VID

 
Reitings 276
Reģ: 30.04.2014
Gan jau ir te kadas damas kas strada VID un labak zina ipasos VID trikus!
Situacija tada, cik es zinu tagad bankam ir jasniedz dati par kontiem kuru gada apgrozijums parsniedz 15k EUR, bet ka ir ar to limitu piem vai bankam ir jazino piemeram ja es iznemu 7k, cik zinu ari veikalos pirkumiem virs 1k pardevejam jazino par to VID, tad ka ir ar bankam ?
Vai ari vini nezino VID lidz tam 15k, jo piemeram ja es ielieku 7k un iznemu 7k, tad teoretiski apgrozijums ir 14k ta tad man vel vajadzetu but taja limita lai paliktu zem VID radara!
Sorry par garumzime:-D
04.10.2018 07:11 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Arta*
Kā vēl sāks ar laiku.
Dzenāt tos kam 100 miljoni pamaz resursu, tur viņiem juristu bari apkārt un armija nodokļu konsultantu.
Blaktīti, kam 100 eiriki, vieglāk nospiest.
Tauta mūsdienās izlepusi, komunicē pārsvarā internetā, naudiņu pārskaita uz bankas kontiem pat par apenēm.
Padlaikos tantiņas iztika bez interneta un banku kontiem. Apenes tirgoja no rokas rokā, skaitījās spekulācija.
Tagad bez interneta nu nekādīgi nevar sakomunicēt.
Kontrolei tas ir ļoti ērti, atliek pieņemt likumu un palaist analītikas programmu katrā bankā:-).
05.10.2018 13:36 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Jaestades, ko tu tā sacepies un uztver visu tik saasināti? Kãpēc uzreiz
brēkt
? Ļoti labi zinu, ka par diviem zeķu pāriem un trīs bavikām nodoklis nav jāmaksā, bet kā jau minēju, esmu redzējusi gadījumus kad VID arī par ļoti niecīgām summām (zem 50 EUR) prasa paskaidrojumus.
Par tēmu autoram, labāk tik turi naudu savā ofšorā, ja veiksi šādus darījumus regulāri, ir ļoti liela iespējamība ka saņemsi ielūgumu šo situāciju paskaidrot. Par vienu reizi gada laikā iespējams neviens neko neprasīs, bet tas ir ļoti atkarīgs no veiksmes.
Zinātājiem - Kā īsti ir ar LV likumdošanu? Vai VID var tā vienkārši pa kontiem okšķerēties, vai arī ir nepieciešams tiesas lēmums un sākta izmeklēšana?
05.10.2018 14:47 |
 
Reitings 92
Reģ: 08.09.2018
vai arī ir nepieciešams tiesas lēmums un sākta izmeklēšana?

Staro Rīga, staro piecīts mentam kabatā, tikmēr valsts kase bomžus pabaro.
06.10.2018 10:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits