Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kur doties?

 
Reitings 133
Reģ: 14.11.2015
Sveikas!
-
Paldies Dievam, man nekad nav bijušas problēmas ar akni, pumpām, pinnēm u.tt, bet nu jau kādus 8 mēnešus regulāri metas pumpas zem žokļa līnijas un pie ausīm. Vairākums no viņām ir vidējas, ar baltu punktiņu, kuras izspiežu uzreiz (jājā, zinu, ka varbūt labāk pumpas nespiest). Visu šo laiku vispār par to neaizdomājos, bet tagad vasarā drusciņ problēmātiski viņas noslēpt, par cik seja ir daudz brūnāka nekā kakls. Ai, nu vispār tā dīvaini izskatās, ka seja kā normāla seja un tad pēkšņi uz kakla kaut kādas nesmukas pumpas :-D Esmu pieradusi matus likt aiz auss, vai astē, tad nu tās pumpas vispār ir kā uz skatuves un visi viņas var redzēt :-D
-
Kāpēc es jautāju kur man iet?
-
Cik no plašā interneta varēja saprast, ka ja pumpas metas šajā zonā, tad problēma ir ar hormoniem. Pie ginekologa biju jūnijā ikgadējā vizītē, viss labi, bet par pumpām neieminējos, jo tad nelikās aktuāli. Pie ģimenes ārsta burtiski tikko nodevu diezgan plašas asins analīzes + arī uz vairogdziedzeri, tajās arī viss ļoti labi, izņemot pazemināto D vitamīnu.
-
Es biju domājusi dermatologu, bet mamma nezinu kāpēc saka, ka varbūt pie kosmetologa. Nekad neesmu bijusi pie šiem abiem, tāpēc man vispār nav viedokļa.
-
Varbūt vērts pieminēt - man ir 22 gadi, hormonālos preparātus nelietoju.
-

šajā bildē gribēju likt uzsvaru uz problēmzonu.

šajā bildē gribēju likt uzsvaru uz pumpām, viņas parasti ir kādas 3-4 un drusciņ paretinātā lokācijā. Parasti tikai sejas/kakla/žokļa vienā pusē, abās uzreiz nav bijis.
Paldies, lai mierīga šī nedēļa! :-)
23.07.2018 16:46 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.11.2015
vai, pirmā bilde kaut kā kājām gaisā! ceru, ka sapratīsiet!
23.07.2018 16:47 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Dermatologs ir ārsts, kosmetologs ir skaistumkopšanas speciālists. Vispirms pie ārsta, kurš tad arī ieteiks labākos risinājumus.
23.07.2018 17:18 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.11.2015
Paldies! :)
23.07.2018 17:42 |
 
Reitings 2
Reģ: 23.07.2018
Manai draudzenei uzmetās ādas ērcīte, līdzīgi bet bez baltajām pumpām.... Var būt arī dēļ d vitamīna trūkuma... Man pret pumpām un sliktu sejas ādu palīdz alvejas želeja, avotu iela 10 pirku, dabīgs , un nekādus sejas krēmus vairs nelietoju, lai gan ilgiem gadiem cīnījos ar pumpām un taukainu sejas ādu.... Bet katram savs kas līdz =)
24.07.2018 00:20 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Man palīdzēja naktssveces eļļas dzeršana.
24.07.2018 10:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits