Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

"Zvans draugam"

 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Nē, nē, nebūs nekāds sakars ar manu draugu un zvanīšanos.
Griežos pie virtuālajiem lilit (cosmo) draugiem, ar cerību, ka varbūt palīdzēsiet atbildēt uz it kā vienkāršiem , bet tai pat laikā interesantiem jaut. uz kuriem es diemžēl īsti nezinu atbildi :-(
1. Izstāstiet konkrētu piemēru par realitātes pārkonstruēšanu!
2. Kāda ir cilvēkkapitāla un sociālā kapitāla saistība?
3. Kādēļ nepieciešama mikro un makro teoriju sintēze?
4. Uzrakstiet piemēru par "kaut ko" un "neko"!
5. Ko var noskaidrot, pētījumā izmantojot sociālo tīklu teoriju?
Zinu, ka te ir daudz gudras meitenes, kas jau ir man palīdzējušas, un par to milzīgs paldies (s)(l) Varbūt zinat kādu atbildi arī šiem jautājumiem.
Zinu, zinu, ka jāpilda un jālasa materiāli pašai, es tiešam to daru, bet nu tāpat darbs nav ieskaitīts. Tāpēc griežos pēc palīdzības pie Jums.
10.05.2018 10:13 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Pamet viņu!!!.....šo studiju novirzienu....
Tīri subjektīvi, galvu var salauzt, lai vispār saprastu, ko gribi :-D....un kam tas vajadzīgs? Filozofi?
10.05.2018 11:17 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
1. Tu esi bezkaunīga sliņķe.
2. Ja nepatīk lasīt grāmatas, viss ir atrodams internetā, apstrādā savā interpretācijā un atbildes būs gatavas.
3. Apetīte nāk ēdot, Cosmo forumam laikam regulāri būtu jāpilda Tavi mājasdarbi, jāraksta referāti un beigās varbūt kopistiski Tev diplomdarbs jāuzskricelē?
4. Man ir pieredze ar dāmīti, kurai apetīte nāca ēdot, puspaziņai ik pa laikam iztulkoju tekstus, ko man atsūtīja čatā (ne profesionālā, bet tādā līmenī, lai šai būtu skaidra galvenā doma, jo man tas reāli neprasīja vairāk par kaut kādām minūtēm pie kafijas tases), beigās jau prasīja katru otro dienu tulkot katru sūdu, sākot no primitīvas sms līdz specifiskiem tekstiem, kuru terminoloģija pat native speaker līmenim nebija tā vieglākā. Beigās vnk sāku ignorēt. Mamzele x gadus nodzīvojusi y valstī nav spējīga ne angļu, ne y valsts pamatvalodu iemācīties, tur pat uz A1 līmenīti nevelk.Tālāk par pamperu kaudzi, slotu un zupas katlu neredz.
5. Nav grūti palīdzēt cilvēkiem, kuri tiešām retu reizi paprasa kaut ko svarīgu, nevis slinkām mazelēm. Tu esi tipisks piemērs, vesels saraksts iedrukāts un, uz priekšu, viedais Cosmo forums. Radiniece neesi manai ex-puspaziņai? Ej uz bibliotēku vai apsēdies pie Googles, sliņķe.
10.05.2018 11:38 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Nezinu, vai palīdzēs(būtu vieglāk, ja zināma studiju virziens), bet es rakstītu atbildes, šādā veidā, protams, nestudējot to priekšmetu/virzienu tā ir taustīšanās tumsā :
1. Izstāstiet konkrētu piemēru par realitātes pārkonstruēšanu!
-Es te dotu piemēru par tiem pašiem ēbrejiem, un otro pasaules karu, kur upuri padara par vainīgo, kādos preses izdevumos. Ja ko svaigāku, tad Ukraina un Krievija.
2. Kāda ir cilvēkkapitāla un sociālā kapitāla saistība?
-Sociālā ieguldījuma, sociālo grupu izglītošana, pienesums sociālai grupai, ietekmē cilvēkkapitāla ekonomisko uzvedību, savu realizāciju. Tā, vismaz, es to redzu. Vari pagoglēt Saeimai nesen bija kaut kādi pētījumi par Ilgspējīgu attīstības modeli... tad atliek vien savilkt ar sociālo kapitālu.
3. Kādēļ nepieciešama mikro un makro teoriju sintēze?
-Ja tā ir ekonomika ko mācies, tad šis jautājums ir stulbs. No sērijas, kāpēc no ābeles krīt āboli. Abas šīs sintēzes nepieciešamas, lai nodrošinātu igspējīgu vienotas sistēmas darbību, tās funkcionēšanu un pielāgošanu atkarībā no to izmēra un izmantošanas funkcijām.
4. Uzrakstiet piemēru par "kaut ko" un "neko"!
-Lūdzu tēmu par ko mācies :-D te nevar rakstīt piemēru nezinot.
5. Ko var noskaidrot, pētījumā izmantojot sociālo tīklu teoriju?
- Par aktoru teoriju var noskaidrot mijedarbību starp materiālās vides ietekmi un sociālajām norisēm, to procesiem (cēloņseku sakarības). Viss atkarīgs no pētījuma mērķa, hipotēzes utt, bet vispārīgi par pētījumu kā tādu, varētu teikt, ka lietas notikuma x atspoguļošana sociālajos tīklos,var realizēties parādībā y (konkretā domā/vispārējā sabiedrības viedoklī) un ar sociālās vides izmaiņām.
10.05.2018 12:17 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Paldies par idejām. ;)
Un ne tev DieKleine...spriest par to vai es esmu slinķe un vel pie tam bezkaunīga... Šajā forumā pat speciāli ir izveidota sadaļa- studijas, kur es uzskatu, ka var arī vērsties ar šādiem jaut.nevis apspriest tikai to vai tika budžetā un kuru skolu vai programmu izveleties, ko nu tiešam citi nevar palīdzēt.
Un nē, es neesmu slinķe, uzskatu tieši otrdi, esmu uzsākusi studijas, man ir darbs, ģimene, tam klāt bērnu slimošanas, dārzs un citas lietas, un jā, diemžēl tās 24h man dienā ir par maz, lai visu uzspētu. Priecājos ja tu to visu dari un spēj apvienot.
Es labk mēģināšu pildīt ar palidzību no malas uzd.neka pametīšu to ko esmu iesākusi. Un šis nav nekāds svarīgais p.d.un pat elsāmens šai priekšmetā nebūs tāpēc arī šobrīd negribu pie viena uzd.ilgi sēdēt. Un es neesmu vainiiga, ka tevi izmantoja tulkosana vai vel nez kur, es nevienam ar varu nelieku palīdzēt man, bet ceru, ka uz kadu jaut kads var izpalīdzēt. Tiešam nesaprotu kur var būt tik negatīvi cilvēki... Es tak nelieku tev man palīdzēt! Ieteiktu atslābt un baudīt dzīvi nevis veidot konfliktus vai izteikt savu negativo viedokli un apvainot citus.
Labi, bezkaunīgajai slinķei jāstrādā.
P.s. atvainojos cosmo dalībniekiem,ka esmu tāda bezkauna un prasu palīdzību! Tas vairs neatkārtosies...:-D
Liekas, ka pēdēja laikā šeit cilveki apgrozās tik lai izāztu savas negatīvas emocijas.
Lai visiem forša diena un saulainas brīvdienas ;-)
10.05.2018 15:47 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Būtu vismaz uzrakstījusi, kas tas par mācību priekšmetu. It kā ekonomika, bet tikpat labi daži jautājumi var tikt atbildēti no pilnīgi cita viedokļa, kāds būs tev nepieciešams. Noteikti ir konkrēti materiāli lekcijās skatīti vai iedoti uz mājām, pēc kā tad šis ir arī jāpilda. Vai arī tie jautājumi vispār no dažādiem priekšmetiem.
10.05.2018 16:05 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tieši kuri materiāli būtu jāizlasa, nu vismaz to. Citādi kā no gaisa gaidi - nu var sarakstīt par rūķīšiem, kuriem ''kaut kas'' nav ''nekas'' un vēl visādas muļķības, bet nu kāds konteksts vispār būtu svarīgi. Un izlasot materiālus, tu nespēj izpildīt un ir neieskaitīts?
10.05.2018 16:08 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tad sanāk, ka tu, mācoties kaut ko, esi dumjāka par tiem, kas to nemācās (mēs)? Nekā citādi nespēju uztvert šo tēmu. Es, piemēram, nevarētu pajautāt kaut ko no savām studijām citiem (kas to nestudē), jo viņi vienkārši nespētu atbildēt.
10.05.2018 19:09 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Oi, blje, kameer shito palagu drukaaji, ko adreseeji man, vareeji apguut maaciibu vielu.
P.S. Tas, ka esi sadzemdeejusi siikos un iekopusi daarzinju, nenoziimee, ka Tev ir kaut kaadas priekshrociibas un ka citiem jaapilda Tavaa vietaa Tavi studiju darbi. Ja esi tik duma, ka dzimtajaa valodaa nespeej apguut elementaaru studiju materiaalu, koncentreejies uz daarzenju audzeeshanu un dzemdeeshanu.
P.P.S.Dirsu vareesi atslauciit ar savu wanna be diplomu, naakotnes uznjeemeeji un ekonomisti bez smadzeneem.
:-D
10.05.2018 20:20 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Filozofija/antropoloģija?
Atbildes var atrast googlejot terminus, kas iekļauti jautājumā..daudzus pat var loģiski izdomāt.
.
Piekrītu Hexei, ne jau pirmo reizi prasi palīdzību, jautājot pēc specifiskām atbildēm. Protams, vieglāk citam pajautāt nevis pašai izdomāt.
10.05.2018 21:11 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
palīdzēsiet atbildēt uz it kā vienkāršiem , bet tai pat laikā interesantiem jaut.

Ja jau interesanti jautājumi, kāpēc neesi ieinteresēta meklēt atbildes pati? (l)
10.05.2018 21:26 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
4. Uzrakstiet piemēru par "kaut ko" un "neko"!

.
Oj, šo gan es zinu, pazīstu un izjūtu!
.
Kad aiz darīt nav ko sagribās 'kaut ko" uzēst, atveru ledusskapi, dziļdomīgi nopētu saturu un saprotu, ka no tā, kas tur ir, es gribu precīzi "neko".
.
Nezinu gan, kurai socioloģiskajai teorijai tas atbilst.
10.05.2018 22:20 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Interesanti zināt ko pati ar savu darbu un prātu esi sasniegusi bez citu palidzības un sakariem? Precīzi neko. Tā ka nevajag telot pārgudru.
Te ir forums, ko gribu to jautāju. Nevari palīdzēt, paldies, ej tālāk, nepiesārņo diskusijas ar saviem komentāriem.
Nē, es nedomāju ka kāds ir gudrāks vai ne tik gudrs, bet pieļauju iespēju, ka kādam ir bijusi pieredze ar šādiem uzd.vai ko līdzīgu.
10.05.2018 23:17 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Astrīda, tā vietā, lai sevi parādītu no sliktās puses, būtu vismaz jomu pateikusi. Citādi palīdzēt nevar pat tas, kas iespējams ir lasījis, mācījies to pašu, jo vienkārši saprast no pieteikuma neko daudz nevar un sanāk 57days ledusskapja piemērs. Uzdot kaut ko specifisku tad lielāka jēga kursabiedriem, uz sitiena skaidrs, par ko būs runa un kurā virzienā ieteikt kaut ko. Bet te tā manāmi vai nemanāmi (kā to lai nosauc) agresīvi gribi izdabūt atbildes un arī uz jautājumiem neatbildi.
11.05.2018 00:34 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ai, nu kāda starpība, kas par jomu. Es mācījos jomu X, bet mums bija filozofija. Jo.. tā taču attīsta domāšanu un loģiku, un ko tik vēl nē. Ok, attīsta, bet kāpēc tikai pusgadu? :D Un kāpēc tieši filozofija? Aha, pēc tam uz pusgadu mums ieblieza ētiku.. Lieki teikt, ka šie priekšmeti bija tālu no pamatstudiju virziena.. Vienvārdsakot, universitātēs bieži vien saliek visādu drāzu, lai tik maksimāli noslogotu pasniedzējus, kuri appūstu ar putekļiem, ja tādus neliktu..
***
Bet.. tāpat uzskatu, ka sākumā ir jāmēģina izurbties cauri pašai, kā arī argumenti par bērnu un ģimeni ir lieki. Tās ir tikai un vienīgi autores izvēles.
14.05.2018 14:28 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ir starpība, kāda joma. Tos jautājumus var atbildēt no dažādiem aspektiem.
14.05.2018 18:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits