Vīrieši, kuri ienīst sievietes

 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
26.09.2018 21:30 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Laikam pa vasaru sakrājās neizrunātie strīdi
Cik no pieredzes zinu, ir cilvēki, kam trūkst strīdi, un viņiem vajag to vietu un publiku, kur viņi var ņemties, cepties. Vecām tantiņām tie ir veikali, tirgus, pasts, bankas.

Palasi diskusijas pirmo lapu, lieliski var redzēt kuri gribēja pastrīdēties un gan jau ka šī diskusija bija arī taisīta ar tādu mērķi, smieklīgākais ir tas, ka tās tieši ir tās, kuras uzskata atseviškus ši foruma pārstāvjus par sieviešu nīdējiem. Izvelk no raksta divas rindkopas un un attiecina visu rakstu uz šiem konkrētiem lietotājiem. Pat līdz galam rakstu neizlasa, bet komentāru ie"dirst gan gribas, tas man atgādina rakstus delfos, par nodokļiem, kur izlasa virsrakstu un tad komentāros sāk maurot. Man personīgi šada veida diskusijas uzjautrina, kur tiek vilkta ārā visa "kāršu kava", sākot ar kaunināšanas taktiku pret vīriešiem un beidzot ar upura kārti.
Jautājums probability, kā vispār var saskatīt, Chucky komentārā: "Nu bet taču neveidojiet attiecības ar vīriešiem ,kuri ienīst jūs un tādi vīrieši vienkārši izmirs" naidu pret sievietēm? un ne tikai, bet arī attiecināt to uz iepriekšējo paaudzi :D Varbūt, tas naidis ir drīzāk pret vīriešiem, ja no pirksta var izzīst kaut ko tādu.
Runājo par tēmu, un bērnu auklēm. Ja, man būtu sīkais un apstākļi piespiestu ņemt auki, tad vīrieša kanditatūru kā tādu vispār neizskatītu, sorry, bet es neizsaktu, ka nomrāli domājošs vīrietis gribētu strādāt par auki mazam bērnam, tai vietā, lai attīstītu sevi kādā perspektīvā jomā ,viņš izvēlas auklēt mazus bērnus, varat to saukt par steriotipu, bet man personīgi, galvā raisītos doma, ka viņam varētu būt prātā kāds slēpts nodoms. Par grupas pieskatīsanu es vēl varu saprast, bet vienatnē ar mazu bērnu nē. Varat tagad piekabināt jaunu statusu kā vīriešu nīdēju arī
28.09.2018 11:33 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
neizsaktu, ka nomrāli domājošs vīrietis gribētu strādāt par auki mazam bērnam, tai vietā, lai attīstītu sevi kādā perspektīvā jomā ,viņš izvēlas auklēt mazus bērnus,

Nu gan pretīgi uzrakstīts.
28.09.2018 12:16 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
bet es neizsaktu, ka nomrāli domājošs vīrietis gribētu strādāt par auki mazam bērnam, tai vietā, lai attīstītu sevi kādā perspektīvā jomā ,viņš izvēlas auklēt mazus bērnus, varat to saukt par steriotipu, bet man personīgi, galvā raisītos doma, ka viņam varētu būt prātā kāds slēpts nodoms.

Negribu uzdoties par nerātno, bet nu pagriezīsim otrādāk. Kādēļ lai normāli domājoša sieviete gribētu strādāt par aukli mazam bērnam, tā vietā, lai attīstītu sevi kādā perspektīvā jomā, viņa izvēlas auklēt mazus bērnus. Kādēļ, ja sieviete izvēlas šo, viss ir ok, un viņai nav kādi slēpti nodomi, bet ja vīrietis, tad nē, kaut kas nav kārtībā?
28.09.2018 12:23 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nu gan pretīgi uzrakstīts.

Kas tur pretigs? Tāda doma visticamāk būs lielākajai daļai vecāku. Kad pašām būs bērni, tad gribētu redzēt cik no jums savu bērnu atdotu pieskatīt vecim :)
Pat fb var lasīt sludinājumus, kur vecāki meklē aukli, prasību saraksts tā jau brīžiem ir smieklīgi garš, par tādu variantu kā aukle vīrietis, vispār nevar būt ne runas lielākajai daļai vecāku.
28.09.2018 12:24 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
MissMia, pavisam vienkārši, vīrietis un sieviete nav vienādi, nav vienādi domājoši utt, nu nav un viss. Punkts.
28.09.2018 12:26 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
neizsaktu, ka nomrāli domājošs vīrietis gribētu strādāt par auki mazam bērnam, tai vietā, lai attīstītu sevi kādā perspektīvā jomā ,viņš izvēlas auklēt mazus bērnus

Normāli domājoša sieviete tāpat. Nu vismaz mūsdienu, gados jaunā sieviete. Auklītes ir vairāk tāds studenšu darbs, ko var apvienot ar mācībām, un kurš neprasa lielu intelektuālo ieguldījumu. Šajā piemērā par bērnu auklēšanu un attīstību tiek jaukti apelsīni ar kartupeļiem, ir jāsakatās viena līmeņa darbos. Un ja tā, tad es pavisam noteikti uzskatu, ka pie diviem darbiem - bruģi likt un bērnu auklēt var diezgan nešaubīgi pielikt attiecīgi un secīgi vīrieti un sievieti.
28.09.2018 12:30 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Peekaboo1, jā, bet robežas starp vīriešu un sieviešu domāšanu nav akmenī kaltas, tās tomēr ir plūstošas. Un ja kāds ir audzis tādā liberālā vidē, tad vēl jo vairāk tie domāšanu veidi nav nemaz vairs tik ļoti atšķirīgi. Es mierīgi varu iztēloties kādu medicīnas studentu vīrieti, kuram ir 4 mazāki brāļi un māsas un liela pieredze viņu pieskatīšanā. Ņemot vērā, cik daudz laika aizņem studijas, tad brīvajā laikā viņš izvēlas strādāt nevis kādu smagu, vīrišķīgu vai perspektīvu darbu, bet kaut ko vieglāku, kur viņam ir pieredze un zināšanas un ko varētu laika ziņā apvienot ar studijām. Tā nu gadījies, ka tas ir aukles darbs. Iespējams ir daudzi šādi vīrieši, vienkārši neizvēlas to darīt tieši tā iemesla dēļ, ka 99% sabiedrības to uzskata par kaut ko dīvainu.
Ja man būtu bērns un es meklētu aukli, arī mans prasību saraksts būtu esejas formātā, jo tas tomēr ir cilvēks, kurš pieskatīs bērnu. Bet ja kāds atbilsts šajām prasībām, nu man vairs neinteresē vai tas ir vīrietis vai sieviete.
28.09.2018 12:35 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Kādēļ, ja sieviete izvēlas šo, viss ir ok, un viņai nav kādi slēpti nodomi, bet ja vīrietis, tad nē, kaut kas nav kārtībā?

Un vēl...kaut vai tīri statistiski, visādi izvarotāji, pedofīli utt vairumā ir tieši vīrieši, manuprāt arī tas loģiski atbild uz jautājumu kāpēc par aukli vecāki negribētu vīrieti....
28.09.2018 12:36 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Bullshit 8-)
28.09.2018 12:37 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
negribētu vīrieti.

Uzskatu, ka šeit nav runa par to, vai grib un ko grib. Bet par to, ka tiek iedalīts normālos un nenormālos darbos, kas pēc būtības tā nav.
28.09.2018 12:38 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Par vīrieti aukli.:-D Es labi zinu, ka tas ir liels retums:-D Iespējams esmu viena no simta, kurai ir bijis auklis.:-D Kad maniem vecākiem nebija laika, jā, mani pieskatīja auklis, viņš arī bija pārzinis saimniecībā . Vecāks vīrs, pensionārs, kurš šādi piepelnijās, jo darīt viņam pensijā tā pat nebija ko.:-D Šad tad es kopā spēlējos ar viņa mazdēlu, citreiz biju viena. Es labi apzinos, ka mans gadījums ir rets.
Par auklēm jau vairāk iet cilvēki gados, kuri vairs nav aktīvajā darba tirgū. Jauns, spējīgs cilvēks portams neies par aukli, tas ir loģiski, ne sieviete, ne vīrietis,tas nav labi apmaksāts un stabils darbs.
28.09.2018 12:39 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Normāli domājoša sieviete tāpat. Nu vismaz mūsdienu, gados jaunā sieviete. Auklītes ir vairāk tāds studenšu darbs

Tā nu gan nav, piemēram, manai māsai bērnībā bija, sauksim to par "profesionālu" auklīti, kurai bija 20g pieredze, tas viņai bija arī pamatdarbs - bērnbu aukīte.
Negribu uzdoties par nerātno, bet nu pagriezīsim otrādāk. Kādēļ lai normāli domājoša sieviete gribētu strādāt par aukli mazam bērnam, tā vietā, lai attīstītu sevi kādā perspektīvā jomā, viņa izvēlas auklēt mazus bērnus. Kādēļ, ja sieviete izvēlas šo, viss ir ok, un viņai nav kādi slēpti nodomi, bet ja vīrietis, tad nē, kaut kas nav kārtībā?

Labi nevajag sāk runāt muļķības, te jau sāk parādīties dažas, ka tik nu ļoti grib pierādīt vienīdzīubu, ka sāk jau iet pilnīgās galējības. Peekaboo1 jau visu uzrakstīja, ka lielākā daļa cilvēku vīrieti auklīti negrib. Tad kad tev būs bērni ņem vīrieti par auki un dzīvo laimīgi, man personīgi tas neliekas ok un savu bērnu nekad neatstātu pieskatīt svešam vīrietim, nu varbūt izņēmums būtu tikai tad, ja viņam būtu labs "CV" un ļoti labas atsauksmes no citiem cilvēkiem saistībā ar bērnu pieskatīšanu, bet interesanti, kur gan viņam tāds "CV" radīsies, ja lielākā daļa vīrieti aukli negrib, līdz ar to, tā ir tikai kārtēja fantāzija par vienredžiem, un tāpēc vīrietis aukis mana nekad nebūs. Sāk jau pārsvērsties viss kā iepriekšējā diskusijā, kur viens no piemēriem bija - jauna skaista sētniece, kura bez maz vai dzīvo uz ielas :-D
28.09.2018 12:48 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
kaut vai tīri statistiski, visādi izvarotāji, pedofīli utt vairumā ir tieši vīrieši, manuprāt arī tas loģiski atbild uz jautājumu kāpēc par aukli vecāki negribētu vīrieti....

Pēc šādas loģikas arī attiecības ar vīriešiem nevajadzētu veidot, jo visādi tak var būt.
28.09.2018 12:49 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Pēc šādas loģikas arī attiecības ar vīriešiem nevajadzētu veidot, jo visādi tak var būt.

Nu es esmu gatava riskēt ar savu dzīvību :D bet ar savu bērnu neriskēšu nekad! Parunāsim kad tev pašai tādi būs.
28.09.2018 12:52 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Oi, atcerējos, ka mani taču arī bija mazu auklis pieskatījis. Pat veseli divi - abi pensionāri, viens no tiem asinsradinieks, otrs pazīstams onkulis. Un onkulim bija nags uz koka darbiem - oi, cik interesanti bija skatīties, ko viņš ar to koku tur ķimerē, tik interesanti, ka nekur citur negribējās aizklīst.:D
28.09.2018 12:55 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
TheLaw, jā, es lieliski saprotu, ka vairākums to nevēlas. Bet es tiešām neredzu nevienu sakarīgu iemeslu, kādēļ tā. Tikai tādēļ, ka nav pieraduši redzēt vīrieti aukli, tad noteikti viņam ir kādas noslieces. Un tas ir arī viss. Tādēļ kur manis teiktajā ir muļķības?
Peekaboo1, Es nekad neatdotu bērnu pieskatīt kuram katram. Bet ja ir nepieciešama aukle, tad prasību saraksts tiešām būtu lielāks nekā klasiskajā sludinājumā. Un ja manām prasībām kāds cilvēks atbilst, nu reāli es neredzu starpību starp vīrieti vai sievieti.
28.09.2018 12:56 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Ir, ir arī sirmmāmiņas auklītes, un arī vectētiņi, kas nodarbojoties ar savām lietām, ar vienu aci pieskata bērnu. Ir skolotāji, kuriem bērni patīk, taču nervi netur darbu ar 20-30 aurojošiem ķipariem. Bet ar vienu, diviem ir pilnīgi mierīgi un absolūtā laime. Taču mans teiktais bija atbilde tam, ka varētu attīstīt karjeru, nevis svešus bērnus audzināt. Karjera sirmā vecumā lielākoties vairs nav nekāds spēcīgais dzinulis, vai ne? ;-)
28.09.2018 13:01 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
TheLaw, jā, es lieliski saprotu, ka vairākums to nevēlas. Bet es tiešām neredzu nevienu sakarīgu iemeslu, kādēļ tā. Tikai tādēļ, ka nav pieraduši redzēt vīrieti aukli, tad noteikti viņam ir kādas noslieces. Un tas ir arī viss. Tādēļ kur manis teiktajā ir muļķības?

Es nesaprotu, kas tev tagad ir par problēmām? Vai tad es saku, ka vīrieti auki neviens nedrīkst ņemt? es kādam to aizliedzu? Es izsaku savu viedokli ar pamatojumiem, kāpēc man tas neliekas ok un kāpēc es tā nekad nedarītu. Tu tagad gribi man uzspiest savu patiesību, lai es sāku domāt savādāk? Tev tak ir izcīnīta brīvība, tu vari darīt kā uzsakti par pareizu.
28.09.2018 13:01 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Karjera sirmā vecumā lielākoties vairs nav nekāds spēcīgais dzinulis, vai ne?

Tas gan, man tomēr jāpiebilst, ka tai tantei karjera arī bija diezgan laba, viņai vēlākā vecumā tas iegāja kā sirds lieta, tāpēc viņa no darba aizgāja un sāka strādāt par auklīti.
28.09.2018 13:04 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Pat veseli divi - abi pensionāri, viens no tiem asinsradinieks, otrs pazīstams onkulis.

Ir gan atšķirība vai tas ir pazīstams vīrietis, vai kāds kurš atsaucies uz sludinājumu. Jā savam brālim, brālēnam utt man nebutu problēmu atstāt, jo ļoti labi pazīstu šos cilvēkus.
Es nekad neatdotu bērnu pieskatīt kuram katram. Bet ja ir nepieciešama aukle, tad prasību saraksts tiešām būtu lielāks nekā klasiskajā sludinājumā. Un ja manām prasībām kāds cilvēks atbilst, nu reāli es neredzu starpību starp vīrieti vai sievieti.

Nu bet lūdzu dod to savu bērnu kam gribi.
Nu ES un daudzi citi vecāki nevēlas savu bērnu, dārgāko uz pasaules, atdot svešam vīrietim pieskatīt, kas tur tik grūti ko saprast? Negrib un viss. Var būt stereotipi utt...jā. Bet man kā vecākam ir dziļi pohuj ko par to domās visi citi, man mans bērns ir svarigākais un man nav patīkami ka svešs vīrietis viņu pieskata. Viss. Kādi vēl jautājumi un nesaprašana....
28.09.2018 13:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!