Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tautas deju kolektīvu uzņemšana

 
Reitings 133
Reģ: 14.11.2015
Sveikas!
-
Pēdējā laikā esmu sapratusi, ka dikti gribu dejot. Ir neeeenormāli milzīgs gribasspēks un vēlme mācīties, bet nav pieredze tautas dejās. Esmu dejojusi 8 gadus sporta dejas, stāja un izpratne par deju man ir. Vai lielie (A grupas) tautas deju kolektīvi uzņem zaļus gurķus? Interesē tieši Gatve, Daiļrade, Rotaļa, Ačkups, Līgo, Dancis, Pērle.
-
Un varbūt Jūs zināt kā notiek uzņemšana vai kā labāk sagatavoties?
05.08.2018 13:52 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Visiem lielajiem kolektīviem ir mājaslapas/fb lapas. Tur ir gan info par jaunu dalībnieku uzņemšanu, gan cita info. Atliek tikai ierakstīt mātē googlē attiecīgā kolektīva nosaukumu.
05.08.2018 14:49 |
 
Reitings 94
Reģ: 10.03.2015
A grupu kolektīvā šaubos, ka varētu tikt bez iepriekšējās pieredzes tautiskajās dejās. Bet vispirms jau var padejot kādā B grupas kolektīvā, un pēc tam pretendēt uz A grupu.
05.08.2018 15:28 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.11.2015
Jaestades jā, visi mani nosauktie kolektīvi ir ļoti aktīvi FB, tas man ir skaidrs. Šur tur ir rakstīts, ka ņem arī tādus, kuriem iepriekšējā pieredze nav, bet vajag ļoti lielu gribēšanu. Šeit es vēlējos dzirdēt kādu pieredzes stāstu no esošajiem/bijušajiem dejotājiem un kā tad īsti notiek tā uzņemšana :)
05.08.2018 16:39 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.11.2015
Elly96 paldies par ieteikumu :)
05.08.2018 16:40 |
 
Reitings 94
Reģ: 10.03.2015
Ergy Es pirms vairākiem gadiem gāju uz Pērli. Sākumā bija klasika (toreiz vispār nebija ne jausmas, kas tas ir), pēc tam dažādi tautas deju soļi. Kaut kādā brīdī nosauca daļu no meitenēm (neatceros, vai vispār kāds puisis tajos laikos bija atnācis), kuras uzņēma, tad pārējām bija vēl kādi soļi jānodejo, lai paskatītos, kuru no tām vēl uzņemt. Nezinu, kā ir tagad, bet liekas, ka lielākajā daļā kolektīvu, vispirms ir klasika un tad tautas deju pamatsoļi;-)
05.08.2018 18:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)