Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Puiša atbilde

 
Reitings 56
Reģ: 10.01.2018
Čau!
Šodien ar puisi runājām par dažādām tēmām, un nolēmu viņam pajautāt - ka tad, kad es dzemdēšu bērniņu, vai viņš būs klāt šajā notikumā.
Un viņš atbildēja ka nē, jo nevarēs skatīties, kā caur to vietu (piii...) nāk kaut kas ārā. (t)
Kā jūs uz to reaģētu? Uzskatu, ka šajā notikumā jābūt ir abiem bērniņa vecākiem. :-|
25.04.2018 21:46 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Kamēr vagīnu sauc par "to vietu" un "piii" man domāt vispār labāk bērniņus nevajag taisīt. :-D Paaugsieties, spēsiet izrunāt jautājumus kā pieauguši cilvēki un tad arī varēsiet bērniņus gaidīt.
25.04.2018 21:50 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Protams, ja sieviete to vēlās, ir jauki, ka vīrietis ir blakus un atbalsta. Bet esmu dzirdējusi pietiekami gadījumus, kad sieviete vīrietim uzspiež, lai ir klāt un pēc tam attiecības dimbā. Esmu par to, lai lēmums ir abpusēji vēlams, jo ja kkas tiek uzspiests, nu nevar būt pozitīvs iznākums, lielākoties!
25.04.2018 21:52 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Un vispàr, kāpēc cepties par lietu, kas jūs vēl neskar??? Ja nonāksiet pie lēmuma, ka vēlaties bētniņu, tad arī pie reizes izrunāt visus jautājumus, t.sk. šo. (Nospļaujos 3x pār plecu, laimi jums!), bet varbūt līdz bērniem nemaz nenonāksiet, nomainīsiet partnerus un būs Tev pretī vīrietis, kurš vēlēsies to pašu ko Tu.
Ar to vēlos pateikt, ka nav jēga stresot par iespējamo lietu, kas vēl nemaz nav ideju līmenī ierindota kā realizējama.
25.04.2018 21:55 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Aprunāties par to nav nekas slikts, tieši labi, ja sakrīt viedoklis un var izprast, kāpēc tā vēlas, bet tas diez vai ir aktuāli troļļiem, tiem vispār par bērniem domāt nevajadzētu.
25.04.2018 22:25 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Kamēr vagīnu sauc par "to vietu" un "piii" man domāt vispār labāk bērniņus nevajag taisīt.

Katra:-D, labs,sasmejos.
Bet vispār kad dzemdē,tad kājgalī nestāv un neskatās, stāv blakus un kā autores puisis saka, uz pili nebūs jāskatās:-D
25.04.2018 22:30 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Oj uz 'piii " nebūs jāskatās:-D
25.04.2018 22:31 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Nu negrib - tā ir vinja izvēle. Es uzskatu, ka šī lieta - klātbūtne dzemdībās ir jāatstāj tikai vīra zinjā! Ja kategoriski negrib - nedrīkst to uzspiest, citādi rezultātā attiecības tikai sačakarēsies. Ja grib - lai piedalās. Ja šaubās, tad visu var izrunāt, un ljaut PAŠAM pienjemt lēmumu. Dzemdības nav gluži uz kino aiziet.
26.04.2018 02:44 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Agrāk vispār nebija tāda iespēja.
26.04.2018 05:03 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Īsts mačo Tev puisis! Apsveicu ar nākotnes plāniem.
Personīgi es kā ne 'mačo' esmu laimīgs par katru sekundi ko pavadīju dzemdību palātā. Bet piekrītu, gan jau Tavs puisis vēl par jaunu, lai domātu savādāk. Nav ko cilāt Jums tēmas, kam vēl neesat gatavi brieduma ziņā.
26.04.2018 08:18 |
 
Reitings 59
Reģ: 22.03.2018
es gribētu piedalīties, jo man tīri interesē, kā tas viss notiek un skatu iespējams tik vienreiz dzīvē redzēšu un tā...:-D nu jā, atbalsts meitenei un tā :-D
26.04.2018 08:30 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Esmu par tētiem dzemdībās. Tomēr uzskatu, ka nevajag uzspiest, ja vīrietis to nevēlas. Palasot zināmāku vīriešu stāstus par dzemdībā, to pašu Simsonu, liekas tik superīgi, ka atbalsta sievu ;-) pie tam nu viņam ir ja nemaldos 4 meitas. Es nezinu sievieti, kas gribētu lai vīrietis stāv gultas galā un skatās uz "piii" kamēr dzimst bebis:-D Vai tāda šeit ir? Es gribētu, lai stāv pie mana pleca, blakus un patur rociņu vismaz :-P man jau arī šķiet, ka vīrietis, kas mīl un rūpējas pats gribēs būt klāt brīdī, kad dēls/meita pirmo reizi ieraudāsies. Tas tomēr ģimenes ietvaros liekas tā svēti. Brīnums, ka nav komentāru par to ka - viņš tak tevi vairs negribēs, viņam nestāvēs, un vispār būsi pretīga pēc tam :-D:-D
26.04.2018 08:41 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Es nebiju klāt bērnu dzemdībās un neuzskatu ka esmu kaut ko zaudējis.
Nevajag uzstādīt noteikumus tādā brīdī, vecāku dzīvē būs daudz labāku iespēju pierādīt sevi kā labu tēvu
26.04.2018 08:49 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Uzskati vīriešiem pirms un pēc atšķiras, cik dzirdēts - par to, ka nav vērts, kas tad tur, nav jau nekas special utt.
26.04.2018 09:01 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Pēc tam esot wow iespaids un nekas sliktāk pēc tā ar normālu vīrieti nepaliek, drīzāk apbrīno procesu un lepns, ka bijis klāt tik svarīgā momentā.
26.04.2018 09:02 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Cik esmu dzirdējusi to tēvu viedokļus, kas tomēr bija klāt - neviens nav nožēlojis. Tieši otrādi, nespēj iztēloties, kā var nesagaidīt savu bērniņu. Turklāt viņš 100% no tāda rakursa neko tur neredzēs, stāvēs tev drīzāk pie pleca un aiz tava milzu punča neko īsti nevar saskatīt, pat ja sagribētu. Mans vīrietis bija klāt, ļoti ar to lepojas, nekas tik pretīgs viņam nebija jāredz, bet būt klāt savam bērnam no pirmā elpas ievilciena ir tiešām fantastiska pieredze.
26.04.2018 09:08 |
 
Reitings 416
Reģ: 02.01.2018
Es uzskatu, ka dzemdībās nav obligāti jābūt abiem vecākiem. Protams, es gribētu, lai mana otrā pusīte ir klāt un atbalsta, bet es respektētu viņa lēmumu, ja viņš to nevēlētos.
Galvenais, lai jūs abi vēlaties pēc tam par bērniņu rūpēties, audzināt, mīlēt un lolot.
26.04.2018 09:09 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Gatavais bērns.
Ne jau pie ''pīiiiiiiii'' viņam būtu jāstāv un jāskatās, kā tiek dzemdēts bērniņš. Vīrieša gadījumā, (es arī noģībtu), ja būtu jāskatās uz to galu, bet galvgalī jāstāv , pieturot roku, dodot drošības sajūtu viņa sievietei, ka viņa var paļauties uz viņu. Vīrietis ir sievietes MŪRIS. Atbasts.
-------
Manai vienai draudzenei topošais vīrs atteicās, dzemdībās piedalīties , piedalīsies viņas māsa.
Ne jau tāpēc, ka negrib tur būt, bet par slinku lai izietu ārstus pirms tam. Pats atzinās.
26.04.2018 09:11 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Ir zināmi vīrieši, kuri līdz pēdējam saka “nē, nē”, bet kad jādzemdē, tad domas mainās un ir pirmie, kas skrien uz dzemdību nodaļu. Viens “nē” teicējs pat aiz uztraukumiem grūta ārstus malā, pats pieņemšot dzemdības. :D
Mans viedoklis - ir jāpiedalās, ja sieviete to vēlas. Nav smuki mājās zvilnēt dīvānā, kamēr sieva dzemdē, cieš sāpes un ilgst pēc vīra atbalsta. Tāda gļēvulība vien ir. Ko tas nozīmē - “es negribu?” Sieviete arī negrib dzemdēt, bet viņai nav izvēles :D Ja sieviete negrib, lai vīrietis piedalas-cita lieta. Ja negribas redzēt visus nesmukumus, var jau atbalstīt līdz dzemdību sākumam, pēc tam pagaidīt ārpusē.
26.04.2018 09:12 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Dzemdiibaas klaat jaabuut kvalificeetam dzemdiibu personaalam, nevis jaavelk treshaas personas, kuras maisaas pa kaajaam. Dzemdiibas nav kino, izgliitojoshos noluukos video ir atrodami internetaa. Dzemdiibas ir negliits, saapiigs un netiirs process. Nav ko te sist plaukstinjas un bljaut, ka melns ir balts, jo taa tas vienkaarshi nav. Nu bet, ja kaadam paargriezts gjiimis, sapleesta vagiina, gljotas, asinis un izkaarniijumi asocieejas ar taam pastkarshu enjgjeljbildeem vai staarkji, kursh stiepj ziidaini, tad, nu uz priekshu. Ja treshaas personas bez jebkaadas mediciiniskaas izgliitiibas uzskata, ka vinjaam jaavazaajas pa operaaciju zaali, tad nu arii uz priekshu. Bet vislabaak dzemdeejiet personiigajaa virtuvee, papucis, lai pienjem dzemdiibas un uzfilmee video, ko ielikt juuuuutuuuubee, peec tam jaadalaas ar to, kaa ziidainis pirmo reizi padirsa un ar izdirstaa konsistenci.
P.S. Kas attiecas uz teemu, saakumaa pieaudziet, tad vairojieties, taadu dzimumorgaanu kaa “piii” nezinu.
26.04.2018 09:21 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Mans vīrs bija klāt tikai līdz brīdim, kad bija jākāpj uz krēsla - un, godīgi sakot, tajā brīdī man viņu klāt nevajadzēja. Tieši otrādi, viņš tā nervozēja, ka mani tas kaitināja. :D Uz to atbildīgo brīdi viņš gāja ārā un gaidīja aiz durvīm. Pēc tam, kad bēbis man jau bija uz vēdera, viņš nāca atpakaļ. Tas bija variants, kas apmierināja mūs abus... Ja cilvēks nespēj būt klāt šai procesā (runāju tieši par izspiešanas posmu), tad nevajag par varītēm uzstāt. Pat medicīnas studenti dažkārt ģībst dzemdību zālēs - vai tad vajag cilvēku obligāti uz to spiest, ja blakus ir kvalificēts medicīnas personāls? Atbalstu taču var sniegt arī pirms tam/ pēc tam. Nu, cits stāsts, protams, ir, ja vīrietis atsakās braukt līdzi vispār.
26.04.2018 09:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits