Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ziemassvētku kartiņas - uzruna

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Čau!
Man jums ir jautājums par Ziemassvētku kartiņām. Rakstītas ar roku un izsūtītas pa pastu.
Parasti tēvam, vecmammai iedodu visas dāvaniņas rokās, bet šogad nebūšu uz vietas tādēļ sūtīšu pa pastu.
Atzīstos, ka pēdējo reizi rakstīju kartiņas kad biju ļoti maza.
Es skatos, ka visās kartiņās kas ir mājās vienmēr persona tiek uzrunāta. Negribās īsti tuvus radus uzrunāt Anna, Jāni, Pēteri, izklausās pārāk lietišķi, bet nezinu arī vai tēti, vecmamma, vectēv derēs, jo tēvam ir cita sieva un dēls, nerakstīšu taču kartiņā pamātei, pusbrālim. Nezinu kā viņus dēvēt
:-D
Kādas idejas? :-)
15.12.2018 19:49 |
 
Reitings 331
Reģ: 12.06.2012
Tēti un vecmammu tā arī uzrunātu kartiņā - Tēti un vecmamm, bet pamātes/pusbrāļa gadījumā jautājums ir kā Tu viņu ikdienā uzrunā. Ja ikdienā uzrunā viņus vārdā, tad neredzu neko sliktu tā uzrunāt arī kartiņā.
15.12.2018 19:53 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Ja gribas uzrunu un kartīte domāta ne tikai tētim, bet arī pamātei un pusbrālim, var rakstīt "Tētim ar ğimeni", vai kā tamlīdzīgi. Lai gan uzruna kartītē nav obligāta. Nav jau kartīte jānoformē pēc visiem gramatikas un lietvedības priekšrakstiem. Daudzi vienā kartītes pusē raksta pantiņu, otrā - novēlējumu bez uzrunas.
15.12.2018 20:59 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Es nekad nevienu neuzrunāju kartiņā (kur nu vēl vārdā) un man nepatīk, ja mani uzrunā vārdā - atstāj kaut kādu mākslīgi stīvu iespaidu.
Parasti uzrakstu sirsnīgu ievadu un pievienoju vēlējumus attiecīgajos svētkos, ar pantiņiem sevišķi neaizraujos. Gan jau nav pēc etiķetes, bet ģimenes lokā diez vai etiķetei ir nozīme.
15.12.2018 21:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits