Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai tā ir mana vaina?

 
Reitings 1
Reģ: 29.06.2018
Es satiku savu draugu pirms diviem gadiem, man ir deviņi gadi, kas ir vecāki par mani. Viņam ir tikai darbs viņa acīs un viņš vēlas pēc bērna laulāt bērnus. Bet es domāju, ka sieviešu ekonomiskā neatkarība ir ļoti svarīga, taču viņš uzskata, ka es esmu viss. Nē, tas nevar palīdzēt viņam strādāt, tas tikai radīs viņam nepatikšanas, kas mani padara ļoti skumīgu.:'-(:'-(
Es nesen izveidoju tīmekļa vietni ar saviem draugiem: WholesaleClothes.net ir par dažādu valstu ķīniešu apģērbu vairumtirdzniecību, jo cena ir ļoti lēta un labs pakalpojums padara mūsu biznesu labu.
Kā pastiprinājās pasūtījums, man pakāpeniski nebija laika satikties ar viņu. Viņš bija ļoti dusmīgs un pauda cerību, ka aizveru tīmekļa vietni. Šī iemesla dēļ mēs bieži vien cīnāmies.
Vai jūs domājat, ka man vajadzētu aizvērt vietni? Vai es kaut ko daru nepareizi?:'-(:'-(:'-(:'-(:'-(:'-(:'-(
17.07.2018 17:05 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Tu visu dari pareizi. Produkta raklāma ir vissvarīgākā tā pārdošanas apjomu kāpināšanai:-)
17.07.2018 17:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)