Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

psoriāze

 
Reitings 74
Reģ: 23.11.2012
Padalaties ar reālu pieredzi - kā sadzīvojat, cīnaties ar šo slimību? Manam vīram ir jau gadiem - matos, uz krūtīm un nu jau uz sejas parādās. Rudens un ziemas mēnešos ir vistrakāk. Ir būts pie dažādiem ārstiem, smērēti visādi dārgi krēmi, dzertas tabletes, ieturētas diētas utt. Bet tā īsti nekas nelīdz. Plus vēl vīrietim tas viss ir apnicis un vairs pie ārstiem negrib iet. Tātad, meitenes, lūdzu palīdziet ar reāliem padomiem!!
29.11.2018 13:13 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Dziedniece var izarstet

nē, nevar.
11.12.2018 21:21 |
 
Reitings 13
Reģ: 04.12.2018
Dziedniece var izarstet
11.12.2018 19:40 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Lai izdodās. Ātrāk par mēnesi var arī nevērtēt effektu. Vislabāk 3mēn.
10.12.2018 21:33 |
 
Reitings 74
Reģ: 23.11.2012
Paldies visiem par padomiem. Sākām lietot probiotiķus (Liveo). Pierakstījāmies pie indiešu ārsta, ko ieteica draudzene. Tad redzēs, kā ies!
10.12.2018 20:58 |
 
10 gadi
Reitings 96
Reģ: 28.05.2010
Probiotiķos ir svarīgi skatīties kādi baktēriju celmi izmantoti. Svarīgi,lai nebūtu milzīgs baktēriju kokteilis,jo tad sanāk,ka neviena no viņām tā isti nedarbojas,jo nav pietiekamā daudzumā. Draudzenei ir psoriāze, ik pēc laiciņa iziet probiotiķu kursu un situācija tiešām acīmredzami uzlabojas. Pērk viņa Liveo. Un visu laiku kontrolē D vitamīna līmeni. Un piemēram Vigantol no Nateo atšķiras tikai ar izmantoto eļļu. Nateo tā ir attīrīta saulespuķu eļļa,kas neizraisa alerģijas, bet Vigantol ir kviešu asnu eļļa,kas ir ļoti alerģiska, var izraisīt atopisko dermatītu, tāpēc es 2x padomātu pirms viņu lietotu.
01.12.2018 12:51 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Galvenā informācija jāmeklā autofāgijas pētījumos, nevis fastinga:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6107789/
Ir arī fastinga pētījumi, bet tie ir veikti ar tādiem uzstādījumeim, ka fastings nemaz netiek īsti veikts, jo cilvēkiem, tas šķiet kas ļoti ekstrēms:
https://www.health.harvard.edu/blog/intermittent-fasting-surprising-update-2018062914156
https://www.sciencedaily.com/releases/2018/06/180618113038.htm
https://www.sciencedaily.com/releases/2017/07/170707095401.htm
Tāpat jāņem vērā, ka fastings ir vēl samērā jauns, lai būtu subjekti, kas parakstītos būt par pētījuma dalībniekiem.
Taču fastingu izmanto 2 tipa diabēta ārstēšanā (ne visi ārsti).
Ir filma par fastingu, kur ir daiezgan daudz sakopots:
https://www.youtube.com/watch?v=iKZ4odaWRWU&t=1018s
01.12.2018 12:37 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Vai vari lūdzu izpostot šeit linkus uz pāris pētījumiem? Kādu gadu atpakaļ meklēju informāciju (pētījumus) saistītus ar tieši fastingu, bet neko jēdzīgu neatradu. Man interesētu palasīt ;-)
01.12.2018 12:18 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Mischa
Probiotikas

Probiotikas, ja ir veikala produktos, tad ļoti minimālā daudzumā, savādāk to plaukta mūžu nevarētu noteikt. Viss kas ir ražots rūpnīcā tiek ražots pēc standartiem un ar lielu sterilizācijas pakāpi. Tādēļ nav ko klausīties mārketingos, bet labāk dzert tās kapsulas.
...jaunajiem trendiem jāpieiet skeptiski...

Katram pašam jāizvērtē kāda veida diēta tam ir vispiemērotākā, jo ne visiem patīk pieēsties pilnībā un pēc tam 23h stundas staigāt to sagremojot. Var būt jāēd 2x, bet tas ka retāk ir labāk pasaka pētījumi, nevis mode.
Agrāk dietalogi sekoja citiem ekspertiem, kas marketēja pēc iespējas lielāku patēriņu 6x :-D
Jo vairāk pērc jo labāk. Stūķē tik māgā un pie ārsta arī aiziesi un samaksāsi. Amerikāņu piegājiens.
Bet jāsaka kā ir, ka tas ir visai tuvu mūsu senčiem, kad nebija tādu veikalu un produktu ar ilgu izlietošanas termiņu. Tātad tuvāk cilvēka dabai. Un agrāk nebija arī tādu slimību, cilvēki mira no vecuma vai kara traumām, vai medībās. Tagad ēd kad grib un cukuru visu laiku, kas agrāk nebija pieejams un slimo ar kaudzi slimību, jo cukurs baro vēža šūnas, veicina aptaukošanos - diabētu. Cukuru nav paredzēts uzņemt tādois kvantumos kā mēs to daram, tādeļ tāda veida badošanās ir ļti vērtīga, jo tā sadedzina glikozi un liek organismam pārtikt no taukiem, kas ir primārā pārtika.
manuprāt, jāēd tad, kad organisms to fiziski pieprasa

Var dzīvot pēc šīs ticības, taču jāsaka, ka man tas slieksnis, kad organisms ko pieprasīja bija 7d bez pārtikas. 8 dienā bija pilnīgs bezspēks, letarģija. Ja iepriekš taisīju 5min presīti, tad todien tik spēju 2min.
Tā izsalkuma sajūta nav izsalkums, bet gan pieradums un ieklaušīšanās ko primitīvās smadzenes saka. Līzīgi ir ar kafiju, cigaretēm, saldumiem.
Ēdiens ir bauda, nevis nepieciešamība. Pasaules rekords bez ēdiena ir 382 dienas. Bez miega nevar novilkt pat nedēļu...Tad izvērtē, kas ir svarīgāks.
01.12.2018 11:37 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Probiotikas ir tādos veikala produktos kā naturālais jogurts, kefīrs, sālītie gurķīši. Var pameklēt literatūru par šo tēmu, probiotikas atrodamas vēl citos veikala produktos.
.
Es uzskatu, ka jaunajiem trendiem jāpieiet skeptiski. Pamēģināt var, bet nav jāuztver tā par absolūto taisnību. Pavisam nesen gan ārsti, gan dietologi, gan viss sabiedrības krējums runāja par 5-6 mazām ēdienreizēm dienā. Esiet aizmirsuši?! Tagad tie paši runā par vienu ēdienreizi :-D
Neesmu speciālists, ne ārsts..bet manuprāt, jāēd tad, kad organisms to fiziski pieprasa. Citādi, priekš kam tad ir tāda izsalkuma sajūta radīta?!
01.12.2018 00:43 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
akjelcikvar.
Tā jau nav mana mode, bet tas badošanās (fastinga) trends jau arī nāk iedvesmojoties no tiem atklājumiem, līdz ar to nevar teikt, ka kaut kas te tiek lieki piesaukts. :-P
01.12.2018 00:08 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Psoriāze nav ārstējama līdz galam tāpat kā daudzas citas, psoriāzei līdzīgas, slimības. Te nav viena ārstēšanas veida, kādam palīdz nenervozēt, kāds neēd noteiktus produktus, cits vispār sāk ēst to, ko līdz šim nav ēdis vispār un t.t. Un protams rūdens/ziemas laika bieži vien notiek slimības mini "krīzes", jeb saasinājumi.
Autore, lai Tavs vīrs padomā kas tieši viņam jau iepriekš ir devis kaut vai mazākus uzlabojumus un lai tad viņš arī darbojas tajā virzienā. Ar šādu slimību ir jāstrādā, to nevar izārstēt ar vienu tableti vai 5 minūšu laikā.
30.11.2018 23:03 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
es neko negribu apgalvot, bet japāņu zinātnieks pētīja raugus. pagaidām. būs arī turpmāki, gan jau. vienkārši kaitina, ka kāds savai diētu modei piesauc nobela prēmiju ;P
30.11.2018 23:00 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Vidū dienas nevajag ņemt, jo 6 stundas insulins darbojas , līdz ar to effekts no tā nav gandriz nekads

Noo..noo...es ēdu logā no vieniem līdz pieciem/sešiem pēc tam man ir treniņš.:-D
:-DOrganisms neizspēlē nekadus jokus pat ja Tu need neko vismaz 72h (3d). Pēc tam var būt bezmiegs un bezspēks, īslaicigi reiboņi, bet arī to visu var pārdzīvot. 

Tev veicas:-D Žēl, ka man tā neveicas. 2x mēnesī man ir no food day:-D , baigi smagi:-D Patriez lkm kāds 2/3 mēnesis, rožaini man neiet ar to.
30.11.2018 21:36 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
NeMe
Ne visas probiotikas tiek līdz zarnām. Bet to wc var saprast vai kkas strādā vai jau izšķīdis kuņģī :-)
30.11.2018 18:19 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Akjelcikvar
Tu tik kurni un neko jaunu nepasaki. Vareni gudra. :-D
Omad nav nemaz diēta, bet gan reglaments un tas, ka man nesanāk ar nevienu latviski par tādām lietām parunāt nenozīmē, ka es nemāku lasīt pētījumus un pats pamēģināt kā tas dzīvē strādā. Omad ir tikai optimāls variants kā starp baudu un vajadzību iegūt pozitīvu efektu. Iespējams pat uzlabot savu veselības stāvokli. Autofagija pati par sevi ir pat mazāk saistoša ierindas cilvēkam kā konkrēts uztura plāns.
30.11.2018 18:17 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Psoriāze jau vairāk kā 20 gadus. Sadzīvoju un necīnos. Ir periodi kad pazūd pavisam, ir kad ir pa visu ķermeni, arī uz sejas. Šogad arī vasarā bija, arī uz sejas, lai gan man ir saasinājums rudenī/ziemā, zinu kādēļ, neiedziļināšos. Kad ir pa visu ķermeni lietoju lokālos līdzekļus - ziedes, krēmus, šampūnus(Bioderma ir labi, personīgi man palīdz), gelus utt., B-vitamīnu komplekss (lielāko atļauto devu), neko asu un ļoti sālītu neēdu, kā arī ierobežoju piena produktus (šogad piena produkti vispār tabu), agrāk profilaksei gāju uz solāriju 1-2x mēnesī (man palīdzēja rudens/ziemas periodā),bet pats galvenais, jāsakārto galva. Stress, uztraukums, bezmiegs, pārslodze darbā vistiešākā veidā atspoguļojas uz ādas. Man strādā likums, jo mazāk par to domāju, jo labāk paliek.
30.11.2018 17:43 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
mjā, cilvēks pat nezina, kā pareizi saukt viņa piesaukto brīnumfaktoru, bet tas nekavē bārstīties ar gudrībām. nobela prēmija zinātniekam bija par nopietniem autofāgijas pētījumiem, nevis par kaut kādām trendīgām diētām.
un jā, kā tad bez probiotiķu slavināšanas šeit.
30.11.2018 17:41 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Andie
Vidū dienas nevajag ņemt, jo 6 stundas insulins darbojas , līdz ar to effekts no tā nav gandriz nekads. tik mazliet ietaupīts laiks uz ēšanas rēķina :-)
vislabākais ir neest no rīta un vakarā 4 stundas pirms guletiešanas un tādā veidā jau var 16-18h neest un iegūt kādu bonusu no zema cukura limeņa, sadedzināt tauciņus un iedarbināt autofagiju.
Par pieradināšanos. Organisms neizspēlē nekadus jokus pat ja Tu need neko vismaz 72h (3d). Pēc tam var būt bezmiegs un bezspēks, īslaicigi reiboņi, bet arī to visu var pārdzīvot.
Ja ēd pareizi, tad dēļ Omad uzlabojas fokuss, rodas vēlme staigāt/skriet un vajag gulēt mazāk 6-7h.
Vajag tik sākt. ir cilvēki, kas katru nedēļu 1d atvēl Nomad, jeb atslodzes dienu taisa. Lieta vairāk psiholoģiska kā fizioloģiska un baidīties mav no kā.
30.11.2018 17:15 |
 
Reitings 80
Reģ: 11.11.2018
Par probiotikām zinu. Nopirku BiaGaia tabletes
30.11.2018 17:06 |
 
Reitings 264
Reģ: 29.06.2014
Ir cilvēki kam palīdz Plant based diet. Youtubē ir daudzi pieredzes stāsti
30.11.2018 15:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits