Puiša atbilde

 
Reitings 56
Reģ: 10.01.2018
Čau!
Šodien ar puisi runājām par dažādām tēmām, un nolēmu viņam pajautāt - ka tad, kad es dzemdēšu bērniņu, vai viņš būs klāt šajā notikumā.
Un viņš atbildēja ka nē, jo nevarēs skatīties, kā caur to vietu (piii...) nāk kaut kas ārā. (t)
Kā jūs uz to reaģētu? Uzskatu, ka šajā notikumā jābūt ir abiem bērniņa vecākiem. :-|
25.04.2018 21:46 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Sognare, jo arī nedara troļļu dēļ, tas tā dabiski nāk visur. :-)
27.04.2018 17:10 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
raven, un atkal. :D
27.04.2018 17:11 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Aizspriedumi pret dzemdību procesu rodas no tā, ka padomju laikā vīrus nelaida tuvumā dzemdētājām +filmās attēlotās dzemdības- sajūt kontrakcijas un nākamais kadrs kā sieviete ieplestām kājām spiež pārgrieztu ģīmi :D :D
Dzemdības, jo īpaši pirmās, vairākumā gadījumu ir vismaz 8-12h pasākums, kura laikā sieviete mokās ar stiprām "vēdersāpēm". Ja nav līguma, vecmāte/personāls ierodas apmēram reizi stundā. Pārējā laikā sieviete ir viena pati. Izspiešana ir procesa īsākā daļa- vidēji no 15min līdz stundai. Vīrieša (vai jebkura tuvinieka) jēga ir uzmundrināt, padot ūdeni, palīdzēt pārvietoties, pasaukt personālu (tās trauksmes pogas nav ērtās vietās), utt. Ne vienmēr personāls ir laipns pret dzemdētājām- dažreiz vajag starpnieku, kas "paskaidro" personālam, ko dzemdētāja saka. Galu galā, arī personāls uzvedas mazliet korektāk, ja līdzās ir "liecinieks". Jo ja dzemdētāja ir viena, tad visu noraksta uz dzemdību histēriju. Dzemdībās nereti sievietēm mainās uztvere- dzird, bet uzreiz aizmirst. Vajag kādu, kas atkārto divreiz, trīsreiz. Personāls to nedara.
Izspiešanas fāzē tuvinieka klātbūtne vairs objektīvi nav nepieciešama, jo tad ir klāt vecmāte (ja gadās rupja, tad gan labāk, lai ir klāt tuvinieks).
Asinis, gļotas, kakas- tas viss nonāk traukā zem dzemdētājas dibena izspiešanas fāzē. Nekāda asins, gļotas, kaku šķīšana pa visu telpu nenotiek.
Vēl jau jāatceras, ka dzemdības ir neprognozējamas- ķeizargrieziena gadījumā, parasti bērnu atdod tēvam un tēvs veido bērnam tik nepieciešamo āda-āda kontakts, kamēr atgriežas māte no operāciju zāles.
27.04.2018 17:17 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Man draugs ir kādreiz tusiņā nonācis kopā ar vecmāti, kura nav skopojies ar sava viedokļa dalīšanu pa labi un pa kreisi. Sastāstīja nabaga puišiem, ka vīriešiem nekādā gadījumā nevajagot būt klāt dzemdībās, jo tad viņi ieraugot, cik tur lejā viss esot liels un nabagiem uz ilgu laiku zūdod erekcija. Tajā brīdī, kad viņš to stāstīja, man uznāca dusmas uz to aitu. Es nesaku, ka vīrietim obligāti jābūt klāt dzemdībās, ja jau tik ļoti negrib. Bet kāpēc jauni puiši tā uzreiz jāiebaida? Kad pašiem pienāks brīdis būt klāt, lai lemj.
Lai gan no otras puses gribas dažreiz skarbi atbildēt, ka nav ko vairoties, ja nezina, pa kuru galu bērni laukā nāk.
.
Bet vēl tā pati vecmāte izplata info, ka mēnešreižu laikā sieviete nevarot palikt stāvoklī, tā ka sekss esot pilnīgi drošs. Interesanti pilnīgi, kurā skolā tādus produktus ražo :-D
27.04.2018 20:09 |
 
Reitings 175
Reģ: 21.05.2017
Interesanti kā visi uztraucas par to kā atiecības iespaidos vīrieša piespiedu piedalīšanās dzemdībās, bet neviena vārda par to, kas notiktu sievietes prātā, ja viņš atteiktos. Es, personīgi, nespētu piedot kategorisku nē, ja man šajā lielajā cīņā būtu jādodas vienai. Un pilnīgi nospļauties par visiem sievietes ir dzemdējušas bez vīriem kopš laika sākuma argumentiem. Man vajadzēja vīrieša klātbūtni un atteikumu uzskatītu par zemisku nodevību un drošu zīmi, ka uz šo cilvēku paļauties var tikai kad viss ir skaisti un rožaini.:-/
27.04.2018 20:31 |
 
Reitings 175
Reģ: 21.05.2017
Papildus: visi manā draugu lokā esošie jaunie tēvi ir piedalījušies dzemdībās un visi kā viens apgalvo, ka tā ir bijusi fantastiska pieredze. Tie, kas grieza nabassaiti, vispār par to tunā kā par varoņdarbu, krūtis izriesuši.
Un piekrītu par to pirmo elpas vilcienu un raudājienu, man tiešām būtu žēl drauga, ja viņš šajos visu pasauli kājām augšup apgriezošajos momentos nebūtu bijis klāt.
27.04.2018 20:39 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es no cita aspekta uz šo visu skatos... Man būt klāt un redzēt visas šausmas tomēr būtu pieņemamāk, nekā palikt aiz durvīm un dzirdēt tikai skaņas, bet neredzēt un nezināt, kas notiek ar man ļoti īpašu cilvēku. Tas attiecas kā uz bērniem (ja manu bērnu, piemēram, kaut kur aizvestu, uz kaut kādu procedūru un man būtu jāpaliek aiz durvīm gaidīt), tā arī uz vīru, vai maniem vecākiem... Jebkurā gadījumā - es izvēlētos būt blakus, nevis gaidīt neziņā aiz durvīm. Pieņemu, ka mīlošam vīrietim šīm sajūtām būtu jābūt līdzīgām - labāk redzēt, bet būt klāt un, ja nu kas, kaut ko izdarīt, nevis tupēt bezpalīdzīgi pie aizvērtām durvīm un uztraukties... (t)
27.04.2018 20:53 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Manuprāt, ļoti labs punkts, Neon.
27.04.2018 21:02 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Jēzinj, baigais varonjdarbs ar ko visiem lielīties, ka nabassaiti pārgriezis. :D un kāda var būt sievietei trauma, ka vīrs atteicās? Pirms kāju paplešanas var šos jautājumus izrunāt, ja ir tik svarīgi. Nu negrib redzēt kā izlien bērna galva, es to saprotu. Es arī to redzēt negribētu. (Jā, ir vecmātes, kas pasauks paskatīties, zinu tādu gadījumu, un zinu, ka vīrietis to nožēlo), ir forši, ka ir blakus līdz izspiešanas procesam, tālākais jāatstāj vīrieša zinjā. Ir stulbi uzspiest dalību dzemdībās. Vispār ir stulbi attiecībās vienam uzspiest kaut ko otram, pret ko vinjam ir kategoriski iebildumi... bet nu kad ir #яжемать tad vīriešiem teikšanas nav...
njā, man tūlīt dzemdības, un vīrs ies, ja gribēs un paliks tik ilgi, cik gribēs. Un es nedusmošos, ja izvēlēsies gaidīt palātā, bet ja būs kopā ar mani, nekādu skatīšanos, kā izlien galvinja es negribu, un ceru , ka arī vinjsh nesagribēs.
27.04.2018 21:11 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nestāv elpojot dakterei pie auss taču, kāda tur galva, kas nāk? Loģiski, ka atteikumu būt klāt, ja sievietei tas ir svarīgi, var uztvert ļoti smagi, manuprāt. Īpaši jau grūtniecības laikā un pirms dzemdībām, kur tomēr ir bailes, uztraukums, lai viss bērniņam labi utt. Ja vēl vecis pasaka, ka viņam liekas tas pretīgi, tad nu sorry.
27.04.2018 21:59 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Nedaudz smieklīgi kā te dažas ucinās, ka nabaga vīrietim nāksies redzēt pavisam dabisku jaunas dzīvības nākšanas pasaulē procesu. Esmu pati intereses pēc skatījusies video kā dzemdību process notiek,ar visu galvas nākšanu pa priekšu. neko pretīgu neieraudzīju. Ja man vīrietis pateiktu ka viņam pretīgi redzēt kā dzimst viņa bērns, es būtu, viegli sakot, sašutusi un šokēta.
Turklāt, nav jāblendž kājstarpē, ja ārsts piedāvā, var arī atteikties. Ar varu negrūž.
27.04.2018 22:11 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nezinu kā pie citām vecmātēm,bet tā kas man bija, uzreiz pateica,ka nav ko stāvēt kājgalī, lai stāv blakus man. :-D
27.04.2018 22:19 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Sastāstīja nabaga puišiem, ka vīriešiem nekādā gadījumā nevajagot būt klāt dzemdībās, jo tad viņi ieraugot, cik tur lejā viss esot liels un nabagiem uz ilgu laiku zūdod erekcija.

Lai gan no otras puses gribas dažreiz skarbi atbildēt, ka nav ko vairoties, ja nezina, pa kuru galu bērni laukā nāk.

Ir jāsaprot viens moments, tas, kas sievietei ir normāla organisma reakcija un pat sava veida laime, priekš vīrieša var kļūt par psiholoģisko traumu. Visi vīrieši zina kā rodās bērni, ar prātu saprot, bet zemapziņā var notikt psiholoģisks "klikšķis" un intīmā dzīve var aiziet "pa pieskari".
27.04.2018 22:19 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Tiem vīriešiem ar priholoģiskaijiem klikšķiem derētu beigt dzīvot pasaku valstībā un beidzot nolaisties uz Zemes.
27.04.2018 22:22 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
xanax tieši tādēļ man vecmāte pateica,kā lai draugs stāv blakus,jo nekas tur viņam nav jāredz un ka ļoti bieži tās mammas kas gribēja,lai stāv tur un skatās, pēc tam bija ar citu jau kopā.:-)
27.04.2018 22:26 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Tātad secinājums - sievietei drīkst būt aizvainojums, psihologiska trauma utml, ja vīrietis atsakās būt izspiešanas procesā, bet vīrietim nekāda psihotrauma būt nevar, jābeidz dzīvot pasaku pasaulē un obligäti jāstāv dzemdībās klāt un jāgriež nabassaite. Kur vienlīdzība? Kur izvēles iespēja, kur kompromisi attiecībās? :-D
27.04.2018 22:37 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
MisTake, kurš teica, ka obligāti?
27.04.2018 22:46 |
 
Reitings 175
Reģ: 21.05.2017
Tātad secinājums - sievietei drīkst būt aizvainojums, psihologiska trauma utml, ja vīrietis atsakās būt izspiešanas procesā, bet vīrietim nekāda psihotrauma būt nevar, jābeidz dzīvot pasaku pasaulē un obligäti jāstāv dzemdībās klāt un jāgriež nabassaite. Kur vienlīdzība? Kur izvēles iespēja, kur kompromisi attiecībās?

Kompromisi ir laba lieta, diemžēl šajā sakarā parasti ar kompromisu tiek saprast, ka vecis dara kā grib. Arī šajā diskusijā tas vairākkārt tika sludināts.
27.04.2018 22:57 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kompromiss jau tieši tad sanāktu stāvēt aiz pleca, galvas. Pa vidam. :D Un ja vīrietis uzskata, ka no tā viņam būs trauma un seksa vairs nebūs un nevarēs skatīties normāli uz savu partneri, kā sievieti, nuuu, tad to konkrēti es vairs nesauktu par vīrieti. Sievietei gan tiek pieņemts automātiski, ka nekas no tā paša redzētā procesa neietekmētu, ja vīrietis nepieņem reālo dzīvi, to, kā tas notiek, tad arī zudīs vēlme pēc viņa un klikšķītis vairs nebūs.
27.04.2018 23:40 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Sievietei gan tiek pieņemts automātiski, ka nekas no tā paša redzētā procesa neietekmētu

Pāri vēderam neko neredz un sāpes ir tādas, ka tas, cik estētiski tas izskatās, nevienu dzemdētāju neuztrauc.
28.04.2018 00:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits