vai puisim visos randiños ir jāizmaksā?

 
Reitings 72
Reģ: 19.04.2017
Mans jautājums jau tēmā ierakstīts:-P
Tātad, vai jûsuprāt ir normāli, pareizi, ka katrā randiņā puisis ir tas, kurš samaksā par kafiju vai vakariņām?
23.08.2018 22:40 |
 
Reitings 52
Reģ: 24.06.2018
Protams ka jāmaksa, jo meitenei noteikti nav izglitibas un alga noteikti bus zemaka. Jo parasti maksa tikai kas ir spejigs nopelnit.
25.08.2018 23:36 |
 
Reitings 52
Reģ: 24.06.2018
1. Meitene nebija pietiekoši simpātiska un labakaja gadijuma der tikai seksam
2. Izmaksajot rodas sajuta ka otrs cilvēks tiek nopirkts
3. Cilvēki ir virspusēji
25.08.2018 23:47 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Ja Toberts iegūtu vēl izglītību, tad zinātu, ka maksā tas, kurš aicina. Arī biznesa tikšanās gadījumā. Tad arī pārsvarā vīrietis (vai partneris) izvēlas tikšanās vietu. Un nav korekti automātiski pieņemt, ka otram tas pa kabatai. Iespējams, tā vieta, kur tiec aicināta, atstās kādu robu finansēs. Normāls vīrietis nepieļaus ko tādu.
25.08.2018 23:50 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Starp citu off topic - mūsdienās ir vēl vīrieši, kas uz randiņu ierodas ar puķēm?

Jā, ir tādi, tikai tas nenotiek pirmajā randiņā, bet teiksim otrajā.
25.08.2018 23:50 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Ja vīrietim 25+ nav tie pārdesmit eiro un galvenais - dāsnums un sajēga, ka tas ir tikai dabiski, tad mums nav pa ceļam. Tas vienkārši likumsakarīgi, jo nopietnas attiecības un nākotnes plānus saistītu ar finansiāli stabilu cilvēku, kuram šīs izmaksas nesagādātu diskomfortu.

Pilnībā pievienojos šim. Ja pirmajā randiņā vīrietis piedāvātu visu dalīt uz pusēm, otrā randiņa nebūtu. Man nav problēmu samaksāt par sevi, tāpat arī neesmu mantkārīga maita, kura meklē sev sponsoru, taču mans uzskats ir tāds, ka zolīds, kārtīgs vīrietis pirmajā randiņā neliks sievietei sniegties pēc naudas maka.
Un par šo.
Ja atsaka vai apvainojas, tad zina, ka ir patrāpījusies mantkārīga vīriešu izmantotāja.

Nevajag vispārināt un tās sievietes, kuras nepiekrīt pirmajā randiņā maksāt visu uz pusēm, uzskatīt par mantkārīgām vīriešu izmantotājām tikai tāpēc, ka pati iestājies par vienlīdzību un bez maz vai paliec dusmīga, ka nevari maksāt par sevi. Kā jau minēju, man nav problēmu samaksāt par sevi un tāpat arī neesmu mantkārīgā vīriešu izmantotāja, taču, neskatoties uz to visu, jā, man noteikti nebūtu nekāda vēlme atkārtoti tikties ar vīrieti, kurš pirmajā randiņā vēlas uz pusēm dalīt rēķinu par kafiju un smalkmaizīti. Jā, man patīk, ja man uzdāvina ziedus, atver durvis, padod roku, izkāpjot no auto. Un jā, man patīk, ja pirmajā randiņā vīrietis izmaksā, jo tas ir patīkams, galants žests, kam nav nekāda sakara ar mantkārību. Šajā ziņā neesmu un nekad nebūšu par dzimumu vienlīdzību, jo man patīk justies kā sievietei un patīk, ja vīrietis ir vīrietis, nevis kapeiku skaitītājs, kurš pirmajā randiņā rēķina cik katram beigās būs jāmaksā.
26.08.2018 00:04 |
 
Reitings 52
Reģ: 24.06.2018
Lexxie kad draudzenes aicina uz kino ari noteikti izmaksa
26.08.2018 00:14 |
 
Reitings 52
Reģ: 24.06.2018
. Kā jau minēju, man nav problēmu samaksāt par sevi un tāpat arī neesmu mantkārīgā vīriešu izmantotāja, taču, neskatoties uz to visu, jā, man noteikti nebūtu nekāda vēlme atkārtoti tikties ar vīrieti, kurš pirmajā randiņā vēlas uz pusēm dalīt rēķinu par kafiju un smalkmaizīt

1.Izklausăs ka izdari pakalpojumu pasniedzot ka redz tev nav problemu samaksat
2. Kapec lai tu tiktos atkatoti, jo nauda tev atriecibas ir svarigakā
3. Problēma ir nabadzīgā sabiedrībā kura nav vienlīdzīga diemžēl
26.08.2018 00:21 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Kapec lai tu tiktos atkatoti, jo nauda tev atriecibas ir svarigakā

Kā redzu, tev ir zināmas problēmas ar uztveri, tāpēc nemaz necentīšos tērēt savu laiku, lai vēlreiz atkārtotu to pašu, ko jau uzrakstīju savā iepriekšējā komentārā, bet ko, diemžēl, nespēji saprast. Ja vienīgais, ko no visa manis rakstītā varēji izlobīt, ir tas, ka man attiecībās svarīgākā ir nauda (ko es vispār neesmu teikusi), tad man tikai atliek izteikt nožēlu par tavu nespēju saprast vienkāršus, elementārus tekstus latviešu valodā. Lai gan... es nebrīnos.
26.08.2018 00:30 |
 
Reitings 52
Reģ: 24.06.2018
Kapec lai tu tiktos atkatoti, jo nauda tev atriecibas ir svarigakā
Kā redzu, tev ir zināmas problēmas ar uztveri, tāpēc nemaz necentīšos tērēt savu laiku, lai vēlreiz atkārtotu to pašu, ko jau uzrakstīju savā iepriekšējā komentārā, bet ko, diemžēl, nespēji saprast. Ja vienīgais, ko no visa manis rakstītā varēji izlobīt, ir tas, ka man attiecībās svarīgākā ir nauda (ko es vispār neesmu teikusi), tad man tikai atliek izteikt nožēlu par tavu nespēju saprast vienkāršus, elementārus tekstus latviešu valodā. Lai gan... es nebrīnos.

Paštaisni cilvēki no citiem sagaida vairāk nekā no sevis!!
26.08.2018 00:40 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Arī tev jauku nakti! :-)
26.08.2018 01:01 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Kaya
Tieši tā. Man ir iespēja atļauties praktiski jebkuras iestādes pudienas - vakariņas. Bet savu konta stāvokli un amatu uzreiz nesludinu. Un būtu bēdīgi, ja vīrietis nevar pat tik elementāras vietas “pavilkt”. Kā jau minēju - katram savs.
26.08.2018 02:09 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Un vai nauda svarīgākā - nē. Vai nauda svarīga - noteikti.
26.08.2018 02:23 |
 
Reitings 45
Reģ: 13.08.2018
Jā jāizmaksā, ja negrib, tad tās arī būs beigas!
26.08.2018 02:59 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.05.2013
Nu es pirmajā randiņā arī gribu parādīt, ka esmu dāsna un neesmu kapeiku skaitītāja :)
Es vēlos arī parādīt, ka esmu savādāka nekā lielākā daļa sieviešu un ar mani dzīve noteikti nebūs viegla, bet būs bezgala interesanta un aizraujoša. :D Un ja vīrietis nav tam gatavs, tad man viņš nav vajadzīgs. Kā arī es negribu būt kopā ar klasisko, garlaicīgo zolīdo vīrieti,kurš pret mani izturēsies kā pret lelli. Es gribu progresīvu vīrieti, kurš leposies ar savas sievietes gudrību un panākumiem.
Un es tādu esmu atradusi. Viņš nedāvina man ziedu un never man durvis, un nenēsā mani uz rokām. Mēs kopā taisam ēst, kopā kārtojam māju. Mums nepastāv pēc dzimuma dalīti pienākumi.
26.08.2018 13:48 |
 
Reitings 261
Reģ: 01.10.2013
Sirdsapziņa neatļautu pieņemt visu no pretējā dzimuma. Dažreiz ir patīkami, kad par mani kāds samaksā, tomēr mēģinu arī daļu vai pusi no rēķina samasāt arī no savas kabatas.
26.08.2018 23:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits