Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3154
Reģ: 11.10.2022
"Es un čemodāns", "pabaudīt ar vīru vienam otru"
Reti pretīgi cilvēki, es nevaru.
Ventspils nebija spontānā ideja.
Viņi tak pilnīgi debīli. Lodziņš kāpēc ir cēlušās lidmašīnu biļešu cenas? Tas nopietni??? Tu kādā kastē dzīvo???
13.11.2022 15:02 |
 
10 gadi
Reitings 3184
Reģ: 29.01.2009
Es esmu uz atsekošanas robežas, ja skatījos tos storijus kā cirku pasmieties un relaksam, tad tagad reāli pretīgi no tās "ģimenes" metas.
13.11.2022 15:08 |
 
Reitings 3154
Reģ: 11.10.2022
Marcipaaans @ 13.11.2022 14:51
ne ne.. es lieku uz Tenerifi ? abi nabagi pārguruši esot, vajagot atpūsties divatā ?

Viņi bija Parīzē pirms vairāk kā divām nedēļām, it kā lai "atpūstos"! Tas tagad trends viņiem?
Nu un ja Didra neceltos 5 no rīta, lai taisītu savas sūda frizūras, varbūt salasītu iztrūkstošās miega stundas.
Idioti, pilnīgie! Daudz laimes 4.mēnešos Džeison, mammuška par tevi papriecies uz buķika plakāta un nedēļu postojot vecu bilžu paku, ko uzņēma vakar!
Un Naura vecāki tik pat debīli, ja visi šito atbalsta, iesaistoties!
13.11.2022 15:11 |
 
Reitings 3343
Reģ: 23.01.2022
IceCream @ 13.11.2022 15:08
Es esmu uz atsekošanas robežas, ja skatījos tos storijus kā cirku pasmieties un relaksam, tad tagad reāli pretīgi no tās "ģimenes" metas.

Tev stipri nervi. Es atsekoju pēc pirmās bērna aizvešanas pie omes.
13.11.2022 15:11 |
 
Reitings 3154
Reģ: 11.10.2022
IceCream @ 13.11.2022 15:08
Es esmu uz atsekošanas robežas, ja skatījos tos storijus kā cirku pasmieties un relaksam, tad tagad reāli pretīgi no tās "ģimenes" metas.

Totāli piekrītu, es arī! Šis pat vairs nav smieklīgi, tas nav cirks, tā ir traģēdija.
13.11.2022 15:12 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
IceCream @ 13.11.2022 15:08
Es esmu uz atsekošanas robežas, ja skatījos tos storijus kā cirku pasmieties un relaksam, tad tagad reāli pretīgi no tās "ģimenes" metas.

Precīzi manas domas šodien.
13.11.2022 15:19 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Visas tās, kuras, vēl slimnīcā esot, rakstīja, ka nē, nē, mīlēs mazulīti, viss būs super - ceru, tagad esat pamatīgi "ierijušas" :D
13.11.2022 15:22 |
 
Reitings 147
Reģ: 14.12.2021
Es atbalstu laiku, kas tiek veltits tikai sievai un viram, bez berniem, bet nu ne jau tik biezi un ne jau ar tik mazinu berninu. Tas bernins to vien tik zin kaa omes un aukles. Briesmigi skumji. Un ne jau par to vien. Cik gadijumi, ka mazajiem kaut kas atgadas un tad tu ko, no kurienes izkersi lidojumu uz majam ?
Vienkarsi sausmas. Nedoma vini abi ne pa ko citu kas tik pa sevi. Un sorry, bet ja tev ir viens mazins bernins, un tev vajag no vina tikt vala, lai iekurinatu savas attiecibas, tas jau parada plaisas jusu attiecibas un laikam jasaka, ka laiks ir skaitits.
Kad naks mazajam gads un saks staigat, kad vajadzes tiesam skriet pakal, tad gan jau vispar omei atdos uz nedelu. Ja jau tagad tik gruti.
13.11.2022 15:26 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Lilynim @ 13.11.2022 15:26
Es atbalstu laiku, kas tiek veltits tikai sievai un viram, bez berniem, bet nu ne jau tik biezi un ne jau ar tik mazinu berninu. Tas bernins to vien tik zin kaa omes un aukles. Briesmigi skumji. Un ne jau par to vien. Cik gadijumi, ka mazajiem kaut kas atgadas un tad tu ko, no kurienes izkersi lidojumu uz majam ?
Vienkarsi sausmas. Nedoma vini abi ne pa ko citu kas tik pa sevi. Un sorry, bet ja tev ir viens mazins bernins, un tev vajag no vina tikt vala, lai iekurinatu savas attiecibas, tas jau parada plaisas jusu attiecibas un laikam jasaka, ka laiks ir skaitits.
Kad naks mazajam gads un saks staigat, kad vajadzes tiesam skriet pakal, tad gan jau vispar omei atdos uz nedelu. Ja jau tagad tik gruti.

Tak muld vienā muldēšanā, kārtējās lupatas no ārzemēm vedīs. Kāds tur laiks divatā vispār, ja jenotam labprātāk patīk čolēt uz kačokiem instagramā? 😁
13.11.2022 15:31 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Es tiešām vēlos ticēt, ka ar to, ka grib pabūt kopā viņa domā, pabūt kopā ar savu dēlu!!! Savādāk, par kādu kopā būšanu viņa runā? Viņa ar savu Nauris ir kopā visu laiku, to pati viņa apgalvo visu laiku, tikmēr tas cilvēkbērns ir nomests katrā kaktā!!! Es tiešām nesaprotu šo debīlismu, nopietni, ja viņa tiešām tagad atkal aizbrauks bez bērna, tad te komentāri ir lieki, un vairāk kā skaidrs, ka viņiem tas bērns ir vienkārši apgrūtinājums. No, ko vēl šeit var bilst, ja 4 mēnešus katru dienu tiek meklēts iemesls, lai nebūtu ar savu bērnu. Un šeit jau sen ir tālu no ,vajag šad tad iziet no mājas, vai paņemt pārtraukumu no bērnkopības, jo šeit vēl nav bijusi bērnkopība nevienu dienu. Tā vienkārši ir totāla emocionālā vardarbība pret bērnu. Pat tagad, sēž noliktavā un vienkārši di** kamēr viņas bērns ir kaut kur nogrūsts, pretīgi, vienkārši pretīgi.
Un par Nauri. Nauris ir vienkārši saskāries ar realitāti. Viņš tikai tagad saprot, kas ir bērns un, protams, tāpēc šeit ir rezultāts. Skaidrs ir viens, ka viņa iedomas ar realitāti galīgi neiet kopā, tāpēc arī no viņa puses tas bērns ir nogrūsts. Un noteikti tikai tāpēc, ka šis pierunāja Elīnu tagad kļūt par vecākiem, nevar neko pārmest viņai, ka šai tas mātes status galīgi vienaldzīgs, jo tad sekotu, bet tu tak gribēji utt. Nu, un tad ir tas cilvēkbērns, kurš ir piedzimis tajā ticīgajā ģimenē, vai nav ironiski, ticīgā ģimenīte😁
13.11.2022 15:32 |
 
Reitings 110
Reģ: 19.03.2018
Es taaaa smējos par to lodziņu “hmm, kāpēc ir cēlušās lidmašīnu biļešu cenas?” Vienkāršj wtf 🤦‍♀️ Kādā caurumā ir jādzīvo, lai NEKO nesaprastu ārpus šmotkām 🤦‍♀️
13.11.2022 15:33 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Skaistslaiks @ 13.11.2022 15:32
Es tiešām vēlos ticēt, ka ar to, ka grib pabūt kopā viņa domā, pabūt kopā ar savu dēlu!!! Savādāk, par kādu kopā būšanu viņa runā? Viņa ar savu Nauris ir kopā visu laiku, to pati viņa apgalvo visu laiku, tikmēr tas cilvēkbērns ir nomests katrā kaktā!!! Es tiešām nesaprotu šo debīlismu, nopietni, ja viņa tiešām tagad atkal aizbrauks bez bērna, tad te komentāri ir lieki, un vairāk kā skaidrs, ka viņiem tas bērns ir vienkārši apgrūtinājums. No, ko vēl šeit var bilst, ja 4 mēnešus katru dienu tiek meklēts iemesls, lai nebūtu ar savu bērnu. Un šeit jau sen ir tālu no ,vajag šad tad iziet no mājas, vai paņemt pārtraukumu no bērnkopības, jo šeit vēl nav bijusi bērnkopība nevienu dienu. Tā vienkārši ir totāla emocionālā vardarbība pret bērnu. Pat tagad, sēž noliktavā un vienkārši di** kamēr viņas bērns ir kaut kur nogrūsts, pretīgi, vienkārši pretīgi.
Un par Nauri. Nauris ir vienkārši saskāries ar realitāti. Viņš tikai tagad saprot, kas ir bērns un, protams, tāpēc šeit ir rezultāts. Skaidrs ir viens, ka viņa iedomas ar realitāti galīgi neiet kopā, tāpēc arī no viņa puses tas bērns ir nogrūsts. Un noteikti tikai tāpēc, ka šis pierunāja Elīnu tagad kļūt par vecākiem, nevar neko pārmest viņai, ka šai tas mātes status galīgi vienaldzīgs, jo tad sekotu, bet tu tak gribēji utt. Nu, un tad ir tas cilvēkbērns, kurš ir piedzimis tajā ticīgajā ģimenē, vai nav ironiski, ticīgā ģimenīte?

Džoistiks 100% pie babas Ventspilī, SPONTĀNAIS BRAUCIENS :D
13.11.2022 15:40 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Cik stulbam ir jābūt, lai vismaz tik daudz kā neaizdomātos, ka degvielas cenas krasi ir pieaugušas, protams, līdz ar to arī lidmašīnas biļetes cenas. Diez ko viņa domā, kā tās lidmašīnas lido😁
13.11.2022 15:47 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Skaistslaiks @ 13.11.2022 15:47
Cik stulbam ir jābūt, lai vismaz tik daudz kā neaizdomātos, ka degvielas cenas krasi ir pieaugušas, protams, līdz ar to arī lidmašīnas biļetes cenas. Diez ko viņa domā, kā tās lidmašīnas lido?

Ar lūgšanu spēku.
13.11.2022 15:48 |
 
Reitings 10848
Reģ: 05.07.2020
Kam vēl ir jānotiek lai būtu tiešām reāls “CANCEL DIDRIHSONI?😂
13.11.2022 16:19 |
 
Reitings 3154
Reģ: 11.10.2022
Skaistslaiks @ 13.11.2022 15:32
Es tiešām vēlos ticēt, ka ar to, ka grib pabūt kopā viņa domā, pabūt kopā ar savu dēlu!!! Savādāk, par kādu kopā būšanu viņa runā? Viņa ar savu Nauris ir kopā visu laiku, to pati viņa apgalvo visu laiku, tikmēr tas cilvēkbērns ir nomests katrā kaktā!!! Es tiešām nesaprotu šo debīlismu, nopietni, ja viņa tiešām tagad atkal aizbrauks bez bērna, tad te komentāri ir lieki, un vairāk kā skaidrs, ka viņiem tas bērns ir vienkārši apgrūtinājums. No, ko vēl šeit var bilst, ja 4 mēnešus katru dienu tiek meklēts iemesls, lai nebūtu ar savu bērnu. Un šeit jau sen ir tālu no ,vajag šad tad iziet no mājas, vai paņemt pārtraukumu no bērnkopības, jo šeit vēl nav bijusi bērnkopība nevienu dienu. Tā vienkārši ir totāla emocionālā vardarbība pret bērnu. Pat tagad, sēž noliktavā un vienkārši di** kamēr viņas bērns ir kaut kur nogrūsts, pretīgi, vienkārši pretīgi.
Un par Nauri. Nauris ir vienkārši saskāries ar realitāti. Viņš tikai tagad saprot, kas ir bērns un, protams, tāpēc šeit ir rezultāts. Skaidrs ir viens, ka viņa iedomas ar realitāti galīgi neiet kopā, tāpēc arī no viņa puses tas bērns ir nogrūsts. Un noteikti tikai tāpēc, ka šis pierunāja Elīnu tagad kļūt par vecākiem, nevar neko pārmest viņai, ka šai tas mātes status galīgi vienaldzīgs, jo tad sekotu, bet tu tak gribēji utt. Nu, un tad ir tas cilvēkbērns, kurš ir piedzimis tajā ticīgajā ģimenē, vai nav ironiski, ticīgā ģimenīte?

Šādi dievgosniņa ieliek bērnā visas tās vērtības, kas viņai svarīgas un ko viņa gribētu savā ģimenē!
13.11.2022 17:09 |
 
Reitings 2773
Reģ: 06.11.2021
Marcipaaans @ 13.11.2022 14:51
ne ne.. es lieku uz Tenerifi ? abi nabagi pārguruši esot, vajagot atpūsties divatā ?

un pastrādāt,protams
13.11.2022 17:23 |
 
Reitings 24024
Reģ: 18.08.2022
Marcipaaans @ 13.11.2022 12:40
problēma tajā, ka nobriedušas sievietes tur neiepērkas. Tur iepērkas jaunas meitenes, kurām visticamāk nav bērnu.

Un vēl NL izplatītājas tur iepērkas ,daudzam esmu redzejusi bukjika lupatas 😁
13.11.2022 17:36 |
 
Reitings 727
Reģ: 24.01.2022
Didrai to bērnu vajadzēja, lai izpatiktu Naurim, bet Naurim bērnu vajadzēja, lai pieklusinātu baumas par viņa orientāciju. Rezultātā bērns savu misiju ir izpildījis un nodots pa etapu tāpat kā suns.
13.11.2022 17:48 |
 
10 gadi
Reitings 3244
Reģ: 18.12.2012
Saka, ka transfēra valsts. Turcija? Bet vēl vairāk tās pusdilušās donatu zeķes iekrita acīs 👌
13.11.2022 17:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)