Anormāla greizsirdība

 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Sveikas!
--
Nepieciešams, lai kāda man iegroza smadzenes, lai kāda būtu kritika!
--
Lieta sekojoša:
Vakardien ar māsu izdomājām, ka griba aiziet pasēdēt omulīgajā Omas Briljantā, iedzer kokteili un papļāpāt. Protams, divatā un piektdienas vakarā. Tā kā man klubi nesaista, tad to daru labi, ja reizi gadā.
Paprasīju draugam kā viņš skatās uz to, ja es ar māsu aizietu vienkārši pasēdēt. Un tad panesās - sākumā viņš jautāja, kāpēc bārs un kāpēc piektdienas vakars (viņš pats tādas vietas neapmeklē un alkoholu kategoriski neieredz). Es paskaidroju, ka vēlos iziet sabiedrībā, atpūsties, parunāties ar māsu, iedzer garšīgu kokteili (alkoholu lietoju ļoti reti). Pēc šī saņēmu pretīm, ka es taču solīju, ka neiešu uz klubiem un es jau pusgadu atpakaļ biju ballē bez viņa (kopā ar saviem vecākiem), tikai lieta tāda, ka es neko tādu nesolīju, mums bija tāda saruna, ka mani tas nesaista, bet neteicu, ka neiešu vairs vispār nekad. Paprasīju, kāpēc tas sagādā tādas problēmas. Viņš uztaisīja pamatīgu skandālu, jo uzskata, ja reiz man vajadzīga sabiedrība, tad noteikti vajag padejot ar citiem vīriešiem un iespējams ne tikai to vien :-O. Uz ko es ļoti ļoti apvainojos, jo ne reizi neesmu devusi iemeslu tajā šaubīties (viņš man visu laiku kā sunītis no muguras staigā pakaļ). Tad nu klāju visas kārti vaļā un teicu, ka gribu no viņa mazliet atpūsties, jūtos norobežota un gribu mazliet vairāk brīvību, savādāk ne soli no viņa nevaru spert tālāk (s)
Principā beigās tā arī nenoskaidrojām neko un aizgājām gulēt.
--
Šāds strīds jau nav pirmo reizi. Iepriekšējā meitene laikam viņu krāpusi (par ko es jau sāku šaubīties) un tāpēc viņš man vispār neuzticās un pagaidām izskatās, ka netaisās tajā ko mainīt.
--
Ko man iesākt? Es jau drīz galīgi sabrukšu, nespēju tā vairs dzīvot un trakākais, ka kopā esam tikai 8 mēnešu un no tiem 2 dzīvojam kopā. Kas būs tālāk? :'-(
--
Vai sniedziet padomu, vai "speriet" pa d****, bet man vajag kādu domu/kritiku, lai saprastu kā rīkoties. Varbūt, tomēr man nav tā domāšana kā vajag? :-/
20.04.2018 11:55 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Visu nelasīju.
TokyoDream Tev ne pirmo reizi te ir dramatisko attiecību diskusija par vīriešiem. Vienkārši rodas iespaids ka Tev līp visādi dīvaiņi, normāli puiši Tev iet garām pat neskatoties.
.
Nekad neesmu sapratis cilvēkus, kuri ir greizsirdīgi. Ja attiecībās kāds no partneriem gribēs, tad arī krāps un neko te nevar mainīt, greizsirdība te nepalīdzēs. Manā izpratnē ja puisis ir tik greizsirdīgs ka baidās laist savu draudzeni/sievu kaut kur patusēt un domā ka viņa uzreiz leks gultā pie cita, tad tā jau ir diagnoze. Iespējams čalim papildus vēl ir iekšējie kompleksi.
Kas būs tālāk?

Kā prakse rāda, tad šādus cilvēkus nevar pāraudzināt un ar laiku kļūs vēl sliktāk.
.
Un galu galā padomā vai tiešām Tev blakus ir normāls vīrietis, ja reiz pat Tu atzīsti ka viņš
visu laiku kā sunītis no muguras staigā pakaļ

.
Es šādu attieksmi neciestu un arī Tev to neiesaku. ;-)
21.04.2018 23:12 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Principā, piekrītu mazajai raganiņai un tām, kas nesaprot - kam tev tas viss. Viņam zelta loceklis, ka vērts ciest? Pat ja tā, kvalitatīvu seksu dabūt nav problēmu arī ar mazāk ciešanām, un mazāku finansiālo ieguldījumu :D
Es ar' par taisnīgumu attiecībās un budžeta sadalīšanu pēc pāra taisnīguma izpratnes, bet tam nepieciešams kompromiss. Ja iegulda līdzīgi, un darba stundas / sarežģītība vai nogurums arī sakrīt, tad arī pienākumi mājas solī uz pusēm. Mana izpratne, jo es nejūtos komfortabli pati dzīvojot savādākā modelī. Ja viens ir noskrējies pa skolu, darbu un vēl bonusā viss mājas solis .. tas nav godīgi ne pēc kādas objektīas mērauklas, kaut izrēķinot noslodzes stundas.
Otrs - greizsirdība un kontrole nav sinonīmi, lai arībieži nāk komplektā. Mērenu greizsirdību vēl varētu saprast, bet kontroli - nope, nope, nope. That's a deal breaker. Viņam var nepatikt tas, ko daru, bet nekādas aizliegšanas. Tā ir necieņa, attiecas uz abiem partneriem.
22.04.2018 11:20 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Tāds tādu atrod. Spriežot pēc informācijas raksta autore pati nav no tām glītākajām, kas varētu pievilināt augstāka statusa vīriešus, kas ir pārliecinātāki par sevi. Līdz ar to draugs ir zem vidējā statusa vīrieša. Kā vēlviens indikators, šķiet, ka raksta autorei spriežot pēc vietas izvēles kur tikties ar māsu, ļoti trūkst apkārtējo vīriešu uzmanība.
Esmu pārliecināts, ka raksta autore zināja kāds viņš ir pirms ievākšānās kopā.
22.04.2018 21:27 |
 
Reitings 80
Reģ: 17.12.2017
Kaut kam līdzīgam esmu gājusi cauri pati, bija pat tie paši pārmetumi un strīdi par to, ja neuzrakstu, kad esmu beigusi darbu un ceļā uz mājām. Ja nācies nokavēt autobusu un ierasties mājās mazliet vēlāk, tad jau varu gatavoties strīdam uz pilnu klapi!
Attiecību laikā labāk neieminējos par alkohola lietošanu un pasēdēšānu kādā bārā, tas bija tabu. Kaut pats ik pa laikam iedzēra, man tas bija aizliegts.
Vispār varu vilkt ļoti daudz paralēles ar tevis teikto.
Ar šo cilvēku nodzīvoju kopā divus gadus, arī domaju, ka ar laiku runājot un diskutējot viss mainīsies, bet ,protams, tā nenotika. Pieņēmu lēmumu izbeigt attiecības un jutos kā laimīgakais cilvēks pasaulē, nasta no maniem pleciem pēkšņi bija izzudusi. Tad sapratu, cik daudz ko esmu palaidusi garām uzturot tik toksiskas attiecības, cenšoties sevi ielikt rāmjos, lai tikai izvairītos no kārtējā strīda.
Tev iesaku tikai vienu - Bēdz! Nav vajadzīgas attiecības kurās laimīga
22.04.2018 23:43 |
 
Reitings 80
Reģ: 17.12.2017
Ļoti iekrita acīs MarioGetYour teiktais
Spriežot pēc informācijas raksta autore pati nav no tām glītākajām

Kā tad interesati raksta, tavuprtāt, izskatīgas sievietes?
.
Un nedomāju, ka izskatam būtu jebkādas nozīmes sakarā ar attiecību problēmu.
22.04.2018 23:46 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ekstravagant
Izskatīgās un glītās raksta tā, lai apliecinātu MarioGetYour iedomāto augsto statusu un celtu viņa pašapziņu, jo puisītis savu pašpārliecinātību kačā no tā, ka tam smuks zaķis pie sāniem. ;)
23.04.2018 08:13 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Viņam zelta loceklis, ka vērts ciest? Pat ja tā, kvalitatīvu seksu dabūt nav problēmu arī ar mazāk ciešanām, un mazāku finansiālo ieguldījumu
Ō, izrādās, ka ir meitenes, kuras vispār ir ar mieru ciest un ieguldīt naudu, lai dabūtu labu sexu. Nesaku jau, ka tas būtu kaut kas slikts, lai jau katra dzīvo, kā patīk. Tikai tagad nevar saprast, cik daudz tādu meiteņu ir.
23.04.2018 08:32 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
MarioGetYour neesmu no miss pasaule, bet neesmu arī neglītais pīlēns. Manuprāt tīri pieņemama izskata.
Vīriešu uzmanība man nav vajadzīga un, ja būtu palasījis uzmanīgāk, tad redzētu, ka tāda vieta tika izvēlēta, jo laiku atpakaļ tā tika iecienīta, pirms attiecībām vēl un tam nav nekāda sakara ar tusēšanu, vīriešiem. Un es nezināju kāds vīrietis ir pirms ievācos kopā, bija dažas lietas ko rakstīju jau no paša sākuma, bet tās vēl nelikās tik neatrisināmas, lai uzreiz bēgtu. Izteikti tas viss sākās uzsākot kopdzīvi.
--
Paldies visiem par viedokli, tas palīdzēja sakārtot galvu, apdomāt visu un attiecīgi rīkoties. :-) Nebiju domājusi, ka ir tik daudz līdzīgu situāciju.
23.04.2018 09:01 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Palasīju komentāru tavus, man jau pietika. Pat līdz galam netiku.
Viņš manipulē ar tevi, pašam noteikti ir mazvērtības kompleksi.
Būt kopā 8 mēnēšus un tāds terors jau? Kas tiešām būš vēlāk? Paņēmis tevi kā mērķa objekti kaut kādai izdomātai kritizēšana. Neviens nevienu sodīt nevar.
23.04.2018 10:18 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
TokyoDream
Nav vērts taisnoties un mēģināt kaut ko pierādīt tāda tipa čaļiem kā MarioGetYour un Tavs, jādomā, nu jau bijušais - velta laika, nervu un enerģijas šķērdēšana, jo viņiem gana laba līdz galam nebūsi nekad. Katram tipiņam, protams, savi kritēriji (kuri nereti pārklājas), pēc kā vērtēt, mērīt un iedalīt līmeņos savas topošās, esošās un bijušās meitenes (un sievas), bet, tikko kā neesi pietiekami skaista, pietiekami saimnieciska, pietiekami labi apmaksātu/prestižu darbu, pietiekami izlaidīga guļamistabā vai pietiekami spoža jebkurā citā - dajebkādā - jomā, ar ko tie varētu lepoties kā ar svešām spalvām, jo pašiem savu ne nav, ne arī būs, tā būsi slinka, ņauka, nesmuka, veca, nedabūjusi, frigida vai vēl nez kāda un, lai vecis ar visu savu zelta To Tur - no kura arī tik vien jēga, kā dekoratīva funkcija -, lai vecis ar savu nekam nederīgo bērnu taisāmo aparātu neaizmuktu, nāksies - mammīt mīļo! - špricēt botulīnu, pievilkt ādu un likt implantus, noņemties - jēzus marija! - ar divām maiņām darbā (skolā) un mājsaimniecībā, pat - džīzas! - trešo, ja auklē bērnu (bērnus), un - bože moi! - ceturto, ja vecis to tik vien jēdz, kā blenzt hokeju ar alus pudeli vienā un čipsu paku otrā rokā.
.
Stipri arī apšaubu, ka nebija nekādu brīdinājuma zīmju pirms kopdzīves uzsākšanas - Tu tās vnk nepamanīji rozā briļļu, acu aizmiglojošu glaimu, pašapmāna un citu iespējamo faktoru dēļ. Bet kam gan negadās. ;)
23.04.2018 11:09 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Jā interesanti ka pēc rakstības stila var noteikt kura glīta un kura neglīta :D
23.04.2018 11:49 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Jā interesanti ka pēc rakstības stila var noteikt kura glīta un kura neglīta

Neatvainošos par savu tiešību. Drīzāk komunicēju to, ka raksta autorei ir svarīgi pašai apzināties savu vērtību. Ja galīgi nav neglītais pīlēns, tad sen varēja izbeigt šāda tipa attiecības, jo pašreiz Tu rīkojies kā neglītais pīlēns, kurš jūtās komfortabli ar to kas ir un stagnē. Tas nav veselīgi ne meitenei, ne puisim. Dažiem "sitiens pa riekstiem" var būt labākā dāvana no sievietes, kas motivē augt un attīstīties.
23.04.2018 23:27 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Neatvainošos par savu tiešību.
nu, protams (sarkasms).
.
Cik sasodīti iepriekšparedzama reakcija.
24.04.2018 08:53 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Nuja. Jo tām, kas pēc mūsdienu izpratnes ir 'glītas' ir priekšroka dzīves baudīšanā. 'Nesmukās''un 'Nekoptās' lai zin savu vietu un cieš?
Kāāāāātad XD Kkā šķita, ka tam ar raksturu un pagātni, ne ģīmīti vien saistība.
24.04.2018 09:14 |
 
Reitings 429
Reģ: 03.01.2017
TokyoDream Tak meitene , ko tu sevi moci ? cik ilgi mocisi? Ja juties neilaimiga tas jau ir signāls un tici man tādi cilveki nemainisies.
24.04.2018 09:17 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
frivolous_, ir liela atšķirība starp to, kā Tev gribētos un realitāti - kā ir. Protams, lai gan vizuālais ir svarīgs, tas nav vienīgais faktors, kas ietekmē izvēli vai nodibināt ilgtermiņa attiecībās vai nē. Bet tas ir liels faktors. Sieviete un vīrietis nav vienādi. Tāpat kā vairums sievietēm - statuss ir liels turn-on un drošība ir svarīga, mums vīriešiem ir pilnīgi vienalga sievietes statuss un justies droši nav no pirmajām prioritātēm partnera izvēlē. Tas "kā Tev šķiet, ka ir pareizi" nav tas pats kā dabā iekārtots.
25.04.2018 12:02 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Apraksts atgādina manu pirmo draugu.. mums bija 16.. tas ir diezgan bērnišķīgi.
Arī mans tagadējais draugs tika krāpts iepriekšējās attiecībās, bet viņam ir uzskats, ka tāpat ja gribēs, tad nokrāps. Uzticamies viens otram un viss ir ok. Tas laikam ir ļoti atkarīgs no katra cilvēka individuāli.
Diemžēl, es ļoti šaubos, ka viņš mainīsies un izrunāšanās nelīdzēs, jo viņš tāds vienkārši ir.
Vai nu mēģinat kaut kā sadzīvot un varbūt tomēr sarunas kaut ko līdz vai arī domā, cik ilgi to varēsi paciest..
Vai variants - ar māsu vai draudzenēm gan var izdomāt kādu pasēdēšanu pie vienas, otras, kafūzī, apmeklēt kādu pasākumu - var iztikt bez kluba. :-)
25.04.2018 19:08 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
ir liela atšķirība starp to, kā Tev gribētos un realitāti - kā ir. Protams, lai gan vizuālais ir svarīgs, tas nav vienīgais faktors, kas ietekmē izvēli vai nodibināt ilgtermiņa attiecībās vai nē. Bet tas ir liels faktors. Sieviete un vīrietis nav vienādi. Tāpat kā vairums sievietēm - statuss ir liels turn-on un drošība ir svarīga, mums vīriešiem ir pilnīgi vienalga sievietes statuss un justies droši nav no pirmajām prioritātēm partnera izvēlē. Tas "kā Tev šķiet, ka ir pareizi" nav tas pats kā dabā iekārtots
Tas, ko te esi aprakstījis, ir vardarbīgas personas pasaules skatījums, pat ja tā ir 'tikai' emocionālā vardarbība.
25.04.2018 21:50 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
MarioGetYour - kur tu smelies savas 'tā pāsaulē iekārtots' dogmas? Vai arī savus uzskatus vnk attiecini uz visu apkārt notiekošo ?
Protams, ka vizuālajai peivilcībai partnera izvēlē abiem dzimumiem ir gana liela nozīme. Un es tev galīgi nepiekrītu, ka vīriešiem statuss partnera izvēlē neko nenozīmē. Dažkārt jā, nenozīmē, bet tu daudzus lv politiķus - biznesmeņus / juristus u.t.t., kas apkopējas par sievām apņēmuši zini?
Tu piešuj man to, ka realitāte un 'tas kā man gribētos' ir atšķirīgas. Nebūt ne, spriežu pēc tā, ko redzu apkārt. Pāri ir neeeereāli dažādi un 'neglītais pīlēns' var būt jebkurš no dzimuma. Tas, kas ir absolūti grizi tavos uzskatos, ir sadale par to, kas kam pienākas balstoties uz kkādiem ārējiem faktoriem. Visiem pienākas viss un nekas. Vardarbība, tostarp emocionāla, nav jāpiecieš nevienam.
26.04.2018 21:37 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
P.s.
Es necenšos 'nolikt' apkopējas un jebkurš darbs ir cieņas vērts, kamēr neejam galējībās ( a la cilvēku tirdznieciba u.t.t.). Bet, diemžēl, sterotipi joprojām pastāv visā savā to nepilnībā.
26.04.2018 21:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)