Reklāmas ētiskums

 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Daļa zina, daļa varbūt nezina jauno LMT reklāmu, kur bērni reklamē to, ka vajag jaunus telefonus.
Argumenti:
nezinu kāpēc vajag, vienkārši gribas
tas ir modē
ja gribas, tad vajag
man vienkārši ļoti gribas
un tā tālāk visādi ''gribu, gribu'' varianti.
Cik jums ētiska šķiet šāda reklāmprakse?
30.08.2018 22:49 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Šī ir viena no retajām reklāmām ar bērnu piedalīšanos, kas man tiešām patīk. Tiešām riktīgi forša reklāma! Kas tur ir tāds neētisks, es neredzu. Vai tad tā nav - ja gribas, tad vajag? Kāpēc tad jūs pašas, piemēram, nopērkat sev jaunu (jau kādu sešpadsmito mēneša laikā) kleitu vai lūpukrāsu vai aizbraucat ceļojumā? Tāpēc, ka jums to tik ļoti vajag, ka nevar bez tā izdzīvot vai tomēr tādēļ, ka jums vienkārši gribās?
Kas attiecās uz bērniem, protams, ka viņi grib to, ko viņi grib un gribēt viņiem neviens nevar aizliegt. Tāpat viņi var izmantot šo "gribēt ir arguments", lai kaut ko izprasītu vecākiem. Bet, ja vecāki ir tik dumji, lai tiešām arī visas bērna iegribas izpildītu, nu tad tur nekāda reklāma pie tā nav vainīga. Tur tad vajag vecākus izglītot nevis bērnus, lai gan, ja tādā vecumā saprāta nav, tad arī diez vai būs.
03.09.2018 11:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits