Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
LaLo @ 22.12.2021 22:17

Mīļā sirds, manus bērnus tu nekad neredzēsi, jo tādus neplānoju.?

Vai es rakstīju kaut ko par Taviem bērniem? 🤔
22.12.2021 22:28 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
Te jau Didru nories par visu. Kafiju dzer? Nevar. Ar krūti droši vien nebaros. Vēders augs... grūtniecei? Nebūs priecīga. Par katru soli, par katru lietu. Es arī neaizstāvu viņu, biki uzpūtīga privilēģēta tīne vēl, bet es redzu kā viņa Nauri mīl un viens otru ucina un pucina. Ar bērnu būs tāpat. Ģimene viņiem ir ļoti svarīga..nevis kā Vucēnai vai Kivičam svarīgi tikai paši.
22.12.2021 22:30 |
 
Reitings 365
Reģ: 22.10.2021
LaLo @ 22.12.2021 22:24
Un variet man tagad klupt virsū laimīgas. Finansiāli Elīna bērnu var atļauties un nesaku,ka viņai bērnu nemīlēs,bet ar to,kas darās viņas galviņā, nu nezinu,nezinu. Un ne tikai Elīna, bet lielākā daļa ietekmeļu,nemaz nerunājot par Vucēnu, tā pati Dzenīte u.tt.
un nedod Dievs taurenis kādu dien aiziet pa pieskari…
22.12.2021 22:35 |
 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 07.10.2010
Īsti neredzu nevienu komentāru, kur būtu teikts, ka viņi būs slikti vecāki.
Un tās, kuras iesmīkņā par tiem hobijiem, teātriem utt - tas paplašina zināšanas un redzesloku, līdz ar to arī uztveri par lietām. Ne velti saka, ka bērni ir vecāku spogulis.
Neviens nesaka, ka nerūpēsies par bērniņu 🙂
22.12.2021 22:38 |
 
10 gadi
Reitings 2937
Reģ: 25.05.2009
Balalala @ 22.12.2021 22:30
Te jau Didru nories par visu. Kafiju dzer? Nevar. Ar krūti droši vien nebaros. Vēders augs... grūtniecei? Nebūs priecīga. Par katru soli, par katru lietu. Es arī neaizstāvu viņu, biki uzpūtīga privilēģēta tīne vēl, bet es redzu kā viņa Nauri mīl un viens otru ucina un pucina. Ar bērnu būs tāpat. Ģimene viņiem ir ļoti svarīga..nevis kā Vucēnai vai Kivičam svarīgi tikai paši.

Es tikai ceru, ka šī diskusija nepārvērtīsies par māmiņu kariņiem- Elīna dara šitā, bet tā nedrīkst, vajag darīt šitā. Un tad pievienojas cita mamma, kas saka, ka nē, jādara tomēr tā. Jau pietiek ka šitās gudrās mammas ietekmeļu diskusijā visu laiku ceļ augšā bērnu (ne)audzināšanu.
22.12.2021 22:42 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
jamaika @ 22.12.2021 22:02

Šajā diskusijā tikai drīkst nodirst? Un laikam Tīna ir vienīgā Latvijā kura var un izmanto vārdu jeibogu. ?

Izmantot jau var visi, bet tiešām kaitina, ka tagad populāri tieši viņa dēļ palicis. 😅 off topic
22.12.2021 22:43 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
jamaika @ 22.12.2021 22:28

Vai es rakstīju kaut ko par Taviem bērniem? ?

Piedošanu, Tu un vēl viena dāma uz līdzīgas nots rakstījāt,atbilde domāta viņai bija. Grūti no telefona un jaunās versijas izsekot.😅
22.12.2021 22:45 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
cory @ 22.12.2021 22:42

Es tikai ceru, ka šī diskusija nepārvērtīsies par māmiņu kariņiem- Elīna dara šitā, bet tā nedrīkst, vajag darīt šitā. Un tad pievienojas cita mamma, kas saka, ka nē, jādara tomēr tā. Jau pietiek ka šitās gudrās mammas ietekmeļu diskusijā visu laiku ceļ augšā bērnu (ne)audzināšanu.

Japp, jau jūtu, ka ar laiku varētu viss aiziet tikai vienā tēmā, cik pareizi/nepareizi tiek audzināts bērns.
Ne jau mums spriest, kā viņiem veidot ģimeni.
Ieraudzīju delfos to paziņošanas bildi, ārprāts, atgādina vienu čigānu kāzu realitātes šovu, ko kādreiz TLC skatījos 😂
22.12.2021 22:46 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Gribēju tikai piebilst, ka tas nav tēmēts uz Elīnu personīgi, vienkārši man ir savs priekštats par to, kādam jābūt ir cilvēkam, kad viņš ir gatavs bērniņam,citiem atkal savs. Katra individuāls viedoklis.
Iespējams Elīna būs no tām sievietēm, kura mainīsies uz labo pusi pēc dzemdībām, ļoti gribētos tam ticēt. Sapratīs, ka bērniņam vajag ko vairāk par ārišķību un taureņainu sienu, jo,nu, sakiet,ko gribiet, Elīna ar Nauri ir ļoti ārišķīgi un uz materiālām lietām tendēti cilvēki. (Saku šo pieverot acis uz visu baznīcas epopeju).
22.12.2021 22:50 |
 
Reitings 29
Reģ: 05.08.2021
Kad bērns ienāk ģimenē, lielākoties mainās skats uz dzīvi un prioritātēm. Kā arī draugu trūkums un mūžīgā būšana darbā nenozīmē, ka viņi būs slikti vecāki. Jo draugi un paša bērns ir divas dažādas lietas.
Pieļauju, ka bērnam piedzimstot būs lietas, kas mums nešķitīs pieņemamas, bet neviens nav ideāls. Ja domā, ka esi-tad esi vēl tālāk no ideāla nekā domā.
Par to agro grūtniecības atrādīšanu man dalītas sajūtas. Es pati savu grūtniecību sargāju līdz pēdējam, jo bija sarežģījumi un tas brīdis, kad to zināju es un mans vīrietis, bija tāds īpašāks laiks. Bet no otras puses, viņa ir zināma persona. Iespējams, pateica tik ātri, lai nesabojātu savu bombisko paziņojumu, jo kāds pasteidzies pirms viņas.
Tā bilde ar grūtniecības testiem ausīs gan tieši tik stulba, ka man kauns viņas vietā.
22.12.2021 22:50 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Piedzimstot mazulītim, pieversīsies moš bērnu apģērbu kolekcijai, un būs Bombiski apģērbi, viņas mazulis būs modelis.
Man jau ainiņa priekšā.
Bombiski bērnu apģērbi. 😀
22.12.2021 22:55 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Vakarkleita @ 22.12.2021 22:55
Piedzimstot mazulītim, pieversīsies moš bērnu apģērbu kolekcijai, un būs Bombiski apģērbi, viņas mazulis būs modelis.
Man jau ainiņa priekšā.
Bombiski bērnu apģērbi. ?

Man šķiet viņa kādu laiku atpakaļ minēja, ja pieteiksies mazulis, tad iespējams sāks domat arī par bērnu apģērbu kolekciju.
22.12.2021 23:06 |
 
Reitings 731
Reģ: 04.03.2020
Apsveicu Elīnu un Nauri ar gaidāmo ģimenes pieaugumu. Pēdējā laikā viņa patīkami pārsteidz. Nomainīja matu krāsu,kura viņai piestāv daudz labāk. Zobus arī nomainīja uz dabiskākiem - krāsas ziņā. Ceru, ka nākamais viņas solis būs dabiskākas skropstas un paštonējošā nelietošana, jo tas sastāvs briesmīgs, caur ādu uzsūktie krēmi nonāk tāpat asinritē, diez vai mazajam tas būtu labi.
Lai gan neesmu viņas stila piekritēja, tomēr kaut kas viņā ir piesaistošs.
Elīna gan varēja pierakstīt- mums būs bērniņš, nevis man 😄 Abi taču gaida. Katrā ziņā patiess prieks par viņiem. Kur un kā baros tas ir katras mātes pašaz ziņā,nenosodīsim.
22.12.2021 23:11 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Cik viņai ir netīra roka tajā storijā kur filmē guļošo jenotu..🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Vai tad pati to neredz, ka izskatās vienkārši briesmīgi.🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
22.12.2021 23:59 |
 
Patīk
Reitings 2898
Reģ: 30.04.2020
Nav tāda īstā laika, kad būt gataviem mazulim. Nav.
Lai kā man viņi kaitinātu, bizness viņiem iet un izskatās, ka beidzot Didrihsoni būs atraduši komandu, kam uztic veikalu, kad ir prom. Pat ja bizness ir taisīts ne tik godīgi, teikšu no pieredzes, ka muhļīties ar nodokļiem arī ir jāmāk. Pārējais paliek uz viņu sirdsapziņas.
Elīna jau sen stāstīja, ka Nauris grib bērnu, bet viņa tam neesit gatava un šogad jau sāka stāstīt, ka pati vēlas. Gudra viņa nav, bet domāju, ka nav arī tik stulba, lai domātu, ka bērns tiek atrasts kāpostos 😁 Viņa noteikti ir lietas kursā, ka augums mainīsies un, ka nebūs viegli, kad mazulis būs nācis pasaulē, bet es esmu 1000000% pārliecināta, ka Nauris viņai visu nodrošinās, lai Elīna justos komfortabli. Būs gan EA, gan vēdera plastika, gan jauni pupi. Un, pat ja tā ir zīmēšanās, nu cepuri nost, ka vīrietis spēj piepildīt visus sievas sapņus (pat tad, ja tie ir paša iedzīti).
Vecāki viņi noteikti būs forši un mūsdienīgi, un tas nav nekas nosodāms, ja mamma pārcelsies, lai palīdzētu. Es pati būtu sajūsmā, ja kāda no omēm kaut uz nedēļu savāktu vienu no bērniem.
Bet tomēr uzskatu, ka paziņoja par ātru. Te pat ne par spontānā risku, sliktas lietas notiek arī pirms dzemdībām un dzemdību laikā, bet gan tas, ka nav bijusi 12.nedēļas USG, kur skatās ģenētiku.
Viņa ir tieva, viņas grūtniecību nemanītu līdz 16.nedēļai stabili. Varēja jau neskriet laikam pa priekšu.
Par paziņošanas veidu-traki bezgaumīgs un nesmuks 😁 bet piekrītu meitenēm, ka Elīnu iztirzāt vajadzētu mazāk. Viņa tomēr lasa šo forumu un ja ne pārdzīvo, tad uzvelkās gan.
23.12.2021 00:08 |
 
Reitings 277
Reģ: 13.07.2021
Valdet @ 22.12.2021 21:51
User - kuri ir teikusi ka vinai launs raksturs? Nu reali kuri ir tie daudzie? ?

Noskaties kaut paļa bazāru ar Patrishu. ;)
23.12.2021 00:42 |
 
Reitings 277
Reģ: 13.07.2021
Bet vispār, man vienmēr licies lai arī kāda ģimene, kādi cilvēki, par gaidāmo bērniņu ir jāpriecājas. Bet šeit palasot.. mati ceļas stāvus!
23.12.2021 00:44 |
 
Reitings 5
Reģ: 23.12.2021
Jau ilgi sekoju grupai un ir daudz lietas, ko Elina ir darījusi un teikusi, kas ir bez gala nepareizi. Tomer, skiet, ka mes, meitenes, aizejam par tālu, apspriežot vinas bernina gaidības un spekulejot, kada vina būs, kā vecāks.
Neesmu vinas atbalatitaja ( tas ir passaprotams, jo esmu saja diskusijā) bet bernina gaidibs ir sveta lieta jebkurā gimene. Un tiešam, ja Elina šo visu lasa, iedomajaties, cik vina nepatikami jūtas? Es negribetu but tas cilveks, kas grutnieci uztrauc…
23.12.2021 00:51 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Elīnai šeit neviens neliek nākt un lasīt komentārus, lai rūpējas par savu veselību,aizmirstot par šo vietni.
Un neviens jau nav vēlējis viņai un bērnam neko sliktu, tikai izteicis iespējamās prognozes, uzsveru IESPĒJAMĀS. Nekur ar 100% garantija, ka viņa atbildīs kaut kam no šī aprakstītā, domāju, ka tas pats par sevi skaidrs.
23.12.2021 06:39 |
 
Reitings 356
Reģ: 03.10.2013
Arī domāju, ka Elīna nebūs kā Kiviču dzeguze vai Vucēna.
Rūpēsies un ņemsies ar mazo kā mācēs un cik tik varēs. Pa savam un ne tā kā 100% vajadzētu, bet kurš tad ir tas perfektais vecāks? Kas zina, nāks mazulis un nāks vairāk arī prāta visu izdomāt un noskaidrot iepriekš. Paši jau vien liek savu dzīvi publiski, un gan jau rēķinās, ka katru viņu soli aprunās un bakstīs.
23.12.2021 07:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits