Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 18
Reģ: 19.12.2014
Elīna wtf😵
Komandējumā nopietni abiem diviem jābrauc? Kas Nauris nevar viens aizbraukt?? Bērnam jābūt pirmajā vietā!!
Kur palika barošana tikai ar krūti? Vai jau zēl palika krūtis savas? Ko ar pienu darīsi kas tiks saražots?
04.08.2022 17:19 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Lasu un lasu un es brinos.kapec jus sekojat tik nīstam cilvekam lidzi,burtiski katru darbibu ,katru vardu analizejat. Jus sev uzsitat uz pleca?,ka esat super puper dabigas nemaksligas,supermammas.kas tik majas sez uz pilnu kruti baudat dekretus,ne reizi neesat iepikstejusas ,ka jums gruti.nedod dievs virs nomainis pamperi,vai aizvedis pie arsta.gada katastrofa"Es tak māte jus ko ",nekad neesat atstajusas mazo pieskatit tuvajiem., lai uztaisitu manikiru,vai pasedetu ar draudzeni kafe. paris stundas.,Jūsu bērni perfekti vienmer sagerbti laikapstakliem,nekad nav bijusi nedaudz pa biezu vai pa planu sagerbti..pasas 100 procenti esat par savam formam apmierinatas viss patik no pirma uzmetiena nav kur piesieties.Apsveicu jus esat supermammas un supersievietes,Uzsitat sev uz pleca💪Es tik nesaprotu kapec teret savu dargo perfekto laiku uz cilveku kuru ciest nevar
04.08.2022 18:29 |
 
Reitings 591
Reģ: 13.01.2021
vivii @ 04.08.2022 15:01
Bet ziniet, ir tādas sievietes pa dzīvi, kuras uzskata, ka viss apstāsies ja viņas pašas nebūs visā procesā par 100%
Un uzskata, ka tas ko viņas dara, ir upuris bērnu un finansiālās labklàjības dēļ.
Piemēram, mana vīra māte, arī atstāja savu mēnesi veco bērnu uz pusgadu mātei, lai braukātu pa Eiropu un nodarbotos ar savu biznesu, lai gan vīrs arī bija iesaistīts tajā biznesā. Bet viņa uzskatīja, ka tikai ar viņas dalību viss ies raiti un kā vajag. Un ticiet vai nē, arī tagad (pēc 30 gadiem), viņa joprojām tā uzskata un nedod Dievs kāds rads atļaujas pavērt muti un iemest acīs, ka redz tu savu zīdaini atstāji ar omi un pati visur braukāji apkārt. Tur sākas tāda lavīna, ka “es kārtoju un bīdīju biznesu”, “ES pelnīju”, “ES braucu”, “ES darīju”, Es,Es,Es! Tā ir tāda cilvēku suga, kuri tā dzīvo un uzskata, ka nes nereālu upuri un tādā veidā rūpējās par citiem.

Jā, tos sauc par narcisiem, vini vēlas citu apbrīnu un atzinību, un narcisms ir viena no retajām psihologiskajām iezīmēm, ko principā ir gandrīz neiespējami izmainīt.
04.08.2022 18:31 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Olly30 @ 04.08.2022 18:29
Lasu un lasu un es brinos.kapec jus sekojat tik nīstam cilvekam lidzi,burtiski katru darbibu ,katru vardu analizejat. Jus sev uzsitat uz pleca?,ka esat super puper dabigas nemaksligas,supermammas.kas tik majas sez uz pilnu kruti baudat dekretus,ne reizi neesat iepikstejusas ,ka jums gruti.nedod dievs virs nomainis pamperi,vai aizvedis pie arsta.gada katastrofa"Es tak māte jus ko ",nekad neesat atstajusas mazo pieskatit tuvajiem., lai uztaisitu manikiru,vai pasedetu ar draudzeni kafe. paris stundas.,Jūsu bērni perfekti vienmer sagerbti laikapstakliem,nekad nav bijusi nedaudz pa biezu vai pa planu sagerbti..pasas 100 procenti esat par savam formam apmierinatas viss patik no pirma uzmetiena nav kur piesieties.Apsveicu jus esat supermammas un supersievietes,Uzsitat sev uz pleca?Es tik nesaprotu kapec teret savu dargo perfekto laiku uz cilveku kuru ciest nevar

Pati saproti cik liela atšķirība ir starp to, ko te sarakstīji un starp to, kā Elīna dzīvo? Tur viss ir galējībās
04.08.2022 18:41 |
 
Reitings 17
Reģ: 08.10.2021
Jau pēc rīta stories, kur Elīna runāja par to, ka nespēja sadzīvot ar Radu, jo naktīs nevarēja pagulēt, turpināja par to kā bērniņš neļauj viņai gulēt, es nodomāju nu tik sāksies. Un re! Mammuks močīs pa pasauli, un bērnam tā pat kā Radai drošāk un labāk un veselīgāk ir ar citiem cilvēkiem.... Un tām visām aizstāvēm, kas te varētu būt, es pati esmu mamma, esmu Elīnas vecumā, es zinu ko nozīmē negulēt un nogurt un protu lūgt palīdzību, kad jūtu, ka nespēju vairs pavilkt.
04.08.2022 18:55 |
 
Reitings 2764
Reģ: 28.02.2022
Olly30 @ 04.08.2022 18:29
Lasu un lasu un es brinos.kapec jus sekojat tik nīstam cilvekam lidzi,burtiski katru darbibu ,katru vardu analizejat. Jus sev uzsitat uz pleca?,ka esat super puper dabigas nemaksligas,supermammas.kas tik majas sez uz pilnu kruti baudat dekretus,ne reizi neesat iepikstejusas ,ka jums gruti.nedod dievs virs nomainis pamperi,vai aizvedis pie arsta.gada katastrofa"Es tak māte jus ko ",nekad neesat atstajusas mazo pieskatit tuvajiem., lai uztaisitu manikiru,vai pasedetu ar draudzeni kafe. paris stundas.,Jūsu bērni perfekti vienmer sagerbti laikapstakliem,nekad nav bijusi nedaudz pa biezu vai pa planu sagerbti..pasas 100 procenti esat par savam formam apmierinatas viss patik no pirma uzmetiena nav kur piesieties.Apsveicu jus esat supermammas un supersievietes,Uzsitat sev uz pleca?Es tik nesaprotu kapec teret savu dargo perfekto laiku uz cilveku kuru ciest nevar
Nu labi, labi, aiziet un kafe uz pāris stundām vai manikīru nav gluži tas pats, kas lidot nejēdzīgā “komandējumā” uz vairākām dienām, lai izvēlētos nākamās tirgus šmotkas, kuras tirgot vai pabildēties pie baltas sienas. Tās ir tikai un vienīgi Elīnas atrunas, jo viņai interesē tikai savs Tauriņš.
04.08.2022 19:03 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Lula @ 04.08.2022 18:41

Pati saproti cik liela atšķirība ir starp to, ko te sarakstīji un starp to, kā Elīna dzīvo? Tur viss ir galējībās
bet kada jums dala kadas ir tas galējības.nepatīk ka cilveks neseko.seko tam ,kas liekas normals tavam vertibam.kada jega sekot un indet savu saprātu.
04.08.2022 19:05 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Olly30 @ 04.08.2022 19:05
bet kada jums dala kadas ir tas galējības.nepatīk ka cilveks neseko.seko tam ,kas liekas normals tavam vertibam.kada jega sekot un indet savu saprātu.

Ir interesanti sekot. Pašām jādomā mazāk par savām problēmām skatoties to cirku. Viņa taču pati arī speciāli dara muļķības, lai celtu sev popularitāti.
Ja notiktu neiedomājams gadījums un Tu te visām pēkšņi atvērtu acis un visas viņai atsekotu, tas tieši Baķerflajam būtu sliktāk
04.08.2022 19:08 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Lula @ 04.08.2022 19:08

Ir interesanti sekot. Pašām jādomā mazāk par savām problēmām skatoties to cirku. Viņa taču pati arī speciāli dara muļķības, lai celtu sev popularitāti.
Ja notiktu neiedomājams gadījums un Tu te visām pēkšņi atvērtu acis un visas viņai atsekotu, tas tieši Baķerflajam būtu sliktāk
veikalam no ka sliktak butu,jus tapat neperkat vinas drebes.vai pa kluso perk,bet saka ka riebjas vis ko vina dara😁
04.08.2022 19:15 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Olly30 @ 04.08.2022 19:15
veikalam no ka sliktak butu,jus tapat neperkat vinas drebes.vai pa kluso perk,bet saka ka riebjas vis ko vina dara?

nu tad tās, kas pa kluso pirka ar vairs nepirktu :)
Tu ko gribi, lai Nauris speciāli izrāda savus stringus, Elīna ceļ haipu ar saviem mātišķajiem izgājieniem, bet viss interents lai klusē un neskatās?
04.08.2022 19:21 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Olly30 @ 04.08.2022 19:15
veikalam no ka sliktak butu,jus tapat neperkat vinas drebes.vai pa kluso perk,bet saka ka riebjas vis ko vina dara?

Man liekas, ka cilvēks, kas vispār nelieto garumzīmes vien ir labs vēstnesis viņas fanu pulciņam
04.08.2022 19:22 |
 
Reitings 2093
Reģ: 10.09.2021
Paga, vińai bēbis no 01.00 naktī līdz 9.00 neguł? Kaa tas vispār iespējams tik daudz stundas jaundzimušajam? Vińš raud, vińam kolikas un vińi nekā nespēj nomierināt?
04.08.2022 20:01 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Lula @ 04.08.2022 19:22

Man liekas, ka cilvēks, kas vispār nelieto garumzīmes vien ir labs vēstnesis viņas fanu pulciņam
labi jūsu dēļ spiedišu papildus pogas, ja jūs tas nomierinās😁
04.08.2022 20:21 |
 
Reitings 2268
Reģ: 07.03.2022
Te jau vairāk kā skaidrs, ka vienkārši viņi bērnam nav gatavi. Noteikti saskatījās filmas, kur viss forši un viegli liekas. Un pavilkās. Ja tagad par grūtu, ko viņa iesāks, kad sāks velties, brēks?
04.08.2022 20:44 |
 
Reitings 776
Reģ: 18.02.2022
MeltedCheese @ 04.08.2022 20:44
Te jau vairāk kā skaidrs, ka vienkārši viņi bērnam nav gatavi. Noteikti saskatījās filmas, kur viss forši un viegli liekas. Un pavilkās. Ja tagad par grūtu, ko viņa iesāks, kad sāks velties, brēks?

Ko darīs kad diena negules, bet būs aktīvs un nevarēs pabildēties 😀
04.08.2022 20:46 |
 
Reitings 32
Reģ: 04.08.2022
Ar krūti Didrihsone vairāk laikam vispār nebaro un ne jau tādēļ, ka nebūtu piena, bet tādēļ, ka nevarēja ar ģimeni pasēdēt, jo bērns ēda 30 min (viņas vārdiem 30 min tusēja pie krūts) un tā jau baroja ik pa 3h nevis pēc pieprasījuma un vienalga nebija laika veltīt bērnam. Ko viņa iedomājās sākumā - ka bērniņš pirmajos mēnešos ēd 5 min un viss?! Es nesaprotu kādus sapņu kalnus viņa bija sacēlusi-ka bērns smuki čuč stūrītī un cilvēks var darīt visu kā līdz šim?! vienkārši kosmoss. Un mātes instinkts nevar rasties, ja visu laiku dragā apkārt. Jau pēc dzemdībām otrajā dienā gāja staigāties viena pati - kurš vispār tā dara?! Un 3 bērna dienā iebāž bērnu visu dienu sēdeklītī kaut gan ieteicamais laiks ir max 25 min. Un to visu vēl rāda internetā. Es saprotu, ka visas nevar būt eko mammas un mammas mammas, bet dzemdējot bērnu man šķiet jebkurš 21 gs saprot, ka būs jāpielāgojas bebucim. Šeit jau ir redzams, ka tai ģimenei vispār nav laika bērnam un vai nu viņu audzinās Nauris (izskatās, ka jau šobrīd viņš vairāk visu dara) vai arī būs pilna laika aukle.
04.08.2022 20:54 |
 
Reitings 134
Reģ: 18.07.2021
MinkaMurrrrr @ 04.08.2022 20:46

Ko darīs kad diena negules, bet būs aktīvs un nevarēs pabildēties ?

Kā ko darīs? Nogrūdīs auklei, vienalga vai mammai vai svešai 🤷🏼‍♀️
04.08.2022 20:54 |
 
Reitings 29717
Reģ: 11.02.2015
Lai vai kā tur būtu, bet par to, kā viņai vēnas čut ne uz sitiena pēc dzemdībām pārgāja, jāsāk dievam ticēt 😁🙌
04.08.2022 21:05 |
 
Reitings 122
Reģ: 21.07.2022
Asniņš90 @ 04.08.2022 20:54
Ar krūti Didrihsone vairāk laikam vispār nebaro un ne jau tādēļ, ka nebūtu piena, bet tādēļ, ka nevarēja ar ģimeni pasēdēt, jo bērns ēda 30 min (viņas vārdiem 30 min tusēja pie krūts) un tā jau baroja ik pa 3h nevis pēc pieprasījuma un vienalga nebija laika veltīt bērnam. Ko viņa iedomājās sākumā - ka bērniņš pirmajos mēnešos ēd 5 min un viss?! Es nesaprotu kādus sapņu kalnus viņa bija sacēlusi-ka bērns smuki čuč stūrītī un cilvēks var darīt visu kā līdz šim?! vienkārši kosmoss. Un mātes instinkts nevar rasties, ja visu laiku dragā apkārt. Jau pēc dzemdībām otrajā dienā gāja staigāties viena pati - kurš vispār tā dara?! Un 3 bērna dienā iebāž bērnu visu dienu sēdeklītī kaut gan ieteicamais laiks ir max 25 min. Un to visu vēl rāda internetā. Es saprotu, ka visas nevar būt eko mammas un mammas mammas, bet dzemdējot bērnu man šķiet jebkurš 21 gs saprot, ka būs jāpielāgojas bebucim. Šeit jau ir redzams, ka tai ģimenei vispār nav laika bērnam un vai nu viņu audzinās Nauris (izskatās, ka jau šobrīd viņš vairāk visu dara) vai arī būs pilna laika aukle.
Un tad esmu es, kurai diemžēl nevar bût bērni… Nav tā pasaule taisnīga. Eh, piedodiet meitenes, trāpīja man pa manu emocionālo stīgu…
04.08.2022 21:05 |
 
Reitings 32
Reģ: 04.08.2022
Sajūta, ka palika stāvoklī, lai varētu parādīt, ka viņas drēbītes der arī grūtniecei - jauna mērķauditorija un sākt lēnām attīstīt bērnu līniju kur man šķiet cilvēki ir gatavi gāzt lielāku naudu iekšā nekā priekš sevis.
04.08.2022 21:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits