Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Anormāla greizsirdība

 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Sveikas!
--
Nepieciešams, lai kāda man iegroza smadzenes, lai kāda būtu kritika!
--
Lieta sekojoša:
Vakardien ar māsu izdomājām, ka griba aiziet pasēdēt omulīgajā Omas Briljantā, iedzer kokteili un papļāpāt. Protams, divatā un piektdienas vakarā. Tā kā man klubi nesaista, tad to daru labi, ja reizi gadā.
Paprasīju draugam kā viņš skatās uz to, ja es ar māsu aizietu vienkārši pasēdēt. Un tad panesās - sākumā viņš jautāja, kāpēc bārs un kāpēc piektdienas vakars (viņš pats tādas vietas neapmeklē un alkoholu kategoriski neieredz). Es paskaidroju, ka vēlos iziet sabiedrībā, atpūsties, parunāties ar māsu, iedzer garšīgu kokteili (alkoholu lietoju ļoti reti). Pēc šī saņēmu pretīm, ka es taču solīju, ka neiešu uz klubiem un es jau pusgadu atpakaļ biju ballē bez viņa (kopā ar saviem vecākiem), tikai lieta tāda, ka es neko tādu nesolīju, mums bija tāda saruna, ka mani tas nesaista, bet neteicu, ka neiešu vairs vispār nekad. Paprasīju, kāpēc tas sagādā tādas problēmas. Viņš uztaisīja pamatīgu skandālu, jo uzskata, ja reiz man vajadzīga sabiedrība, tad noteikti vajag padejot ar citiem vīriešiem un iespējams ne tikai to vien :-O. Uz ko es ļoti ļoti apvainojos, jo ne reizi neesmu devusi iemeslu tajā šaubīties (viņš man visu laiku kā sunītis no muguras staigā pakaļ). Tad nu klāju visas kārti vaļā un teicu, ka gribu no viņa mazliet atpūsties, jūtos norobežota un gribu mazliet vairāk brīvību, savādāk ne soli no viņa nevaru spert tālāk (s)
Principā beigās tā arī nenoskaidrojām neko un aizgājām gulēt.
--
Šāds strīds jau nav pirmo reizi. Iepriekšējā meitene laikam viņu krāpusi (par ko es jau sāku šaubīties) un tāpēc viņš man vispār neuzticās un pagaidām izskatās, ka netaisās tajā ko mainīt.
--
Ko man iesākt? Es jau drīz galīgi sabrukšu, nespēju tā vairs dzīvot un trakākais, ka kopā esam tikai 8 mēnešu un no tiem 2 dzīvojam kopā. Kas būs tālāk? :'-(
--
Vai sniedziet padomu, vai "speriet" pa d****, bet man vajag kādu domu/kritiku, lai saprastu kā rīkoties. Varbūt, tomēr man nav tā domāšana kā vajag? :-/
20.04.2018 11:55 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kas viņā pozitīvs, bez šī pārspīlētā terora?
20.04.2018 11:57 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Duujaa Kad viņu sapurina, tad viņš var būt ļoti labs vīrietis.
Bet īstenībā jau grūti atbildēt, ja godīgi. Viņš var būt ļoti mīļš, izdarīt to ko prasu, izpalīdzēt. Es neteiktu, ka varu nosaukt daudz labas īpašības, bet iespējams, tas tādu negatīvu emociju uzplūdā.
20.04.2018 12:01 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Paskaidro savam draugam, ka Tu neesi viņa bijusī un Tev nav jāuzņemas atbildība par viņas rīcību. Varbūt, viņš to nav pamanījis, painformē. :D
20.04.2018 12:04 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
stellaglmr Es to viņam visu laiku saku, kad saruna nonāk līdz tādai tēmai. Es viņam arī to vakar teicu, bet tas neko nedod, pilnīgi neko. Uz dažām dienām nomierinās un tad atkal viss ir slikti, tur aizdomās, ka es ar kādu darba pārtraukumos eju pastaigāt, vakaros sarakstos ar citiem un vēl skolā ar kursabiedriem tiekos (tas gan vairāk tad, kad vēl uz lekcijām bija jāiet). Lai ko es darītu un kā censtos pārliecināt, man neizdodas, nu netic viņš man, es jau nogurusi viņam to pierādīt un stāstīt.:'-(
20.04.2018 12:06 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Bet nevajag gaidīt, kad saruna aiziet līdz tēmai. Pati no sevis, aiz neko darīt, ierosini šo sarunu.
Ja gadījumā viņam ir draugi, par ko es nedaudz šaubos, sazvani viņus un sarunā viņiem kādu veču vakaru. Tur biljards vai kartingi. Būs arī Tev brīvs vakars.
Principā gan man izskatās, ka Tev nav izredžu. Es gan parasti iesaku runāt un veidot, bet šoreiz varbūt labāk ir nedzīvot kopā. Mana pieredze rāda, ka privātīpašnieciskus, manipulatīvus otras personas personīgās brīvības apspiedējus ir ļoti grūti mainīt. Parasti šīs īpašības ir sarkanais signāls nākotnei.
20.04.2018 12:13 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
nu netic viņš man, es jau nogurusi viņam to pierādīt un stāstīt

Tu no savas puses dari to, ko vari, bet viņš spurojas pretīm un nepieņem. Problēma ir viņā, nevis tevī. Man, personīgi, būtu ļoti grūti ar tādu cilvēku sadzīvot. Un kopā esat tikai 8 mēnešus... Pēc tik īsa laika nevajadzētu būt nospiestības sajūtai... (s):-|
20.04.2018 12:14 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu nezinu, man nešķiet, ka viņā to var mainīt. Viņam drīzāk derētu kāda cita meitene, tev cita tipa puisis - 8 mēneši un viss jau līdz aubei? Nu priekš kam stāstīt 101 reizi, ja nevar to saprast, tad nesapratīs.
20.04.2018 12:14 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Es šodien arī mēģināšu vēlreiz par to runāt, centīšos mierīgi izstāstīt kā es par to jūtos un skatīšos kā reaģēs.
Varbūt Duujaa tev taisnība, iespējams vienkārši neesam saderīgi atšķirīgu dzīvesveidu un uzskatu dēļ.
20.04.2018 12:18 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu tādā ziņā, ka neesat neviens slikts cilvēks utt., bet būs kāda meitene, kurai tiešām baigi pa mājām patīk, patīk visur visu laiku kopā, riebjas iziet jebkur naktīs, alko utt., nu viņi būs saderīgs pāris. Var jau cerēt, ka ar laiku atmaigs, bet pat ja kopdzīve jau ir uzsākta, tad nu viņam piesieta vairāk esi, viņam no sākta gala tad varbūt vajadzēja ''mācīt'', ka nebūs visu laiku pie astes un kaut kā pārliecināt, ka viņa domas nav pamatotas, bet ka tik nav par vēlu. Vienkārši izskatās, ka tev prasās kaut ko citu.
20.04.2018 12:22 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Tā izklausās, ka ne viņš tevi saprot, ne tu viņu saproti.
Tādas situācijas ir vissarežģītākās, ja nav vairs spēka risināt problēmu un mēģināt saprast viņa viedokli, tad var jau iet katrs savu ceļu.
Gan jau viņš satiks meiteni, kurai tas viss patiks un abi mājās čubināsies kopā un tu atradīsi kādu citu.
20.04.2018 12:23 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Principā, tas ko Duujaa teica. :-D
20.04.2018 12:25 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
TokyoDream, es arī esmu gājusi un eju tam cauri. Mans draugs ir ļoti greizsirdīgs. Viņš arī īsti nesaprot, ka es gribu pavadīt laiku arī BEZ viņa, lai visa mana pasaule, draugi, nesastāvētu tikai no viņa, bet ir nedaudz nepieciešams savs privātums, kur viņa nav un laiks, kad pabūt vienai no visiem. Tā ka pēc maniem ieskatiem Tev ar domāšanu viss ir kārtībā. :-D
Kas attiecas uz sarakstīšanos - Tavējais taču vismaz nepārbauda Tavu telefonu? :-D Redzi, nav trakākais gadījums, viņam vēl ir, kur augt. :-D
Bet, ja nopietni, tad laiks ir tas, kas palīdz. Varbūt šajā gadījumā viņš vēl Tev nav sācis līdz galam uzticēties un nejūtas par sevi drošs attiecībās, jo 8 mēneši nav nemaz tik daudz. Varbūt, ja Tu zini, ka šo piektdienu vēlies iziet no mājas ar māsu, tad nedēļas garumā liec viņam justies supermīlētam, lolotam, ka viņš Tev ir tik labs un saprotošs un tad par to ieminies. Varbūt, ja pacelsi kaķim asti - cik viņš Tev lielisks, viņam neraisīsies domas par to, ka bārā meklēsiet citu, labāku variantu? :-D Ja vēlies šīs attiecības, tad iziesiet tam cauri un tiksiet galā, nevajag mest plinti krūmos. :-)
20.04.2018 12:25 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
TokyoDream, šādi cilvēki nemainās. Ja nevēlies ziedot savu personīgo brīvību, ieteiktu šīs attiecības pārtraukt. Neizskatās, ka tām būtu saredzama normāla nākotne.
20.04.2018 12:28 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
raven, mainās, bet tas notiek līdz ar partnera maiņu.
Pieņemsim, čalis bija attiecībās - normāls. Bet viņu piekrāpa. Viņš sāka baidīties un nākamajās attiecībās kļuva greizsirdīgs. Vai nu tā greizsirdība būs visu laiku, vai arī ar gadiem mazināsies, ik pa brīdim uzplaiksnījot aizdomām un lielajai mantu rakšanai. Un ja nepaies gadi, bet partnere aizies greizsirdības dēļ, tad jau ir diezgan liela iespēja, ka čalis sapratīs, ka attiecības var beigties ne tikai krāpšanās dēļ un ka tas nebūt nav lielākais bieds.
20.04.2018 12:54 |
 
Reitings 55
Reģ: 20.02.2017
šādi cilvēki nemainās. Ja nevēlies ziedot savu personīgo brīvību, ieteiktu šīs attiecības pārtraukt. Neizskatās, ka tām būtu saredzama normāla nākotne.

Nekad nevar tik viennozīmīgi pateikt, ka tādi cilvēki nemainās.
Mums ar draugu sākumā gāja līdzīgi, bija briesmīga greizsirdība, bet arī tas tikai tāpēc, ka iepriekšējās attiecībās ilgstoši bija krāpts un bija grūti atkal sākt kādam uzticēties. Pagāja apmēram gads, varbūt mazāk, 7-9 mēneši, kamēr viņš sāka man uzticēties. Jācenšas būt pacietīgai un mīlošai, un tad viss ir lieliski :-) Bet tas bija mūsu gadījumā
20.04.2018 13:01 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
cocainee Es jau tāpat centos būt mīlīga cik vien varēju, es viņu lutināju ar visu, kas viņam patika, es viņam veltīju 100% uzmanību. Bet kā man vēl rīkoties, ja 3-4 dienas ir labi un tad ir nenormāls skandāls. Šeit es runāju tikai par greizsirdību, bet ja rokamies dziļāk, tad es varu pastāstīt vēl ko:
--
Viņš aizsviļas par to, ka es viņam nepaprasu pareizi jautājumu. Pat to, ka es nepareizi izsakos. Pat par to, ka viņam nepasaku laikus, kur es esmu izgājusi un kur eju, ar ko eju un ko darīšu. Viņš pārņem pilnīgu kontroli pār mani, man ir jāatskaitās par katru soli.
--
Šobrīd man arī iet diez gan grūts posms, man ir jāpabeidz maģistra darbs, kuram jāvelta laiks un man tas padodas ļoti grūti, darbā arī daudz darba, bet viņš pat pirkstu nepakustinās mājas darbos, ja es viņam nepateikšu, kas ir jāizdara. Un tas nav tikai šajā laikā, kad man ir darbi daudz, tas ir arī ikdienā. Es neuzskatu, ka man būtu jādara vairāk darbi, ja reiz mēs visus maksājumus godīgi sadalījuši uz pusēm. :-/:-|
20.04.2018 13:07 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Visādi citādi paldies par viedokļiem. ;-)
Iespējams, ka tiešām neesam domāti viens otram, vienkārši nav pa ceļam un nespējam sadzīvot.
20.04.2018 13:07 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja virietis tik loti ierobezho.. tas nozime, ka vins pielauj varbutibu, ka Tu varetu but neuzticiga.
Man ir pilnigi vienalga, cik citaadi visaadi ir forss virietis, ja vins pret mani izturas kaa potenciaalo palaistuli (t)
20.04.2018 13:13 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Man ir pilnigi vienalga, cik citaadi visaadi ir forss virietis, ja vins pret mani izturas kaa potenciaalo palaistuli

Tas ir tas, kas mani vakardien aizvainoja, jo tieši tā viņš pasniedza visu, ka man ir vajadzīgi visi citi tikai ne viņš.
20.04.2018 13:14 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es uzskatu, ka vinam jadod iespeja izveleties... vai nu vins sakarto savu galvu (varbut vinam noder psihoterapija) un pamaina attieksmi.. vai ari meklee sievieti, kura samierinaas ar sadu attieksmi :)
20.04.2018 13:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits