Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meitenes,man vajag padomu

 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
Mēģināšu īsi.
Esmu precējusies 3 gadus,nezinu,vai tas ko maina,bet viņš ir 11 gadus vecāks. Tas gan nav radījis nekādas problēmas,mums vienmēr ir bijušas mīļas un tuvas attiecības, bet ir viens bet...
Viņs negrib un gandrīz aizliedz man kontaktēkties ar vīriešu dzimuma pārstāvjiem ārpus darba ar pamatojumu - tu esi precējusies! Ok,paskaidrošu...
Es strādāju samērā jaunā kolektīvā,visi ir ap/zem 30. Neesam labākie draugi,bet mums ir foršas,draudzīgas attiecības,šad tad saskrienamies arī ārpus darba. Loģiski,zinam viens otra kontaktus. Nu lūk. Šo otrdienu un trešdienu paņēmu darbā brīvdienas,bija miljons lietas jānokārto utt. Parasti darbā viens otram pasaka,ka man rīt brīvdienas utt,bet visā jezgā piemirsu. Otrdien neierodos darbā. Trešdien arī. Ceturtdienas rītā man zvana kolēģis,ar kur mums ir foršas ( bez jebkādiem zemtekstiem ) un jautā vai man viss kārtībā,vai kaut kas noticis,neesmu darbā,nevienam neko neesmu teikusi. Pateicu,ka jā,man viss ok utt. Minūtes 3 nopļāpājām. Viss. Manējaim uzreiz jautājums - kas tev tur zvana,izklausījās pēc vīrieša balss. Pateicu kas un kā un pretī jautājums - kāpēc viņš tev zvana? Kāpēc viņam ir tavs numurs? Kāpēc kāda no meitenēm nezvanīja.
Nu bāāā... varbūt mani notriecis autobuss un cilvēki interesējās. Pasaki,ka tu esi precējusies - nevienam tev nav jāzvana vai īsziņas jāsūta. Ja godīgi biju mērenā šokā,jo man tas liekas tika pašsaprotami un pat loģiski,ka kāds interesējās.
Pagājušo gad,kamēr gulēju pludmalē,FB pamanīju,ka viens no departamenta šefiem aizgāja no darba. Uzrakstīju viņam kas un kā,ko tāds lēmums,sarunājām saskrieties,atdod suvenīrus,ko viņš man palūdz atvest. Viņa uzstādījums - ja viņš aizgāja prom no darba,viss,aizmirsti,tev nearvienu vairāk nav jākontaktējas un jārunā.
Es nezinu,man liekas,ka viņš domā,ka es eju pa ielu un dalu savu numuru pa labi un kreisi,lai visi man tik zvana,lai gan realitātē es ar "nešķīstajiem vīriešiem" kontaktējos labi ja reizi mēnesī un tas pats ar domu - kā iet,kas jauns,pasveicini bijušos kolēģus. Nekas vairāk.
Katru reizi,kad es daru kaut ko telefonā,viņam ir aizdomas,ka es ar kādu čatoju,kādam rakstu utt. Bet es to nedaru! Esmu šo skaidrojusi,skaidrojusi un vēlreiz skaidrojusi,ka es nečatoju ar kaut kādiem mistiskiem džekiem!
Kaut kad viņš man teica,ka es pēdējā laikā esmu mainījusies,neesmu vairs tik mīļa utt,bet loģiski,ka esmu mainījusies!! Ja tu mani turi aizdomās par visu un visiem,ja pat nevaru paņemt rokās telefonu, bez aizdomām,ko man citu darīt...
Es varbūt saprastu,ka es stundām runātu pa telefonu,ietu katru vīkendu uz klubiem un blandītos apkārt pa naktīm,bet es to nedaru! Es neesmu devusi nekādu iemeslu šādai viņai rīcībai...
Esmu sākusi domāt,vai varu dzīvot šādu dzīvi ar uzstādījumu - tu esi precējusies,nevienam tavam numuram nav jābūt,nevienam vīriešu kārtas pārstāvim par tevi nav jāinteresējas...
10.03.2018 15:02 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Es parasti trakoju tad, kad attiecībās kaut kas nav kārtībā, jūtos nelaimīga, vai stipri par maz pavadam laiku kopa, tad man arī kaitina tādi sīkumi kā viena nevainīga ziņa no kolēģes vai tusiņš ar draugiem kur kompānijā ir arī meitenes. Ja viss ir ok attiecībās, tad man pat ir vienalga un pati izdomāju sev izklaides ar citiem cilvēkiem.
Varbūt tavs vīrs ar vēl kaut ko nav apmierināts? Kas pastiprina to greizsirdību...
12.03.2018 09:47 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Nedaudz greizsirdībai ir jābūt, es esmu bijusi attiecībās, kur man ļauj visu un nu.. tas arī nav forši, jo es arī darīju visu un aizejot kkur vispār jau aizmirsu, ka esmu attiecībās :D Bet tavam vīram greizsirdība jau sāk palikt slima, nu meklējat kompromisus, tomēr precējušies esat, ja nebūtu, es vnk tavā vietā ietu prom :D
12.03.2018 09:28 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Mans draugs arī ir diez gan greizsirdīgs. Viņš gan pirmos 5 mēnešus to ļoti centās apspiest, bet ne vienmēr sanāk un viss tikai tāpēc, ka iepriekšējās attiecībās tika krāpts un tagad tā ir kā fobija, ko meitenes jau minēja. Varbūt viņam pagātnē ir bijusi slikta pieredze un vairs nespēj to turēt sevī? Varbūt ir vērts par to aizdomāties?
Es gan neķertos uzreiz pie galējībām, ka viņš "iespējams" tevi krāpj pats utt. Pārāk ātri lemt par ko tādu, sevišķi, ja citu aizdomu un pamatojumu nav.
Kad Jums iet sarunas par šo tēmu, tas notiek mierīgi vai jau skandālu veidā?
12.03.2018 09:04 |
 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
Šo konkrēto,kas pameta darbu esmu satikusi 2reiz pēdējo 5 mēnešu laikā - nezinu,tas ir pārāk daudz? Pirmoreiz ar nodomu - atdevu ceļojuma pribambasus,ko viņš palūdza atvest, parādīju bildes,stundas divas nopļāpājām kas jauns,kā darbs,un viss. Otru reizi nejauši saskrējāmies.. Un pat ja es kādu satieku,tas noteikti nav aliņš vakarā,bet kafijas krūze gaišā dienas laikā kā pie normāliem cilvēkiem. :-D Es pati nevienu citu vīriešu kārtas pārstāvi neesmu satikusi!
No darba/ex kolēģiem(vīriešiem) mans numurs vispār ir tikai ~5 cilvēkiem. Ar tiem,ko tiešām negribas pazaudēt kontaktus. Un nevis ar kaut kādiem zemtekstiem, bet tāpēc,ka forši cilvēki!
Pat ja es satieku draudzenes,vienmēr cenšos būt mājās līdz 17-18,jo pēc būtības man nepatīk blandīties daudz pa vakariem apkārt. Ar vīru jā - tur restorāni un tā kā vakarā pienākas,bet ja esa satieku kādu(s), tas vienmēr ir dienas laikā un kā teicu max stundas divas,trīs. Vienmēr pirms došanās mājās uzrakstu ziņu,ka dodos mājās... Nē,nu kādam jau tas vienmēr liksies šausminoši. Bet man šausminošāk liekas tas,ka "hei,tu šodien nebiji darbā,viss kārtībā,kaut kas noticis?", tiek uztverts kā pasaules gals...
12.03.2018 01:16 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ar kolēģi vīrieti neesmu gājusi vakarā aliņu dzert.. ir bijuši pasākumi, kurā to dara viss darba kolektīvs, bet tā jau cita lieta.
Tomēr sākt pārmest par 3 minūšu sarunu.. ir diezgan neveselīgi, manuprāt :)
11.03.2018 21:17 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
bet jūs pašas nekad neesat bijušas ar vīriešu kārtas kolēģiem vai skolas biedriem vai draugiem un draugu draugiem gājušas pakafijot vai pa aliņam izdzert? Es jā, un 110% bez jebkādas tālākas intereses no jebkuras no pusēm. Pasarg' dievs, mani kāds sāktu zāģēt par to. Ieminēties par savu greizsirdību, pateikt, ka baidās, vai ko, jā, tas ir pieņemami un pašsaprotami. Bet attieksme" tu, sieva, nekur neiesi" - tas gan ne.
Pašai greizsirdības uzplūdi uznāk tad, kad es uzzinu to, ko man nevajag zināt. Ieraugu kādu vecu foto, vai kāds no draugiem kaut ko ieminas par ēnām no pagātnes. Bet ilgāk esot kopā, tikai aug drošības un pārliecības sajūta. Ja viņa, ilgāk kopā esot sāktu zust, tad gan kaut kas nav riktīgi.
11.03.2018 18:28 |
 
Reitings 429
Reģ: 03.01.2017
Man šadas attiecības nebūtu pieļaujamas.
11.03.2018 18:20 |
 
Reitings 6
Reģ: 24.02.2018
Ir pieredze, kad vīrietis saka, lai nekontaktējos ne ar vienu. Beigās sabojāja attiecības gan darbā ar kolēģiem, gan veselību sabojāja. Turklāt man ar viņu pat nebija intīmu attiecību. Man tas ir tikai pēc kāzām...bet tas cits stāsts. Kad sāka šādi izturēties, tad nosaucu viņu par idiotu un tad pēkšņi pazuda uz ļoti ilgu laiku un joprojām. Par ko gan tas liecina? Ja nav īstas mīlestības un rūpes par otru, tad lai staigā jo ātrak, jo labāk. Nevienam neizdabāju un necenšos izpatikt. Ja mīlēs, tad nekontrolēs, bet UZTICĒSIES nevis kā paranoiķis kontrolēs, ko es daru vai nedaru soc.tīklā vai ar ko runāju pa tel.
11.03.2018 01:47 |
 
Reitings 6
Reģ: 24.02.2018
Pietika izlasīt pirmos 3 teikumus un sapratu, ka tas ir control freak. Negribētu šeit sēt paniku, bet no pieredzes varu teikt, ka šāds uzvedības modelis angliski saucas "narcisstic personality disorder". Ceru, ka viņs mainīsies un spēsiet saglabāt laulību.
11.03.2018 01:39 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Tikties uz kafejnīcām ar pretējā dzimuma pārstāvjiem ar vīru nedodamies, bet parasti nekontrolējam kas zvana vai raksta. Mēs vienkārši cenšamies nedarīt to, kas pašam nepatiktu ja otrs darītu. Ja sarunājas par darba lietām vai ko citu nenozīmīgu, mani tas neutrauc.
Savulaik mans vīrs bija traki greizsirdīgs (jo iepriekšējā meitene viņu piekrāpa), brīnos kā to pacietu, bet izcīniju viņa uzticību. Liekākoties tas bija dēļ tā, ka divus gadus dzīvojām katrs savā valstī un nav taču iespējams izkontrolēt ko otrs dara, tā nu viņš man atslāba. :)
Ieteiktu nepieļaut sevi tā kontrolēt, varbūt uz kafejnīcām iet gluži nevajag ja viņam nepatīk, bet baidīties tāpēc, ka zvana kolēģis un apjautājas, arī nevajag.
11.03.2018 00:27 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Kaut kā jau tas viss noteikti neiet kopā, ja pēkšņi tāda reakcija :) Bet, kā jau te minēja, vari pajautāt sev, kādi būtu Tavi komentāri par šādu tēmu, ja tādas lietas darītu vīrietis? :)
Runā vēl ar viņu, citādi nekas nemainīsies..
10.03.2018 23:09 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un noteikti nepiekrītu tam, ka šādi cilvēki noteikti paši krāpj. Tikpat labi pagātnē kaut kas varēja būt, ka viņu krāpa, bet nu tad jautājums tāpat, kāpēc tas tagad uzpeld. Noteikti nevarētu būt tā, ka pati pilnīgi neko, neko, kas varēja radīt jautājumus vai kas netika izrunāts. Tad drīzāk draugiem kāds krāpj, viņš to zina, redz vai pārrunā, kā glābt drauga attiecības un tad piezagusies šāda lieta pašam.
10.03.2018 21:56 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tieši tā, nepamostas un nesāk domāt, ka tik manējā laulene nekrāpj un nekafijo ar citiem. Tad nu kaut kas jūsu dzīvesveidā ir mainījies, kāds atgadījums, kāds draugs, kas kaut ko izteicis vai viedoklis, kas nu saasinājis šo lietu. Ja viņš tāds būtu bijis visu laiku, tad jau redzētu pašā iepazīšanās sākumā, ka ir ļoti greizsirdīgs un privātīpašniecisks.
10.03.2018 21:52 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Paa paa, tad jau viņš visu laiku tāds būtu bijis, kaut vai visus 3 gadus konstanti, kad tagad esat precējušies, ja tas var būt tā arī nepamatoti un vienkārši jūtas nepārliecināts par sevi. Ja tas ir parādījies tagad, tad nu gan ir iemesls, tik jārok.
10.03.2018 21:50 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
3 gadus nebaidījās no zirnekļiem, un pēkšņi pamostas no rīta - un arahnofobija pilnā plaukumā.
10.03.2018 21:25 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Šādās tēmās mani fascinē teksti, ka noteikti ir cita utt, un pats rūpējas par to, lai otra puse nedarītu to, ko dara viņš, utt. Nu - nopietni.. ? Nesaku, ka nekādā gadījumā nav cita, par to nekad nevar garantēt nevienās attiecībās, bet nu - ir vēl 1000 iemesli, kādēļ ir, kā ir, kā jau te meitenes minēja.
Autorei - protams, ir jārunā un jāstāsta, kā tas Tev liek justies. Jāsaka gan, ka es arī biju kopā ar supergreizsirdīgu čali, biju līdzīgā situācijā un vēl trakāk.. Un greizsirdībai nebija pamata, nav nekad nevienu krāpis, bija tikai 5+ gadus ilgas attiecības. Vienkārši.. ir tāda fobija. Tāpat kā cilvēkie mēdz būt citas, pilnīgi nepamatotas fobijas, ir arī tāda. Ja cilvēks baidās no zirnekļiem, nav taču uzreiz jādomā, ka viņu kādreiz kāds zirneklis ir sakodis līdz bezsamaņai vai kas tml.
10.03.2018 21:12 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Peekaboo1 arī esmu greizsirdīga, tomēr cenšos pieņemt,ka kontaktēties mans draugs var arī ar sieviešu dzimuma pārstāvi, tāpat kā es ar vīrieša, interesanti,ka mūsu attiecību laikā, draugs kļuvis man daudz uzticīgăks kā es:-D, ja pašā attiecību sākumā draugs bija tas greizsirdīgais,tad tagad varētu teikt,ka es esmu vairāk greizsirdīga kā viņš,bet protams saprātu robežās, tā teikt,cenšos bez lieka iemesla necelt traci. Bet mums ir savdabīgi joki, ko reizēm ņemam jokojam:-D, piemēram draugs atnāk ,saka ka drīz būs, prasu uz kurieni, saka pie meitenēm , es aa nu labi:-D un es viņam mēdzu teikt, es pie mīļākā iešu, draugs , ok pasveicini:-D.
Reiz jautāju, kā tu nebaidies,ja nu es patiešām eju pie mīļākā?
Atbildēja, es esmu diezgan ilgi kopā ar tevi un tevi ļoti labi iepazinis lai spētu tev uzticēties un esi pierādījusi,ka spēj būt uzticīga. :-)
10.03.2018 20:39 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Es īstenībā saprotu tavu vīru. Pat ļoti labi saprotu
Jo ja mūsdienās paskatās (kaut vai internetā) ko stāsts cilvēki par savām pieredzēm, mati ceļas stāvus. Tagad pat krāpšana ir norma. Zinu cilvēkus kas tā uzskata. Ne Latvijā.
Daudzi vens otru nomīda dubļos. 21 gs sabiedrība ir fucked up
.
Tālākais atkarīgs ir kā viņš to uztver. Izskatās, ka negatīvi un mēģina pasargāt tevi un sevi no attiecību izjaucējiem pārspilējot un dramatizējot
10.03.2018 20:24 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Nu nezinu...es esmu diezgan greizsirdīga un ja draugs sarakstītos ar kkādu ex kolēģi...nu nepsihotu jau, bet jautājums, kāpēc tas vispār vajadzīgs, rastos gan. Par kaut kādu kafijas dzeršanu divatā vispār nevar būt ne runas :D
Nu jā...kad to dara sievietes, tad viss ir pilnīgi normāli, ja būtu apgriezta situācija un tas būtu vīrietis, tad tādi komentāri te nebūtu :D
10.03.2018 19:58 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Oj šaubīties:-D
10.03.2018 18:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)