Adventes kalendāri

 
10 gadi
Reitings 424
Reģ: 25.08.2011
Labvakar!
Skatos, ka šobrīd daudzas firmas (Loccitane, The Body shop, Douglas, Lookfantastic, u.c.) piedāvā iegādāties adventes kalendārus.
Kāda ir jūsu pieredze ar šiem kalendāriem? Vai ir vērts?
01.11.2018 20:35 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
akjelcivar - dažbrīd Tavi komentāri ir stulbi un nevietā.

+
02.11.2018 12:36 |
 
Reitings 74
Reģ: 11.07.2016
Pagājušajā gadā pirku Asos (ļoti daudz jaunu produktu, kas man iepatikās, kā arī pamēģināju forea mini) un Kiehl's (superīgs veids iepazīties ar kādu interesējošu zīmolu, jo cena kā par 1-2 pilna izmēra produktiem, bet izmēģini daudz; gan ķermenim, matiem, gan sejai).
L'Occitane arī izdevīgs, jo tur saliktas miniatūras, kuras var nopirkt arī atsevišķi, taču tad tām būtu jābūt ap 50% atlaide, tāpēc kalendārs foršs tiem, kas gribētu iepazīties ar šo zīmolu.
Šogad Rituals arī ir 2 kalendāri. Ļoti gribēju kaut ko pamēģināt tur, bet nezināju, ar ko sākt. Kalendārs šo atrisina, jo tagad varēšu tā kārtīgi iepazīties un saprast, vai šis zīmols man der.
Stockmann žurnāls atnāca un tur arī daudz kalendāru. Izdevīgākie šķiet Lancome, Kiehl's.
Lookfantastic un Feelunique kalendāros interesē tikai daži produkti, tāpēc pirkšu tikai tad, ja būs atlaide vismaz 25%, kuras nebūs :D Asos arī tikai, uz atlaidi ja būs.
Izdevīgi man šķiet tikai šie beauty kalendāri, jo bērniem sanāk lētāk atsevišķi parasti nopirkt, alko kalendārus arī neņemsim, neieinteresēja. Depo esot pat kaķu un suņu kalendāri, kur kastītes cena stipri lielāka par atsevišķi pirktiem kārumiem.
02.11.2018 19:28 |
 
Reitings 74
Reģ: 11.07.2016
Lattte
Ir ari vīriešu Clarins kalendārs
02.11.2018 19:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits