Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dāvanas, izmaksāšana - lomu maiņa

 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Iespaidojoties no diskusijas par randiņu izmaksāšanu - daudzas teica, ka patīk, ka viņām izmaksā, pērk ziedus, dāvanas, atver durvis utt, utt. Bet - ko jūs dodat pretī saviem vīriešiem? Kā jūs viņus pārsteidzat?
Es jau kādu laiku domāju par to kā iepriecināt un pārsteigt savu vīrieti ar maziem, mīļiem sīkumiem, nu, uztaisīt jaukākas brokastis brīvdienu rītā, kādu atrakciju dāvanu karti, ko kopā darīt.. Padalaties ar to, ko jūs darat priekš saviem vīriešiem! Nu, jo citādāk, kā mana psiholoģijas skolotāja vidusskolā teica - "vīrietis jums visu apmaksā, bet ko jūs viņam pretī varat dot? tikai savu mīlestību?"
26.08.2018 00:36 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Sāksim ar to, ka Latvijas apstākļos pāru, kur "vīrietis jums VISU apmaksā" ir tieši tik maz, ka nav jēgas apspriest, ko tam oligarham vajag dot pretim.
26.08.2018 07:58 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, tas ir tikai loģiski, ka dažāda veida došana ir abpusēja. Tas, ka sieviete runā par to, ko vēlas saņemt no vīrieša, vai vīrietis stāsta, ko sagaida no sievietes, nebūt nenozīmē, ka viņi domā tikai par sevi un paši otram neko nesniedz.
Izmaksāšana būtu pēdējais, kas man būtu vajadzīgs. Nauda nav problēma un maksājam kurš nu kuro reizi. Daudz vairāk novērtēju iniciatīvu kaut kur doties un noorganizēšanu no vīra puses, jo biežāk tomēr šīs lietas daru es.
26.08.2018 09:20 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
A ja nu vīrietim pietiek ar to mīlestību? Tas nav ienācis prātā? :D
Cik reāli ir tādas princeses kas neko nedara, sēž lako nagus un skatās seriālus, kamēr vīrietis apdāvina ar rožu kalniem, pērk lupatas un citas dāvanas un katru dienu tiek iets ēst restorānos...? Plusā pats vīrietis pat dāvaniņu savā dzimšanas diena nesaņem. Nu nav tā dzīvē, kādos atsevišķos retos gadījumos iespējams, bet tā nav tik bieža parādība lai par to vispār būtu jēgas runāt. Tākā jā, tā ka sievietes neko nedod pretī gadās ļoti reti manuprāt :)
26.08.2018 10:10 |
 
Reitings 101
Reģ: 18.11.2013
Nu,mūsu attiecībās mēs viens otram dodam mīlestību. Viss pārējais - dāvanas, izklaides utt. ir mīlestības blakus produkts - vēlme otru iepriecināt,pavadīt laiku kopā utt.
26.08.2018 11:37 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Sāksim ar to, ka Latvijas apstākļos pāru, kur "vīrietis jums VISU apmaksā" ir tieši tik maz, ka nav jēgas apspriest, ko tam oligarham vajag dot pretim.

+
Tā ļoti vispārinot, manuprāt, sievietes šajos platuma grādos "dod pretī" ļoti daudz: menedžē mājas (tīra, kārto, iekārto, mazgā veļu, seko līdzi visiem sīkumiem, kas jānopērk, lai nevienā brīdī nevajadzētu attapties bez tualetes papīra vai kafijas mājās), gatavo, plāno visādas lietas (gan ārsta apmeklējumu, gan izklaides - braucienus, ceļojumus, kultūras pasākumus, iziešanas), uztur emocionālo saiti ar citiem cilvēkiem (sazvanās ar saviem un partnera radiem, atgādina par dzimšanas/vārda dienām, svētkos sameklē dāvanas citiem), ja ir bērni, tad uzņemas lielāko daļu (ja ne pilnībā visas) rūpes par tiem - apkopj, paēdina, spēlējas, māca, mierina, plāno zobārsta vizītes, paliek mājās, kad mazais apslimis utt. Protams, papildus tam visam arī seksuālā joma un sevis kopšana, lai vīrietim prieks būt kopā ar savu sievieti. Un visbiežāk sievietei ir arī darbs, lai vīrietim nebūtu "visu jāapmaksā".
Kādā pārī varbūt vīrietis uzņemas kādu daļu no šīm lietām, bet vispār, cik pati esmu redzējusi, pārsvarā tas viss ir uz sievietes pleciem. Šī laikam būtu tā "tikai mīlestības došana" :-D
Bet, ja runā par vienkārši iepriecināšanu ar mazajām lietām, tad jau - cik vīriešu, tik veidu, kā viņus iepriecināt :D Mans ex, kuram patika gatavot, bija ārprātīgi priecīgs, kad atradu un nopirku viņam vienu Āzijas virtuves garšvielu, ko pirms tam viņš bija izmeklējies bez panākumiem. Tas ir ļoti individuāli :)
26.08.2018 11:54 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Dodu iespeeju pavadiit dziivi ar manu izcilo personiibu :-D Apmierina atbilde? :-D:-D:-D
Normaalam viirietim jau geenos ir iestraadaats - dot un uznjemties ruupes pat savu sievieti un gjimeni, ja taada ir. Tie, kam bojaats genofonds, mani neinteresee.
P.S. Elizabete veel aizmirsa nosaukt dibena noslauciishanu, dalja labpraat dariitu arii to, lai tik tas viirietis blakus buutu :-D
26.08.2018 12:13 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ja tas vīrietis tiešām apmaksā VISU, tad, patiesību sakot, ko gan citu vēl tādam sponsoram varētu dot, ja ne tikai mīlestību, ko par nekādu naudu nevar nopirkt, m?:D:D:D
26.08.2018 12:33 |
 
10 gadi
Reitings 2488
Reģ: 29.01.2009
Man, piemēram, šķiet, ka ziedi, dāvanas, izmaksāšana u.c. no vīrieša puses ir pašsaprotama lieta un tā tam vajadzētu būt. Tāpat pašsaprotami ir, ka sieviete rūpējas par māju, bērniem, vīru, par savu ārieni (un arī iekšieni :-D ), gatavo ēst, dara visus ikdienas darbus utt. Protams, ne jau viss un ne vienmēr viņai vienai pašai jādara, bet nav taču tā, ka sieviete sēž mājās, neko nedara un tikai gaida dāvanas. Līdz ar to nedomāju, ka sievietei vēl speciāli būtu baigi jāiespringst kā nu tagad pārsteigt vīrieti. Nedāvinās taču ziedus un dāvanas vai sirsniņas formas kaut kādus štruntiņus.
26.08.2018 13:02 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
"vīrietis jums visu apmaksā, bet ko jūs viņam pretī varat dot? tikai savu mīlestību?"

Es kaut kā nezinu nevienu pāri, kuriem būtu šī pērkamā mīlestība.
---
Ņemot daudz vienkāršākā līmenī - viņš uzdāvina ziedus, es pagatavoju viņa mīļāko ēdienu. Es uzdāvinu viņam rick and morty zeķes, viņš man porgs zeķes. Vienkārši ikdienas prieki.
26.08.2018 13:26 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Man, piemēram, šķiet, ka ziedi, dāvanas, izmaksāšana u.c. no vīrieša puses ir pašsaprotama lieta un tā tam vajadzētu būt. Tāpat pašsaprotami ir, ka sieviete rūpējas par māju, bērniem, vīru, par savu ārieni

Nu man varbūt ne liekas loģiski, ka izmaksā, bet nu tā notiek un es zinu, ka strādājot pilnu slodzi, viņš gribēs man pilnīgi visu apmaksāt. BET es vairāk tiešām domāju par maziem prieciņiem, piemēram, vīrietis vienmēr var dāvināt ziedus, jo nu vairumam sieviešu tas patīkt, bet, ko lai mazu dāvina vīrietim? :-D Man ļoti gribas pārsteigt un parādīt mīlestību mazos dzīves sīkumos arī savējam, bet nu vakariņas uztaisīt neskaitās, jo man vienmēr taisa brokastis :-D
26.08.2018 13:51 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.05.2013
Katru dienu mazās lietās. Patīkami, mīļi vārdi. Maigi pieskārieni. Nepārmešana, nečīkstēšana. Saprotoša attieksme. Atbalsta sniegšana. Un citas lietas, kas daudzās attiecībās trūkst.
26.08.2018 13:54 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
BET es vairāk tiešām domāju par maziem prieciņiem, piemēram, vīrietis vienmēr var dāvināt ziedus, jo nu vairumam sieviešu tas patīkt, bet, ko lai mazu dāvina vīrietim? Man ļoti gribas pārsteigt un parādīt mīlestību mazos dzīves sīkumos arī savējam, bet nu vakariņas uztaisīt neskaitās, jo man vienmēr taisa brokastis

Man šķiet, ka šajās situācijās ir vienkārši jāizslēdz aprēķina domāšana - kurš kuram vairāk. Nu kāpēc dāvina tos ziedus? Lai iepriecinātu. Otru cilvēku var iepriecināt dažādos veidos.. tā pat ir individuāla padarīšana. Citu iepriecinās, ja vakarā pienesīsi viņa iecienīto tēju ar cepumiem.. citam pamasēt saspringušos plecus, izgludināt kreklu utt :) Ja ir abpusējas simpātijas.. tad šīs lietas notiek kaut kā pašas par sevi, manuprāt :)
"vīrietis jums visu apmaksā, bet ko jūs viņam pretī varat dot? tikai savu mīlestību?"

Mīlestība ir, manuprāt, vērtīgāka par apmaksātām lietām :)
26.08.2018 14:01 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
ko lai mazu dāvina vīrietim?
To mazo sīkumi, kas tiešām viņam kā personībai ir ļoti svarīgs. Kā Elizabetes piemērā:) :
ex, kuram patika gatavot, bija ārprātīgi priecīgs, kad atradu un nopirku viņam vienu Āzijas virtuves garšvielu, ko pirms tam viņš bija izmeklējies bez panākumiem.
26.08.2018 14:06 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Vai:):
es pagatavoju viņa mīļāko ēdienu.
26.08.2018 14:08 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Mīlestība ir, manuprāt, vērtīgāka par apmaksātām lietām

Mīlestība viennozīmīgi ir svarīgākais, bet tā jau ir abpusēja (man žēl, ja kādam nav) :-D
kurš kuram vairāk. Nu kāpēc dāvina tos ziedus? Lai iepriecinātu. Otru cilvēku var iepriecināt dažādos veidos..

Nav kurš-kuram vairāk, bet jā, lai iepriecinātu. Es vienkārši domāju, ka meitenes varbūt var padalīties ar lietiņām ar ko iepriecina savu vīrieti, jo uzmanība, mīlestība, respektēšana, nedusmošanās par sīkumiem, atbalsta sniegšana, uzklausīšana utt ir pašsaprotamas lietas, manā uztverē un mūsu attiecībās.
Ņemot daudz vienkāršākā līmenī - viņš uzdāvina ziedus, es pagatavoju viņa mīļāko ēdienu. Es uzdāvinu viņam rick and morty zeķes, viņš man porgs zeķes. Vienkārši ikdienas prieki.

Tiešām to šādi domāju, vienkārši, ko citas dara :-D
26.08.2018 14:09 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
uzmanība, mīlestība, respektēšana, nedusmošanās par sīkumiem, atbalsta sniegšana, uzklausīšana utt ir pašsaprotamas lietas, manā uztverē un mūsu attiecībās.

Ņemot daudz vienkāršākā līmenī - viņš uzdāvina ziedus, es pagatavoju viņa mīļāko ēdienu. Es uzdāvinu viņam rick and morty zeķes, viņš man porgs zeķes. Vienkārši ikdienas prieki.

+++++
26.08.2018 14:19 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
vienkārši, ko citas dara 
Pardon, a kam Tev zināt, ko citas dara? Katrs vīrietis kā personība atšķiras - uzzināsi, ko Anniņa dāvina Jānītim un savam Pēterim dosi to pašu, bet pēc tam brīnīsies, ko šis to dāvanu saņem ar greizu ģīmi, ko, m?
.
Neviens Tavu vīrieti nevar iepazīt labāk par Tevi pašu - a to var izdarīt runājot ar viņu, klausoties un interesējoties, ko viņš īsti saka, kas viņam svarīgs, kas vajadzīgs, kas pietrūkst utt..
.
Cosmolilit forumā Tavs vecis savas vēlmes, jādomā, neraksta un nerakstīs.
26.08.2018 14:20 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Sāksim ar to, ka Latvijas apstākļos pāru, kur "vīrietis jums VISU apmaksā" ir tieši tik maz, ka nav jēgas apspriest, ko tam oligarham vajag dot pretim.

:D Tēma pa burbuli. :D
26.08.2018 14:25 |
 
Reitings 210
Reģ: 11.06.2017
Esmu gan pagatavojusi viņa mīļāko ēdienu, gan pēkšņi paziņojusi, ka vedu viņu kaut kur vakariņās vai uz kino. esmu pirkusi gan visādas smieklīgas zeķes, apakšveļu vai t-kreklus, esmu pirkusi dāvanu karti jaunu fimu iegādei(viņš mam kino fans un patīk pirkt/krāt). Vispār jau daudz visu ko esmu darījusi...un arī viņš, bet nevienā brīdī neesmu jutusi, ka tas mans pienākums, bet daru to prieks pēc.
26.08.2018 14:28 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Mēs visu darām kopā - abi strādājam, tīram māju, gatavojam ēst, abi iepriecinām viens otru - vīrs ar ziediem , pārsteigumiem, restorāniem, es ar kādām kopīgām aktivitātēm, dāvaniņām. Ceļojumus plānojam kopīgi.
Bērnu audzināšanu arī plānojam veikt abi. Man tas liekas tikai normāli, nekad negribētu tā, ka man viss vienai jādara, tas nav priekš manis, kaut vai tāpēc, ka galīgi neesmu mammas un mājsaimnieces materiāls. Labāk tad strādāju un pelnu un visu darām kopīgi.
26.08.2018 16:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits