Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūsu viedoklis?

 
10 gadi
Reitings 7783
Reģ: 21.03.2014
Iepazinos ar foršu puisi, sarakstījāmies, satikāmies. Man reāli iepatikās no 1mā mirkla, dzīvespriecīgs, simpātisks, forss darbs un hobiji, sarakste un tiksanās nedeļas ietvaros un tad viņš atzinās ka nav ìsti brīvs, esot interesantā situācijā, it kā ne gluži attiecībās, bet to sākumā. Nu ok,paldies par atklatibu. bet reāli man jau taureņi vēderā. Ik pa laikam vēl atraksta. Tacu visa sarakste utt, neliecina ka kkadas attiecibas veidojas. Iepazinamies tinderī, suta buchinas un samilojienus un smailijus ar izkartu meli...hm likas divaini. Attiecibu sakuma jau lielaas juutas un nevajadzetu but laikam sarakstities intensivi un vel tikties ar citu.
Pienemu ka vinam varb ir kada kas loti simpatize bet nav preti tas pats ko vins gaida. Vai ari vnk tada nostaja? Vai taa daama nav lv ilgstosi..nez..
Paskatijos ka insta seko visadam sexy pusplikam beibem un bildes laiko katru dienu. Ari sabiedriba zinamam sievietem ap40..pasam 30.
Netieku gudra kas vinam tur, bet prasit neerti.
Piedavaja, ka varam palikt draugi, ka vinam esot vairakas sievietes tikai draugi. Sis tracina. Chalis kaa bilde..kura nesamiletos gan? :-P
13.12.2018 19:23 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Būšu atklāts, nelasīju citu atbildes.
Bet, gan tikai aprakstu un autores atbildes.
Pirmkārt, iesakot citiem dažādus padomus, varu teikt.Pēc tā, ko Tu saki par viņu aprakstā.
Vīrietis, kurš ir apmierināts ar savu dzīvi, sevi nemitīgi pilnveido un vēlas sev blakus kaut ko tādu pašu. Kurai ir patstāvīgs darbs, pievilcīga un zin, ko no dzīves vēlas.
Zinu tādus iz dzīves vīriešus, viņi "pikaperi". Viņiem patīk tas process,tieši iepazīties ar citām sievietēm, pašpārliecinātības pēc. Saka, ka ir daļēji brīvs,jo nav gatavs, dotajā brīdī ar Tevi veidot nopietnas attiecības.Drīzāk būt vairāk atturīgam,noslēpumainam, lai Tu viņam skrien pakaļ.
Pirmkārt, zinot viņus, ātri apniksi, jo Tavs rakstīšanas stils diezgan dramatisks, grūti saprast domu, neskaitot kļūdas.
Bet, jā, kāpēc nesekot skaitām sievietēm? Ja viņam simpatizē un rūpējas par sevi, seko savam standartam.
:-P
14.12.2018 20:53 |
 
10 gadi
Reitings 7783
Reģ: 21.03.2014
Bet reali kas tagad tas vispar par kultu, ka aiznemtas daamas katru dienu liek fotosopetas superbildes un 700 cilveki seko. Gimenes sievietes..kkadi kompleksi? Justies novertetai ja 700 like? Esmy gana gliita bet savu feisu reti lieku soc.tiklos. draugi jau zin kaa izskatos.
Nu un tadi ka tas calis ari uz sitadam lellem uzkjeras un laiko tas bildes varbut ne tikai to :-D
14.12.2018 16:55 |
 
10 gadi
Reitings 7783
Reģ: 21.03.2014
Nu ir apmeram ka juus teucaat.
Gaida vai kkas tyr sanaks vai ne, bet neatkarigu no taa ir ok tikties un rqxtities ar citam damam, ari pasakumus kopigus apmeklet utt. Ieprieks cietis no greizsirdibas attiecibaas. Ja jau daama prwti ari ar tadu uztveri, tad ok. Man tas nav pienemami! Negribetu ne vina daama but, ne kada no tam daydzajam draudzenitem.
14.12.2018 16:52 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu jau uzreiz vareja saprast, ka aizstavesi un naivi attaisnosi. Bet ja ta jauta, ja, mans atri vien bildinaja, uzreiz skaidri zinaja ko grib no manis, nesekoja 100 seksigam meicam. Bet kads te sakara ka bija parejam.
Un ari precetie uzvedas ta, nu un? Tas taka piemers, kadas attiecibas tu veletos sev? Man vienmer ir tads uzskats, ja virietis skatas apkar, pievers uzmanibu interneta citam, tad ir 100% lielaka iespeja, ka nebus uzticigs, jo lai nokraptu, sakuma ir jaievero un jaizrada interese
14.12.2018 13:39 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Adele4,
Esmu iepazinusies Tinderī un ir izveidojušās nopietnas attiecības. Bet! Viņš bija brīvs, nebija nekādā it kā "attiecību sākumposmā". Abi divi norunājām, ka ar citiem nečatojam, netiekamies un mēs veidojam attiecības. Viss. Man tas nebūtu pieņemami, ka viņš vēl lūkotos apkārt Tinderī.
Bet Tu jau esi saķērusies, un vispār neklausies, ko te meitenes saka. Kāpēc vispār taisīji šo diskusiju, ja neesi gatava ieklausīties citu viedokļos.
No pieredzes saku, nu nekas jums tur nesanāks. Sanāktu, ja tu būtu Nr.1 viņam. Bet neesi, Samierinies, aizmirsti un randiņo tālāk ar citiem puišiem. Gan jau atradīsies kāds, kurš vienlaicīgi būs brīvs un vēlēsies attiecības tieši ar Tevi.
14.12.2018 12:35 |
 
Reitings 502
Reģ: 07.03.2018
Nodrāztais jautājums: cik tev gadu?
Bet ja palaidu garām, tad
ja jauna, nu pažēlo sevi un pasaudzē, ir pasaulē normāli vīrieši vēl kaut kur. Nesabojā sev visu jaunību ar kaut ko šādu.
ja jau pieaugusi, tad nu ķer tik ciet, meklē tālāk attaisnojumus un paskaidrojumus tam, cik viņš foršs vīrietis, lai gan no tām druskām, kas šeit uzrakstītas, es to galīgi neredzu. Es redzu pāvu, kurš izklaidējas pa dzīvi ar sievietēm.
14.12.2018 12:18 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
*autorei
14.12.2018 12:12 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Jums uzreiz kads klauvw pie durvim un bildina?

Ja butu jaaklis, tad jau viss uzreiz notiktu.

Ja butu jaaklis, tad jau viss uzreiz notiktu.

Autore. Tu atnāci šeit diskutēt, bet nespēj uzklausīt pretējo viedokli. Atrodi visam attaisnojumus. Ja tu esi 100 procentus droša ka viņš tevi grib, tad kāpēc tapa diskusija?
Netieku gudra kas vinam tur, bet prasit neerti.
Piedavaja, ka varam palikt draugi, ka vinam esot vairakas sievietes tikai draugi.

Nu tak viņš pateica, ka varat palikt draugi. Varbūt viņam čika ar augstu pašapziņu un viņai neliekas svarīgi ka instagramā laiko pusplikas meičas vai iet satikties ar sieviešu kārtas pārstāvjiem.
Man gan vairāk izskatās ka čalim ir friends with benefits
14.12.2018 12:11 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Goda vārds, man tā sekošana entajām pusplikām beibēm un tādu bilžu laikošana liekas vnk freaky un jocīgi.

+++
Kā jau cita meitene minēja, neietu uz randiņu ar čali, kas uzvedas kā pārgribējies tīnis. Bet nemaz nerunājot par to, ka viņš atklāti pasaka, ka tu viņam esi rezerves variants. Nu zin kā, nesanāks sabīdīt lietas ar pirmajām izvēlēm, tad dosies pie tevis. Fuj! :D Un autore siekala līdz grīdai par tādu jākli.
14.12.2018 12:11 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Iedomājies ir džeki, kas ir attiecībās un sūta bučiņas un visādus tekstus citām, bet to nevar uztvert nopietni. Ja pati gribi raudāt vēlāk spilvenā, tad turpini čatot ar daiļdirsēju un sapņot(t)
14.12.2018 12:08 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Pēc komentāriem var redzēt, ka esi saķērusies. Un tik ļoti, ka nespēj uzklausīt pretēju viedokli kā tikai to, ka viņš tevi grib :-D manuprāt, laika tērēšana tev ar šo vīrieti, jo pēc tava stāstītā skaidrs, ka esi otrais variants (vai kā jau cita lietotāja ieminējās, trešais, ceturtais vai piektais).
14.12.2018 12:01 |
 
10 gadi
Reitings 7783
Reģ: 21.03.2014
Ja butu jaaklis, tad jau viss uzreiz notiktu. Zinu ari tadus tipus, pat ja ir preceti vai attiecibaas
14.12.2018 11:49 |
 
10 gadi
Reitings 7783
Reģ: 21.03.2014
Nu man pazinu lokaa taa dara ari preceti viriesi..
14.12.2018 11:47 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Goda vārds, man tā sekošana entajām pusplikām beibēm un tādu bilžu laikošana liekas vnk freaky un jocīgi. :D
14.12.2018 11:40 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nu bla... :D tu pati varbūt loģisko domāšanu ieslēdz bišk.
Viņš tev saka ka ir "itkā" aizņemts, attiecību sākumposms, tajā pašā laikā, čato uz nebēdu vēl ar citām, gan jau tu neesi vienīgā, kaut ko flirtē, iet uz tikšanos, sūta bučiņas...tajā pašā laikā ir itkā kaut kādās attiecībās. Aa vēl plusā fano par plikām beibēm instagramā...tev smadzenes tiešām šito kopā nespēj salikt un nonākt pie kāda secinājuma??
Paskatijos ka insta seko visadam sexy pusplikam beibem un bildes laiko katru dienu

Un kas ir šis?? Tā dara tīņu puikas un nogribējušies jākļi :D
14.12.2018 11:38 |
 
10 gadi
Reitings 7783
Reģ: 21.03.2014
Un vispar..secinajums..te visas chaljiem ir bijusas pirmaS un vienigaas. Neviena nav tinderi iepazinusies...nevienai chalis nav smailijus sutijis utt.. :-D:-D jo tas viss par nenopietnu attieksmi liecina. Jums uzreiz kads klauvw pie durvim un bildina?
Kur tad un kaa jus iepazistaties/iepazinaties un ka veidojat attiecibas? :-D
14.12.2018 11:28 |
 
10 gadi
Reitings 7783
Reģ: 21.03.2014
Nez vai vins vel ir tinderi jo mes uzreiz pargajam uz saraksti fb.
Draugus fb neredz, bet bildes nelaiko 200 plikas beibes.
Pirms 1-2gadi bijis attiecibas, kas ilgusas kadus 4-5 gadus. To pec info fb var izsecinat. Ta vina bijusii sovaaar apprecejusies.
14.12.2018 10:27 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Mans variants- varbūt esi viņam rezerves variants. Ja attiecības ir pašā sākumposmā, mazums var neizdoties, varbūt viņam kādas šaubas, un tad te hops! - esi tu- otrais variants. Vai gribi būtu rezerves variants un otrā izvēle? Nav jau teikts, ka esi otrā, varbūt pat trešā vai ceturtā.
Tā teikt, pietur Tevi gadījumam, ja nu kas. Un ja pati saki, ka IG seko pusplikām seksī peksī beibēm, nez, man tas uzreiz atgrūstu, iespējams, pat uz randiņu neietu. Kad biju Tinderī, ļoti izvērtēju, apskatīju un izpētīju Fb profilu, ja tur bija 2000 draugi un 80% no tām pusplikas meitenes, tad randiņu atteicu, jo tas tomēr liecina par cilvēka interesēm.
14.12.2018 10:12 |
 
Reitings 242
Reģ: 15.07.2018
Ik pa laikam vēl atraksta. Tacu visa sarakste utt, neliecina ka kkadas attiecibas veidojas. Iepazinamies tinderī, suta buchinas un samilojienus un smailijus ar izkartu meli.

Manuprāt, šis un viss pārējais liecina, ka viņa komunikācija ar tevi ir "for fun". Iespējams, ka tu viņam liecies simpātiska, bet ne tu vienīgā tāda uz pasaules. Ja esi gatava būt "vecene", lai viņu nocopētu, tad varbūt tev izdotos, bet vai ir viņš ir tā vērts ...?
.
Lūdzu izlasi šo rakstu ("FUCK YES OR NO"): https://markmanson.net/fuck-yes
13.12.2018 22:07 |
 
10 gadi
Reitings 7783
Reģ: 21.03.2014
K28
Hmm..ko es tadu izdariju? Vai tad nedrikst iepazities..un tad secinajumus izdarit?
Mes tach tik sarakstijamies un 1x satikamies, ne jau pargulejam..
13.12.2018 22:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits