Vīrieši, kuri ienīst sievietes

 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
26.09.2018 21:30 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ja no agras bērnības vienam dzimumam rotaļām dod lelles un otram - traktorus, kā arī vienam ļauj raudāt un otram nē, tad nav brīnums, ka rodas atšķirības.

Ko var muldēt :D
Tu ar esi no tām kas tikai par bezdzimuma rotaļlietām? :D
Es bērnibā spēlejos gan ar traktoriem un mašīnām gan ar lellēm un bārbijām. So what??
Savam bērnam slims vīrietis nevar nodarīt pāri?

Un kas tas vispār par sviestu? Ko tu ar to gribēji pateikt?
28.09.2018 16:05 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Jāpiekrīt arī apstāklim, ka savs bērns ir savs un rūpes par savu bērnu ir pašsaprotamas. Tēmā ar BKA mani nemulsina "aukļu aspekts", bet tas, ka sanāk, ka lielo mamutu mājās nes sieviete.
28.09.2018 16:13 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Man ir domas, ka vīrieti un sievieti neatšķir tikai apakšbikšu saturs, atšķiras domāšana, spējas, spēks un cits.
28.09.2018 16:15 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Man ir domas, ka vīrieti un sievieti neatšķir tikai apakšbikšu saturs, atšķiras domāšana, spējas, spēks un cits.

Tev ir tiesības uz savām domām, lai cik dīvainas tās būtu:-)
28.09.2018 16:16 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Dārta, a kas tur mulsinošs, ka lielo mamutu mājās nes sieviete, kamēr vīrietis pievērsies bērna auklēšanai? Ja šiem abiem tā labi, nu, kāda gan citiem daļa gar to, pat ja tas nesaskan ar 'normālo un dabisko lietu kārtību'?
28.09.2018 16:21 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Vai tad es liedzu kādam kaut ko darīt? Citējot delusion, viņiem ir tiesības darīt, ko viņi vēlas, lai cik dīvainas šīs darbības nebūtu.
28.09.2018 16:27 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Man ir domas, ka vīrieti un sievieti neatšķir tikai apakšbikšu saturs, atšķiras domāšana, spējas, spēks un cits.
Tev ir tiesības uz savām domām, lai cik dīvainas tās būtu

Un tieši kas tur ir dīvains? Tavuprāt fiziskās atšķirības ir tikai bikšu saturā? Noliec blakus standarta sievieti un vīrieti, ne tādu sievieti kas cilā svarus katru dienu un sporta zālē dzīvo. Vienkārši parastos cilvēkus, tā sieviete visu izdaris identiski kā vīrietis fiziskajā ziņā? Stipri šaubos. Tad jau sportā ar sen jābeidz dalīt pa dzimumiem, lai ir jauktās komandas utt, lai jau 50 kilogramīgā anniņa spēlē hokeju ar 100 kilogramīgo jānīti. Janītis uzkritīs anniņai salaužot vēl kādu kaulu...tas jau nekas, anniņai jāpierāda ka viņa tak var visu to pašu ko vīrietis :D
Par pārējo nemaz nerunājot....ai apnika. Turpinat vārīties savā sulā :D
28.09.2018 16:28 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Notrulināt tēmu līdz hokeja spēlēšanai ir jāmāk.
28.09.2018 16:31 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Notrulināt tēmu līdz hokeja spēlēšanai ir jāmāk.

Tā pat kā no vīrietis auklē līdz "Savam bērnam slims vīrietis nevar nodarīt pāri?"
28.09.2018 16:33 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Kā Jūs domājiet, vai pastāv korelācija starp homoseksuālismu (sieviešu) un feministēm?
Kāpēc tāds jautājums?
Jo parasti visasāk domstarpības ar pretēju uzskatu paudējiem sev svarīgos jautājumos uztver tieši šīs abas cilvēku grupas.
Par vīriešu izteikumiem un viņu kategorisko nostāju nespriežu, jo saprotu viņu viedokli un to, ko viņi vēlas paust.
28.09.2018 16:36 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Diez vai vīrieša-aukles "nenormālība" tiek piesaukta fizisko atšķirību dēļ:-) Protams, ka vidusmēra vīrietis ir spēcīgāks par vidusmēra sievieti, bet ne jau fiziskais spēks ir tas, kā dēļ ir atšķirīga attieksme jau šajā diskusijā, nerunājot par sabiedrību kopumā. Stereotipi ir galvā, nevis muskuļos.
Īsāk sakot - whatever. Dažas komentētājas uzskatāmi pierāda, ka lielākais vienlīdzības ienaidnieks ir sieviete pati. Nu, vismaz daļa no sievietēm.
28.09.2018 16:38 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Pa lielam jebkurš modelis ir ok, tiktāl, kamēr visas šajā modelī esošās puses ar to ir mierā.:-D Tas ir katra indivīda modelis, pa lielam tas nevienu nesakr. Skar tikai valstiskā vai globālā līmenī esošas pārmaiņas. Vai mani satrauc ,ka Kārlis ar Elīnu dzīvo ,pēc vairākuma domām, klasiskā modelī, kur viņa ir mājās un viņš strādā, nē. Vai mani uztauc, ka Liene uzreiz pēc bērna dzimšanas atgriežas darbā, bet Edgars ņem BKA un paliek ar sīko, nē. Man nav izprotama dažu politiķu vēlme , tad ieraktīt tos viņu prāt pareizos modeļus likumā, ko bez maz vai skolās jāmāca un saturs tam jāpielāgo. Vai vēlme kaut kā ierobežot sievietes autonomiju pār viņas ķermeni. Vai bīdīt ideju , ka varētu taču vārdu " sieviete" MK noteikumos par "Grūtniecības pārtraukšanas organizatoriskā kārtība "aizstāt ar "māte", zeme atveries,. Nope...can't relate. Un tādu nejēdzibu ir izskanējis daudz, vnk nav gana interesants temats daudziem. Vai pēkšņs stop signāls neartificēt kādu konvenciju, pasniegt to kā pretunu ar tradicionālajām vērtībām. Man tas nav skaidrs. Uz kāda pamata, kādā vispār sakarā.:-D Saprotu, visi raud par demogrāfiju, bet tas šo problēmu neatrisinās. Un baigo atvieglojumu ekonomikai tas nesniegs, ja valstij būs vairāk jāiedala finanses, lai palīdzēt risināt no vardarbības cietušo problēm jautājumu. Jo ,piemēram ,tagad, satrakojošos partneri var savākt uz periodu, šis nogulēs brītiņu un būs svaigs kā ģurķitis varēs terorizēt tālāk. Kā arī , ja no vardarbības cieš vīrietis, visticamāk, viņš kaunās iesaistīt policiju, jo tur par viņu pasmiesis...pff...tu taču esi vecis. Bet vieglāk ir taču izlikties, ka šdas situācijas neeksistē, jo tās nav biežas, kādēl, gan veikt pieslīpēt pastāvošos normatīvos aktus, viss taču ir jauki un pūkaini Man nav saprotama, nostāja, ka feminisms nav vajadzīgs, to gan es nesaprotu, jā, jā varat teikt , andie, visas durvis taču sievietēm ir vaļā. Hāaa.....bet ja pasekojam rūpīgi līdzi procesiem globālā vai valstiskā līmenī pie nosacījuma, ja feminisms pēkšņi feminisms izzustu, es nešaubos, ka nepaietu ilgs laiks un sieviešu tiesības sāktu sarukt strauji.:-D
28.09.2018 16:40 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Notrulināt tēmu līdz hokeja spēlēšanai ir jāmāk.

Uzcept tēmu un tik iedirst bezsakarīgu komentāru arī ir jāmāk :D
28.09.2018 16:40 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Dažas komentētājas uzskatāmi pierāda, ka lielākais vienlīdzības ienaidnieks ir sieviete pati. Nu, vismaz daļa no sievietēm.

Tikai interesanti, kāpēc vienmēr tieši šim sievietēm dzīvē viss ir kārtībā, kāpēc tieši šis sievietes nejūtas apdalītas un ir laimīgas? (nesaku, ka vienlīdzības cīnītājas nav laimīgas) Tas tikai tā kā domu graudam.
28.09.2018 16:44 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
Kā Jūs domājiet, vai pastāv korelācija starp homoseksuālismu (sieviešu) un feministēm?
Kāpēc tāds jautājums?
Jo parasti visasāk domstarpības ar pretēju uzskatu paudējiem sev svarīgos jautājumos uztver tieši šīs abas cilvēku grupas.

Protams. Tik pat labi var jautāt vai pastāv korelācija starp liberālismu un homoseksualitāti. Ir skaidrs, kādēļ homoseksuālas sievietes būtu īpaši ieinteresētas sievietes pilnīgā brīvībā un neatkarībā no sabiedrības aizspriedumiem par ''ko tu kā sieviete raujies uz to darbu, ej mājās audzini bērnus, lai vīrs strādā augstos un sarežģītos amatos - tā ir dabiski un normāli.'' Lai gan nav skaidrs kā tas, vai 99% pārējās šeit notiekošās diskusijas, ir saistīts ar raksta tēmu - vīriešiem, kas ienīst sievietes, un kuriem pieder politiska vara vai kuri ir viedokļa līderi valstī.
28.09.2018 16:44 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Jo ,piemēram ,tagad, satrakojošos partneri var savākt uz periodu, šis nogulēs brītiņu un būs svaigs kā ģurķitis varēs terorizēt tālāk. Kā arī , ja no vardarbības cieš vīrietis, visticamāk, viņš kaunās iesaistīt policiju, jo tur par viņu pasmiesis...pff...tu taču esi vecis. Bet vieglāk ir taču izlikties, ka šdas situācijas neeksistē, jo tās nav biežas, kādēl, gan veikt pieslīpēt pastāvošos normatīvos aktus, viss taču ir jauki un pūkaini

Šim es piekrītu, ka vajadzētu veltīt pastiprinātāku uzmanību uz vardarbību ģimenē. Bet es šo iedalu (ja, ja iedalu) pie atsevisķu cilvēku grupas, jo es tiešām nesaprotu cietušo idioloģiju. Piemēram, ja mani draudzene/sieva, kuru pēc vakara "plosta" atnāk mājās ar sliktu garstāvokli un sāk mani dauzīt ar mietu katru dienu, tad es no viņas vnk azieju un ejot prom ieeju vietējajā policijs iecirknī un uzrakstu ziņojumu un tāda lieta kā vardarbība ģimenē tiek pārtraukta momentāli. Protams, var jau teikt, ka ne visi var aiziet bla bla bla, bet tad jautājums, kādas tad vispār vēl var būt savstarpējās attiecības pēc regulāriem šāda veida atgadījumiem, konkrētajā ģimenē. Man tas tiešām nav izprotams.
28.09.2018 17:01 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Dārta, (1) delusion runāja par domām, ne darbībām, un (2) Tavi uzskati jeb domas, vērtējot kā mulsinošus un dīvainus sievieti, kas nes mamutu, un vīrieti, kas tai laikā ir bka kopā ar abu bērnu, ir diskriminējoši un aizvainojoši.
.
TheLaw, savu lodi nedzird jeb cilvēks savu nelaimi neapzinās, kamēr nav pamanījis, ka var arī citādāk.
28.09.2018 17:03 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Tev tas ir diskriminējoši un aizvainojoši - tad tā ir tava problēma. Tas, ka tu jūties slikti, tā ir tava problēma, kas tev jārisina sevī, nevis citos. Es šajā jomā (sieviešu vīriešu tiesības utml) jūtos labi, apmierināti, man ar šo jomu problēmu nav. Un ne es, ne kāds cits šīs diskusijas lietotājs nav vainīgs, ka tev ir problēmas.
28.09.2018 17:14 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Dārta, problēmas rada diskriminējošā, nicinošā un nievājošā attieksme pret to, kas ir ārpus 'normālās un dabiskās lietu kārtības', ne tas, ka pamana aizvainojošus izteicienus pret tiem, kas ir ārpus 'normālās un dabiskās lietu kārtības'.
28.09.2018 17:22 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Dārta, problēmas rada diskriminējošā, nicinošā un nievājošā attieksme pret to, kas ir ārpus 'normālās un dabiskās lietu kārtības', ne tas, ka pamana aizvainojošus izteicienus pret tiem, kas ir ārpus 'normālās un dabiskās lietu kārtības'.

At the end....its still your problem :D
28.09.2018 17:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!