Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Stulba problēma 200 eiro,ja palīdzēt varat

 
Reitings 78
Reģ: 27.07.2017
Ar gaisu kautkas,ja logu aizveru ciet man sāk spiest degunā,arvien vairāk un vairāk un vairāk
ķīselī tad sāku iet ieveļos ķīselī nevar neko padomāt tur,atmiņa atpūtā aiziet neko gandrīz atcerēties nevari,vājš palieku,ēdiens knapi vienīgais,kas interesē,man radiatoru gaisu vispār tikpatkā nevar,tagad mazliet norm jūtos,ja ieveļos ķīselī baigi grūti atiet,jo mani lēnām laiž vaļā pat nedēļu tas var aizņemt,un tad,kad ķīselī man izdzīvošanas spēle jāspēlē,jo grūti sevi pārstāvēt.Skaidrā gan kalnus gāžu pirms tam firmu nekustamo īpašumu esmu vadījis tmldz.Man tā degunā spiešana sen sākās pirms 2gadiem pēc kkādas saaukstēšanās ziemā,tad vasarā pārgāja tad atbraucu uz Rīgu te visi apkārt slimoja es arī apslimu/es parasti pēdējais saslimstu man nav modē slimot/un atsākās atkal tā spiešana,vienīgais,kas palīdz es ar atvērtu logu pa naktīm guļu un radiatori nogriezti uz 0,ja es tagad aizvertu logu un uzgrieztu radiatoru es ieveltos baigi sliktā stāvoklī mani tad kā narkomānu sāk mālēt,ka es nezinu,kas esmu,ka griežos ap kautkaādu sauli pats uz kautkādas zemes esmu un neesmu mūžīgs,man skaidrā tāds sviests neinteresē,ar mani skaidrā viss ok.kapēc es šo rakstu es biju pie deguna ārsta nebij taisna starpsiena sataisīja to pa 1 tūkstoti un tas lors vadošais speciālists Latvijā viņs saka=tev deguns ir super!super sataisījām!tev labāk kā visiem ar degunu problēmu tev nav,Bļ@ es pusdzīvs puskrītot pa to rīgu te ņemos te brīžiem!ok ja logs vaļā man ok ja logs ciet nav svaigā gaisa es 100% liku uz plaušām uztaisīju CT un pulmonoloģe teica tev viss ok,es pat nesaprotu,ko man darīt,no kā var būt svaigā gaisa trūkums tāds.doma ir tāda,ja palīdzat ar kādu padomu,kas palīdzētu,ka man pāriet es jums 200 eiro ok?jo man te katra doma ir svarīga,jo tiklīdz man labāk es mēģinu padaudz uz priekšu tikt
25.02.2018 19:16 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Izklausās pēc menopauzes, padzer nakstsveces eļļu un dzērvenes.
25.02.2018 19:21 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Izklausās pēc menopauzes, padzer nakstsveces eļļu un dzērvenes.
:-O
virietim? Nu vismaz saja tema autors sevi ta pozicione, tatad andropauze.
25.02.2018 19:23 |
 
Reitings 78
Reģ: 27.07.2017
Tos 200 es jums kafejnīcā kādā varētu atstāt tur tokicity kādā tmldz jūs tad varētu tur patusēt:)es bez jokiem,jo parasti pildu solīto,man nav tāda,ka es cenšos kādam,ko neatdod,iksevišķi man,ja palīdz es parasti pats atnesu klāt naudu pasaku paldies un pat kādu kapeiku vairāk cenšos iedot,jo es no tā labi jūtos,ka es labs esmu.
25.02.2018 19:28 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Te meitenes teica ka Cataleya ir izpalidziga ja nepieciesams. ;-)
25.02.2018 19:30 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Es šodien jūtos tādā vieglā ķīselī. Sākumā likās, ka kaut kas labā ausī sāp, tad it kā pārgāja, pagulēju un tagad nēsājos.
25.02.2018 19:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits