu? Man tas nav saprotams. Tas ir pretīgi.

Viņi mīl tikai naudu, pat viens otru ne, kur nu vēl bērnu, kurš tika radīts instagramam un 100k sekotāju savākšanai.
13.11.2022 18:42 |
 
Reitings 288
Reģ: 17.05.2022
HiacinteBurkaa @ 13.11.2022 15:48

Ar lūgšanu spēku.
Man ir viena draudzene no draudzes, kurā viņa ir kopš dzimšanas. Un viņa mēdz sacīt - sargi pats sevi, un Dievs tevi sargās. T.i., primārā atbildība vienmēr ir pašam cilvēkam.
13.11.2022 18:51 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Te, protams, nav tāds grāvis kā Kiviči ar savu pjanku un nakts koncertiem, bet, manuprāt, arī šajā gadījumā derētu pačukstēt attiecīgajām instancēm. Jo nav jau tik īzī bērnu ilgstoši atstāt ar citiem cilvēkiem- ir nepieciešama notāra apstiprināta pilnvara. Ja nu kas, pat omīte vairs nav atbildīga par savu mazbērnu bez tāda papīra. Ja ļaudis nesprādzējas mašīnā, noteikti viņiem tāda papīra nemaz nav, jo neviens taču nepateica, ka vajag.
13.11.2022 18:51 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Linduuux @ 13.11.2022 18:51
Man ir viena draudzene no draudzes, kurā viņa ir kopš dzimšanas. Un viņa mēdz sacīt - sargi pats sevi, un Dievs tevi sargās. T.i., primārā atbildība vienmēr ir pašam cilvēkam.

Tā visi ticīgie saka, zemteksts gan tur nav tik dulls, bet vnk- nedari glupības.
13.11.2022 18:52 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Estere8 @ 13.11.2022 17:56
Saka, ka transfēra valsts. Turcija? Bet vēl vairāk tās pusdilušās donatu zeķes iekrita acīs ?
man šķiet, ka caur Gatwick lido uz Tenerifi, tikai mīnuss tāds, ka vienīgie feiki, ko tur nopirkt ir MK somiņas 😀 Caur Turciju uz Dubaiju vienīgi, bet tur nav vēsi. Es labprāt viņai arī atsekotu, bet man tieši patīk ceļojumu fail skatīties - mūždien neapmierināta, mūždien viss dārgi, mūždien negaršīgi 😀
13.11.2022 18:53 |
 
Reitings 4141
Reģ: 01.03.2022
Vai man vienīgajai izklausījās, ka Elīna atkal pazemoja Nauri, kad nopircis jaunu štruntu. Caur zobiem, nievājoši izmeta “un cik tad ilgi šo palietosi? Divas reizes līdz apniks?”
Atkal naudu iztērējis un Elīna neapmierināta
13.11.2022 19:38 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Kāda jēga ik pēc 2 nedēļām braukt ceļojumā , lai atkal ēstu piciņas un mērcītes? Dzīvotu knapos apartamentos, nemaksātu par tualeti un taupītu uz izklaidi , ēdienu. Viņi tak pat tos ceļojumus neizbauda, cilvēkiem tik daudz kas ir pieejams , bet viņiem tak tas neinteresē. Atkal gan jau bildēsies pie durvīm apenēs , būs jaunā kolekcija , kamēr nabaga Džeisons atmests pie vecvecākiem . Gada vecāki vienkārši.
13.11.2022 20:11 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Es tiešām nesaprotu , nu kam viņiem bija vajadzīgs bērns, ja viņi visu laiku grib būt divatā . Tiešām kautkāds dīvains pāris , slikti pilnīgi paliek iedomājoties ka bērns kur aizbāzts , kamēr paši izklaidējas un imitē strādāšanu. Pretīgi vienkārši. Un vēl runa par kādiem nākamajiem bērniem. Kādi vēl bērni, ja sis jau nav vajadzīgs
13.11.2022 20:16 |
 
10 gadi
Reitings 4291
Reģ: 03.08.2009
Nu jāsaka, ka diemžēl bērniņš jau noteikti būs traumēts. 4mēn vecumā atstāt uz tik ilgu laiku bez mammas jeb primārā aprūpētāja? Viņš 100% paaugoties kaut kā mēģinās kompensēt šo uzmanības trūkumu. Kā arī skaidrs, ka nekāda drošā piesaiste vecākiem viņam neveidosies. Baisi, ka pieaugušie ir tik bezatbildīgi. Bet tie abi jau iestrēgušj tīneidžeru vecumā.
13.11.2022 20:28 |
 
Patīk
Reitings 2753
Reģ: 08.05.2022
Gribiet teikt, ka jūsu vecāki jūs bērnībā nekad, nekad neatstāja vienus ar auklītēm, radiniekiem, vecvecākiem? Tiiik daudzās ģimenes strādājoši vecāki atstāja mazus bērniņus pie kāda. Jā, tajos laikos arī mammas jau pēc dzemdībām skrēja un strādāja kamer omīte pieskatīja mazuli un tas bija vēl biežāk nekā Didrihsoni brauc ceļojumos. Mēs bērni ģimenē vispār jau mazotnē bieži palikām vieni mājas, jo vecāki strādāja lai mūs pabarotu, un? Jums tik ļoti patīk pārspīlēt un piekasīties pie visiem sīkumiem, vienīgais ko es varu pateikt, ka beidzot viņiem vajadzētu sākt lietot drošības jostas braucot, un Elīnai sakārtot veselīgu un kārtīgu uzturu, bet par to, ka viņi atstāj SAVU bērniņu pie kāda….hm.Nu kāda jums starpība? Vēl kaut kādam instancēm ziņot, tiešām smieklīgi..par ko? Par to, ka bērns ir siltumā, paēdis, saģērbts, aprūpēts? Labāk tiešām atsekojiet Elīnai, ja viss ko viņa dara priekš jums ir nepieņemams.
13.11.2022 20:55 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Lorra @ 13.11.2022 20:55
Gribiet teikt, ka jūsu vecāki jūs bērnībā nekad, nekad neatstāja vienus ar auklītēm, radiniekiem, vecvecākiem? Tiiik daudzās ģimenes strādājoši vecāki atstāja mazus bērniņus pie kāda. Jā, tajos laikos arī mammas jau pēc dzemdībām skrēja un strādāja kamer omīte pieskatīja mazuli un tas bija vēl biežāk nekā Didrihsoni brauc ceļojumos. Mēs bērni ģimenē vispār jau mazotnē bieži palikām vieni mājas, jo vecāki strādāja lai mūs pabarotu, un? Jums tik ļoti patīk pārspīlēt un piekasīties pie visiem sīkumiem, vienīgais ko es varu pateikt, ka beidzot viņiem vajadzētu sākt lietot drošības jostas braucot, un Elīnai sakārtot veselīgu un kārtīgu uzturu, bet par to, ka viņi atstāj SAVU bērniņu pie kāda….hm.Nu kāda jums starpība? Vēl kaut kādam instancēm ziņot, tiešām smieklīgi..par ko? Par to, ka bērns ir siltumā, paēdis, saģērbts, aprūpēts? Labāk tiešām atsekojiet Elīnai, ja viss ko viņa dara priekš jums ir nepieņemams.
nu ko Tu te stulbības runā? Salīdzināji laikus 20-30 gadus atpakaļ ar šodienu. Ja cilvēkam nav izvēle, tad protams ka strādās. Didrai ir izvēle, nav tā, ka bez viņas veikalā nekas nenotiks. Viņas izvēle ir atrast jebkuru iemeslu, lai tikai ar bērnu nebūtu jāpavada kopā. Ceļojums divatā jo noguruši? Es atvainojos, bet varēja arī ceļojumu kopā ar bērnu izbaudīt, bet tak nē - pārāk dārgi, lai gan par to, ka rati lidojot nododas par brīvu, to jau arī gan jau kā parasti nezināja. No 4 mēnešiem, cik viņa ir pavadījusi ar bērnu? Nedēļu varbūt kopā? Pat pie ārstiem līdzi nebrauca. Kas tā par māti, kas uz ārsta pirmo vizīti pat neaizbrauc, nemaz nerunājot par pārējām. Kas tā par māti, kura visu laiku GRIB atkratīties no bērna? Viņa lieliski varētu pavadīt laiku ar bērnu un mazāk strādāt, bet viņa to NEGRIB. Un Nauris jau nav labāks. Kā var tik maziņu visu laiku kādam nogrūst? Vieniem vecākiem, otriem vecākiem, veikala pārdevējām. No viņas māte kā no cūkas kosmonauts. Lai gan cūku par kosmonautu tomēr vieglāk būtu pataisīt.
13.11.2022 21:06 |
 
Patīk
Reitings 2753
Reģ: 08.05.2022
Ja viņi ņemtu bērnu līdzi, jūs tak te bļautu, ka šie tik mazu bērnu velkā visur līdzi, tā pat kā jūs to teicāt par Vucēnu savu laik, kad mazo Vitu ņēma līdzi uz Spāniju vai kur nu viņa ceļoja. 😂 kā jau teicu, da jeb ko Elīna darīs, viss būs slikti.
13.11.2022 21:17 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Lilynim @ 13.11.2022 15:26
Es atbalstu laiku, kas tiek veltits tikai sievai un viram, bez berniem, bet nu ne jau tik biezi un ne jau ar tik mazinu berninu. Tas bernins to vien tik zin kaa omes un aukles. Briesmigi skumji. Un ne jau par to vien. Cik gadijumi, ka mazajiem kaut kas atgadas un tad tu ko, no kurienes izkersi lidojumu uz majam ?
Vienkarsi sausmas. Nedoma vini abi ne pa ko citu kas tik pa sevi. Un sorry, bet ja tev ir viens mazins bernins, un tev vajag no vina tikt vala, lai iekurinatu savas attiecibas, tas jau parada plaisas jusu attiecibas un laikam jasaka, ka laiks ir skaitits.
Kad naks mazajam gads un saks staigat, kad vajadzes tiesam skriet pakal, tad gan jau vispar omei atdos uz nedelu. Ja jau tagad tik gruti.
es arī atbalstu,lai gan savus bērnus pa lielam ar grūtībām līdz diviem gadiem kaut kur uz pāris stundām pat atstāt varu (omes ,draudzenes,pat vīrs) jo nav tas taču mans pienākums tajā brīdī ir būt ar bērnu ,bet ja ir bijušas reizes,kad ir jāiziet un arī viņu gadījumā tas nebūtu traki īpaši ja izvēlējušies strādāt ,bet problēma jau sākas ka pat esot mājās viņi negrib būt ar bērnu. Un vispār vai tad Latvijā nav pieņemts arī likums ,ka īsti pie ārsta neviens cits kā aizbildnis vai vecāki nevar vest? Un ko darīt ja visi zinām ka ne aukle ne didras vecāki , visticamāk arī nauda māte,nav tie gudrākie tipiņi un par bērna drošību nav informēti ,ko tad ja jāved pie ārsta a mamma ir kaut kur Parīzes tirgū? Šeit vienkārši tāda sajūta ka tas bērns ir kaut ko nodarījis viņai un Nauris nu Nauris ka jau visa Naura ģimene,ķer.redz labumu no tēva slavas ( te vēljoprojām vēljoprojām dažas tic ka viņš ir svētais un labais puika zem tupeles ,hahahahhahaha smieklīgi).
Un Elīna ,kas mūžīgi stāsta par savu grūto bērnību, viņai būtu jābūt paraugmammai ,ja aku tādas traumas bijušas ,bet te jau ir reāla sevis mainīšana un meklēšana attaisnojumam kāpēc nebūt ar bērnu. Agrāk pati minēja ka viņai nevajag draudzenes ,tagad jau pēkšņi ir pāris labas ar ko iziet ārā . Es jau nesmiesos ja drīz lai savās sāpēs par apgrūtinājumu svētā ģimenes vērtību eksperte sāks arī alkohola slīcināt ,jo nu redzams,ka ja viņa nevēlas ,drīzāk nespēj pieņemt bērnu . Viss liecina ak viņas galvā tas bērns kaut ko nodarījis pāri - pat savās zarnas vaino bērnu. Un nu nestastite man ,ka tas ka bērnam ir jumts virs galvas jeb vairāki un personīgais transports ar Nauri kas viņu nogādā līdz omem ir normāli apstākļi 4 mēnešu vecuma ( nerunāsim par ārkārtas situācijām,bet tā jau ikdiena) kāpēc tajā ģimenē visiem tas šķiet ok? Visām omem ,tēviem,pateviem? Vai tik tiešām retākas reizes kad Elīna iziet ārā ar to mazo viņai neparādās mīlestība un vainas sajūta ? Es zinu sievietes kas nevēlas bērnus,bet pat viņam redzot mazos atmaigst sirds . Vai Naurim gandrīz 3 h kratoties uz Ventspili patiešām nevienu reizi neienāks prātā doma ,ka kaut kas nav pareizi tajā visā?
13.11.2022 21:26 |
 
Reitings 26
Reģ: 13.10.2022
Lorra @ 13.11.2022 20:55
Gribiet teikt, ka jūsu vecāki jūs bērnībā nekad, nekad neatstāja vienus ar auklītēm, radiniekiem, vecvecākiem? Tiiik daudzās ģimenes strādājoši vecāki atstāja mazus bērniņus pie kāda. Jā, tajos laikos arī mammas jau pēc dzemdībām skrēja un strādāja kamer omīte pieskatīja mazuli un tas bija vēl biežāk nekā Didrihsoni brauc ceļojumos. Mēs bērni ģimenē vispār jau mazotnē bieži palikām vieni mājas, jo vecāki strādāja lai mūs pabarotu, un? Jums tik ļoti patīk pārspīlēt un piekasīties pie visiem sīkumiem, vienīgais ko es varu pateikt, ka beidzot viņiem vajadzētu sākt lietot drošības jostas braucot, un Elīnai sakārtot veselīgu un kārtīgu uzturu, bet par to, ka viņi atstāj SAVU bērniņu pie kāda….hm.Nu kāda jums starpība? Vēl kaut kādam instancēm ziņot, tiešām smieklīgi..par ko? Par to, ka bērns ir siltumā, paēdis, saģērbts, aprūpēts? Labāk tiešām atsekojiet Elīnai, ja viss ko viņa dara priekš jums ir nepieņemams.

Agrāk arī dirsu ar akmeni slaucīja. Ko tagad? Turpināt tradīcijas?
13.11.2022 21:36 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Lorra @ 13.11.2022 20:55
Gribiet teikt, ka jūsu vecāki jūs bērnībā nekad, nekad neatstāja vienus ar auklītēm, radiniekiem, vecvecākiem? Tiiik daudzās ģimenes strādājoši vecāki atstāja mazus bērniņus pie kāda. Jā, tajos laikos arī mammas jau pēc dzemdībām skrēja un strādāja kamer omīte pieskatīja mazuli un tas bija vēl biežāk nekā Didrihsoni brauc ceļojumos. Mēs bērni ģimenē vispār jau mazotnē bieži palikām vieni mājas, jo vecāki strādāja lai mūs pabarotu, un? Jums tik ļoti patīk pārspīlēt un piekasīties pie visiem sīkumiem, vienīgais ko es varu pateikt, ka beidzot viņiem vajadzētu sākt lietot drošības jostas braucot, un Elīnai sakārtot veselīgu un kārtīgu uzturu, bet par to, ka viņi atstāj SAVU bērniņu pie kāda….hm.Nu kāda jums starpība? Vēl kaut kādam instancēm ziņot, tiešām smieklīgi..par ko? Par to, ka bērns ir siltumā, paēdis, saģērbts, aprūpēts? Labāk tiešām atsekojiet Elīnai, ja viss ko viņa dara priekš jums ir nepieņemams.
ka tu vari zināt ka pabarots? Elīna uzsver ka baro ar krūts pienu ,ja brauc uz nedēļu prom tad ir visai grūti ar to nodrošināt pārvedot vai atslaucot uz vietas ,jo reti kuram ir vairākiem litriem saldētavā vietā. Zinot ka pieskata vecvecāki ,nebrinos jau jau sāktu ar tumem arī bērna organismu bojat .
Otra lieta ir piesaiste un ceturtais trimestris,kas nu jau beidzies ,bet arī tajā bērns jau tikai nomests citiem .
Un ja vecāki strādāja, protams,bet katru mīļu brīdi centās būt pieejami un veidot piesaisti pavadīt laiku , šeit bērnam jau četri mēneši ,manāms muskuļu tonuss ,kas netiek ārstēts , bērnam ir salīdzinoši liela interese par notiekošo un jau jāsāk nodarboties ar mazo vairāk ,viņiem finansiāli ir visas iespējas apmeklēt baseinus kas nu jau būtu pēdējais laiks uzsākt + nāktu par labu arī tonusam. Nemaz nerunājot ka šajos ceļojumos taču var braukt ari ar omem un auklem un brīvos brīžus pavadīt kopā ,bet to jau nevēlas .
Trešā lieta vai juridiski ir noformēts ,ka vecāku prombūtnes laikā vecvecāki ir aizbildņi vai arī nav? Ar šo var sanākt lielas problēmas.
13.11.2022 21:40 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
Oi ka es gribētu dzīvot tā kā viņa, tik viegli. Gribu gulēt līdz atsitienam, knakstīties ar netīriem pirksteļiem gar franču piciņām. Bombenīti atstāt pie vecvecākiem un pofiggg. Meitenes mīļās, viņi brauc strādāt.. nu nav nekāds laiks attiecībām vai citi viņas murgi. Viņu mērķis ir Francija un Turcija. Uz turieni visu laiku brauc. Bet es nesaprotu kapēc nevar mazo ņemt līdzi?! Viņš jau apvēlies, mierīgs….
13.11.2022 21:41 |
 
Reitings 10
Reģ: 01.07.2022
Lorra @ 13.11.2022 20:55
Gribiet teikt, ka jūsu vecāki jūs bērnībā nekad, nekad neatstāja vienus ar auklītēm, radiniekiem, vecvecākiem? Tiiik daudzās ģimenes strādājoši vecāki atstāja mazus bērniņus pie kāda. Jā, tajos laikos arī mammas jau pēc dzemdībām skrēja un strādāja kamer omīte pieskatīja mazuli un tas bija vēl biežāk nekā Didrihsoni brauc ceļojumos. Mēs bērni ģimenē vispār jau mazotnē bieži palikām vieni mājas, jo vecāki strādāja lai mūs pabarotu, un? Jums tik ļoti patīk pārspīlēt un piekasīties pie visiem sīkumiem, vienīgais ko es varu pateikt, ka beidzot viņiem vajadzētu sākt lietot drošības jostas braucot, un Elīnai sakārtot veselīgu un kārtīgu uzturu, bet par to, ka viņi atstāj SAVU bērniņu pie kāda….hm.Nu kāda jums starpība? Vēl kaut kādam instancēm ziņot, tiešām smieklīgi..par ko? Par to, ka bērns ir siltumā, paēdis, saģērbts, aprūpēts? Labāk tiešām atsekojiet Elīnai, ja viss ko viņa dara priekš jums ir nepieņemams.

Bet tas nav ok. Un toreiz arī tas nebija ok. Bet bija citi laiki. Nebija bērnu kopsanas atvaļinājuma opcija 1,5 gadu kā tas ir tagad. Un skatoties uz Elīnas biznesu nu viņa varētu būt kopā ,bet viņa negrib būt kopā ar mazuli. Vismaz tādu tēlu viņa ir radījusi IG. Kas tur ir apakšā tā pat neviens šeit nezin, ja vien nav personīgi pazīstams ar viņiem.
Katrā gadījumā nav saistoš IG tēls viņa. Žēl mazuļa tas arī viss.
13.11.2022 21:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)