Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Telefona kontrole

 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Vienā no iepriekšējām diskusijām lasīju, ka ir meitenes, kurām draugs/ vīrs pieprasa radīt telefonu, lai izčekotu tā saturu. Jums arī tā ir? Vai otra telefons ir brīvi pieejams? Manā gadījumā gan manam, gan mana mīļotā telefonam ir parole vai sejas atpazinējs. Nekad nelienu viņa telefonā, un viņš nelien manējā. Atzīšos, ka ir reizēm bijusi interese, par ko tad īsti sarakstās ar sava bērna māti, tomēr tā interese nav tik spēcīga. Arī negribētu, lai viņš skatās visas manas sarakstes. Tiesa, redzot, ka ieurbies watsapā, mēdzu pajautāt, ar ko tad tagad saraksties, un tad viņš atbild.
Bet nu draudzene ar savējo ir vienojušies, ka abu telefoni ir katram brīvi pieejami, paroles zināmas un tā. Bet kā tad ir, ja jau uzticas, kāpēc ir nepieciešamība to telefonu čekot? Sporta pēc?
16.07.2018 19:23 |
 
Reitings 210
Reģ: 11.06.2017
Man ir pieejams drauga telefons un viņam mans, zinām otra paroles, bet nelienu viņa sarakstēs, neinteresē. Viņam mams telefons arī ir brīvi pieejams, bet jēgas īsti nav, nav viņš latvietis. :-D Viņš manu telefonu, parasti, izmanto, ja palūdzu kaut ko izdarīt viņā(atrast ko, piezzvanīt kādam) vai ja es izmantoju viņa un viņam internetu pēkšņi vajag. Es viņa izmantoju, lai ieietu viņa facebook'ā, ja garlaicīgi kādreiz paliek, viņam daudz draugu šēro visādus video, tad varu paskatīties, vai lai nosūtītu uz manu epastu viņa telefonā uzņemtās bildes, lai vēlāk var izprintēt. :-D
16.07.2018 19:31 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018

Par ar bērnu saistītām lietām? Diez vai viņi apspriež jaunākos politikas jaunumus. :-D
16.07.2018 19:38 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Gribēju teikt, ka nav pieejams ne vienam, ne otram, bet atcerējos, ka zinu otras puses telefona kodu, jo citreiz kaut kur braucot, lūdz mani asistēt ar GPS. No brīva laika vai aizdomām vīra telefonu neaiztieku, godīgi pat neintresē, jo viņš neuzvedas aizdomīgi :-D
.
Nezinu, tāda noruna, čekot otra telefonu, man šķiet sviestīga, bet nu ne manas attiecības, ne manas problēmas.
16.07.2018 19:39 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Iepriekšējais komentārs bija par autores interesi, kas saistīta ar drauga bērna māti. :-D
16.07.2018 19:39 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Telefoni mums brīvi pieejami. Paroles zināmas. Nemēdzu čekot ar mērķi kaut ko “sliktu” atrast vai ar aizdomām. Parasti iečekoju foto albūmu, jo viņš mēdz bērnus sabildēt/nofilmēt, bet man aizmirst parādīt. Citreiz izmantoju google, tranlate (kad savs telefons nav pa rokai) vai youtube. Tagad pa vasaru iečekoju arī skype, jo viņš sarakstās ar mūsu meitu, kura šobrīd ir LV, un tur arī visādas bildes mēdz būt... Īsziņas, e-pasti u.tml. nepārbaudu, jo absolūti neinteresē. Tikai tad, ja pats palūdz (brauc pie stūres, atnāk kāds e-pasts, tad es izlasu, kas tur ir un, ja nepieciešams - atbildu). Manu telefonu viņš izmanto līdzīgos gadījumos. Citreiz iemet aci arī manā whatsappā - mani tas neuztrauc, jo nav nekas slēpjams. Nu un abi dodam telefonus bērniem šad tad multenes paskatīties - tad nu nešķirojam kurš kura telefons. Kas pa rokai - to arī iedodam (protams, atbloķējot attiecīgi). Vecākā meita arī zina visas paroles - telefoniem, planšetes un datora. Nekāds privātums netiek ievērots un neveinam tas netraucē.
16.07.2018 19:40 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
JaestadesNu jā, viņi čato par bērnu tikai, jo to, ka viņam pret viņu vairs nav simpātiju, zinu pavisam droši. Esam pietiekami tuvi, lai es to saprastu.
16.07.2018 19:43 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Tas jau vienalga kāda attiecību dinamika. Ir citi, kas domā, ka starp partneriem vispār neko nav jāslēpj, ir citi, kas uzzina tās paroles caur citām darīšanām, ne "okšķerēšanu", ir citi, kas ne tikai ar telefoniem dalās, bet arī ar citiem seksa partneriem :D
Ka tik dinamika strādā, pareizās atbilde uz šo jautājumu nav, manuprāt.
16.07.2018 19:48 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Ka tik dinamika strādā, pareizās atbilde uz šo jautājumu nav, manuprāt.
Fiestar
Nedzenos pēc pareizās atbildes, vienkārši tāpat, pļāpājot, painteresējos, kā citām ir :-)(l)
16.07.2018 19:54 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Vīram nav parole telefonam, man ir pirksta nospiedums(bet vīrs zina paroli) telefoni brīvi pieejami otram- var panjemt gan uzzvanīt, gan internetà ko pameklèt, vīram nav AliExpress telefonà, panjem manu mobīlo, ja vajag. Ne man ir ko slèpt, ne vīram. Nepàrbaudu :D
16.07.2018 20:11 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Vienā no iepriekšējām diskusijām lasīju, ka ir meitenes, kurām draugs/ vīrs pieprasa radīt telefonu, lai izčekotu tā saturu. Jums arī tā ir? Vai otra telefons ir brīvi pieejams?

Es nekad nelīdīšu citu cilvēku telefonos un arī pats nedošu savu un pat ja kāds gribēs paņemt, tad nesanāks, jo ir uz paroles.
16.07.2018 20:35 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Telefoni abiem ir brīvi pieejami. Viņa telefonà paroles nav, manā ir abu pirkstu nospiedumi saglabāti. Neskatamies neizticības dēļ, bet vienkāršas intereses dēļ. Paskatos bildes ko sabildējis, paspēlēju spēles, droši varu ieiet viņa fb un paskatīties time line, ja šausmīgi gribas, varu arī sarakstēs ielīst :-D īsāk sakot - ko gribu to daru. Priekš mums tas nav nekas tāda ārkārtējs.
16.07.2018 20:46 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Mums nav paroļu, bet neviens man neprasa neko atrādīt un es neprasu viņam, taču valda brīva attieksme un neviens nelec no biksēm ārā, ja kāds paņem otra telefonu (es reizēm ņemu, kad mans izlādējies vai tml). Mana pieredze rāda, ka telefonam uzliktas otrai pusei nezināmas paroles vai arī telefons tiek sargāts tad, ja ir ko slēpt. Ne obligāti uzreiz krāpšana, bet varbūt flirts vai tml. Savā iepriekšējā attiecību pieredzē (vairāki partneri) gan pret mani tā izturējās, gan es tā darīju. Ja nav ko slēpt, tad cilvēks ir mierīgs, ja otrs paņem viņa telefonu.
16.07.2018 21:01 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Mana pieredze rāda, ka telefonam uzliktas otrai pusei nezināmas paroles vai arī telefons tiek sargāts tad, ja ir ko slēpt. Ne obligāti uzreiz krāpšana, bet varbūt flirts vai tml.

Nepriekritīšu īsti, jo paroli esmu uzlikusi tāpēc, lai telefona pazaudēšanas vai kaut kur atstāšanas gadījumā, jebkurš svešinieks nevarētu uzreiz piekļūt mana telefona informācijai. Kā arī, nodrošinos pret brāļa sīkajiem, kuri vienmēr grib pa kluso paņemt un spēlītes spēlēt. Man telefons ir darba instruments, vienreiz jau netīšām abi rezgaļi gandrīz nopublicēja savu selfiju nopietna uzņēmuma FB lapā, kura kontu administrēju :-D
16.07.2018 21:13 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
mums ir brīvi pieejami vienam otra telfoni. mums nav kas tāds, kas būtu sleepjams. citreiz vnk blakus guļot mēdzam viens otra sarakstes palasiit, pat nezinu kāpēc, vnk tīri interese laikam, bet katrā ziņā tā nav neuzticība. ne viņš ne es nesarakstamies ar svešiem otra dzimuma cilvēkiem vai bijušajiem.
16.07.2018 21:24 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
Mans telefons ir aizsargāts ar paroli un pirksta nospiedumu. Savu telefonu nevienam nedodu, ja nu vienīgi tad, ja man vajag, lai mani nofotografē, bet arī tad pati atveru kameru un tad tikai dodu. :D Tiesa, man nav otras puses, nekā super slēpjama arī nav, man vienkārši nepatīk, ja kāds rakājas pa manu telefonu. Telefons daļēji ir arī mana privātā dienasgrāmata, kurā tad sarakstu visu, kas uz sirds. Tā kā man nepatīk dalīties ar savām nomācošajām emocijām, piekļuve mana telefona saturam ir maksimāli aizbloķēta.
16.07.2018 22:07 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Londa9, es nerunāju par paroli kā tādu, bet par paroli, ko nezina otrs.
16.07.2018 22:09 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Bet kā tad ir, ja jau uzticas, kāpēc ir nepieciešamība to telefonu čekot? Sporta pēc?

Ja uzticas, kāpēc ir jāslēpj paroles/pieejas telefonam? Ja uzticas, kāpēc nevar pieļaut iespēju, ka otrs izmanto tavu telefonu?
Es, piemēram, izmantoju vīrieša telefonu, kad mans ir izlādējies vai kad braucam mašīnā, slēdzu viņa telefonu klāt mašīnai, lai dabūtu mūziku, vai kad man nav sava telefona klāt, bet jāuzzvana vecākiem vai mūsu kopīgiem draugiem, vai kad, piemēram, draugs vada mašīnu, es uzrakstu kopīgam draugam, ka tikko izbraucām, vai.. Nu ir tik daudz dažādu gadījumu, ka, ja pat viņam būtu parole, es to zinātu. Un tāpat ir ar manu telefonu. Man ir labāka kamera, ar kuru viņš bildē utt.
16.07.2018 22:14 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Ja uzticas, kāpēc ir jāslēpj paroles/pieejas telefonam? Ja uzticas, kāpēc nevar pieļaut iespēju, ka otrs izmanto tavu telefonu?

+
Mēs arī zinām paroles viens otra telefoniem. Nav nekā slēpjama, reizēm sanāk izmantot otra telefonu situācijas dēļ, kā jau šeit minēja. Partneris, kas savu paroli cītīgi slēpj (kā tad sanāk, ja sēžat abi dīvānā blakus un gribas savā telefonā kaut ko apskatīties? ar roku aizsedz ekrānu, lai tik otrs neierauga paroli? :D) un pašu telefonu, mani radītu aizdomīgu un bažīgu.
16.07.2018 22:17 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Mes zinam viena otra paroles, skistu divaini, ka slepjam viens no otra... pa telefonu neloznajam, ta, lai atrastu kaut ko,ka jau citas mineja, navigacijai, ja savs izladejies utt... bet ja atnak zina, tad virs cit x paludz paskatities, kas tur ir... nav nekadu noslepumu. Kaut kad sen atpakal, intereses pec, biju iemetusi aci ar ko sarakstas :-D
16.07.2018 23:34 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Mēs zinām viens otra paroles, bet bez akūtas vajadzības otra telefonu neaiztiekam. Es nekad mūžā neesmu lasījusi un netaisos lasīt watsapp sarakstes, man tas liekās briesmīgs privātās telpas pārkāpums. (t)Ļoti negribētu, lai lasa manas privātās sarakstes un tāpēc cienu otru un nelasu arī viņa. Galīgi pat neinteresē, ja godīgi.
17.07.2018 00:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits