Strīdi

 
Reitings 201
Reģ: 19.06.2012
Sveikas!
Kā jums izdodas risināt strīdus ar saviem vīriešiem?
Mums vienmēr ir bijusi problēma ar šo. Es esmu gatava salīgt un izrunāties, bet viņš skrien kaut kur prom, nerunā dienu, divas, guļ uz dīvāna. Man tas nešķiet normāli. Un vienmēr es salūztu un eju runāt. Ko man iesākt šajā situācijā? Kā iemācīt vīrietim normāli risināt strīdus? Jāpiebilst, ka strīdi visbiežāk iesākas par sīkumiem, es bļauju, viņš uzbļauj kaut ko, bet nu tālākais nerunāšana un gulēšana uz dīvāna, vai skriešana prom nešķiet adekvāta. Visi strīdas, bet pēc pāris stundām jau spēj salabt un samīļoties. Viņš nekad nenāks salabt.
Ko man iesākt?
Ļoti pārdzīvoju. Vakar sastrīdējāmies un neesam runājuši, no rīta arī ignorēja un mierīgi aizbrauca uz darbu, bet es sēžu un raudu, naktī nevarēju pagulēt un ir smagi, jo gaidam šobrīd mazuli un nesaprotu, kā šajā brīdī var pret mani tā izturēties. Negribu arī, ka vēlāk bērnam būs jāpiedzīvo šādi destruktīvi strīdi. Jāpiebilst, ka tad, kad nestrīdamies, viss ir ļoti labi un par mani ļoti rūpējas, bet kā kāds strīds, tā sākas. Nezinu, ko darīt.
28.03.2018 08:36 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
naida jājiens :-D:-D
29.03.2018 21:29 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Treškārt - kas var būt labāks par izlīgšanas seksu pēc vētraina strīda?

Traki, ja vajag to kompensēt ar strīdiem, ka ir tik sūdīgs. Mazāk filmas vajag skatīties.
29.03.2018 22:28 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Sekss ir pēdējais par ko gribās domāt pēc strīda (t)
Cik mēs visi esam dažādi

Tiešām! :-D
30.03.2018 00:01 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Vnk NEBLAUJ, ja tu uz bljaušanu atbildēsi mierīgā tonī, arī vinjsh beigs bljaut. Bet ja jūs abi bljaujat - kāda tur problēmu risināšana? Nav tachu normāli baurot uz mīljoto cilvēku, un bljaut vispār.... njā, bērniem būs bērns, nabaga bērns, kam tas viss būs jāklausās.
Es vispār neatceros, kad esmu uz kādu bljāvusi, varbūt 15 gadus atpakalj uz kādu stulbu klasesbiedru.... visus strīdus risinam mierīgi- izrunājoties.
30.03.2018 02:14 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Un grūtniecība neattaisno ne bljaušanu, ne pretīgu frāžu izteikšanu. Grūtniecība nav slimība, ja ljoti velk vēderu - ir magnijs, vai jāiet pie ārsta, tad arī draugs sapratīs. Bet ja tu šodien skraidi pa māju un bljausties esot vesela kā zirgs, un jau tagad zini, ka tieši pie vecākiem vilks vēderu - logiski, ka visiem skaidrs, ka atmazkas, lai nebrauktu...
30.03.2018 02:21 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Treškārt - kas var būt labāks par izlīgšanas seksu pēc vētraina strīda? Es nemaz negribu domāt kāds varētu būt sekss pēc te aprakstītā konstruktīvā strīda:

Kāpēc pēc strīda jābūt seksam? :D Tās ir divas dažādas lietas. Baigi forši, ka tevi vēl paņem priekšā pēc tam, kad esi pazemota un nosaukta par idioti vai sūtīta d... Tas ir nožēlojami, nevis seksīgi.
30.03.2018 12:25 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Nerea, katram savs fetišs :-D
30.03.2018 13:17 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu varbūt vēl tā vajag, lai skarbāk uzšauj, bet bez strīda tā nemāk. :-D
30.03.2018 13:44 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Nu re, būšu padevusi cosmo jaunu šausmināšanās tēmu - sekss pēc strīda. Esmu jau paguvusi uzzināt, ka ikdienā mans sekss ir pavisam sūdīgs un tāpēc jāstrīdās un jāizbļaustās, lai sanāktu labs sekss. Paldies, ka esat, jo citādi es to nekad neuzzinātu. (l):-D
Ahh, cosmo - kulīte mainījusies, bet vēži tie paši... (t)
30.03.2018 19:53 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Freya, Tu jau pati arī esi viena no tiem vēžiem.
30.03.2018 19:59 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Pasadena, esmu, esmu. Taču es nekad necenšos izlikties labāka par citiem un ieturēt manieri, ka dzīvoju pareizi un visi citi nepareizi. Visu laiku esmu par to, ka principā robežas attiecībā uz dažādām lietām ir ļoti plašas un savas robežas mēs sev nospraužam paši, kopā ar vistuvākajiem cilvēkiem un svarīgi ir tikai tas, lai mums un tiem, kas mums blakus, ir labi ar mūsu nospraustajām robežām un ir gluži vienalga, ko kaimiņu tantes par to domā un runā. :-)
Šajā konkrētajā gadījumā man palika žēl Greja-as, jo viņa te saņēma desmitiem komentāru par to, cik nepareizi dzīvo, cik te pārējās meitenes pareizas un kārtīgas un viņas vīrietim jau sen vajadzēja viņu pamest. Protams, katrs pats vainīgs, prasot viedokli publiskā forumā, jārēķinās arī ar negācijām. Bet tas nemaina faktu, ka reizēm vienkārši žēl skatīties, cik ļoti šeit tiek gāzta žults pār tiem, kas, foruma-lietotāju-prāt, dzīvo nepareizi. (s)
30.03.2018 20:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)