Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tonālais

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Hey
Meitenes šeit ir kosmētikas guru, tāpēc vēršos pie jums
Iesakiet man drogās nopērkamo tonālo ( vidēja līdz pilna sedzamība) kurš neveidotu cakey efektu. Izmantoju beauty blenderi, praimeri. Ir sejas kopšanas rutīna, eksofilēju seju. Bet tāpat seja paliek neglīti grumbuļaina. Man ir kombinētā āda. Vaigi sausi, deguns taukains un piere normāla.
Un otrs- vai es varu izmantot tos pilienus, kas padara seju spīdīgu ( dod nedaudz glow) ja man ir kombinētā āda?
21.05.2018 18:40 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Aizmirsu pieminēt, ka esmu lietojysi superstay un fit me.
Superstay ir vienkārši šausmīgs..
21.05.2018 18:40 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Man ir arī kombinēta āda, agrāk lietoju fit me. Tagad gan nelietoju nekādu tonālo krēmu, bet paštonējošos sejas krēmus.
Ja vēlos kādu efektu, lietoju Garnier bb krēmu gaišākā toņa un pa virsu pūderi (HD balto)
Sausumiem ieteiktu palietot panthenol krēmu. Man nakts laikā salabo visas nepilnības. Tad arī tas tonālais(ja lieku) neatstaj baigo maskas efektu.
Svarīgi ir atrast arī savu toni, lai nav tas baltais kakls un oranžā seja.
Dod saulītei apmīļot seju. Tas ir vislabākais "tonālais krēms."
21.05.2018 19:41 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Katram uz savas ādas tonālais izskatās citādāk. Man personīgi patīk Max Factor Miracle Touch. Nepatīk šķidras konsistences tonālie, šis ir krēmīgs, bet viegli smērējas. Nemācēšu gan teikt, vai derēs sausiem vaigiem.
21.05.2018 19:47 |
 
Reitings 92
Reģ: 01.11.2016
Man vislabāk patīk Estee Lauder Double Wear, ja paredzēts kaut kur doties, bet ne tik izteiktai sedzamībai Armani Luminous Silk ir dievīgs(l).
Ja nevajag daudz paslēpt bet tikai izlīdzināt toni man no lētākā gala patīk Bourjois Healthy Mix un Lumene Matt tonālie. Manuprāt, ja izmanto labu setting powder, kā Laura Mercier Translucent tad var panākt lielisku ilgnoturīgu un samtainu gala rezultātu. Galvenais lai tas pūderis būtu cik smalks cik vien iespējams. Vai Beauty Blenderi izmanto samitrinātu? Tāpat, ja gribas dabīgu rezultātu man patīk atjaukt tonālo ar mazliet seruma vai krēma.
Par tiem spīdumiem runājot nekad man nav paticis kā izskatās un ne perfektas ādas. Man diemžēl āda tālu no perfektas, tad nu esmu mēģinājusi daudz, bet vienmēr ne līdz galam patīk, jo jālieto ļoti uzmanīgi tikai uz dažām zonām citādāk var ļoti izcelt "negludumus". YouTube var atrast daudz video kur parādīts kur un kā uzklāt, lai būtu efekts nevis defekts:-)
21.05.2018 21:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits