Draudzība starp vīrieti un sievieti

 
Reitings 14
Reģ: 06.02.2018
Sveikas!
Gribētu uzzināt jūsu attieksmi pret to,ja jūsu otrai pusītei ir/ būtu labākais draugs pretēja dzimuma, ar kuru viņš reizēm tiekas un pārrunā jūsu attiecības. Pašai tas diezko nepatīk ,bet varbūt es tikai pārspīlēju, tāpēc gribētu uzzināt jūsu viedokli par draudzības būšanu starp vīrieti un sievieti. :)
28.03.2018 15:20 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Pretējā dzimuma draugs ir slikts ar to, ka attiecību problēmu gadījumā tās tiek nevis risinātas ar partneri, bet kratīta sirds "draudziņam", prasīts padoms (no pretējā dzimuma skatpunkta mānīgi šķiet objektīvāks). "Draudziņam" glaimo tāda uzticēšanās un iecelšana eksperta lomā, un "draudziņš" sāk komentēt situāciju, vērtēt, dot padomus. Bet mēs taču zinām, ka visi vīrieši, tāpat kā sievietes, nav vienādi. Šis trešais no malas "ieved purvā" attiecības.
Cita lieta, ka ir cilvēki ar zemu pašvērtējumu, kam vajag tos pretējā dzimuma "draudziņus", lai justos novērtēts un atzīts kā sieviete/vīrietis. Ja nejūtas pietiekami droši esošās attiecībās vai tādu nav. Izņēmums, protams ir jaunieši vecumā līdz 25 gadiem.
28.03.2018 19:11 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Parasti nelasu vecas diskusijas, bet soreiz palika nedaudz skumji.. jauna meitene, gatava atverties dzimumdzivei, doma par interesantiem randiniem, kamer draugs dara to, ko pats grib un draudzenes viedokli nerespekte. Es, protams, saprotu, ka pirmas jutas un roza brilles, bet padoma, kapec vins tevi neieklausas? Kapec censas noslept nevainigu draudzibu?
28.03.2018 19:27 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Ar bijušo, nē nu vispār! Fantastika!
Labākais scenārijs, kas vien var būt. Aprunāt var, bet iepazīstināt ne. (t)
28.03.2018 19:55 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tajā tualetē arī laikam apspriež jūsu attiecības. Nu labākā gadījumā tas būtu ''anniņ, manējā saka, ka krūzes jāmazgā siltā ūdenī, vai tiešām tā?'', ''nē, nē, tavējā jaunā ir dura, tā nedari, neklausi gan'', ''paldies, kā tu mani saproti, kā neviens cits!''.
28.03.2018 20:06 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Cmon, ar to jau vajadzēja sākt,ka tā ir viņa bijusī.
Tas tomēr visu nedaudz maina, pietam,ja vēl nav iepazīstināta ar tevi.
Ar manu draugu-vīrieti, nav absolūti nekas bijis un esmu bijusi iepazīstināta ar visām viņa draudzenēm.
28.03.2018 20:20 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
man pat prātā neienāktu pieaugušam vīrietim aizliegt ar kādu tikties, tikai tāpēc, ka tas kāds ir nepareizā dzimuma draugs. Atgādina bērnudārzu.

Vēl lielāks bērnu dārzs ir, kad pieaudzis vīrietis savai meitenei pasaka ka ies pie "draudzenes" palikt pa nakti, pastīties filmas un pa gultu pavārtīties. Tā noteikti dara pieauguši vīrieši :D
Atvaino, vienkārši atcerējos tavu komentāru par līdzīgu tēmu citā diskusijā :)
28.03.2018 21:28 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
mans vīrs nebūtu man ne draugs, ne vīrs, ja viņam būtu bijusi draudzenīte ar kuru viņš tiktos un dalītos priekos un bēdās. Tas tāpat kā vīrietim ar bērnu es teiktu nē, jo "piekabe"" (atvainojos, nevienu nevēlos aizskart), tāpat arī vīrietim ar draudzenīti, jo arī piekabe

+++
Bet man nebūtu pieņemami, ja mūsu attiecības tiktu apspiestas ar vīrieškārtas draugiem.
29.03.2018 08:29 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ja ir jāskrien pie drauga vai draudzenes izrunāt attiecības vai kratīt sirdi par problēmām, tad ar attiecībām galīgi kaut kas nav kārtībā.
Attiecības ir kodols un tur iekšā divi cilvēki ar saviem pēcnācējiem. Ja ielaidīsi vēl kādu iekšā, tad agri vai vēlu sāksies problēmas un tās izjuks.
29.03.2018 08:44 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Nepatīk man tāda draudzība. Uzskatu, ka kādā punktā vienmēr ir tā, ka vienam vai otram ir kaut kādas jūtas vienam pret otru. Varbūt ne ilgstošas, bet vienam no abiem tomēr ir. Nesaku, ka visiem, bet mana, manu paziņu un draugu pieredze to parāda.
Kā arī, man kā sievietei būtu grūti noskatīties, ja mans vīrietis vēl kādai sievietei, kas nav mamma, māsa vai kāda cita radiniece, pievērš uzmanību.
Un tās sievietes, kurām ir labākie draugi vīrieši un saka, ka nekad nekas nav bijis, jā, varbūt nekas nav bijis, bet kā jūs zināt, ka vīrietim kādā mirklī nav bijušas romantiskas jūtas pret jums? Bieži vien jau ne vīrietis, ne sieviete to neatzīst otram. Piemēram, kādreiz arī biju ļoti labos draugos ar vienu puisi, likās, ka esam čomi, bet beigās, kad viņam sanāca nedaudz par daudz iedzert, sāka uzmākties un atzīties, ka es jau sen viņam tā kā patīkot. Un tādi scenāriji personīgi man bija ar 2 dažādiem draugiem-puišiem. Ir nācies dzirdēt, ka "draugs" citiem esot stāstījis, ka patīku. Un līdzīgas lietas esmu dzirdējusi no praktiski visiem pazīstamajiem.
Jo nu...jebkurā gadījumā...fizioloģija. Otrs dzimums pievelk, pat, ja liekas, ka tikai draugi, kaut vai tikai fiziski. Nemetaties man virsū, tas ir mans viedoklis, mana pieredze;-)
29.03.2018 09:18 |
 
Reitings 3
Reģ: 25.03.2018
@Eliise pilnīgi uzrakstīja manas domas!
Ko vispār nozīmē "ļaut/neļaut". wtf.
Ir iespējami visdažādākie modeļi. Manā draugu lokā ir vairāki cilvēki, kas ir arī tuvās draudzībās arī ar saviem bijušajiem, kas kā izrādās, laikam vispār ir milzu bieds.
Es domāju, ka ja pārim ir veselīgas, CIEŅPILNAS attiecības tad šādiem jautājumiem un šaubām nemaz nebūtu jāuzpeld.
29.03.2018 11:23 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.09.2014
Ir redzēti visādi pārīši, kur sieviete iet pārrunās ar veča labāko draugu un otrādi un tas viņiem šķiet pieņemami. Manā gadījumā manai vīra draudzenei būtu jābūt arī manai draudzenei, un tad jau viņa savas problēmas varētu pārrunāt ar mani, nevis manu vīrieti. Tas jau neizklausās ne pēc kā normāla. Tā viņa draudzenīte tik iekrāj ziņas par Jūsu attiecībām, vēl kādu neformālu padomu iedos! Šuj Tu viņu nost no tās vecenes, es jau savējam būtu scēnas 10x uztaisījusi, un tai tur arī ieskaidrojusi. Vīrietim būtu sasāpējušie jautājumi jāpārrunā ar savu sievieti, nevis ar trešo personu -pretējā dzimuma!
29.03.2018 12:01 |
 
Reitings 93
Reģ: 22.09.2014
Eliise Autore jautāju kāda mums būtu reakcija, ja mūsu otrās puses ar citu sievieti/draudzeni apspriestu MŪSU attiecības. Nevis par kontaktēšanos kā tādu ar pretējo dzimumu.
29.03.2018 12:03 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
vavara, tieši tā, runa par attiecību pārspriešanu ar bijušo ex pie tam. Kur tur cieņa? Ne smakas! Un vēl tualetē iet pārspriest un pie kafijas aprunāt autori, nu baigi smalkais tonis, ne.
29.03.2018 12:12 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Zinot autores vecās diskusijas, liekas ka tā kāda slima spēle viņiem, viņas puisim un viņa ex, patiesībā nemaz nav šķīrušies, bet čakarē tik naivu meiteni :D
Autore ar kā lupata, neesi apmierināta tad dari to zinām un noliec tos divus pajolus pie vietas. Viss labāk...beidz sevi pazemot un beidzot aizej no tā cilvēka, kas tikai ņirgājas par tevi sēžot wc un čatojot ar savu ex.
29.03.2018 12:16 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Nē, man tas viennozīmīgi nebūtu pieņemams, jo attiecību detaļas neapspriežu arī ar tuvām draudzenēm. Attiecības veido divi cilvēki un nevienam citam gar to nav nekādas daļas. Nekad arī neprasu viedokļus. Ne vienmēr rīkojos pareizi, taču tā ir mana laulība un teikšana par to ir tikai man un manam vīram.
29.03.2018 20:12 |
 
10 gadi
Reitings 4267
Reģ: 03.08.2009
Nu ko nozīmē apspriest attiecības? Ja pie katra sīkuma un strīda skrien runāt ar draugu/draudzeni, tad man tas liekas galīgi garām. Ja ik pa laikam aprunājas arī par attiecībām, tad neredzu problēmu. Bet pēc šīs diskusijas konkrētais gadījums liekas kukū.
30.03.2018 16:33 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.12.2017
Nu ko nozīmē apspriest attiecības? Ja pie katra sīkuma un strīda skrien runāt ar draugu/draudzeni,
Ja par katru sikumu, tas nozime ka cilveks neprot patstavigi risinat problemas bez citu padomiem, bet par kadiem nopietnakiem stridiem pajautat ka labak rikoties, neko sliktu tur nesaskatu, problemas atstastisana citam ari loti atvieglo pasu, neuzskatu ka ir pareizi visu krat sevi un vienmer meklet risinajumu pasam.
30.03.2018 16:39 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.12.2017
Gribētu uzzināt jūsu attieksmi pret to,ja jūsu otrai pusītei ir/ būtu labākais draugs pretēja dzimuma, ar kuru viņš reizēm tiekas un pārrunā jūsu attiecības.
Manuprāt šis var škist nepienemai tikai tām sievietēm, kurām pašām nav labu draudzenu/draugu, kuriem izkratīt sirdi.
30.03.2018 16:41 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Te visas cosmo meitenes saka, ka viņas draudzējas tikai ar vīriešiem, jo ar sievietēm "neesot tas". Bet, kad runa par mēnešreizēm, matu taisnotāju un shit, tad nāk iekš cosmo, jo izrādās, nav draudzeņu, kam pajautāt...:-D
30.03.2018 22:43 |
 
Reitings 235
Reģ: 18.01.2018
Notte , un ko tu ar to vēlējies pateikt ? :D
30.03.2018 22:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits