Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaimiņš. Konspirācijas.

 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tās, kas vēl nav kursā, informēju - KNAB ir aizturējis Artusu Kaimiņu un nu jau viņš no KNAB telpām ir nogādāts Čiekurkalnā - īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Pamatojums - mīklains stāsts par nelikumīgu partijas finansēšanu.
Jūsu viedokļi - ir vainīgs, nav vainīgs? Kāpēc? Tēma atvērta arī dažādām konspirāciju teorijām par to, kurš varētu būt to pasūtījis, ja uzskatāt, ka Kaimiņš nav vainīgs.
21.06.2018 00:13 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Nonāca tur, kur viņam īstā vieta. Cerams, vaina tiks pierādīta.
21.06.2018 00:21 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Domāju, ka vainīgs viņš nepavisam noteikti nav un tas ir kā labējo, tā kreiso partiju koppasūtījums. Nebūsim naivi - arī KNABā ir tas pats princips "roka roku mazgā", gluži kā pārējās iestādēs, tāpēc domāt, ka šajā organizācijā cilvēki ir pilnīgi neatkarīgi no politisko partiju ielikteņiem, būtu tikpat naivi. Un tāpat tuvojas vēlēšanas, kas ir ideāls brīdis, lai pašķaidītu Artusa statusu un tēlu sabiedrības acīs, jo pēc šī incidenta noteikti būs daļa cilvēku (viegli ietekmējamo), kas vairs neticēs viņam, uzskatīs viņu par tādu pašu kā visi pārējie.
Pārāk skaļa aizturēšana, kurai motīvu iepriekš bija pietiekami daudz. Pat par Rimšēvica nelikumībām rezonanse bija mazāka kā šodien par Kaimiņu. Prognozēju, ka drīz vien viņu izlaidīs, jo mērķis būs sasniegts.
21.06.2018 00:23 |
 
Reitings 224
Reģ: 04.05.2018
Apvainot nevienu nevēlos un arī izteikt minējumus ne, taču uz doto brīdi izskatās, ka kādam ir bijis izdevīgi Kaimiņu novākt no ceļa. Taču mani vairāk satrieca tas, tas viss notika. Braši vīri ierodas Saeimā un Kaimiņu aizved uz busiņu, tagad, kā izrādās, šis jau atrodas aizturēšanas izolatorā. Tāda sajūta it kā tiktu aizturēts lielākais blēdis un mahinators valstī, kamēr īstie blēži, mahinatori un valsts izzadzēji tikmēr mierīgi sēž ministrijās, mēra krēslā un ar Valsts prezidentu pie viena vakariņu galda...
21.06.2018 00:23 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Tas.. kā tas notika ir par traku..
manuprāt, tas tikai cels reitingus kpv
21.06.2018 00:29 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Kaimiņš un viņa piekritēji man asociējas ar šādu intelekta līmeni https://www.facebook.com/MinimaloAlgu/
21.06.2018 00:30 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Nonāca tur, kur viņam īstā vieta. Cerams, vaina tiks pierādīta.

Īstā vieta? Tu tiešām domā, ka ja viņš būtu rausējs un negodīgs politiķis, viņš publiski apsauktu visus savus kolēģus un potētu ideoloģiju sabiedrībai par politiķu neesošo godaprātu un bezatbildīgumu? Viņš pilnīgi mierīgi būtu varējis sēdēt "klusāk par ūdeni un zemāk par zāli", ja viņa vienīgās intereses aprobežotos ar pašlabuma gūšanu. Gluži otrādi, ar savām skaļajām runām un stilu, kādā viņš regulāri izklāstīja savu skatījumu uz daudzām lietām, viņš ieguva sev vairāk ienaidniekus nekā draugus politiskajā vidē, un bija skaidrs, ka vienu dienu kādam tas apniks un tiks izlemts "nodzīt no skatuves" Artusu. Tāda diena, lūk, arī pienāca. Iespējams, pēc šī incidenta viņš sapratīs, ka šajā valstī ir divas opcijas - iet politikā un būt tādam kā visi, izliekoties, ka viss ir kārtībā, vai iet Saeimas ēkai ar lielu līkumu apkārt.
21.06.2018 00:31 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Dārta, kuri ir tie foršie un daudzsološie politiķi, Tavuprāt?
21.06.2018 00:37 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Es vairāk ticu tādiem cilvēkiem kā Ilmārs Poikāns. Vari fb izlasīt viņa viedokli. Turklāt visas šīs sarunas bija jau ap laiku, kad daudzi cilvēki pameta kam pieder valsts, tas ir, pirms vairāk nekā gada. Tas, ka mēs nezinām, cik daudz dara policija, tas ir tikai normāli, bet tas nenozīmē, ka darbs nenotiek.
Kaimiņš vienmēr ir bijis tikai demagogs, kas aiz skaļiem lozungiem patiesībā ir tāds pats kā visi citi. Es viņu nespēju ciest kopš suņu būdas laikiem, taču to varēja ignorēt, bet, ja sprēgā politikā, tad diemžēl tik ļoti ignorēt vairs nesanāk un savs viedoklis par viņa gaitām rodas.
21.06.2018 00:38 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Cormeum, jebkuri cilvēki, kas savu viedokli spēj izteikt nekliedzot, nosvērti, bez lamu vārdiem, netaisot cirku.
21.06.2018 00:39 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Estupendo, pastāsti man, ko tādu labu ir izdarījis Kaimiņš. Nu tādus reālus faktus, nevis demagoğiju. Viņš sēž pie siles pietiekami ilgi, lai kaut ko būtu izdarījis, bet, ak, vai, darbu ta nav.
21.06.2018 00:45 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Lai arî man Kaimiņš nesimpatizē, grūti spriest - ja viņš tiešām ir vainīgs apsūdzībās, tad tas liktos augstākā mērā nekaunīgi no viņa puses, ņemot vērā, cik ļoti viņam patīk kaunināt visus pārējos, par daudz mazāka mēroga grēkiem. No otras puses, viņš tagad ir politiķis, un liekas, ka šādas lietas diemžēl nav retums politikā, un, godīgi sakot, man personīgi viņš nav radījis uzticamas un saprātīgas (stiepjams jēdziens gan) būtnes iespaidu. Bet pagaidām - cik saprotu, ir tikai aizdomas, nekas nav pierādīts, un, manuprāt, ir ticams variants, ka Kaimiņš varētu tikt izmantots kā a) galvenais grēkāzis noziegumā, kur viņš ir tikai viens no (piem., man ticamāk, ka no paša sākuma izmantots kā izpildītājs, kurš uzņemsies vainu, ja vajadzēs) vai b) pilnīgi izdomāts noziegums, kam nav reāla pamata. C) - mikslis no abiem. Manuprāt, pārāk agri spriest, īpaši jo, mani informācijas avoti ir vispārējie ziņu mediji, par kuriem neesmu augstās domās.
21.06.2018 00:52 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
pastāsti man, ko tādu labu ir izdarījis Kaimiņš. Nu tādus reālus faktus, nevis demagoğiju. Viņš sēž pie siles pietiekami ilgi, lai kaut ko būtu izdarījis, bet, ak, vai, darbu ta nav.

Viņš ir izdarījis pašu galveno - atgriezis ticību sabiedrībai, ka kaut ko šajā valstī vēl ir iespējams mainīt, kā arī radījis interesi daudziem cilvēkiem sākt dziļāk sekot līdzi politikai. Protams, ka neko vērā ņemamu taustāmā izpratnē viņš nav izdarījis, jo viņš ir VIENS. Tu arī tagad runā tagad tik nekonkrēti - jebkuri citi, kas spēj izteikt viedokli nekliedzot. Un kāds tad ir viņu viedoklis? Veiksim grozījumus, lai mainītu izglītības sistēmu valstī (lasi - nedarīsim neko un viss turpināsies kā līdz šim), radīsim unikālu reemigrācijas plānu ar fantastiskiem piedāvājumiem ārvalstīs dzīvojošajiem (lasi - kaut kas taču ir jāpasaka, bet realitātē mums poh.. par visiem, kas ir prom). Tā var turpināt un turpināt, un tā tas turpinās gadiem.
Kas mainīsies, kad Kaimiņu novāks no skatuves vai vispār iesēdinās uz gadiem, nu kas? Kāpēc tāds Poikāns nesavāc pierādījumus pret Ameriku, Lembergu, Rimšēvicu, Martinsonu un pārējiem, pret kuriem varētu atrast simtiem nelikumību? Pareizi, jo rokas ir pa īsām un arī bail, ka atriebība var būt daudz graujošāka. Vieglāk ir uzbrukt vienīgajam, kas izceļas no visa bara un kurš cenšas iesēt pilnīgi citu ideoloģiju par to, kā jāstrādā valstij.
Tieši šobrīd būtu īstais laiks, kad Kaimiņš varētu no runām pāriet pie darbiem pēc vēlēšanām, jo vairs nebūtu tie 5%, kas par viņu novēlētu, bet, iespējams, 3-4x vairāk. Bet to pieļaut nedrīkstēja, darbiņš padarīts.
Es varētu tev uzdot pretjautājumu - nosauc kaut vienu citu politiķi, kurš viens pats būtu kaut ko jūtami uzlabojis Latvijas tautsaimniecībā, ekonomikā, izglītības sistēmā vai jebkur citur? Kurš un ko izdarījis?
21.06.2018 00:59 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Kāpēc tāds Poikāns nesavāc pierādījumus pret Ameriku, Lembergu, Rimšēvicu, Martinsonu un pārējiem, pret kuriem varētu atrast simtiem nelikumību? Pareizi, jo rokas ir pa īsām un arī bail, ka atriebība var būt daudz graujošāka. Vieglāk ir uzbrukt vienīgajam, kas izceļas no visa bara un kurš cenšas iesēt pilnīgi citu ideoloģiju par to, kā jāstrādā valstij.

Pieņemsim, ka Kaimiņš apsūdzēts patiesi (uzsveru - pieņemot, jo noriesāts viņš nav), Tavuprāt pierādījumus pret cilvēku X nevar celt gaismā, kamēr nav savākti pierādījumi pret Y, Z, A, B un C? Ja mēs balstītu visu tiesu sistēmu uz šo, tad varbūt nevienu nekad neapsūdzēt, jo ir taču cilvēki, kuri dara to pašu, bet to nevar pierādīt?
21.06.2018 01:25 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Es sliecos piekrist Dārtai, ka “Kaimiņš vienmēr ir bijis tikai demagogs, kas aiz skaļiem lozungiem patiesībā ir tāds pats kā visi citi” - neredzu ar ko viņš būtu neaizskaramāks par citiem.
21.06.2018 01:27 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Mana konspirācijas teorija numur 1 :D
.
Kaimiņš sarīkoja pats savu ietupināšanu, lai pēc tam izietu no KNAB ēkas balts un pūkains un tiktu pārvēlēts saeimā - vienvārdsakot, tas pieder pie Kaimiņa priekšvēlēšanu kampaņas. 8) Lēts caurkrituša aktiera gājiens. :-P :D
.
.
Mana konspirācijas teorija numur 2 :-P
.
Kaimiņš ir vēl lielāks blēdis nekā tie, kuru acīs viņš mūžīgi skabargas meklē. :D Pats savējos BAĻĶUS ne redz, ne atzīst, protams, kurus viņam tagad skaisti parāda KNāABis. 8) :-P :D
21.06.2018 01:52 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Kaimiņa darbību politikā nekomentēšu. Atzīmēšu vien šādas lietas.
1. Iespējams, ka aizturēšana ir tieša atbildes reakcija uz Kaimiņa izteikumiem par Hosama Abu Meri un Lindas Krūmiņas draudzību. Ņemot vērā deputātu vienprātību, pie iepriekšminētā pieņēmuma latvju deputāti ir kā nožēlojami bomži Tuvo Austrumu bagātnieka priekšā.
2. nerātnās pirmā versija diez vai varētu būt spēkā, jo Kaimiņš nebūtu varējis uzpirkt ne deputātus, ne KNAB.
3. Kaimiņš pieļāva būtisku politisku kļūdu - lēkāja, neizveidojis sev aizmuguri.
21.06.2018 02:44 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
nerātnās pirmā versija diez vai varētu būt spēkā, jo Kaimiņš nebūtu varējis uzpirkt ne deputātus, ne KNAB.
Kas par muļķībām. (t) Protams, ka varētu būt spēkā, ja attiecīgajam cilvēkam (konkurentam) pasviež gārdu kumāsiņu - 'dokumentus' ar Kaimiņa nelikumībām, kurus padot tālāk KNAB, lai tas izdara netīro darbiņu - apbižo Kaimiņu, kurš pēc tam nolīdzina līdz ar zemi knābātājus un ar skaļām fanfarām uzvar vēlēšanās. :D
.
.
Man briest konspirācijas teorija numur 3 :-P :D
.
Ko Kaimiņš tik ilgi čammājās un kasījās jaukajā rītā, ka nokavēja gan komisijas sēdi par savu lietu, gan balsojumu saeimā? :D Moš iznīcināja sev pieejamos lietiskos pierādījumus par saviem nedarbiem? :-P :D
21.06.2018 03:48 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Par Kaimiņu viedokļa nav, bet par politiku un sabiedrības attieksmi pret to gan ir.
Ko sabiedrība vēlas no politiķiem? Sakārtotu valsti. Ko sabiedrības skatījumā nozīmē sakārtota valsts? Lieli pabalsti (lai var lepni dzīvot), augstas kvalitātes bezmaksas izglītība, bezmaksas medicīna, bezmaksas transports, bezmaksas citi pakalpojumi, īsas darba stundas, lielas minimālās algas, lielas pensijas, augstas kvalitātes infrastruktūra, bezmaksas elektrība utt. Lozungs: Dod, dod, dod!
Kā to īstenot? Atrodot naudu cilvēku vēlmju apmierināšanai. Vienīgais ceļš- nodokļi. Lai apmierinātu vairākas vēlmes, jāceļ nodokļi. Kad tas notiek, sabiedrība kliedz:"Zagļi, zagļi, novelk pēdējo kreklu!" No kurienes tad tā nauda valstī radīsies, ja vairākums sabiedrības "optimizē" nodokļus, nemaksā tos vai sēž "pelēkajā zonā"? Lozungs: Mans ir mans!
Tā vietā, lai godīgi maksātu nodokļus, sabiedrība uzbrūk tiem, kas ir politikā. Vai vispār jebkad politikā ir bijis kaut viens cilvēks ar kuru VISA sabiedrība būtu apmierināta? Pat V.V. Freiberga, kas neko nebija noziegusies, lielai daļai sabiedrības bija nicināma, jo bija emigrējusi (tas nekas, ka tas bija kara laiks, viņa bija bērns un tas bija viņas vecāku lēmums). Sabiedrībai nekad un neviens nebūs pa prātam, jo sabiedrība no politiķiem un valsts sagaida Ziemassvētku vecīša cienīgu rīcību- dod, dod, dod!
Tas ir kā ceļojums draugu pulkā. Ja visi grib no ceļojuma 5* līmeni, bet negrib samesties, tad pastaiga pa tuvējo parku ar līdzpaņemto sviestmaizi vien iznāk.
21.06.2018 05:39 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Es domāju, ka vainīgs viņš ir, lielākā vai mazākā mērā. Par to liecina pārāk daudz avotu no dažādiem cilvēkiem un resursiem, kam ticu. Bet lielas šaubas rada brīdis, kad šī lieta tiek izmeklēta, jo šie info parādījās jau ļoooti sen. Neesmu izmeklētājs vai KNAB darbinieks uz nezinu, kā tās lietas notiek, bet nu ļooti aizdomīgs ''taimings''. Neticu, ka viņš dabūs cietumsodu. Bet iespējams ar to būs pietiekami, lai viņu aizvāktu uz priekšvēlēšanu brīdi. Tā pat nedomāju, ka tas mazinās partijas popularitāti, jo domāju tie kas balsotu, balsos joprojām. Nebrīnītos, ja radītu pretēju efektu un uzrastos vairāk atbalstītāji, tieši dēļ- Vecā vara mūs grib nospiest, mums jādod šiem pretī un taml saukļu vadīti...
Kopumā par Kaimiņu un partiju esmu neitrālās domās. Manuprāt ideja bija un ir ļoti laba un vajadzīga, bet klibo izpildījums. Pie laba izpildījua viņi varējau jau tagad būs TOP 3 spēks valstī.
21.06.2018 08:01 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Es atbalstu Kaimiņu! Pretīga rīcība no citu puses.
21.06.2018 08:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits