Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meitenes,man vajag padomu

 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
Mēģināšu īsi.
Esmu precējusies 3 gadus,nezinu,vai tas ko maina,bet viņš ir 11 gadus vecāks. Tas gan nav radījis nekādas problēmas,mums vienmēr ir bijušas mīļas un tuvas attiecības, bet ir viens bet...
Viņs negrib un gandrīz aizliedz man kontaktēkties ar vīriešu dzimuma pārstāvjiem ārpus darba ar pamatojumu - tu esi precējusies! Ok,paskaidrošu...
Es strādāju samērā jaunā kolektīvā,visi ir ap/zem 30. Neesam labākie draugi,bet mums ir foršas,draudzīgas attiecības,šad tad saskrienamies arī ārpus darba. Loģiski,zinam viens otra kontaktus. Nu lūk. Šo otrdienu un trešdienu paņēmu darbā brīvdienas,bija miljons lietas jānokārto utt. Parasti darbā viens otram pasaka,ka man rīt brīvdienas utt,bet visā jezgā piemirsu. Otrdien neierodos darbā. Trešdien arī. Ceturtdienas rītā man zvana kolēģis,ar kur mums ir foršas ( bez jebkādiem zemtekstiem ) un jautā vai man viss kārtībā,vai kaut kas noticis,neesmu darbā,nevienam neko neesmu teikusi. Pateicu,ka jā,man viss ok utt. Minūtes 3 nopļāpājām. Viss. Manējaim uzreiz jautājums - kas tev tur zvana,izklausījās pēc vīrieša balss. Pateicu kas un kā un pretī jautājums - kāpēc viņš tev zvana? Kāpēc viņam ir tavs numurs? Kāpēc kāda no meitenēm nezvanīja.
Nu bāāā... varbūt mani notriecis autobuss un cilvēki interesējās. Pasaki,ka tu esi precējusies - nevienam tev nav jāzvana vai īsziņas jāsūta. Ja godīgi biju mērenā šokā,jo man tas liekas tika pašsaprotami un pat loģiski,ka kāds interesējās.
Pagājušo gad,kamēr gulēju pludmalē,FB pamanīju,ka viens no departamenta šefiem aizgāja no darba. Uzrakstīju viņam kas un kā,ko tāds lēmums,sarunājām saskrieties,atdod suvenīrus,ko viņš man palūdz atvest. Viņa uzstādījums - ja viņš aizgāja prom no darba,viss,aizmirsti,tev nearvienu vairāk nav jākontaktējas un jārunā.
Es nezinu,man liekas,ka viņš domā,ka es eju pa ielu un dalu savu numuru pa labi un kreisi,lai visi man tik zvana,lai gan realitātē es ar "nešķīstajiem vīriešiem" kontaktējos labi ja reizi mēnesī un tas pats ar domu - kā iet,kas jauns,pasveicini bijušos kolēģus. Nekas vairāk.
Katru reizi,kad es daru kaut ko telefonā,viņam ir aizdomas,ka es ar kādu čatoju,kādam rakstu utt. Bet es to nedaru! Esmu šo skaidrojusi,skaidrojusi un vēlreiz skaidrojusi,ka es nečatoju ar kaut kādiem mistiskiem džekiem!
Kaut kad viņš man teica,ka es pēdējā laikā esmu mainījusies,neesmu vairs tik mīļa utt,bet loģiski,ka esmu mainījusies!! Ja tu mani turi aizdomās par visu un visiem,ja pat nevaru paņemt rokās telefonu, bez aizdomām,ko man citu darīt...
Es varbūt saprastu,ka es stundām runātu pa telefonu,ietu katru vīkendu uz klubiem un blandītos apkārt pa naktīm,bet es to nedaru! Es neesmu devusi nekādu iemeslu šādai viņai rīcībai...
Esmu sākusi domāt,vai varu dzīvot šādu dzīvi ar uzstādījumu - tu esi precējusies,nevienam tavam numuram nav jābūt,nevienam vīriešu kārtas pārstāvim par tevi nav jāinteresējas...
10.03.2018 15:02 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Attiecību sākumā nekādas pazīmes par viņa milzīgo greizsirdību nebija?
Es droši vien neizturētu, jo esmu pārākā dumpiniece un lai pamēģina mani tik ierobežot vai aizliegt, velnus redzēs. :D Visticamāk, ka teiktu, ka mani tas neapmierina + izskaidrotu situāciju, ja viņš neko nesaprastu un nekas nemainītos, tad vnk viņā neklausītos, nu lai taisa skandālus, pats vainīgs, es neiešu pakļauties un nedzēsīšu ārā visu draugu un darba kolēģu numurus. Nedzīvojam jau pēc arābu likumiem, vai arī viņš ir citas nacionalitātes? Ja ir, tad tev ar to vajadzēja rēķināties.
10.03.2018 15:23 |
 
Reitings 120
Reģ: 27.02.2018
Man tādas attiecības nebūtu pieņemamas, jo manī ļoti lielas antipātijas izraisa privātīpašnieciski cilvēki. Uzskatu, ka maza greizsirdība attiecībās ir pieņemama, taču, ja lieta aiziet līdz pārmērīgai kontrolei un jebkādiem aizliegumiem pat sasveicināties ar pretējo dzimumu, tad tas rada sajūtu, ka otram cilvēkam ir pamatīgas problēmas ar pašvērtējumu un uzticēšanos, kurai, manuprāt, būtu jābūt normālu, veselīgu attiecību pamatā. Ja šī uzticēšanas nav, tad ar laiku viens sāk aiziet galējībās, bet otrs - jūtas kā būrī iesprostots zvērs. Aptuveni kā šajā situācijā.
Man pašai gandrīz viss draugu loks sastāv tikai no vīriešiem un, ja mana otra pusīte aizliegtu man ar kādu no viņiem tikties, sarunāties vai sarakstīties, ātri vien no esošā kļūtu par bijušo, jo tādi aizliegumi man nešķiet pieņemami. Par laimi, es pazīstu gan sava drauga draudzenes, gan viņš - manus draugus. Kopā varam atpūsties, doties ceļojumos, sazināties, nesaskatot tajā nekādus zemūdens akmeņus. Ja vīrietis aizliedz savai sievietei pat sazināties ar vīriešu dzimuma kolēģiem, draugiem (un to pašu var attiecināt uz sievietēm), tad šī situācija ir vai nu jārisina vai jāpieņem, upurējot daļu savas brīvības un tiesības komunicēt ar citiem cilvēkiem.
10.03.2018 15:24 |
 
Reitings 120
Reģ: 27.02.2018
Es droši vien neizturētu, jo esmu pārākā dumpiniece un lai pamēģina mani tik ierobežot vai aizliegt, velnus redzēs.

*high five* :D
10.03.2018 15:24 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Negribu biedēt, bet parasti visgreizsirdīgākie (bez nopietna pamata) ir tie, kuri paši ir krāpuši vai krāpj. Tā teikt, katrs vērtē pēc savas samaitātības pakāpes.
10.03.2018 15:25 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Bet tiešām tikai tagad parādijās tādi izgājieni? Pirms kāzām varēji iet ar ko gribi un kur gribi? Bet kad esi sieva nevis draudzene, tad jāvelk mugurā hidžābs un ir tikai darbs-mājas?
Es droši vien neizturētu, jo esmu pārākā dumpiniece un lai pamēģina mani tik ierobežot vai aizliegt, velnus redzēs.

Man tas pats. :-D
10.03.2018 15:29 |
 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
Esmu neskaitāmas reizes visu domājusi un apdomājusi... Sasveicināties un runāt vēl varu :-D, bet viņam tas galvenais uzstādījums ir kāpēc man ar esošajiem/bijušajiem kolēģiem ir jākontaktējas ārpus darba. Man liekas,katru reizi,kad man ievibrējas telefons,viņam liekas,ka kāds vīrietis atkal man raksta, un tā uz apli...
Pašā sākumā tā nebija,tas parādījies pēdējos pāris mēnešus.
10.03.2018 15:31 |
 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
Vakar sēdējām kafūzī,un atkal viss sākās,vecās sarunas. Tā noapaļojot - ja kafūzī sēž sieviete un vīrietis,viņiem ir jābūt kopā. Precēta sieviete,tur tā nevarot sēdēt ar kādu citu... Jo viņa ir precēta! i mean....
10.03.2018 15:36 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Bet ja tas parādijās tikai pēdējos mēnešos, varbūt tiešām ir Serēnas minētais gadījums?(t)
Kas notika, vai kas mainījās pēdējos mēnešos, pēc kā sāki ievērot viņa uzvedības izmaiņas?
10.03.2018 15:37 |
 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
MissMia
Viņa uzvedībā neko neesmu manījusi,ne mazāko aizdomu. Es nezinu,kas mainījies.. Tik vien,ka visa vaina ir manī un manā telefonā.
10.03.2018 15:39 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Pasaki: "man tas ir noriebies! Vai nu tu mainies un ļauj man "elpot", vai nu jāsāk mums domāt, ko iesākt.."
Tas patiešām nav normāli!
10.03.2018 15:39 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
egribu biedēt, bet parasti visgreizsirdīgākie (bez nopietna pamata) ir tie, kuri paši ir krāpuši vai krāpj. Tā teikt, katrs vērtē pēc savas samaitātības pakāpes.
+++
turklat izklausas ka vecis ir psihes smagas problemas. Un vel sievu neuztver ka paspietiekamu cilveku bet ka veredzeni...savu iapsumu, mantu...
it nevienu dienu tadu nav japacies. Lauliba nav arests!!!!!!!
10.03.2018 15:45 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Tā noapaļojot - ja kafūzī sēž sieviete un vīrietis,viņiem ir jābūt kopā. Precēta sieviete,tur tā nevarot sēdēt ar kādu citu... Jo viņa ir precēta!

Brīnos, ka ar šādiem uzskatiem viņš atļauj tev strādāt un neliek būt pilna laika piespiedu mājsaimniecei.
10.03.2018 15:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Kada ticiba tavam viram? Varbut musilmanis ja ta tad tas ir tikai sakums talakam divanam izricibam.
10.03.2018 15:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Brīnos, ka ar šādiem uzskatiem viņš atļauj tev strādāt un neliek būt pilna laika piespiedu mājsaimniecei.
pelna sudigi, darba neiet, ar kolegiem slikats attiecibas, u tikai jaaj var but baigais nazis..tas par veci.:-D
10.03.2018 15:49 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Starpcitu - cik ilgi bijāt pazīstami pirms kāzām?
10.03.2018 15:50 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Kāpēc tu šo nepārrunā ar savu vīru? Vai tiešām mierīgi izrunājot šo situāciju, jūs neatrastu kopsaucēju?
10.03.2018 15:53 |
 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
Nē,viņš nav ne musulmanis,ne kāds cits briesmonis,pelna labi un par darbu ar nesūdzas. :-D
Ja godīgi,pēdējā laikā esmu sākusi domāt,vai pieņēmu pareizo lēmumu precēties... (t)
Nu darbā viņam nav iebildumu ar ko kontaktējos,viss nonāk līdz tam,ka ārpus darba viss - tu esi precējusies,nevienam vīrietim,tavam numuram nav jābūt.
10.03.2018 15:55 |
 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
Mischa
Esam šo izrunājuši pēdējos 2 mēnešus no visām pusēm. Vienīgais,ko viņš var pateikt- lai es pārstāju kontaktēties ar bijušajiem/esošajiem kolēģiem,draugiem ,ka precētas sievietes tā nedara. Viņam tas nepatīk.
10.03.2018 15:59 |
 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
Kā jau teicu,labi,es saprastu,ka stundām pļāpātu pa telefonu,vai slēptos utml, bet tā visa saziņa ir pāris īsziņas mēnesī - kas jauns,kā darbs,sveicini visus un saskrieties varbūt reizi mēnesi uz stundiņu izstrēbt kafiju. Bez zemtekstiem vai jebkā cita.
10.03.2018 16:02 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Un iepriekš šādas problēmas nebija?
Ļoti kategoriski uzskati, es laikam vienkārši atklāti pateiktu “es tevi mīlu, tomēr es nevēlos, lai man tiktu aizliegts kontaktēties ar draugiem, paziņām, kolēģiem - vīriešiem”, un es turpinātu tikties ar ko vien vēlos.
10.03.2018 16:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits