Saglabāt laulību, vai tomēr nē

 
Reitings 6
Reģ: 06.04.2018
Esam precējušies aptuveni divus gadus. Ir dēliņš, kura dēļ pa lielam arī apprecējāmies.
Es vīru ļoti mīlu un mīlēšu vēl ilgi, bet....
jau kad gaidiju mazo, pamanīju, ka viss nav tā kā agrāk. vīrs sāka melot, kamēr dzemdēju, viņš izklaiudējās pa bāriem ar citām, attaisnojoties , ka meitenes bija viņa draugam.
Ir bijusi gadījumi, kad pēc strīdiem, skrienu pie vecākiem, un atbraucot mājas mūsu gultā atrodu citu meiteņu matus, vairākas reizes, par ko vins pectam taisnojas, ka pie vina bija draugi ar meitenem.
Zinu ari vienu gadījumu, ka viņš mani piekrāpa....noteikti ir vairāki, bet pierādīt varu tikai vienu . Pēc tā viņš solija, ka labosies, ka vajag tikai mani, saka ka nezinot , kas vinam uznākot, kad esoot iedzēris... dēla dēļ piekritu, un palikām kopā...
Pa lielam pie visa ir vainīgs alkahols. Bet dzer viņš vienmēr, kad ir brīvidenas. Kad nav dzēris, viņs ir cits cilvēks, saka ka mīl, rūpējas par mani, par dēlu, bet kad iedzer..... atliek viewn aizvert ausis un neklausities, jo tad skas parmetumi , cik esmu slikta, ka vins grib skirties, ka ir kopa tikai dela del, un ka vins mani negrib... utt...
Ir bijusi ari rokas pacelšana
un vins var vienkarsi panemt aizbraukt prom, atsajot mus vienus pasus laukos ( tad dabujam braukt ar vilcienu uz Rīgu aptuveni 3 h)
Pēc pēdējā šāda gadijuma es izlēmu ka to vairs necietišu, un parvacos...
bet tā neciesamaa velme stalkot visos soc.prtalos.. un tik skatos ka jaunas meitenes uzaicinajis, laiko vecajam meitenem bildes,,,, par delu neinteresejas un cik sapratu alimentus ari vairak nemaksas ka minimali noteiktos.
Es šo rakstot pati saprotu cik tas ir stulbi, un ka nav pieļaujams, bet sirdij jau nepavēlēsi, un dēlina tik loti žēl... jo vel nesen sapņojām par otru bērniņu.
Kā lai pārdzīvo, jo es ar prātu toč vairs negribu atgriezties
Pašlaik dzīvoju draudzenes dzīvoklī, finansiāli nav jauztraucas, bet visu laiku jau es te nedzīvošu...
pašlaik esmu darba meklejumos, jo tikai tagad beidzas bka... iret riga dzivokli, vienai audzinat bernu plus vel par darzinu maksaat, baidos , ka viena nepavilksu.
Vai tikai tapēc atgriezties ? vai kādai ir bijis līdzīgi? kā to visu pārdzīvot
Esmu domājusi par kodēšanu un laulību konsultantu, bet vai vispār ir jēga...
07.04.2018 19:24 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
https://www.riga.lv/lv/news/ka-riga-sniegs-palidzibu-17-socialo-pabalstu-veidi-visam-dzives-situacijam?8724
Dzīvokļa pabalstu var saņemt dzīvojamās telpas īres un komunālo pakalpojumu samaksai. Pretendēt uz šo pabalstu varat, ja pēc dzīvokļa, gāzes un elektrības rēķinu samaksāšanas jūsu rīcībā ir mazāka summa, nekā jums garantētais minimālais ienākums. Lūdzu, ielāgojiet, ka rēķini par kabeļtelevīziju un internetu pabalsta aprēķinā netiek ņemti vērā.
Svarīgi atcerēties, ka izdevumiem minētajos rēķinos jāatbilst Rīgas Sociālā dienesta izstrādātajiem normatīviem. Tāpēc, lai noteiktu, vai jūs saņemsiet šo atbalstu, ir jāvēršas pie sociālā darba speciālista. Viņš veiks visus vajadzīgos aprēķinus, ņemot vērā šādus apstākļus:
vai dzīvoklis pieder jums vai arī jūs to īrējat;
kāds ir paredzētais gāzes, ūdens un elektrības patēriņš vienam cilvēkam;
apkures veids – centrālapkure vai jāsagādā malka vai ogles;
vai jums nepieder vēl kāds papildu īpašums, kā arī vai ir ievēroti pārējie Rīgas domes saistošo noteikumu Nr 202. „ Par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu par trūcīgu vai maznodrošinātu un sociālajiem pabalstiem Rīgas pilsētas pašvaldībā" nosacījumi.
Ja esat vientuļš cilvēks, lai saņemtu dzīvokļa pabalstu, jūsu vidējie ienākumi pēdējo triju mēnešu laikā nedrīkst pārsniegt vidēji 355,72 eiro mēnesī. Savukārt, ja dzīvojat ģimenē, kurā ir divi vai vairāk cilvēku, pabalsta apmēra griesti nepārsniegs 284,57 eiro vidēji katram ģimenes loceklim mēnesī.
ires dzivoklus ari pasvaldiba apmaksa. ta ka vinai ar delu jabut uz abiem saviem 500 vai 600 uz rokas ienakumiem,
08.04.2018 17:06 |
 
Reitings 46
Reģ: 03.04.2018
tur nav ko glābt
08.04.2018 17:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ašlaik dzīvoju draudzenes dzīvoklī, finansiāli nav jauztraucas, bet visu laiku jau es te nedzīvošu...
pašlaik esmu darba meklejumos, jo tikai tagad beidzas bka... iret riga dzivokli, vienai audzinat bernu plus vel par darzinu maksaat, baidos , ka viena nepavilksu.

un seko
man ir maģistrs i mārketinga ,
bet piedod, jega no izglitiabs ja reali tu ka redzam nespej par sevi parupeties? Tu sedi pie draudzenes un it neko nedari sava labaa.
08.04.2018 17:21 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un vel, ir daudz iespeju ko vareji darit jau vakar lai uzlabot dzuves apstaklus , ta vieta tu cosmo ciksti un doma ka mos naudas del pie dzeraja atgriezties. Sieviete attopies, celies un ej tacu dari!
08.04.2018 17:23 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
īgas 182.pirmsskolas izglītības iestāde
Pirmsskolas izglītības iestāde meklē skolotāja palīgu uz pilnu slodzi. Atalgojums EUR 504,00 pirms nodokļu nomaksas.T. 67848175,67848176, 67848017,mob.25417781.CV sūtīt uz e-pastu: [email protected] Adrese: Rīga, Dzelzavas 17a.

Skolotāja palīgs
Ppii "Mans lācis"
Meklējam skolotāja palīgu-auklīti darbam Privātajā pirmsskolas izglītības iestādē "Mans lācis" Kaņiera ielā 10A, Rīgā. Darba laiks katru darbadienu no 8:30-17:30. Pienākumos ietilpst visi uzkopšanas darbi un palīdzība pirmsskolas skolotājai ikdienas darbos. Priekšroku dosim kandidātiem ar atbilstošu darba pieredzi. Darba alga bruto 520 Eur. CV un pieteikumu gaidīsim e-pastā [email protected]

Skolotājas palīgs uz pilnu amata slodzi ar algu 504,00 Euro mēnesī
Rīgas 49.pirmsskolas izglītības iestāde
CV sūtīt uz : [email protected] vai t: 25413448

Skolotāja palīgs
Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde "Dardedze"
Aicinām darbā skolotāja palīgu uz pilnu slodzi grupā, kurā bērni apgūst speciālās mazākumtautību pirmsskolas izglītības programmu (grupas telpu uzkopšana, bērnu barošana, palīdzība pedagogam organizēt bērnu darbību dažādās dienas kārtības aktivitātēs). Grupā - 6 bērni. Alga - 504.00 Euro. CV sūtīt uz e-pastu: [email protected]. Izziņas pa tālruni: 67848163, 25438153 darba laikā no 9.00 līdz 17.00..

samekleju ar jedzigaku algu citur bija 300 eu...ja berns bus uz atavsa gramatians sanemsi jedzigak. Un abi ar mazo bd busiet5 paedusi.
08.04.2018 17:38 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
https://www.riga.lv/lv/news/ka-riga-sniegs-palidzibu-17-socialo-pabalstu-veidi-visam-dzives-situacijam?8724
https://www.riga.lv/lv/news/kur-un-ka-sanemt-socialo-palidzibu?10321
apildus informāciju par sociālajiem pabalstiem, par statusa piešķiršanu, kā arī par Rīgas Sociālā dienesta Teritoriālo centru adresēm un pieņemšanas laikiem, rīdzinieki var iegūt zvanot uz Rīgas domes Labklājības departamenta informatīvo bezmaksas tālruni 80005055: P,0,T,C no plkst. 9:00 līdz plkst. 17:00, piektdienās no plkst. 9:00 līdz plkst. 16:00 vai Rīgas Sociālā dienesta informatīvo tālruni 67105048, vai noskaidrot interesējošo informāciju Rīgas domes Labklājības departamenta mājas lapā.
08.04.2018 17:39 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
i. Darba alga bruto 520 Eur. C

tatad uz rokas sanemsi https://www.manasfinanses.lv/kalkulatori/darba-algas-kalkulators-2018-gadam ja ir 1 apgadajamais 444.53
+ uzturlidzekli + bernu nauda, jebkyra gadijuma jums uz abiem 600 knapi iznak, tatad sociala aplidsziba pienaksirs, dzivokli apmaksas valsts. Edusiet darba BD, paiku vajag tikai brivdienam. Ta ka mierigi visu pavilksi.
08.04.2018 17:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits