Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

OSPPP

 
Reitings 63
Reģ: 27.01.2018
Sveikas!
Kaut kad ļoti sen te jau ir tāda diskusija, tomēr man ir cerība, ka ir kāda jaunāka informācija :) Varbūt kāda var pastāstīt, kas īsti ir tajā OSPPP testā, kas jākārto, stājoties RSU? Vai vismaz kā tam sagatavoties?
Daudzi saka, ka nevar sagatavoties, bet nu nevar taču no galvas zināt, cik Kcal cilvēks patērē 2 stundas ejot ar kājām. :D
Paldies!
21.06.2018 22:47 |
 
Reitings 54
Reģ: 31.10.2014
Liku šo testu pirms 2 gadiem, bet domāju, ka nekas jau nebūs mainījies. Taisnība jau vien ir - testam sagatavoties nav iespējams. Jautājumu, par nodedzinātajā kcal, ejot ar kājām es neatminos, bet atceros, ka jautājumi bija pārsvarā par ētiku. Nu, piemēram, vai tu kā speciālists vari atteikt pacientam sniegt palīdzību pacienta reliģiskās piederības dēļ (nu kaut kāda līdzīga tā doma). Vēl labs padoms, ko, šķiet, izlasīju šeit pat - centies atbildēt nevis tā, kā tev liekas, kura varētu būt pareizā atbilde, bet to, ko patiešām domā. Lai veicas. :-)
22.06.2018 08:01 |
 
Reitings 84
Reģ: 22.11.2017
Annihilation
PER.FEK.TA. Man ir tāds filmgasms šobrīd. :D no treilera neko daudz nevarēja saprast, pat pārāk negribējās skatīties, bet tas īstenībā bija tik labi, jo ir daudz, daudz interesantāk, ka nezini neko par galvenajiem pavērsieniem, citādi čupa ar treileriem, kuri visu filmu 4 minūtēs parāda. Tā filma bija kā mindfuck, bet.. Citāda kā parasti. Tas nebija tā, ka tu centies saprast, kas notiek, un tev mežģās smadzenes, bet viss beigās ir saprotams. Un tas, kā tā filma tiek parādīta - nevis notikumus rāda pēc kārtas, bet sākumā rāda filmas beigas, tad sākas notikumi, no kuriem tu sākumā neko nesaproti, jāliek kopā pa gabaliņam līdz viss ir skaidrs, pēc tam atkal kaut kas tomēr nav saprotams. Es pat nezinu, kas tas par žanru, varētu pie 5 dažādiem pievienot.
22.06.2018 08:47 |
 
Reitings 84
Reģ: 22.11.2017
Jauki. Kā es tiku šajā diskusijā? :D atvainojiet.
22.06.2018 08:48 |
 
Reitings 63
Reģ: 27.01.2018
Paldies par info! Vienkārši uztraucos, jo man it kā eksāmenu rezultāti ir 80+ %, bet tas tests var iegāzt, gribētos jau tikt tajā budžetā :D
23.06.2018 22:09 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Neuztraucies tik pirms laika. Dari labāko, cik iespējams. :)
23.06.2018 23:40 |
 
Reitings 63
Reģ: 27.01.2018
Ja nu kādai interesēs uz nākamajiem gadiem - tas tests bija mega vienkāršs, dabūju 100%, nebija nekādu ne ķīmijas, ne bioloģijas jautājumu man :-)
12.07.2018 11:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits