Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 365
Reģ: 22.10.2021
Sūdīgiņi no visiņa 🤣
23.12.2021 23:06 |
 
Reitings 35382
Reģ: 11.02.2015
A bet nauris tur sprāgst fonā, po, trešo reizi žajā z-svētku sezonā ir jānoskaita jolačka garit 🤣
Un tad tā starp citu: "kā jūtās"
Translating: Cerams, rīt nesprāgsi, lai varam kko instagramīgu sadarīt 🤣
23.12.2021 23:40 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Late to the party.
Bet smieklīgi lasīt jūsu cepienu it kā tas būtu skāris jūsu tuvos, būtu labāk uz sevi paskatijušās kā dzīvojat, ko darāt un kādas izvēlēs dzīvē veicat.
Atcerēsimies par saviem kritumiem, failiem un neveiksmēm dzīvē. Viņi ir tieši tādi paši cilvēki kā mēs. ES UN TU.
Personīgi es ļoti gaidiju šo paziņojumu-un jau ilgi, jo ticu, ka tas izmainīsīs viņu tālāko-turpmāko skatu dzīvē, viņi iemācīsies lietas, ko neviena lupata vai bilde instagramā nesniegs. Tā būs beznosacījuma mīlestība pret bērnu, un ticu, ka slikti vecāki viņi nebūs. Jā, viņi ir jauni un naivi, bet ne slikti.
Elīna vienmēr ir bijusi tā, kura par visu savu dienas gaitu atskaitās instagramā, izņemot tualetes apmeklējumus, tas, ka viņa noturējās šos jaunumus nepavēstīt mēnesi ir jau daudz.
Žhabas, kuras norej jaunos vecākus ir spogulis pašām sev. Jums liekas, ka esat gudrākas par visiem, tikai atceraties, kur jūs atrodaties un kur atrodās Elīna ar Nauri. Neviens pašpietiekams cilvēks nekad nemeklēs citos problēmas un nemals vienu un to pašu dien dienā. Dzīvojiet pašas savu dzīvi, nekā tur diži labāka tāpat nav, pašas gan jau strādājat mahimās par minimaļku un pīpauzēs sēžat šeit un izliekat visu, kas sakrājies dienas garumā.
Ļoti priecājos par jaunajiem vecākiem, noteikti būs daudz feilu un stūrakmeņu, bet sliktāk jau nebūs! TIkai uz labāko!
& protams,gaidu heita komentārus, varam pastrīdēties ziemassvētkos, jums tāpat šeit nav nekā svēta.
24.12.2021 01:27 |
 
10 gadi
Reitings 3370
Reģ: 25.05.2009
Elīna varēja Tenerifē nopirkt viena pati grūtniecības testus bez Naura, saprast pat to, ka viens no tiem uzrādīs arī nedēļas stāvoklī, bet te pēkšņi Polijā nevar ātros Naurim izsaukt dēļ valodas barjeras 🤷🏼‍♀️
24.12.2021 01:32 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Jacqueline @ 24.12.2021 01:27
Late to the party.
Bet smieklīgi lasīt jūsu cepienu it kā tas būtu skāris jūsu tuvos, būtu labāk uz sevi paskatijušās kā dzīvojat, ko darāt un kādas izvēlēs dzīvē veicat.
Atcerēsimies par saviem kritumiem, failiem un neveiksmēm dzīvē. Viņi ir tieši tādi paši cilvēki kā mēs. ES UN TU.
Personīgi es ļoti gaidiju šo paziņojumu-un jau ilgi, jo ticu, ka tas izmainīsīs viņu tālāko-turpmāko skatu dzīvē, viņi iemācīsies lietas, ko neviena lupata vai bilde instagramā nesniegs. Tā būs beznosacījuma mīlestība pret bērnu, un ticu, ka slikti vecāki viņi nebūs. Jā, viņi ir jauni un naivi, bet ne slikti.
Elīna vienmēr ir bijusi tā, kura par visu savu dienas gaitu atskaitās instagramā, izņemot tualetes apmeklējumus, tas, ka viņa noturējās šos jaunumus nepavēstīt mēnesi ir jau daudz.
Žhabas, kuras norej jaunos vecākus ir spogulis pašām sev. Jums liekas, ka esat gudrākas par visiem, tikai atceraties, kur jūs atrodaties un kur atrodās Elīna ar Nauri. Neviens pašpietiekams cilvēks nekad nemeklēs citos problēmas un nemals vienu un to pašu dien dienā. Dzīvojiet pašas savu dzīvi, nekā tur diži labāka tāpat nav, pašas gan jau strādājat mahimās par minimaļku un pīpauzēs sēžat šeit un izliekat visu, kas sakrājies dienas garumā.
Ļoti priecājos par jaunajiem vecākiem, noteikti būs daudz feilu un stūrakmeņu, bet sliktāk jau nebūs! TIkai uz labāko!
& protams,gaidu heita komentārus, varam pastrīdēties ziemassvētkos, jums tāpat šeit nav nekā svēta.

Es lielākoties piekrītu tavam viedoklim, bet minēt Mahimu kā kaut ko apkaunojošu daudz prāta nevajag. Es ceru, ka tu tur neej iepirkties, citādi tā muļķīgi sanāktu.
24.12.2021 05:53 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
Interesanta izvēle braukt uz poliju, tur visu ver vai jau aizvēra ciet + liels saslimstības un mirušo skaits (datus neesmu parbaudījusi, pirmdien kolēģis no polijas to teica) gan jau nemaz nečeko līdzi tādu informāciju.
24.12.2021 08:07 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Sisenis @ 24.12.2021 05:53

Es lielākoties piekrītu tavam viedoklim, bet minēt Mahimu kā kaut ko apkaunojošu daudz prāta nevajag. Es ceru, ka tu tur neej iepirkties, citādi tā muļķīgi sanāktu.

Kādēļ apkaunojoši?
😁 Tas ir kā piemērs un atgādinājums no kurienes pats esi nācis. Lai nemētātu sazin ko no sevis.
Un nē, neesmu gājusi un neeju - nav pa ceļam 😁
24.12.2021 08:24 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
cory @ 24.12.2021 01:32
Elīna varēja Tenerifē nopirkt viena pati grūtniecības testus bez Naura, saprast pat to, ka viens no tiem uzrādīs arī nedēļas stāvoklī, bet te pēkšņi Polijā nevar ātros Naurim izsaukt dēļ valodas barjeras ??‍♀️

A kas tur grūts aiziet uz veikalu, paņemt grūtniecības testu un pieiet pie kases? Tu veikalos vienmēr ar pārdevējām baigi runā? Un grūtniecības testi ir arī nopērkami citos veikalos, ne tikai aptiekās. Pat daudzās aptiekās viņi stāv plauktos kur Tu pats vari izpētīt un saprast kurš būs labāks un piemērotāks Tev.
24.12.2021 09:23 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Ja nopietni, tad man ir prieks, ka Elīnai viņas vecumā ir tik daudz naudas, man ir prieks, ka viņai ir liels dzīvoklis, sava mašīna u.tt, jā, šajā ziņā viņa ir malacis.
Toties man ir skumji par to, ka viņa neiepazīst pasauli pilnvērtīgi, nelasa grāmatas, viņai nav hobiju, nav draugu, ir tikai Nauris un veikals, vismaz tā šķiet no malas. Bet, ja viņa tā dzīvojot ir laimīga, tad labi, man prieks. Es tā nevarētu, esmu cilvēks, kurš labāk ēstu roltonu, nekā atteiktos no ierastā grāmatu pirkuma, teātra biļetes, ceļojuma.
24.12.2021 10:46 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Cik negaidīti, wow , iphone dāvanā!😀😀😀
24.12.2021 11:15 |
 
Reitings 35382
Reģ: 11.02.2015
Jacqueline, jā, tev daudzējādā ziņā taisnība.
Bet, zin kā. Ja esi tik publisks, tad vienkārši nemelo, neej pretrunās! Tad viņa nekad mūžā nebūtu tik daudzus lv tā aizkaitinājusi, lai tik ļoti apd***
Feika viscaur.
Protams, mūsu izvēlei vajadzētu tad būt viņu vnk ignorēt 😁 bet, kā jau iepriekš esmu teikusi, tā ir izklaide. Tāpat kā skatīties šausmeni un šausmināties.. tā ir tava stundiņa ļaunās izklaides 🙊
Ir daudz citu publisku ig personu, kurus aprunā krietni mazāk, jo viņi vismaz nemelo tā, ka ausis kust. Bet populārus cilvēkus aprunās un salīdzinās vienmēr, nu tā nu tas ir 🤷 jo ir lietas, ko ņemam no viņiem par piemēru, ak, mēs visas mahimas kurītājas 🤣
Ir jau stulbas lietas, par ko aprunāt - potenciālā nākotnes bērna audzināšana, piemēram, jo tās nemaz vēl nav 🤣
Arī piekrītu, forši, ka bebis pieteicies. Tas noteikti viņiem daudz ko iemācīs un palabos prioritātes. Cerams, un to novēlu 👍
24.12.2021 12:08 |
 
Reitings 206
Reģ: 18.08.2015
Vai vēl kāda iedomājās par to, kāpēc Elīna neiedomājās vismaz mēģināt runāt krieviski viesnīcas recepcijā vai zvanot ātrajiem? 🤔 Poļu valoda ir mazliet līdzīga, varbūt paveiktos un viņu saprastu. Par to, ka drīz būs ģimenes pieaugums jau bija skaidrs, jo viņa jau bija izpļāpājusies q&a, ka tagad viņa ir iemācījusies būt prom no darba un uzticēties darbiniecēm un, ka tuvākā gada laikā gribētu bērniņu. Es priecājos. Manuprāt bērniņš izmaina daudzas sievietes, īpaši tādas "cacīgas" kā Elīna. :) tad nākas piezemēties un saprast, ka pasaulē svarīgākās lietas nav izskats un "es pats"
24.12.2021 12:12 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu es ar domāju, ka bērns viņu izmainīs tikai uz labo pusi. Sliktāk vairs nevar būt :D
Un jā kur Naurim dāvana?
24.12.2021 12:57 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
core @ 24.12.2021 12:57
Nu es ar domāju, ka bērns viņu izmainīs tikai uz labo pusi. Sliktāk vairs nevar būt :D
Un jā kur Naurim dāvana?

Pēc tā story un Elīnas iesmīkņāšanas, kad Nauris pajautāja kur mana dāvana, sapratu, ka šajās attiecībās apdāvināta tiek tikai viņa. Vismaz to es esmu novērojusi jau sen, bet ja Nauri tas apmierina, kādēļ ne. Bieži vīrieši nemaz nevēlas tikt apdāvināti, kā ir šajā gadījumā grūti teikt.
24.12.2021 13:03 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
jamaika @ 24.12.2021 13:03

Pēc tā story un Elīnas iesmīkņāšanas, kad Nauris pajautāja kur mana dāvana, sapratu, ka šajās attiecībās apdāvināta tiek tikai viņa. Vismaz to es esmu novērojusi jau sen, bet ja Nauri tas apmierina, kādēļ ne. Bieži vīrieši nemaz nevēlas tikt apdāvināti, kā ir šajā gadījumā grūti teikt.

Man tas story likās kā atbilde uz forumu, jo katros ziemassvētkos šeit tiek apspriests kur ir Elīnas dāvana Naurim :D
24.12.2021 14:04 |
 
Reitings 863
Reģ: 19.11.2014
Kāda atšķirība, cik viņa kafiju dzer, nevajag aiziet līdz marasmam. Grūtniecība nav slimība. Ne jau litru šņabja viņa tempj. No dienvidu gala visas paziņas ir regulāri pa vīna glāzei dzērušas visu grūtniecību, Latvijā būtu, ak vai manu vai, tur visi dzīvi un veseli. Te par kafiju jau ņemas. Veselam cilvēkam ne kafija, ne matu sakņu piekrāsošana nekaitēs. Savukārt, ja māte daba būs tā lēmusi, tad embrijs būs defektīvs arī ar pirkstiņu velkot pa grūtnieču rokasgrāmatu gudrībām. N-tās narkozes un skalpeļi sevis izcūkošanas vārdā tam organismam būs savulaik kaitējušasnevis kaut kāda sūda kafija tagad ko mainīs.
24.12.2021 14:11 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Te var runat un aprunāt viņus, bet atbildibas sajūta tomer viņiem ir daudz lielāka, ka lielākajai daļai jauniešu un ne tikai. Salaulājās jauni uzsaka kopdzīvi, strādāja no rita lidz vakaram. Pa šo laiku sasniegusi pietiekoši daudz iegadajusies dzīvokli un nesliktu. Tagad kad dzive jau sakartota un ir ligzdina savīta sagrib bēbi. Kur nu vel perfektak. Tie aplamie gajieni, kas reizem nak uz āru, bet cik viniem tik gadu. Savu dzivi abi tomer plāno ar lielu atbildibas sajūtu un lieliem nākotnes mērķiem. Mes te varam pasmieties par Elinas aplamajiem izgajueniem, par smieklugo gaumi un citiem pigoriem. Visa kopumā tomer super jaunieši un izskatās, ka ir laimīgi un priecajas par to ko ir sasnieguši
24.12.2021 14:11 |
 
Reitings 896
Reģ: 03.01.2013
unicorngirl @ 24.12.2021 12:12
Vai vēl kāda iedomājās par to, kāpēc Elīna neiedomājās vismaz mēģināt runāt krieviski viesnīcas recepcijā vai zvanot ātrajiem? ? Poļu valoda ir mazliet līdzīga, varbūt paveiktos un viņu saprastu. Par to, ka drīz būs ģimenes pieaugums jau bija skaidrs, jo viņa jau bija izpļāpājusies q&a, ka tagad viņa ir iemācījusies būt prom no darba un uzticēties darbiniecēm un, ka tuvākā gada laikā gribētu bērniņu. Es priecājos. Manuprāt bērniņš izmaina daudzas sievietes, īpaši tādas "cacīgas" kā Elīna. :) tad nākas piezemēties un saprast, ka pasaulē svarīgākās lietas nav izskats un "es pats"

Poļi krievus necieš un krieviski nerunā-pat ja arī saprot.
24.12.2021 14:32 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Jacīte? 🤨
24.12.2021 14:48 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
la femmina @ 24.12.2021 14:48
Jacīte? ?
turklāt nonāk pretrunās. Reklamē tās sintētiskās jacītes kā ļoti siltas, bet pati visu laiku sūdzas, ka salst.. tad siltas vai kā?
24.12.2021 14:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits