Vai ticāt horoskopiem?

 
Reitings 11
Reģ: 09.03.2018
Ka jums
Vai jūs ticāt hoskopiem?
Es piem ticu pati pēc horskopa esmu zivis un tiektoes ar pietieku daudzumu vīriesu man par katru ir izveidojies preikšstats;
Auns-tas ir vnk pižģets bija gatavs mani drazt ,visu,kas kustas,visur un visas iespējamas vietās,pat vienriez pilsētas centra kadā pagalmņa un sabiedriska trasporta braucot mājas.
Vērsis- Sīkmanīgs, kasīgs. Pielīdējs un sūdzambībele. Dzīvē seko straumei un izpilda visus priekšniecības norādījumus.
Dvīņi-muldēja viena muldēšana,nekas intresans
Vēzis-baigi romantiski un bagie memes dēliņi nveiksminieki pēc definicijas.
Lauva-ļoti slinks
Jaunava-vnk ienīstu šo zīmi bez mugurkaula un bez rakstura vienu dienu vnk paņēmu un pārgulēju ar viņa labāko draugu neko vispār neteica,pat piedāvaja palikt par draugiem.
Svari-Baigi iemīlejusies sevi,ka šķiet viņus nekas vairak neitresē,ka pats viņš
(Viena randiņa,kad apēda bulciņu sāka bez maz vai raudāt,ka nedod dievs viņa prese ir izbojājusies).
Skorpions-tāds pats,ka auns tikai nedaudz ieturēts.
Strēlnieks- Visbiežāk izskatās pēc pretīga idiota, un gandrīz vienmēr tāds arī ir. Viņa kretīnisko optimismu un neatlaidību nespēj atvēsināt.
Mežāzis-neizsakami garlaicīgi un pesimistiki vīrieši ar kuriem runājot gribas aizmigt
Ūdensvīrs-Fantasts un sapņotājs, pilnībā atrauts no reālās dzīves. Nekad neatdod naudu, ko aizņēmies.
Zivis-liekas,ka dzīvo pavisam citā pasaulē un negrasas nolaisties uz zemes
Ka jums liekas kuras ir labākas zodiaka zīmes un kuras ne padlieties sava pieredzē
Man personigi liekas,ka labākas ir :Ūdensvīrs,lauva,auns,vērsis
24.04.2018 00:18 |
 
Reitings 114
Reģ: 30.03.2018
"Es neticu astroloģijai, jo es esmu strēlnieks un mēs esam skeptiski."
- Arturs Č. Klārks
.
Es biju vienīgais, kas saņirdzās par autores attiecībām ar jaunavām oriģinālpostā?
24.04.2018 10:20 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Te jau skaidrs, kāds speciālists bija domāts, atkal pasakas. :-D
Un nerātnā, tu kāpēc pievērs tik pastiprinātu uzmanību? Visur komentē, cik liels idiots, zandaļ slapjos ''asprātīgos'' vārdos un ko tik vēl viņš gribot mums te nodarīt, visur pieminot orientācijas, homo utt. Nu un? Ko tu esi ieciklējusies, ja jau tev tik ļoti riebj? Te viņš vispār neko par to nav rakstījis, tā arī tālāk ietu komentāri par horoskopu tēmu - kur gan nopietni, gan izsmieties var -, bet nē, kaut ko stulbu jau jāuzraksta. Nu ej tusē tajās jūras bilžu diskusijās, ja tās tev šķiet tik interesantas, vismaz tur ir skaidrs, ka var nevērt, ja nesaista tāda lieta. Nu lai liek tur savu fetišu, nu un? Nu neskaties to vienu diskusiju. Tādēļ jāpiedrazo ar šo informāciju katra vieta, kur viņš parādās? Priekš kam?
24.04.2018 10:33 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Esmu Auns, bet īpaši neticu horoskopiem.
Nav tā, ka visi kas šās zīmes ietvaros dzimuši ir ar ļoti līdzīgu raksturu.
24.04.2018 10:55 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Nē, neticu. Grūti ņemt par pilnu cilvēkus, kas ar šo nopietni aizraujas, tādēļ (klātienē) diskusijās par horoshopiem neielaižos.
Briesmīgu raksturu sadzīvē, neiecietību, nepārdomātu un strauju dabu vai kādas citas negatīvas nokrāsas iezīmes ar horoskopu attaisnot ir muļķīgi.
Cilvēki ir dažādi un visiem ir ka kopīgs, kas atšķirīgs. Skorpions un vēzis var būt kā kaitinošs dunduks, tā māsa Terēze.
24.04.2018 11:07 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Raksturojumiem par sevi īpaši neticu, jo manā gadījumā tur viss ir šķērsām, bet ieklausos ko manai zīmei sola šajā nedēļā, mēnesī, utt. Manai zīme šis solās būt ļoti veiksmīgs gads un cik nu tālu šobrīd tas gads ir ticis - tā tiešām ir!
24.04.2018 11:14 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Neticu horoskopiem kā tādiem (pilns horoskops pasaka par cilvēku visu), bet dažādas līdzības starp zīmēm esmu ievērojusi.
Pati esmu mežāzis, tas ko novēroju pāris citos mežāžos ir: jābūt finansiālam/emocionālam/fiziskam drošības spilvenam, ja kaut ko ieņems galvā, var paiet 10 gadi, bet tas notiks,pat ja vairs nebūs aktuāli,bieži ieraujas sevī.
Dzīvoju kopā ar svariem: mēdz būt nedaudz kā pa gaisu, atkarīgs no noskaņojuma, sajūtām un izteikti lēns/ilgs pārdomu/sagatavošanās laiks, bet ja piešaujas kā ar svariem runāt, viss ir forši un notiek!
Pārējie man apkāt visi ir vai nu auni vai vērši. Auni-straujas dabas, ātri lēmumi, neapdomīgi, lepni un dusmās uzsprāgst pāris sekundēs, bet ļoti ātri norimstas. Vērši - padomà pāris soļus uz priekšu, patīk kārtot mantas/dokumentus.:-D
24.04.2018 11:22 |
 
Reitings 66
Reģ: 06.09.2017
Dievinu mežāžus. Man kā svārstīgajiem un sapņanajiem svariem ir nepieciešams stingrs un stabils vīrietis. (l) Lieliska savienība, kaut bieži dzirdu horoskopos, ka nekā tur laba nevar sanākt. Pilnībā nepiekrītu, galvenais, izvilkt man nedaudz mežāzi no saviem ierastajiem rāmjiem un viņam mani piezemēt uz zemes. Visas veiksmīgākās attiecības ir izveidojušās tieši ar šiem horoskopa pārstāvjiem. Tāpēc nepiekrītu, ka viņi ir garlaicīgi. Viņi ir ļoti interesanti, kad esi izspaucies cauri tai biezajai ādai, aiz kā viņi slēpjas. :-P
24.04.2018 11:25 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
skudrulacis atvainojos:-Dzivis:-D
Ar 4 Skorpioniem, tostarp vienu bērnības draugu - puiku, patiešām bijušas ļoti labas attiecības (vienīgi ar vienu, kas dzimusi oktobrī, nebija labas attiecības

Ha mums tāpat nebūtu labas attiecības:-D, esmu oktobrī dzimusi:-D:-P:-P
Vot Tu gan cēls:-), draugs var būt mierīgs man:-D
24.04.2018 11:58 |
 
Reitings 207
Reģ: 04.01.2018
Es esmu skorpions un visi cilvēki, kas tic horoskopiem esot nobrīnījušies, jo es nepavisam neesot briesmīga raksturā :D
Bet es pati zinu, ka mēdzu būt riebīga, īpaši, ja esmu nokaitināta/dusmīga.
Es kaut kā nosacīti ticu - ir kaut kādas galvenās pazīmes, kas tiešām, manuprāt, sakrīt daudziem zīmes nesātājiem, bet vienmēr ir izņēmumi.
Mani vienmēr ir saistījuši manas zīmes vīrieši, bet ar tiem vienmēr bijis tā, ka cik ātri sākās, tikpat ātri beidzās. :D
24.04.2018 12:37 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
Vispār pirms tam neticēju un arī tagad īsti neticu ikdienas horoskopiem, kurus var izlasīt bez maz vai uz katra stūra.
Bet vasarā biju pie numeroloģes, un viņa, ņemot vērā dzimšanas datus, vietu, u.t.t., ļoti daudz pastāstīja par mani - no kā tad es sastāvu (kādas horoskopa zīmes). Principā, dominējošā (ar nelielu pārsvaru) ir tā zīme, kas oficiāli sanāk pēc dzimšanas datuma, bet tikai minimāli atpaliek vēl divas zīmes, par kurām nebūtu pat iedomājusies (nu, un vēl dažas minimāli, bet dominējošās ir trīs) :D Viņa man ļoti sīki un detalizēti izstāstīja, kas un kā veidojas, kura zīme visvairāk atbilst un ietekmē kādas konkrētas jomas. Es nemācēšu tagad to visu izstāstīt attiecīgajos terminos un procesos, taču jā, laikam jau ticu, ja to ņem tā - padziļināti. Un jāpiebilst, ka viss, ko viņa pastāstīja (es pateicu tikai savus datus), pilnībā atbilst man, un jau esmu sākusi pieņemt pārējās divas horoskopa zīmes kā savējās :D :D
24.04.2018 15:25 |
 
Reitings 429
Reģ: 03.01.2017
Daļeji šis tas man atbilst horoskopā.
Bet runājot pa vīriešiem skorpioniem viņiem ir vienkārši briesmīgs. sievietes kuras ir skorpioni pilniba savadaks.
24.04.2018 15:47 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Bet runājot pa vīriešiem skorpioniem viņiem ir vienkārši briesmīgs.
Kas viņiem ir briesmīgs? :-/
24.04.2018 22:37 |
 
Reitings 252
Reģ: 10.08.2014
Par auniem sasmējos, tiešām. Turklāt, arī man dzīve ir pierādījusi tieši to pašu. :-D
Par Jaunavām teiktu, ka tur stingri iedalās divi tipi. Mierīgais un drusku nenormāls. :-D
24.04.2018 22:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits