Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
jamaika @ 22.12.2021 19:56

Baigi smieklīgi smieties par to, ko daba cilvēkam ir devusi. Tādēļ jau tik daudz cilvēki staigā ar kompleksiem, jo tādi kā Tu smējās par to ko pats neizvēlējās.

ja pupus likt var, badoties var, nagus, ragus likt var? tatad nav miera ar to ko daba devusi..
22.12.2021 20:52 |
 
Reitings 2125
Reģ: 16.06.2017
Man liekas baigi labi nolasās kuras te forumā ir mammas un kuras nav, tas tā atkapītei.. par komentāru skarbumu vai šerpumu.
Viss jau ok, neviens jaunais vecāks ar pirmo bērnu nav ideāls. Visiem tā ir jauna ābece un pieredze...un visu ar laiku iemācās..gan dzīvi,dzīves stilu , ritmu , bērnam pakārtoties, darīt visu bērna labā, veselībai utt..
Arī tās pašas , kuras šausminās par to, ka tik ātri Didra paziņo par bērniņu..- ir lietas kursā, kad un kā var gadīties spontānais aborts, zin no draudzenēm, paziņām, varbūt pašām ir bijusi šī sāpe , tāpēc zin, cik piesardzīgām jābūt ar grūtniecību.. Meitene vienkārši vēl ir zaļa visās lietās dzīvē, kas jau te simtām reižu pieminēts.
22.12.2021 20:52 |
 
Reitings 47
Reģ: 26.10.2021
jamaika @ 22.12.2021 19:56

Baigi smieklīgi smieties par to, ko daba cilvēkam ir devusi. Tādēļ jau tik daudz cilvēki staigā ar kompleksiem, jo tādi kā Tu smējās par to ko pats neizvēlējās.

Man vispār šķiet, ka šajā grupa pa lielam ir tikai mazas meitenītes kuras smejas un kikina par pat vissīkakajiem sīkumiem ka arī pr lietām kuram normali cilvēki nesmejas. Šķiet daudzām te nav pieaugušu cilvēku domāšana, nu vismaz līdz šim brīdim neesmu to manījusi. Tie retie normālie profili kuri šeit parādās un runā kaut cik logiski un cilvēciski uzreiz viņām skaitās nenormālie
22.12.2021 20:55 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu nez.man drīz bus 30 un rakstu, ko domāju. Loģiski un cilvēcīgi, tā kā ir. Ja ir te dažreiz pisaugu meiteņu komentāri. Bet kopumā diezgan līdzīgs te visām viedoklis un diezgan loģisks :)
Sanāk, ka loģiski un cilvēcīgi ir tikai tās, kas savu tekstus sāk ar to, ka neesmu Elīnas fane, bet..... nevajadzētu tā un šitā?
22.12.2021 20:58 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
* atvainojos par rakstības kļūdām
22.12.2021 20:58 |
 
Reitings 47
Reģ: 26.10.2021
core @ 22.12.2021 20:58
Nu nez.man drīz bus 30 un rakstu, ko domāju. Loģiski un cilvēcīgi, tā kā ir. Ja ir te dažreiz pisaugu meiteņu komentāri. Bet kopumā diezgan līdzīgs te visām viedoklis un diezgan loģisks :)
Sanāk, ka loģiski un cilvēcīgi ir tikai tās, kas savu tekstus sāk ar to, ka neesmu Elīnas fane, bet..... nevajadzētu tā un šitā?

Bet to “neesmu Elīnas fane bet” raksta tikai tādēļ , jo nedod Dies Tu ko labu uzrakstīsi par Elīnu uzreiz busi draudzene, par to jau te kaut kad rakstīja , bet tāpat turpina daudzas tā darīt .😀
22.12.2021 21:01 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
es nesmejos par nevienu, es tikai konstatēju faktus no to divu exemplāru parādītās dzīves... neko lieku es pateikusi neesmu. viņi ir stulbi cilvēki, kas savu veiksmes stāstu uzcēluši uz tāda paša "izglītības" līmeņa kā ir viņiem un to ir izbazūnējuši pa visu savu insta. un tikai parādot savu ikdienu, viņi vēl lielākos sūdos (lasīt rada priekštatu par sevi) ielien.
22.12.2021 21:03 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
šī konkrētā diskusija ir par viņu apspriešanu, un ja kāda metas viņus aizstāvēt, nu loģiski taču, ka uzreiz ir bff :D :D :D :D
22.12.2021 21:04 |
 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 07.10.2010
Ļoti dīvaini, ka tās, kuras raksta “ka te kaut kādas ar nenobriedušu domāšanu tik raksta; komentāri kā bērnu dārzā utt”. KAS JUMS LIEK TE NĀKT UN TO VISU LASĪT?!
22.12.2021 21:10 |
 
10 gadi
Reitings 384
Reģ: 27.03.2014
Visi zin, pirmie 3 mēneši ir svarīgi. Tāpēc nevajadzētu steigties visu Latviju apziņot. Bet te jau svarīga uzmanība, bombiskās bildes, sekotāji.
22.12.2021 21:12 |
 
Reitings 30437
Reģ: 11.02.2015
Bet tās jau pat nebija draudzenes, kam viņa paziņoja pirmajām?
Vot nu tas manai smadzenei nav saprotams 🤯 kaut kādām darbiniecēm, līdzi paņemtām, lai strādātu, pāris nedēļās pateikt.
Un ne vīram pirmajam (pēc sevis, loģiski 😁)
Viss tādēļ, lai bombisku pārsteigumu, kā pateikt, viņai palīdzētu izdomāt, jo pati nespēj.
Nu kh khmm.. 😏😁
22.12.2021 21:13 |
 
Reitings 278
Reģ: 13.02.2018
Es šo diskusiju palasu ik pa laikam. Tagad noteikti nelasīšu vairs. Jo te visu laiku būs komīši, ka kaut ko ne tā dara grūtniecības laikā, tad ne tā turēs bēbi utt. Davai neesiet raganas, nespļaujiet kāpostos. Tak tāpat skaidrs ka lai nu kādi, bet būs labi vecāki (nevis kā kiviči piem) un tā vecene, kura te izspļāva ka ko gan šie var dot savam bērnam - es gribu redzēt tavējos, jejbogu.
ā un kas te bij jāraksta, neesmi fane, man vnk zb ka KATRU sīkumu apņirdz 😂
22.12.2021 21:15 |
 
Reitings 2128
Reģ: 10.09.2021
Jebkura bridi kaut kas slikts var notikties ar berninu. Ari piemeram 8 menesi. Es domaju, vina ar to rekinas, ka ir mazs laiks. Man pasai 10 ned puncha bebim apstajas sirds. Pateicu tiem kuri jau zinaja, ka biju stavokli un labi vien ir, jo neviens no viniem nejauta kad bus nakamais berns. Man patik, ja runa par realam lietam nevis kaut ko nokluse un nedod dievs kads uzzinaas. Jo vairak par sho runas jo normalak reages uz sho visu.
Bet domaju, Didrihsoniem viss bus labi un no sirds novelu lai viss bez sarezgijumiem, tiesam bus interesanti sekot lidzi visam.
22.12.2021 21:17 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Oi, es domāju, ka mūs gaida kaudzēm storiju, kāpēc neviens nepateica, ka grūtniecība un vēlāk bērnkopība ir tik nogurdinoša un grūta.
Un domāju, ka Didras māte pārcelies pie viņiem.
22.12.2021 21:22 |
 
Reitings 778
Reģ: 23.08.2016
lai iemūžina, bet nejau uzreiz skriet un likt instagramā. Lasīt iemācies tupuma kalngal. Te runa gāja par to, ka daudzas uzreiz liek instagram, lai tiktu pie sadarbībām, kas ir nožēlojami.

Uzreiz jau nelika, tās pāris nedēļas tomēr nogaidīja! Varēja tās divas nedēļas gan vēl pagaidīt, tīri drošībai.
Lai jau Elīnai veicas un bērniņam laba veselība. Piekrītu, ka tas varbūt atsitīs atpakaļ realitātē.
Man dīvaini liekas, ka dažas salīdzina suni ar bērnu. Katra mamma pateiks, ka tas nav vienā līmenī. Pie tam daudzi jaunībā aplaužas ar suņiem un citiem mājdzīvniekiem. Stulbi, jā, bet te nnu gan viņa nav unikāla. Bet Elīna ļoti pievēršas savai ģimenei, nedomāju, ka ar mazo būs problēmas un ''nogrūdīs'' mammai.
Bildes gan man liekas ļoti bezgaumīgas, bet nu tas ir bombiskais stils :D Elīna pelna naudu no IG, ne jau ar bērnu metīs visam mieru un klusi auklēs. Tas taču loģiski. Drīzāk jau iespēja paplašināt savu auditoriju uz jaunajām māmiņām, ar Butterfly baby līniju u.tml.
22.12.2021 21:23 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
LaLo @ 22.12.2021 19:13
Ticu,ka bērniņš augs aprūpēts un labklājībā, bet ko Elīna ar Nauri tā no sevis var dot? Ne loģiskās domāšanas,ne grāmatas(izņemot bībeli) lasa, ne hobiju, attiecīgi vairāk interešu par Butterfly un lupatām nav.

Ja bērnus radītu tikai inteliģentais sabiedrības slānis, kurš lasa grāmatas, attīsta dažāda veida hobijus un interesējas par daudz un dažādām lietām, bērnu mūsu vidū būtu ļoti maz. :D Re, tās pašas NLietes, tādas kā Skrīvere. Bez apvainojumiem, bet nešķiet, ka tādām interesē kas vairāk par to primitīvo dzīvesveidu kādu viņas dzīvo un līdz ar to arī bērni uzaug tādā pašā vidē. Tā ka Elīna un Nauris galīgi nešķiet, ka būs tie sliktākie vecāki.
22.12.2021 21:24 |
 
Reitings 778
Reģ: 23.08.2016
Piekrītu, ka nav vērts piekasīties katram sīkumam, katra jaunā māmiņa kļūdīsies. Bet viņi noteikti nebūs sliktākie vecāki. Ok, varbūt nestaigās ar bērnu pa teātriem un bibliotēkām, bet, ziniet, lielākā daļa vecāku ar tādām lietām nenodarbojas. Latvijā ir daudz novārtā pamestu bērnu, kam tētis dzer vai spēlē azartspēles, kamēr mamma tiekas ar kaut kādiem lūzeriem-babņikiem. Te vismaz būs gaidīts, lolots bērniņš ar abiem vecākiem un par to man prieks!
22.12.2021 21:28 |
 
Reitings 2128
Reģ: 10.09.2021
+++++ Miaa , es to pasu padomaju. Tas komentars man lika nosmieties. Ziniet vismaz tas paris iemacis labestibu tam bernam. Ticu, ka berns nebus tas kurs apsmies un citadi launi iztureties pret vienaudziem, jo lai vai kas, viniem abiem ir laba sirds un vares to nodot bernam.
22.12.2021 21:30 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Man liekas baigi labi nolasās kuras te forumā ir mammas un kuras nav, tas tā atkapītei.. par komentāru skarbumu vai šerpumu.

Jā, nolasās gan, tikai, šķiet, otrādi kā tu to domāji savā komentārā. Jo, cik esmu ievērojusi, tieši tām, kurām ir bērni, dikti patīk mācīt citas kā audzināt bērnus un šausmināties par to, ko un kā dara citas, jo, ja reiz tu tā nedarīji, tātad tas nav pareizi utt.. Man bērnu nav, līdz ar to man, iespējams, nav saprotama tā šausmināšanās par to kādi viņi būs vecāki vai kā audzinās savu bērnu. Un es ticu, ka šī diskusija drīz arī pārvērtīsies par vietu, kur tādām mammām atnākt un palamāties, ka, redz, viņi dara to un šito nepareizi, un būs kārtējais iemesls par viņiem pazviegt vai viņus apd***t. Tā ka man ir tādas baigās aizdomas, ka tie skarbie komentāri nāk ne jau no tām, kurām nav bērni, bet tām, kurām ir. :)
22.12.2021 21:33 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Valdet @ 22.12.2021 21:30
+++++ Miaa , es to pasu padomaju. Tas komentars man lika nosmieties. Ziniet vismaz tas paris iemacis labestibu tam bernam. Ticu, ka berns nebus tas kurs apsmies un citadi launi iztureties pret vienaudziem, jo lai vai kas, viniem abiem ir laba sirds un vares to nodot bernam.

Tieši tā! Man viņi galīgi nešķiet slikti cilvēki. Jā, varbūt taisa kaut kādas mahinācijas ar savu biznesu vai nemaksā nodokļus, bet viņi noteikti nav tie sliktākie cilvēki un nebūs arī tie sliktākie vecāki. Tāpat arī neizprotu to ņirgāšanos par Naura izskatu. Vīrietis kā vīrietis, jā, ir atšķirīgs stils no vairākuma, bet tas viņu automātiski nepadara par "zilo", arī degunu, diemžēl, piedzimstot neviens neizvēlas. Ilgi nebiju šajā diskusijā iesaistījusies, šovakar intereses pēc ieskatījos un palika skumji, ka joprojām nekas nav mainījies un notiek ņirgāšanās par cilvēku izskatu, saukāšana par ambāļiem utt.. Labi, tāda kā Liene Kiviča, kura pametusi savus bērnus, vēl pelnīti varētu tikt tā saukta, ar šie par ko? Par to, ka necitē Nīči un ceļojumos neapmeklē muzejus, tātad idioti? Jaunieši kā jaunieši, tādi paši kā ļoti liela daļa tāda vecuma cilvēku. Lai tak dzīvo. Un viss būs labi, galvenais, lai mazajam veselība!
22.12.2021 21:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits