Laucinieki

 
Reitings 232
Reģ: 02.11.2015
Jums arī tā ir un vai tas ir normāli?
Katreiz kad atbraucu ciemos pie vecākiem uz laukiem liek strādāt. Man nav īsti saprotama tā loģika kad''el laucinieki apņemas mūždien tik daudz darbus ka paši itkā netiek galā un tad jaeksplotē gandrīz katrs kas atbrauc paciemoties.
Tas būtu apmēram ka paaicinātu ciemos draugus un kad ierodas liktu tiem tīrīt manu dzīvokli jo redz man pa daudz darāmā :-D
Tas viss noved tikai pie tā, ka man vairs nav vēlme apciemot vecākus, jo nav baigā luste pēc 5 darbadienu darba nedēļas un 2,5h ceļa ciemos vēl brīvdiena spavadīt strāadājot.
Ir bijis pat tā, ka ierodos ciemos, pie galda paēdam un uzreiz jaauj zābaki kāja;š jo reddz ir ats un tas jāpadara
23.02.2018 10:15 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Tiešām liekot roku uz sirds apgalvosi, ka visi, it visi tur strādā nesavtīgi, čakli, uzcītīgi, ka valstij ir tikai ieguldījums jūsu katrs izmaksātais algas cents?

Jā. Godīgi. Un zāles neizgudro tikai laboratorijās, apmēram puse laika paiet birojā/biroja telpās/ pie datora (sauc kā gribi). Laboratorijā testē, bet testi aizņem pusi laika vai pat mazāk. Es strādāju zinātniskā institūcijā.
25.02.2018 15:42 |
 
Reitings 31
Reģ: 12.07.2015
Visi cilvēki ir jāciena, kuri strādā, piens, dārzeņi, augļi tas viss ir darbs , kāds tos audzē, novāc un tu nopērc veikala un esi paēdis , gaļa-kurš gan to nemīl, vai tad ejot restorānā nemaksājat bargu naudu par to?Kāds arī to audzē, aprūpē un tu atkal esi paēdis!Iedomājaties cik daudzi nomirst, jo nav ko ēst bet jūs lepni paziņojat fū man nevajag vecāku burciņas, kas es tik daudz ēdīšu un vispār man nekā nevajag no laukiem , metu tik miskastē, es jau tik no sēkliņām un augļiem pārtieku un vispār man ir diēta!Cik daudziem nav ko dzert , netīrs ūdens, bērni nav nedēļam ēduši un nevajag saukt viņus par muļķiem!Sētnieks rūpējas par tavām kājiņām,pārdevēja-strādā smagu darbu un saņem maz cienīsim, Visi darbi ar datoru ir atbildīgi, ārsti ,māsas emocionāli smags darbs un atbildīgs. Tas , kurš strādā nelielās ar savu darbu, es darba nešķiroju, kurš zems ,kurš augsts visi esam darbinieki un kā kāds iztrūkst, tā ķēde pārtrūkst un darbs tiek traucēts!
25.02.2018 15:43 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Sure, tāpēc, ka citiem cilvēkiem vispār nav ko ēst, man ir jāēd cīsiņi un rolltoni un jāpriecājas. :-D
25.02.2018 15:45 |
 
Reitings 31
Reģ: 12.07.2015
Daenery neviens tev neliek ēst cīsiņus,ēd tortes un ikrus, bet nesvied miskastē to ko tev vecāki dod , skaidrs?Labak sunim atdod vismaz kāda jēga!;-)
25.02.2018 15:48 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Piemēram, bankas darbinieki. Es strādāju ar obligācijām, obligāciju tirgu, ja es neatrastos tur, kur esmu, un nedarīto to, ko daru, tad daudzi miiiiilzīgi izņēmumi nevarētu slēgt šos darījumus, lai augtu, radītu jaunas darba vietas, produktus utt. u.tjpr. Nav jau gluži tas pats, kas uzšūt kleitu kādai čiksītei vai izslaukt pienu, ko iedot kaķim, kur "labums" ir tūlītējs un darba vērtība ir neizmērojama, bet :D :D :D
25.02.2018 15:49 |
 
Reitings 31
Reģ: 12.07.2015
Daenery
Tā kā tu čīksti, ka tupi muļķi vecāki, tad tev saviem bērniem ar jāpalīdz būs jāpelna daudz naudas , jāsapērk dzīvokļi , mašīnas, ceļojumi un kāds jāizveido kāds kontiņš bērniem uz pilngadību, tikai tad tu kā vecāks būsi vērtīga saviem bērniem un bērni par to tevi cienīs!
25.02.2018 15:54 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Protams, nevajag mani pārprast, ka es gluži kā IceCream, kas ir kā zirgs ar klapēm uz acīm, neredz un nesaprot, kas notiek apkārt un neuzskata visus darbus par nozīmīgiem. Es neuzskatu kādu darbu par nozīmīgāku vai mazāk nozīmīgu, tieši tāpēc arī par tik šaurpierīgiem uzskatiem aizsvilos. Forši, ka audzē kaut ko, forši, ka šuj kleitas, forši, ka strādā ofisā. You do you.
25.02.2018 15:55 |
 
10 gadi
Reitings 2744
Reģ: 29.01.2009
Diversija
Tiešām? Un viens plīsis burbulis un viss pārvēršas par tukšu gaisu. Piemērus vajag?
Un produkti, kuri būtībā ir īsa mūžiņa lietas influencētiem cilvēciņiem, kas arī, iespējams, strādā 12/7, lai tikai varētu nopirkt MK somiņu (augstākais lidojums, jo nekam dārgākam nesanāk).
Jā, kaķim tiešām obligācijas varētu būt zem astes :-D
25.02.2018 16:08 |
 
10 gadi
Reitings 2744
Reģ: 29.01.2009
Un kā jau teicu, par to pārvērtēto sevis apziņu, ja Tev tagad neliktos, ka es noniecinu Tavu mega svarīgo darbu, nebūtu tādas spuras gaisā.
Es nezinu, man laikam tāda skriešana pēc statusa, izrādīšanās ar mantu kļūst jo gadu, jo maznozīmīgāka.
25.02.2018 16:11 |
 
Reitings 31
Reģ: 12.07.2015
Paldies mani mīļie vecāki!
Par jūsu darbu, par mīlestību,par rūpēm,par gādību!
Ne jau naudā, ceļojumos, šikā ēdienā un apģērbā mērojama jūsu mīlestība , to nevar nopirkt ne par kādu naudu! Mīlu!
25.02.2018 16:12 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
IceCream, un ko Tu dari? Ārstē vēzi, palīdzi bērniem Āfrikā? Kas ir tas nozīmīgais darbs? Kam ir nozīme, ja uzņēmumiem, darba vietām un nevienam produktam nav, jo visi tikai izrādās un nekas jau patiesībā nevienam nav vajadzīgs? Pieņemu, ka nedzīvo mežā un esi tieši tāds pats ierindas patērētājs kā visi citi, tāpēc tas, ko Tu tagad te atvem, ir pilnīgi nenozīmīgs (par produktiem un MK somiņām vispār bezsakarā).
25.02.2018 16:21 |
 
10 gadi
Reitings 2744
Reģ: 29.01.2009
Diversija
O, Tu raksti tikai jēgpilnus, izsmalcinātus komentārus, bet tie, kas Tev nepiekrīt - tie atvemj?
Sorrry, ar tādiem cilvēkiem man netīkās diskutēt. Prasti kaut kā.
25.02.2018 16:25 |
 
Reitings 5
Reģ: 03.01.2018
Palasot komentārus, var redzēt cik egocentriski cilvēki apgrozās šeit...
Pamanīju vienu tendenci - jums laikam liekas, ka jūsu intelekts ir debesīs un ofisa darbs ir visa jūsu esence?
Pateicoties mūsu pilnveidotajiem robotiem, kas cītīgi mācās pateicoties sasniegumiem machine learning jomā, drīz jūsu glorificētos sekretāru darbus aizstās viens vienīgs blade serveris :)
Izņemot uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmu jomu profesionāļus, viss ko jūs veiciet darba pienākumu ietvaros ir automatizējams līdz pēdējai darbībai.
Par tēmu - man pēc dirnēšanas ofisā liekas pats labums aizbraukt un kaut ko fizisku padarīt, nevis ļaut miesām izplūst pa visām vīlēm.
Kas var būt labāks, kā pēc kārtīgi nostrādātas dienas laukos ieiet pirtī un kārtīgi izkarsēties, ar apziņu ka esi ne tikai pa nedēļu pogas klabinājis bet arī ko fizisku paveicis!
Šeit viss ir atkarīgs no cilvēka mentalitātes, dīkdieņi un slaisti izaugs par slinkiem čīkstuļiem lielākoties un nespēs novērtēt to, ko sniedz darbs svaigā gaisā un fiziskas aktivitātes kā tādas, atskaitot trenažieru zāles apmeklēšanu ar obligāto selfiju taisīšanu un "hashtag workout, mca mca" :D
Kauns, redzot ka bērni vieglākas dzīves meklējumos nespēj un nevēlās palīdzēt vecākiem.
Nu nekas, paies gadi un būsiet paši tādā lomā - ar savilktu muguru pussaliekušies steberēsiet pa dārzu vai tirgu meklējot labākus produktus, ar klusu cerību, ka izdosies tikt līdz mājai bez pakrišanas, jo tas, iespējams, nozīmētu lauztus kaulus un slimnīcu.
25.02.2018 16:32 |
 
Reitings 47
Reģ: 12.02.2018
Dāmas, jūs te braucat auzās ar saviem pārspīlējumiem!
Kāda tad ir jēga konkrēti no Daenerys1 mammas puķu plantācijai? Skaistums? Vai tādēļ viņai ir jāvelta savs brīvais laiks, lai to "puķu hektāru" ravētu? Konkrēti par šīm puķītēm, kas ir viņas mammas hobijs, nekā nepelnošs.
25.02.2018 16:40 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Kad pajautā, ko pati dari, tad uzreiz diskutēt vairs nav vērts... skaidrs viss ar Tevi :-D
25.02.2018 16:40 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Kā jau teicu vienā no pirmajām lpp, vecākiem ir jēga palīdzēt un ir nepieciešams (!!!) to darīt, ja tas ir izdzīvošanas jautājums. Piemēram, ja īpašumā ir lauku māja, tad nav variantu, malka ir jāgādā. Un ir normāli un saprotami, ka bērni to dara, vienalga, finansiāli vai fiziski. Par to neviena vārda nesaku. Runa ir par to, ka es nemūžam ne pirkstiņa nepieduršu hobijiem, kurus izvēlējušies mani radi, bet ne es; un no kuriem nav nekādas praktiskas jēgas, kā vien radu morāli-emocionālais apmierinājums, ka viņiem ir baigi smukās dālijas.
25.02.2018 16:45 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Nav tā, ka darbs ofisā ir svarīgāks/nesvarīgāks par darbu ar rokām. Ja zinātnieks izgudros pretvēža zāles, kā pasaule par tām uzzinās? Twitterī, vai? Tur vesela komanda strādā, lai iepazīstinātu pasauli ar katru jaunu atklājumu, lai padarītu to pieejamu - nopērkamu, vesela komanda strādā pie ražošanas, vēl viena komanda pie tā, lai gan zinātniekam, gan visiem pārējiem, kas šo jaunumu pasaulei dod, pietiktu naudas to izdarīt. Ir cilvēki, kas nodarbojas ar investīciju piesaistīšanu, lai zinātniekam vispār būtu iespēja strādāt. Vēl tur ir apkopējas, kas rūpējas par to, lai zinātnieks nepaklūp pats savos atkritumos un biroja darbiniekiem miskastes neveļas pāri malām - lai viņiem nav jānovēršas no darāmā, lai sakoptu, ir kurjeri, sagādnieki, nav tā, ka zinātnieks viens pats visu paveic. Tas ir tāds kā bišu strops, kur katram savs uzdevums un vieta un, ja kāds savu darbu nedara, cieš visi pārējie - vai nu nevar paveikt savu darbu, jo tas viens savu nav padarījis, vai arī kavē, jo ir vairāk pienākumu. Tas ir tāds dzīvs organisms.
Paņemsim kaut ko ikdienai pietuvinātāku - būvniecības firma. Bez celtniekiem tā nevar darboties, bet vai šie celtnieki zinās, kurp doties un ko būvēt, ja nebūs to garlaicīgo ofisnieku, kas būs saskaņojuši projektu? Vai viņiem būs par kādu naudu pirkt materiālus?
Katrs izvēlas to, kas viņam tuvāks. Kāds grib audzēt lopus - uz priekšu, arī tas ir vajadzīgs darbs un tikai nevajag aizmirst, ka arī tur ir papīru kalni - saskaņošanas ar PVD, VID, kādi kredīti bankām.
________
Par braukšanu uz laukiem un strādāšanu tur brīvdienās, personīgi man man tas liekas pilnīgi normāli. Reizi mēnesī uz 2 dienām aizbrauc, pasēdi dobītē, paravē, var nedomāt par darbu. Bet tas ir atkarīgs no paša uztveres, kas mīl dabu - tam ar šo problēmu nebūs, jo liksies tā organiski tādas lietas darīt, bet visi nav un nevar būt tādi dabas bērni. Ir cilvēki, kurus aizrauj kas cits un viņi šo negrib un tas ir normāli. Visi nevar visu gribēt vienādi un tad jau viss atkarīgs no paša pienākuma apziņas - atvieglot vecākiem dzīvi, vai ne. Man grūti iedomāties, ka es ļautu mammai vienai pašai rakt savas dobes un zāģēt savu malku, zinot, kādas viņai veselības problēmas tāpēc, ka visu mūžu tā strādājusi un pat 2x smagāk, kad bija jāpabaro mani, brāli un māsu. Tās manas personīgās izjūtas. Atcerēsimies, ka vecāki nepaliek jaunāki un veselāki, pat, ja par to nesūdzas. Bet, kā jau teicu - katrs pēc savām sajūtām - negrib reizi mēnesī palīdzēt, nav spiesta lieta.
25.02.2018 16:54 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
kas notika? sanāca kaut kādas klišejas pamuldēt
26.02.2018 01:32 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
bet nu, ģimenes modeļi katram savi.
ir, kas strādā bezsakarā un to pašu sagaida no saviem bērniem...
kā jau es te mēģināju teikt, normāli ir, ja radi vienojas, ka par to karpeļu maisu tiks pastrādāts. ja karpeļu maisu nevajag - iesāliet savus jokus stilā 'derētu tā kā pastrādāt'...
26.02.2018 01:38 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
ertsspilvens vispār klišeju klišeja. kas ogas lasīs tev, kad būsi stīvs, vai ne? :) :D
un jā, 10 stundas monotonas ravēšanas vai kā lasīšana ir baismīgi veselīga vingrošana...
vēlreiz, ir cilvēki, kas to sajūt kā atspaidu, lai ir. mani neinteresē kartupeļu maiss, ko darbā nopelnu max stundā
26.02.2018 02:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits