Parunāt par šo tēmu:

 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Čau.Daudzas no vecā Cosmo meitenēm atceras to, ka es biju tā lietotāja, kura vasarā kompleksoja par savu vizuālo izskatu un veidoja e-tās tēmas. Tad nu ir tāda lieta, ka manā klasē iet viena meitene, kura patīk VISIEM čaļiem- nu gandrīz visiem , noteikti. Man , godīgi sakot, pašai tas skauž un dzen vēl lielākos kompleksos.(e) Es viņai agrāk jautāju, ko darīt lai patiktu puišiem utt, viņa teica- jāliek kosmētiku, smuki jāģērbjas un vēl viena lieta, kuru es aizmirsu.
Man ir jautājums- ko man darīt, vai sākt, lai arī ES patiktu daudziem un man izrādītu simpātijas(izrādīšana simpātijas un tas, ka Tu apzinies un zini, ka patīc daudziem ceļ pašapziņu, bet man redz neveicās, esmu neglītene tātad) Ir bijis tā, ka mani čalis ir nosaucis par krokseni.... (t)
Es gribu reāli mainīties un arī attieksmē, lai patiktu puišiem. Es vēlos sevi pārveidot, vai arī uzlabot kā vien iespējams. Vai Jūs varat dot ieteikumu kā- lai sevi pārveido, uzlabo vizuāli gan ar stilu, gan ar kosmētiku(ko lietot) , kā ģērbties gaumīgi, smuki utt., kā mainīt/uzlabot attieksmi (un kādai būt attieksmei), lai patiktu puišiem, un vsp ko kopumā darīt lai patiktu. Es dēļ tiem saviem kompleksiem pat bildes sociālajos tīklos nelieku, jo vienkārši aii......:'-(
Un kādas meitenes vispār patīk puišiem?(visiem vīriešu un puišu vecumiem)
Citas pat draudzējās ar puišiem, bet es nē, jo es jau esmu tā neglītāāa...(t)
Piedodiet,ka kārtējā čīkstēšanas tēma(kā vasarā), bet saprotiet arī mani..
Jauku vakaru!
17.02.2018 18:12 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
ღGOOLDENღ, man ir patiess prieks par Tavu progresu! Savu reālo problēmu apzināšnās un vēlme kau ko darīt lietas labā ir apsveicama, no šādiem maziem solīšiem arī veidojas pasaules kopējā izaugsme:-)
Saprotu, ko daudzas šajā diskusijā mēģina ieteikt un katrai sava taisnība, vienīgi dažas nenovērtē Tavu dzīves pieredzi (ja pareizi saprotu, tad esi vēl tajā posmā, kad interesantākais ir tikai priekšā;-)). Domāju, ka nav jēga iespringt tik daudz uz vizuālo, īpaši ņemot vērā, ka Tavs ķermenis vēl tikai veidojas, tāpat kā gaume - galvenais ikdienā rūpēties par sevi un nedaudz pasekot tendencēm. Man liekas, ka šobrīd svarīgāk priekš Tevis pašas ir atbildēt uz jautājumu, kas ir tas, ko šajā dzīvē vēlies. Bet vēlies tieši Tu pati, nevis sabiedrība un tavi vienaudži, kas lielākoties paši sev neko vēl nav noformulējuši, bet citiem mēģina izvirzīt kaut kādas prasības. Tā nav Tava problēma, ko domā citi, vienīgais svarīgais dzīvē ir tas, ko pati gribi - kā gribi izskatīties, ko gribi darīt, kā justies, kādu attieksmi gribi no apkārtējiem, u.t.t. Pārējais pats atnāks;-)
St.c. šoreiz kaut kā arī džeki tādi pārāk sarkastiski; MrCarrot un Štanks - ir reizes kad šādas izpausmes var palīdzēt, bet šoreiz, manuprāt, galīgi nevietā....:-(
17.02.2018 22:25 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Rudens komentāram liels pluss no manis. Goolden, tiešām ieteiktu ieklausīties Rudens teiktajā.
17.02.2018 23:25 |
 
Reitings 77
Reģ: 23.01.2018
Pats galvenais ir harizma, pārliecība par sevi un spēja sevi mīlēt. Viss. Te arī ir tas noslēpums. Protams, bonusā vēl arī spēja rūpēties par sevi. Un ar rūpēm es nedomāju tonnu kosmētikas uz sejas, pieliktus matus, nagus, skropstas, uztjūnētas lūpas, krūtis un dibenu, bet sevis kopšanu, rūpes par matiem, ādu, figūru. Tāpat mugurā nav jābūt n-tos tūkstošus vērtām brendu drēbēm, jo, ja piemitīs harizma un pārliecība par sevi, izskatīties perfekti var arī viena eiro vērtā džemperī.
Neesmu neglīta, bet arī līdz Meganai Foksai man tālu. Esmu parasta sieviete, taču nekad neesmu sūdzējusies par vīriešu uzmanības trūkumu. Daudzi vīrieši paši atzinuši, ka piesaistu ar to, ka esmu par sevi pārliecināta, ka mīlu sevi, ka nekompleksoju par to, kas man nav, bet tieši izceļu to, kas ir. Neesmu nekāda miljonāre, neģērbjos dārgās drēbēs un man ir savi mati, savi nagi un savas skropstas, kas tikai pierāda to, ka ne jau dārgās mantās vai mākslīgajā skaistumā slēpjas noslēpums uz vīriešu sirdīm.
Pirmkārt, Tev ar steigu ir jāsāk strādāt ar sevi, jo, ja sevi nemīli, ja sevī atrodi tikai kompleksus un trūkumus, tas ir tikai loģiski, ka arī apkārtējie Tevi redz kā kompleksu nomāktu, ar dzīvi neapmierinātu meiteni. Un tādi cilvēki atgrūž.
Otrkārt, pārstāj sevi salīdzināt ar citiem! Tu neesi tie citi. Tu esi Tu. Tev nav jāsāk kādu atdarināt vai jācenšas kādam līdināties, bet tā vietā labāk jāiemīl sevi, jāatrod sevī kāda odziņa, kuru izcelt. Šajā sakarā man vienmēr paticis teiciens: "Viņi smejas, jo esmu citāda, bet es smejos par viņiem, jo viņi visi ir vienādi." Nekļūsti par masu produktu, akli skrienot pakaļ citu izskatam, stilam. Attīsti pati savu personību!
Un, treškārt, lūdzu, pārstāj uzskatīt par stila ikonām tās meičas ar kuru bildēm te savulaik esi dalījusies. Kliedzoši, atklāti dekoltē, izaicinošs stils, mākslīgs izskats un milzu krūtis, lūpas un dibeni NAV nekas skaists! Jā, varbūt tai Instagram auditorijai, kura tās bildes skatās un spiež like, tas šķiet kaut kas skaists, bet realitātē nepazīstu nevienu normālu vīrieti, kurš sajūsminātos par vulgāra izskata sievietēm. Ir pietiekami daudz skaistu, dabīgu sieviešu no kuru stiliem un dzīvesveida var iedvesmoties! Atrodi un pieseko kādai, kuras dzīve iedvesmo, pamudina uz labām domām, idejām, nevis akli seko tādām, kuru Instagram profili sastāv no plikām pēcpusēm, šmotkām un silikona pumpēšanas priekšā un pakaļā.
17.02.2018 23:57 |
 
Reitings 77
Reģ: 23.01.2018
Piemērs tam, ko es domāju ar trešo punktu.
Tu pirms kāda laika vienā savā diskusijā ievietoji šo profilu:
https://www.instagram.com/dance_malyshka_official/
Es izvēlos sekot šim:
https://www.instagram.com/elainery/
Redzi atšķirību? No otrā es smeļos iedvesmu, priecājos par to, ka skaista sieviete ievieto skaistas, baudāmas fotogrāfijas. No pirmā... ja godīgi, nav ne jausmas, ko tur var smelties, ja visas bildes ir vienādas...
18.02.2018 00:08 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Man ir jautājums- ko man darīt, vai sākt, lai arī ES patiktu daudziem un man izrādītu simpātijas(izrādīšana simpātijas un tas, ka Tu apzinies un zini, ka patīc daudziem ceļ pašapziņu, bet man redz neveicās, esmu neglītene tātad)

Tev ir svarīgi patikt daudziem? Tavai zināšanai, puišiem nepatīk tādas, kas pinas ar daudziem.
Ir bijis tā, ka mani čalis ir nosaucis par krokseni....
Kas tā tāda? :D
Un kādas meitenes vispār patīk puišiem?(visiem vīriešu un puišu vecumiem)

Man gan tā gaume droši vien ir atšķirīga. Apģērbs un kosmētika man neizsaka pilnīgi neko. Vairāk skatos, lai būtu sportisks augums utt.
..
Nav normāli sākt atdarināt citus, lai kādam izpatiktu. Agri vai vēlu cilvēks vienalga atgriežas vecajās sliedēs.
..
Izmālētas cacas patīk vienīgi tukšpauriem, tā ka ar mālēšanos un skaistu ģērbšanos varēsi dabūt vienīgi tādus. Normāli puiši novērtē citas lietas.
18.02.2018 09:28 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Stella, pavirshu uzmetu acis Tevis ieteiktajam profilam..skaistas bildes. Tikai viens jaut., vai ta meitene ir netradicionalas orientacijas? Autorei pashlaik loti svarigi patikt puishiem, tapec ari izvelas sekot izteikti "seksigaam" meichaam.
18.02.2018 09:36 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
To neko neizsakosho teikumu - sac stradat ar sevi ieteiktu nemt veeraa - ejot pie psihologa. Tas tiesham varetu palidzet sakartot domas.
18.02.2018 09:38 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Paldies liels visiem un vēl lielāks Stella, Tev, par superīgiem padomiem. Jā, bet saprotiet, ka gribas ikdienā būt smukai, sajusties, ka Tu patīc utt. :-D
18.02.2018 09:41 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Bet, Stella, domā, ka tā Dance Malyshka nepatīk daudziem puišiem UN vīriešiem? Dēļ sava augumu un pašpārliecinātības un arī, ka rūpējas par savu vizuālo?
Es domāju, ka patīk un kā vēl...
18.02.2018 09:43 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Golden, taa Dance Malyshka varbut ari patik daudziem puishiem, bet ne jau pa istam. Vienkarshi kaa seksa objekts un viss.
Un vina nav simpatiska, ja taa pavisam godigi.
18.02.2018 09:48 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Es viņai agrāk jautāju, ko darīt lai patiktu puišiem utt, viņa teica- jāliek kosmētiku, smuki jāģērbjas un vēl viena lieta, kuru es aizmirsu.
Nezinu par to aizmirsto lietu, bet ne jau tie pirmie divi ir noteicošie. Galvenokārt tā patika ir atkarīga no sarunu tematikas un uzvedības, mazliet mazāk - no interešu un dzīvesveida saderības.
18.02.2018 09:49 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Goolden, sievietei ir jamak sevi kopt, bet tas nenozime sakachatu pakaļu un shitas bildes kaa tai Malysgkai, ne jau to vajag virieshiem.
18.02.2018 09:51 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Goolden, jā, otra meitene man patīk daudz labāk :-)
Bet Tev noteikti nav jādomā, ka jācenšas tā izskatīties. Sāc ar psihologu, sievišķīgiem niekiem, kleitām, ja nemāki veidot komplektus, tad izvēlies kleitas labāk.
18.02.2018 09:56 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Goolden, atkal nebija laika izpetit, bet vai ta meitene ir precejusies ar meiteni?
18.02.2018 10:03 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Es nesaprotu, ja ir tik ļoti liela vēlme saņemt tos iekāres pilnos skatienus no visiem, tad kā var gadu spriedelēt kā to izdarīt? (t) Nezinu nevienu pelēko peli, kas grib daudzu jo daudzu vīriešu uzmanību. Ja viņas to gribētu, pārtransformētos nedēļas laikā. A te.... psc.
18.02.2018 10:38 |
 
Reitings 267
Reģ: 05.02.2018
skudrulacis
Izmālētas cacas patīk vienīgi tukšpauriem, tā ka ar mālēšanos un skaistu ģērbšanos varēsi dabūt vienīgi tādus. Normāli puiši novērtē citas lietas.
piekritu par visiem 100%
18.02.2018 10:47 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Goolden nav Burkāna sieviešu versija? Viena vienīga čīkstēšana par to, kā izpatikt citiem. (t)
18.02.2018 11:06 |
 
Reitings 9
Reģ: 17.02.2018
Puišeļiem patīk cacas
Vīriešiem patīk sievietes

Visas ir vienādas maukas. ''Caca'' vienkārši ir ģenētiski labāka, ''īstas sievietes'' ir iedomīgas neglītenes, kuras nespēj konkurēt. Daune.
18.02.2018 12:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits