Darīt ko patiešām sirds liek

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Šodien ar lielu interesi skatījos Jay Shetty video kolekcijas youtube (varbūt arī ir kāds/a kas skatās?)
Uzdūros vienam video, kur teica, ka jādara ir dzīvē to ko gribās un jāsasniedz virsotnes, kuras vēlies TU nevis ko vēlas CITI no tevis. Un ja nevar izvēlēties vai nezini ko dzīvē darīt, iedomājies ka tev ir palikušas 365 dienas ko dzīvot, kā jūs šo laiku izmantotu?
Lika aizdomāties man šodien, ka teju puse dzīve pavadīta neko neizmācoties īsti un sēžot. Un pat īsti nezinot ko gribās no dzīves. Tas būtu steidzami jālabo. :-)
Kā ir ar jums? Vai izmantojat laiku un dariet visu ko gribās un dzīvojiet šodienu kā pēdējo? Vai tieši pretēji?
Starp citu, šim motivational speaker, ir daudz foršu video gan par attiecìbu problēmām, gan mērķu uzstādīšanu gan runā par lietām, par kurām īsti neviens nerunā. :-)
19.10.2018 21:40 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ak jel...
.
Ja vien es ZINĀTU, ko man sirds liek darīt, toč darītu.... Bet mana sirds saka: "uz darbu..? OK, whatever...."
24.10.2018 22:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits