Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Nepatīk
Reitings 937
Reģ: 17.06.2022
minniethemouse @ 17.06.2022 23:55

Jūs esat baigā eksperte, Jums nav vietas šajā forumā ar "skaudējām, lauķēm, utt". Ejiet mājās un paņemiet līdzi savus miljards emodži ?
Es nevienā vietā neminēju “skaudējas un lauķus”🤷🏻‍♀️😂
Jūs jau šeit šos vārdus lietojat😁
18.06.2022 00:03 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Man patīk, ka tik daudzas meitenes uzskata, ka Elīna ir veiksmīga biznesmene, ir pāris lietas, ko Jūs, acīmredzami, nesaprotat, pāris punkti par Elīnas veiksmes stāstu - droši izmantojat:
1. Pamatkapitāls (ko iedeva draudze);
2. Pārdot nevis lietu, bet dzīvesveidu;
Biznesam veiksmīgi kalpo soc.tīkli, Elīna sekojot ru slavenībām, zina kā kačāt statistiku, šeit esošās dāmas ir lielisks piemērs, kas seko katram Didras solim.😀 Vēl viens life hack - biznesā mazāka nozīme ir IQ līmenim kā citām īpašībām - viltībai, nekaunībai u.c. un Didra tam ir lielisks piemērs.
18.06.2022 00:09 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Es ar tā paskatījos forumu 4 pa dienu un tagad pusnaktī, un domāju, wtf, no kurienes tik daudz lapu jaunu 😅
Nobloķēju to Zuzi un miers. Elinčiks ir vnk nelabojams un es viņai no sirds un no rajona novēlu dzemdēt veselu mazuli, atrast sevī mātes instinktu un pieņemties prātā!!!!!
18.06.2022 00:10 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Nobloķēt vienu no 10 komentētājiem forumā.kurā online sēž 20 meitenes un 2k lasa bez profiliem.Liels zaudējums.😩Šis jau nav privātais čats.Man pilnīgi pie kājas vai Jana,Dana vai Agrita lasa ko es uzrakstiju,kur nu vēl lai piekrīt vai atbild😂Nervi jums meitenes netur trakāk kā tām ietekmelēm,kuras bloķē tos,kuri sirsniņu ielikuši pie hate komentāra zem bildēm😘
18.06.2022 00:15 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Pamatkapitāls ko iedeva draudzene😂😂😂😂😂Maija,mums Latvijā ir tik slaveni cilvēki,ka tos uz skatuves teikt runa aicina influencerus ar 5/10/15/20k sekotāju,kkādas asociāciju balvās.Didrai ir vairāk sekotāju,nekā sarēķinot tos dzīves stila pardevējus kopā.Cits katru dienu reklamē svešus uzņēmumus un ar to viņiem pietiek,Didra reklamē savu.Ja tas ir neveiksmīgs cilvēks,tad kurš ig vispār ir veiksmīgs mums Latvijā? instameles var tikai sapņot ka kādreiz izdomās kaut ko,lai iegūtu tādu sekotāju skaitu.paskatoties,dara to pašu.katru ikdienas sūdu liek iekšā
18.06.2022 00:22 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
AneteKlausās @ 18.06.2022 00:22
Pamatkapitāls ko iedeva draudzene?????Maija,mums Latvijā ir tik slaveni cilvēki,ka tos uz skatuves teikt runa aicina influencerus ar 5/10/15/20k sekotāju,kkādas asociāciju balvās.Didrai ir vairāk sekotāju,nekā sarēķinot tos dzīves stila pardevējus kopā.Citu katru dienu reklamē svešus uzņēmumus un ar to viņiem pietiek,Didra reklamē savu.Ja tas ir neveiksmīgs cilvēks,tad kurš ig vispār ir veiksmīgs mums Latvijā?

Un cik no tiem ir nopirkti? 😅
18.06.2022 00:23 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
AneteKlausās @ 18.06.2022 00:15
Nobloķēt vienu no 10 komentētājiem forumā.kurā online sēž 20 meitenes un 2k lasa bez profiliem.Liels zaudējums.?Šis jau nav privātais čats.Man pilnīgi pie kājas vai Jana,Dana vai Agrita lasa ko es uzrakstiju,kur nu vēl lai piekrīt vai atbild?Nervi jums meitenes netur trakāk kā tām ietekmelēm,kuras bloķē tos,kuri sirsniņu ielikuši pie hate komentāra zem bildēm?
Taču ne jau tevi nobloķēja, bet to pusaudzes prātā esošo vāvuļotāju, kas tikai piecūko vidi :D Te ik pa laikam uzrodas vai nu Elīnas aizstāves vai forumotāju lamātājas (vai abi kopā), kuras man ne prātā nenāk bloķēt, bet šī nabadzīte bija īpašs kadrs ar īpašu sāpīti... tad nu lai sēž savā sulā un priecājas par ārkārtīgo asprātību, kuru adresātes nekad neredzēs :D
Aizstāves var droši domāt argumentus, piemēram, kāpēc regulāri braukt bez jostas ar bērnu vēderā ir OK, es personīgi vismaz bloķēt neplānoju ❤
18.06.2022 00:24 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Nopirkti ir kiviču lienei,kurai 17k un zem bildēm par k like.Dirai nelaiko un nekomentē arābi un vismaz tur kur es pārbaudu profilu autentiskumu,man uzrāda labu gan aktivitāti,gan īstus sekotājus.
18.06.2022 00:26 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
AneteKlausās @ 18.06.2022 00:22
Pamatkapitāls ko iedeva draudzene?????Maija,mums Latvijā ir tik slaveni cilvēki,ka tos uz skatuves teikt runa aicina influencerus ar 5/10/15/20k sekotāju,kkādas asociāciju balvās.Didrai ir vairāk sekotāju,nekā sarēķinot tos dzīves stila pardevējus kopā.Cits katru dienu reklamē svešus uzņēmumus un ar to viņiem pietiek,Didra reklamē savu.Ja tas ir neveiksmīgs cilvēks,tad kurš ig vispār ir veiksmīgs mums Latvijā? instameles var tikai sapņot ka kādreiz izdomās kaut ko,lai iegūtu tādu sekotāju skaitu.paskatoties,dara to pašu.katru ikdienas sūdu liek iekšā
draudze nevis draudzene
18.06.2022 00:27 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
AneteKlausās @ 18.06.2022 00:22
Pamatkapitāls ko iedeva draudzene?????Maija,mums Latvijā ir tik slaveni cilvēki,ka tos uz skatuves teikt runa aicina influencerus ar 5/10/15/20k sekotāju,kkādas asociāciju balvās.Didrai ir vairāk sekotāju,nekā sarēķinot tos dzīves stila pardevējus kopā.Cits katru dienu reklamē svešus uzņēmumus un ar to viņiem pietiek,Didra reklamē savu.Ja tas ir neveiksmīgs cilvēks,tad kurš ig vispār ir veiksmīgs mums Latvijā? instameles var tikai sapņot ka kādreiz izdomās kaut ko,lai iegūtu tādu sekotāju skaitu.paskatoties,dara to pašu.katru ikdienas sūdu liek iekšā
Draudze, nevis draudzene. Precīzāk, sekta. Stāsts par uzņēmējdarbības uzsākšanu ar pieciem eiro un bez neviena palīga, bez neviena paša, kam padomiņu paprasīt, visu paši, paši, jo tādi malacīši, diemžēl ir tikai stāsts.
18.06.2022 00:29 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
piedod.mana vaina.eju gulēt un didrai tiešām sūdīgi sekotāji,iemetu citā programmā😅viss loģiski par draudzi.bet ne visiem draudzē tāda privilēģija😅
18.06.2022 00:31 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
LiepaShmiepa @ 18.06.2022 00:29
Draudze, nevis draudzene. Precīzāk, sekta. Stāsts par uzņēmējdarbības uzsākšanu ar pieciem eiro un bez neviena palīga, bez neviena paša, kam padomiņu paprasīt, visu paši, paši, jo tādi malacīši, diemžēl ir tikai stāsts.
7€, būsim precīzas argumentos, ja nu kas😅😅
18.06.2022 00:34 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
AneteKlausās @ 18.06.2022 00:26
Nopirkti ir kiviču lienei,kurai 17k un zem bildēm par k like.Dirai nelaiko un nekomentē arābi un vismaz tur kur es pārbaudu profilu autentiskumu,man uzrāda labu gan aktivitāti,gan īstus sekotājus.
Es neapšaubu didras sekotāju īstumu, ja godīgi. Jāņem gan vērā citi faktori - viņai seko ļoti daudz ne-fanu (jā, arī ārpus šī foruma), vieni seko, lai pasmietos, vieni tāpēc, ka nevar novērsties. Kā vērojot avāriju. Viņa redzamo sekotāju skaitu palielina, savu profilu turot slēgtu. Gribi redzēt, vienalga kādu iemeslu vadīts - nāksies piesekot - cipars aug. Viņa arī to ļoti labi apzinās un attiecīgi arī uzvedas, jo acīmredzot uzskata, ka tas ir tā vērts. Savukārt ar tādu uzvedību šādi forumi ir absolūti loģiska parādība. Pati viņa baro, neviens viņu nespiež pēdējā mēnesī seksīgi valdzināt kameru vai iežmiegt kājstarpi tā, ka nav iespējams to neredzēt. Vai veikala preču bildēs atrādīt tik acīmredzamus pleķus, ka nu tiešām pēc ādas kaites izskatās.
Sekotāju skaits viņai ir liels, bet sausais atlikums ir pircēji un tos mēs zināt nekad neuzzināsim, varam tikai spekulēt.
18.06.2022 00:45 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
lapsa555 @ 18.06.2022 00:34
7€, būsim precīzas argumentos, ja nu kas??
Nekā ne! Pēdējā reizē jau bija 5 eiro :D
18.06.2022 00:46 |
 
Nepatīk
Reitings 937
Reģ: 17.06.2022
Maija ... @ 18.06.2022 00:09
Man patīk, ka tik daudzas meitenes uzskata, ka Elīna ir veiksmīga biznesmene, ir pāris lietas, ko Jūs, acīmredzami, nesaprotat, pāris punkti par Elīnas veiksmes stāstu - droši izmantojat:
1. Pamatkapitāls (ko iedeva draudze);
2. Pārdot nevis lietu, bet dzīvesveidu;
Biznesam veiksmīgi kalpo soc.tīkli, Elīna sekojot ru slavenībām, zina kā kačāt statistiku, šeit esošās dāmas ir lielisks piemērs, kas seko katram Didras solim.? Vēl viens life hack - biznesā mazāka nozīme ir IQ līmenim kā citām īpašībām - viltībai, nekaunībai u.c. un Didra tam ir lielisks piemērs.
Par dzīvesveidu piekrītu, bet, vienalga ko tirgo vai kādu pakalpojumu sniedz, viņai tas izdodas. Jo viena lieta ir atvērt uzņēmumu, to var jebkurš, kaut vai šajā minūtē, bet gūt peļņu ilgtermiņā nav tik viegli.
Atceros kā savulaik bijušais, dienām un naktīm ņēmās, lai kaut kas kustētos, tur ir tik daudz nianses, par ko cilvēki kam nav sava uzņēmuma, nesapratīs.
Divi man pazīstamie arī savu uzņēmumu sāka “nelegāli”, jo citādāk, tas praktiski ir neiespējams, ja pašam nav liela kapitāla, protams šobrīd viss jau officiāli un paldies Dievam, labi iet.
Pazīstamā zaudēja ap 13k, savas naudas, kā arī investori, par neizdevušos projektu.
Latvijā nav sakārtotas ĻOTI daudz lietas, kas traucē jaunajiem biznesmeņiem, līdz ar to daudzi apstājas pusceļā vai pat nesākot. Kas ir skumji.
Ir, kad es nepiekrītu viņas sacītajam.
Vai man patīk viņas izskats - nav manā gaumē, bet tā man vienalga kā viņa izskatās, ja pašai patīk, lai staigā🤷🏻‍♀️
Bet, vai es uzskatu ka viņa ir veiksmīga uzņēmēja - jā.
18.06.2022 00:47 |
 
Nepatīk
Reitings 937
Reģ: 17.06.2022
AneteKlausās @ 18.06.2022 00:15
Nobloķēt vienu no 10 komentētājiem forumā.kurā online sēž 20 meitenes un 2k lasa bez profiliem.Liels zaudējums.?Šis jau nav privātais čats.Man pilnīgi pie kājas vai Jana,Dana vai Agrita lasa ko es uzrakstiju,kur nu vēl lai piekrīt vai atbild?Nervi jums meitenes netur trakāk kā tām ietekmelēm,kuras bloķē tos,kuri sirsniņu ielikuši pie hate komentāra zem bildēm?
vai ne😁
18.06.2022 00:49 |
 
Nepatīk
Reitings 937
Reģ: 17.06.2022
LiepaShmiepa @ 18.06.2022 00:24
Taču ne jau tevi nobloķēja, bet to pusaudzes prātā esošo vāvuļotāju, kas tikai piecūko vidi :D Te ik pa laikam uzrodas vai nu Elīnas aizstāves vai forumotāju lamātājas (vai abi kopā), kuras man ne prātā nenāk bloķēt, bet šī nabadzīte bija īpašs kadrs ar īpašu sāpīti... tad nu lai sēž savā sulā un priecājas par ārkārtīgo asprātību, kuru adresātes nekad neredzēs :D
Aizstāves var droši domāt argumentus, piemēram, kāpēc regulāri braukt bez jostas ar bērnu vēderā ir OK, es personīgi vismaz bloķēt neplānoju ❤
sāpīti😂
Ļoti jau pārdzīvoju😁 pat nesekoju līdz kurš tur mani ir bloķējis un kurš nē😁
Kā jau iepriekš minēju, ja ir normāla diskusija, tad var diskutēt, uz muļķībām un bezakaru, atbildu ar to pašu🤷🏻‍♀️😁
18.06.2022 00:53 |
 
Nepatīk
Reitings 937
Reģ: 17.06.2022
lapsa555 @ 18.06.2022 00:27
draudze nevis draudzene
Pieņemsim ka tā pati draudze iedeva viņiem starta kapitālu, bet vai tas būtu kāds noziegums?🤷🏻‍♀️
Es personīgi atceros, kad biju pie viņiem gan purvciemā, gan pie green, nu nemanīju tanī laikā nekādu šiku🤷🏻‍♀️
18.06.2022 01:00 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
LiepaShmiepa @ 18.06.2022 00:45
Es neapšaubu didras sekotāju īstumu, ja godīgi. Jāņem gan vērā citi faktori - viņai seko ļoti daudz ne-fanu (jā, arī ārpus šī foruma), vieni seko, lai pasmietos, vieni tāpēc, ka nevar novērsties. Kā vērojot avāriju. Viņa redzamo sekotāju skaitu palielina, savu profilu turot slēgtu. Gribi redzēt, vienalga kādu iemeslu vadīts - nāksies piesekot - cipars aug. Viņa arī to ļoti labi apzinās un attiecīgi arī uzvedas, jo acīmredzot uzskata, ka tas ir tā vērts. Savukārt ar tādu uzvedību šādi forumi ir absolūti loģiska parādība. Pati viņa baro, neviens viņu nespiež pēdējā mēnesī seksīgi valdzināt kameru vai iežmiegt kājstarpi tā, ka nav iespējams to neredzēt. Vai veikala preču bildēs atrādīt tik acīmredzamus pleķus, ka nu tiešām pēc ādas kaites izskatās.
Sekotāju skaits viņai ir liels, bet sausais atlikums ir pircēji un tos mēs zināt nekad neuzzināsim, varam tikai spekulēt.

+++++++++++++++
18.06.2022 01:23 |
 
Reitings 61
Reģ: 03.04.2022
Zuzuu10 @ 18.06.2022 01:00
Pieņemsim ka tā pati draudze iedeva viņiem starta kapitālu, bet vai tas būtu kāds noziegums???‍♀️
Es personīgi atceros, kad biju pie viņiem gan purvciemā, gan pie green, nu nemanīju tanī laikā nekādu šiku??‍♀️

Visi poļu lupatnieki ir sākuši līdzīgi, zinu vairākus, trīs tādus cilvēkus. Viens ir diezgan labi zināms apavu veikals. Sākumā tirgoja zābakus pa lēto, pievedot klāt, vēlāk jau atvēra veikalu un reklamējās fb. Atvēra veikalu vēl citās pilsētās, pēc tam internetveikalu. Pamazām izauga un dzīvo neslikti. Ir, kas pērk. Ja materiālais stāvoklis ir rādītājs, ka bizness ir veiksmīgs, tad jā, no malas tā izskatās. Šim biznesam lielu intelektu nevajag.
Otra ir Elīna un trešā ir vēl viena, kura kopē gan tauriņu, gan jau minētos apavus. Visas, starpcitu, savā starpā plūcas. Elīnu personīgi nepazīstu, bet otras divas zinu un abas ir pilnīgi stulbas, ar sliktu slavu gan kā darba devējas, gan kā cilvēki. Cerams, Elīna tāda nav. Bet tam, ka sākumā viņiem nekāds kapitāls nebija, es ticu. Varēja sākt arī ar 100€, kurus varbūt iedeva mamma, kāda tam nozīme. Nopirka 20 lupatas un katrai uzlika mazlietiņ pa virsu, pēc tam jau 25 lupatas un tā tālāk. Cilvēkiem mūsu valstī nav naudas, viņi pērk to, ko var atļauties un sākumā viņus visus paņem ar lētumu.
18.06.2022 02:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)