Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ģērbšanās, ikdienā un ne tikai

 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
kā ģērbjamies ikdienā, uz ballītēm, uz citiem pasākumiem vai vienkārši atpūšoties, piem pie dabas.... modes tendences, nersekosana modei umtl arī der.. :-)
10.09.2018 02:52 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10569
Reģ: 29.01.2009
Oi, tik dažādi.. Man skapī ir sava kārtība pēc kuras vados, izvēloties apģērbu, ko vilkt. Šodien man atvērtā tipa platformas apavi bēšā krāsā, viegli, kupli svārki virs ceļa (balts fons ar košiem ziediem, kā gleznas krāsojums) un balta lina blūze ar dekoratīvām kniedēm.
10.09.2018 08:01 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Uz darbu pārsvarā velku tikai kleitas, svārkus. Ļoti reti velku bikses un tās vairāk ziemā. Ikdienas stils noteikti ir kleitas, svārki, blūzes, žaketes. Svētkos tās ir svinīgākas kleitas, sekoju modei.:-)
Pie dabas varu uzvilkt sportiskāku apģērbu, ir plēstie džinsi,nike botas, sportiskas augšiņas.
10.09.2018 08:24 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Šajā ziņā esmi garlaicīga. Pārsvarā tās ir bikses, laiviņas un blūze/krekliņš. :-D Svinīgākos gadījumos kleita vai svārki+blūze.
10.09.2018 10:23 |
 
10 gadi
Reitings 3545
Reģ: 13.03.2013
Esmu alternatīvā stila piekritēja līdz ar to vnm ir kkāds dark twist apģērbā.
Uz darbu pamatā melnas/tumšas džinsas vai bikses+ žakete/blūze/džemperis ,citreiz kleita vai svārki ar blūzi vai džemperi.
Ikdienā džinsi, hūdiji, jakas džemperi tumšos toņos ar kādām aplikācijām.
10.09.2018 10:56 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Patīk papēžu kurpes, vasarā siksniņkurpes uz papēža vai platformas, rudenī un pavasarī - laiviņas uz papēža. Ziemā gan nereti velku zābakus ar zemo zoli, bail paslīdēt. :-D Bet šad tad patīk uzvilkt arī Nike botiņas vai krokšus, ja braucu pie dabas, izskrienu uz veikalu vai dodos tālākā velobraucienā.
Vasarā nēsāju pārsvarā kleitas. Reizēm īsus džinsa šortiņus ar gaišu maiciņu klāt. Rudenī tie ir svārki ar blūzi vai svārki ar topiņu, kam pa virsu jaciņa ar pogām vai žaketīte. Reizēm velku vienkārši džinsus ar maiku vai džemperi.
No virsdrēbēm patīk ādas jāciņas, šobrīd skapī ir 1 bēšīga un divas melnas. Sezonā šad tad uzvelku arī īsu kažociņu vai klasisku mēteli.
Ar rotaslietām, lakatiem, šallītēm, jostiņām un citiem niekiem neaizraujos. Man ir viena laba soma, ko nesāšu līdz pat vasarai, tad pamainīšu pret gaišāku, konkrētas zelta rotaslietas, kuras nēsāju pie jebkura apģērba. Vienīgais patīk zeķbikses rudenī ar dažādiem rakstiem. Esmu sapirkusies pilnu atvilktni, taču vēl tik silts, ka ar plikām kājām vēl staigāju :-D
10.09.2018 11:40 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Ģērbšanās ziņā esmu laikam tuvu hameleonam - skapī ir atrodams apģērbs no izteikti sportiska līdz absolūtam romantismam un sievišķībai - varu viegli tajā atrast apģērbu gandrīz ikvienai dzīves situācijai.
..
Protams, ikdienas ritms nosaka arī tādu kā vidējo ģērbšanās standartu, kas ir lietišķs ar vieglu romantisma piesitienu, jo darba ikdienā nav jāievēto strikts formālais ģērbšanās stils. Brīvajā laikā viss atkarīgs no paredzētajām aktivitātēm - no absolūti sportiska un casual apģērba līdz sievišķīgām, vieglām kleitām, svārkiem, blūzītēm, rišiņām, volāniem u.t.t.
..
Pēdējā laikā kļūstu arī drosmīgāka ik pa laikam riskējot sakombinēt it kā nesavienojamo. Sekoju arī modes aktualitātēm, tomēr tikai tik daudz, ka baudu to kā mākslu un esmu informēta par to, kas ir kas. Taču savu garderobi modes trendiem tikpat kā nepakārtoju, lai izvairītos no īslaicīgi pielietojamu apērbu un aksesuāru iegādes, kurus nākamajā sezonā vairs nebūs kur likt.
10.09.2018 11:49 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Mans skapis ir pilns ar dazada piegriezuma ofisa kleitam un kostimiem, ko labprat mikseju ar masiviem aksesuariem, asimetriskam rotam un kosiem akcentiem. Patik viss romantiskais un sieviskigais.
11.09.2018 17:18 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Patiik kaut kas saads-ne loti uzbaaziigs,bagaatiigs kraasaas- ikdienaa!
11.09.2018 20:30 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Vienkārši. Džinsas, nike un džemperis / hūdijs
Neesmu naska uz baigo pucēšanos apģērba ziņā
11.09.2018 21:01 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.05.2013
Man patīk viss, kas ir manās skapī (tā kā esmu minimāliste, tad pērku tikai to, kas ļoti patīk, un ko var vilkt ilgtermiņā). Tāpēc pārsvarā velku to, kas ir tīrs un trāpas pirmais pa rokai. Apģērbi arī ir tā izvēlēti, lai viss ar visu daudz maz saietu kopā.
11.09.2018 21:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits