Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā atjaunot attiecības

 
Reitings 11
Reģ: 12.06.2018
Sveikas meitenes un puiši! :-)
Vēršos pie Jums pēc palīdzības. Ir sanācis tā, ka esmu sabojājusi attiecības ar savu mīļoto cilvēku - pirms laika dēļ strīdiem neizturēja nervi un es piedāvāju šķirties. Tomēr jau pēc dažām dienām sapratu, cik lielu kļūdu esmu uztaisījusi. Centos salabt, bet tomēr saprotu, ka esmu ļoti aizvainojusi mīļoto, ar to, ka principā padzinu viņu no dzīvokļa. Pašlaik saprotu, ka tie stīdi nebija tā vērti, lai pazaudētu cilvēku ko mīlu. Pašlaik ļoti strādāju ar sevi, lai tomēr mani nervi vairs nebūtu tik vāji, +lai viņš gribētu pie manis atgriezties, bet bail, ka tas aizvainojums viņam nepāries.
Vai Jums ir izdevies atjaunot attiecības? Ja jā - cik liela pacietība ir vajadzīga (saprotu, ka jāgaida līdz dusmas norims)? Varbūt varat pastāstīt savu pieredzi?
14.06.2018 12:13 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Visam savs laiks. Galvenais neuzbāzies un neterorizē viņu. Viņu arī strīdi nogurdināja, tāpat kā tevi un varbūt arī bija doma šķirties, tad gan neko nevar labot, ja otrs negrib atjaunot attiecības.
14.06.2018 12:56 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Es no sirds atvainotos. Pasaki viņam, ka Tev nervi neizturēja, un Tu tagad saproti kādu kļūdu esi pieļāvusi. Ka strīdi bija muļķīgi, lai pazaudētu savu mīļoto cilvēku.
Atvainojies no sirds un dod viņam laiku. Viņam būs jāpieņem lēmums un Tev jāsaprot, ka tas var būt gan labs, gan slikts.
14.06.2018 13:07 |
 
Reitings 11
Reģ: 12.06.2018
Es tagad tieši tā daru - esmu atvainojusies, paskaidroju viņam visu, jo nu tiešām, nemīlu jau citu, bet vienkārši stress un strīdi darīja savu.
Tagad cenšos neuzbāzties - lai sailgojas un nomierinās, bet tajās retajās reizēs, kad viņš man uzraksta, es atbildu ar lielu pozitīvismu, un vispār nepieminu neko sliktu.
Tomēr vienu vakaru viņš man uzrakstīja, ka nezin ko darīt, jo saprot ka nebūsim kopā... Tad nu nesaprotu, vai tagad viņam ir lielais pārdomu brīdis, vai tomēr esmu visu sačakarējusi pilnībā.
14.06.2018 13:52 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Vispār ir svarīgi, kāda iemesla dēļ Tu esi pateikusi to, ko pateici... Vai tas bija kkāds strīds par nesvarīgām lietām, vai viņš arī izdarījis ko nopietnu.
14.06.2018 13:54 |
 
Reitings 207
Reģ: 04.01.2018
Nu, padomā arī par to, kā viņš jūtas.
Tika padzīts no dzīvokļa... Vai normāli ir kādu strīda dēļ padzīt prom? Man tas liktos pazemojoši un es negribētu atgriezties, jo kur ir garants, ka tu atkal strīda karstumā cilvēku neizmetīsi uz ielas?
14.06.2018 14:33 |
 
Reitings 11
Reģ: 12.06.2018
Gan jau katrai no mums mēdz būt sliktais mēnesis - darbā trakums, klienti moka, atvaļinājuma nav, sakasās par sūdiem, PMS un tad vienā brīdī sprāgst... Parasti man tie sprādzieni ir glābjami, paspēju nomierināties, bet šoreiz - viņš neko sliktu neizdarīja, vienkārši abiem bija grūts mēnesis, abi bijām uzvilkti, strīdējāmies par sīkumiem... Tā tas arī sanāca...
Protams, ka viņš man to arī saka - ka netic man, ka nekas tāds vairs neatkārtosies. Bet ja godīgi - sapratusi, ka esmu pazaudējusi cilvēku ko mīlu, esmu tik ļoti salūzusi, ka vienkārši zinu - nekad mūžā to neatkārtošu, jo visu var izlabot.
14.06.2018 14:48 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Tev nekas cits neatliek kā dot viņam laiku. Ja strīds nonāca tik tālu, tā bija Tava brīva griba, lai viņš aiziet un viņam tagad ir viņa brīva griba, vai pie Tevis atgriezties.
14.06.2018 15:13 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Tu savu sakāmo esi pateikusi, tagad dod viņam laiku izlemt.
14.06.2018 15:16 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
saprotu, ka esmu ļoti aizvainojusi mīļoto, ar to, ka principā padzinu viņu no dzīvokļa.
Kur mīļais un dārgais tagad dzīvo?
14.06.2018 15:51 |
 
Reitings 11
Reģ: 12.06.2018
Kur mīļais un dārgais tagad dzīvo?

Aizbrauca pie vecmammas :)
Nu jā, laikam jau nekas cits neatliek, kā nepadoties, iedot laiku apdomāt un gaidīt.
14.06.2018 16:19 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc Tu viņu gribi atpakaļ? Kas Tev no tā?
.
(vari neatbildēt (t), šis Tev pašai pārdomām)
.
viņš man to arī saka - ka netic man, ka nekas tāds vairs neatkārtosies.
Kas Tev liek domāt, ka Tavs pms vai darba problēmas neradīs nejauku garastāvokli un nebūsi īgna?
14.06.2018 16:34 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Es pa lielam atbalstītu džeku un teiktu, ka lai iet dillēs, nav ko ar vārdiem mētāties, jo visi mēs par stulbumu maksājam....BET....
Pašam ir bijis dzīvē gadījums, ka dusmu uzplūdos sieviete sarunā visādas muļķības un tai skaitā sūta prom no mājas.....Bet nu es no otras puses sapratu, ka tās ir tikai dusmu runas, kam nav seguma nākotnē. Līdz ar to nekur neaizgāju, lai gan vīrišķais lepnums voi kā gribēja pacelt cepuri un pazust, ja jau tik smuki dziedam kliedzot. Ja attiecības būtu ļoti neilgas (zem gada), tad gan jau ka būtu momentā pazudis.
14.06.2018 16:36 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Man bija lidzigi, bet nebija milotais virietis. Vins bija tikai draugs pie kura vel principaa dzivoju. Vinam paradijas jutas pret mani kamer man nekaa. Teicu ka varbut naakotnee bet neko nesoliju. Galu galaa beidzas ar to ka izlika aiz durvim 2 nedelas padzivoju citur kamer piedavaja darbu aypakal tajaa pilseetaa. Izligaam, izrunaajam, bet tagad atkal tas pats saakas taka mekleju maajokli sev jaunu vai apsveru iespeeju parcelties pie labaakas draudzenes koleeges. Bet domaju ja jau izmeti ara tad to nepiedos un maz zinaams ma to aks ir sabrucoa var rekonstrueet.
14.06.2018 17:30 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ja vīrietis tik viegli "piekrīt" idejai par šķiršanos un pēc tam "nepiedod", tad tu tikai vārdos izteici to, ko viņš jau ir jutis iepriekš. Ja mīlētu pa īstam, nekur prom neskrietu un necimperlētos ar "piedošanu".
14.06.2018 17:43 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
kad viņš man uzraksta, es atbildu ar lielu pozitīvismu, un vispār nepieminu neko sliktu. 
Kāds ir Tavs dižais plāns, kā Tu domā visu laiku uzturēt to 'lielo pozitīvismu', ko Tu viņam soli, sakot, ka 'nekad mūžā to neatkārtosi', ja nu viņš tiešām izlemj pie Tevis atgriezties?
.
Kaut kā baigi utopiski tas viss te izskatās.
14.06.2018 17:51 |
 
Reitings 11
Reģ: 12.06.2018
Diemžēl, tam ko es izdarīju nav nekādas piedošanas, to es saprotu. Viss ko es varu darīt - mainīt savu domāšanu uz šo visu, un cerēt uz labāko.
kā tieku vaļā no dusmām tagad - es skrienu. Izlādēju gan darba problēmas, gan šķiršanās rūgtumu.
Un tagad esmu izjutusi, ko nozīmē pazaudēt cilvēku, kuru tiešām mīli, tāpēc, nezinu kā, bet atkārtot kaut ko tik briesmīgu es vienkārši negribu.
14.06.2018 18:20 |
 
10 gadi
Reitings 873
Reģ: 04.05.2009
Autore, tad tajā brīdī, kad dzini puisi prom, tu gribēji lai viņš aiziet vai kā?
14.06.2018 18:28 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Diemžēl, tam ko es izdarīju nav nekādas piedošanas, to es saprotu.

Protams, rīcība nejauka, bet nu nevajag arī pārspīlēt, neesi izdarījusi neko tik šausmīgu, ko nevar piedot. Kuram tad nav gadījies vājuma brīdī kaut ko sarunāt. Atvainojusies esi, no sirds nožēlo... Ja puisis nevar piedot, tad tas, visticamāk, nav dēļ tā, ko sarunāji, bet gan paša vēlme šķirties, kas jau bijusi kādu laiku. Izdevīga situācija, nebūs grēkāzis. Bet cerams, ka jums viss būs ok, nešausti sevi.
14.06.2018 18:47 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
kā tieku vaļā no dusmām tagad - es skrienu. Izlādēju gan darba problēmas, gan šķiršanās rūgtumu.
Un kādā veidā bēgšana no problēmām, pardon, 'dusmu un šķiršanās rūgtuma izlādēšana skrienot' atrisina darba un attiecību sarežģījumus?
.
Tie paliek. Kaut negatīvās emocijas izskraidītas, tie visi sarežģījumi risināmi agri vai vēlu - no tā neaizbēgsi. Vai tās aizbēgs no Tevis - puisis aizies, darbs tiks uzteikts...
.
Kuram vajag cilvēku gan privātajās, gan darba attiecībās, kas problēmas tikai izskraida, nevis domā, kā risināt un tikai lej medu ausīs ar pozitīvismu?
14.06.2018 18:47 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Ja būs vēlēšanās tad pats atnāks. Ja ne tad nav vērts.
14.06.2018 18:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits