Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ko pie velna darīt pēc nokrāpšanas

 
Reitings 110
Reģ: 01.01.2016
es pat nezinu kā lai sāk... gribētu dzirdēt meiteņu viedokļus, kuras ir piedevušas puišiem, kuras viņas piekrāpuši. kā jums tas izdevās, kā sadzīvojāt ar to?
uzzināju, ka puisisi mani piekrāpis (skūpstījies) ar meiteni, kas viņam patika pirms iepazinās ar mani. man tā meitene nekad nav patikusi, viņs to zināja, jutu ka viņaaa kkas nav īsti tīrs. meitene katru dienu jāsatiek gan man, gan viņam. puisi ļoti mīlu un neticu, ka spēšu palaist vaļā viņu, viņš man arī, bet nezinu kā viņš sadzīvos ar to. bet es aizvainojumu turu ilgi, bezmaz vai visu mūžu, un iedomājos ka katru dienu jāiet garām viņa, nav ne jausmas ko darīt. neprasu lai pasakat ko darti, tikai gribu jusu piededzi dzirdet
05.02.2018 19:42 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
jezin, a es dmaju ka virsu kadai druska nocela. Un tagadin 3 berni bez teva paliek. A te sirupa sirdssapes. Nu nez, te daudzas pecetas maminas...temas ir citadakas parasti.
05.02.2018 19:44 |
 
Reitings 67
Reģ: 23.01.2018
Viss atkarīgs no tā cik jums nopietnas attiecības.cik ilgi esat kopā utt.
Bet es ar savu šodienas prātu Nekad nevarētu piedod krāpšanu..
05.02.2018 19:48 |
 
Reitings 196
Reģ: 27.09.2016
Nav bijusi tāda situācija, bet, ja gadītos, krāpšanu nepiedotu.
05.02.2018 19:49 |
 
Reitings 110
Reģ: 01.01.2016
diezgan nopietni bija. es arī tā vienmēr teicu, ka nekad nepiedošu, bet tas ir noticis un lai arī zinu ka nekad nepiedošu līdz galam un būs tas aizvainojums, zinu arī to, ka palaist vaļā nevarēšu
05.02.2018 19:50 |
 
Reitings 84
Reģ: 22.11.2017
Kam tev cilvēku, kurš tevi neciena, saņemies, meitene!
05.02.2018 19:54 |
 
Reitings 67
Reģ: 23.01.2018
Piedod, ka tā saku. bet kādas vairs var būt attiecības, ja tu pati saki, ka līdz galam nevarēsi piedod? es saprotu, ka ir mīlestība un utt. tomēr sarežģītas attiecības būs ja piedosi.
05.02.2018 19:55 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Meitene, kāpēc esi tik izmisusi, ka vēlies palikt kopā ar cilvēku, kuram esi tukša vieta? Ja krāpj, tad nekādu attiecību nevar pastāvēt, izņemot ja jums nav sarunātas open relationship.
Es domāju, ka divi cilvēki satiekas, iemīlas, tu esi kopā ar šo cilvēku, lai dibinātu kopā nākotni, dalītos priekos un bēdās, bet viņš izvēlas citu pār tevi.
Vai pasaulē aptrūkušies godīgi vīrieši, kurš tevi cienīs un patiesi mīlēs?
05.02.2018 20:06 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Mjā, še tev nu bija perfektais vīrietis un perfektās attiecības. Čusss vien.
.
Nu, a ko Tu gribi, ja savu vīrieti idealizē, bet pati sevi uzskati par neperfektu? Kādā brīdī viņam tik tiešām varēja apnikt perfekcijas uzliktais slogs un izdarīt kaut ko neatļautu, šai gadījumā pabučoties ar bijušo, lai justos kaut cik līdzīgs Tavai neperfekcijai.
.
Turklāt pati arī sabučojies ar citu, izstāstīji to puspagastam un cosmo forumā lēji gaužas asaras par savu nokrāpšanu.
.
Eh, sīrupainā SantaBarbara.
05.02.2018 20:06 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Iz pieredzes, piekrītu iepriekšējiem komentāriem, izņemot Rīdzinieces.
Ex aizgāja ar draugiem tusēt, bija iedzēris, uzradās tik pat iereibusi dāma, ļoti uzstājīga, kas un kā sīkumos nebija vēlme iedziļināties, bet šie skūpstījās. Līdz gultai neesot nonākuši, prātiņš kādā brīdī pieslēdzies. Ļoti pārdzīvoju, šķita, ka trūkst gaisa, ko elpot, ieēst nevarēju..runājām un teicu, ka nešķiršos. Bet piedot es nespēju. Vai mana skorpiona daba, raksturs vai kas, pie nopietnākiem strīdiem no manis nāca pārmetumi, ka viņam bijis sānsolis..pa lielam, grauzu līdz pēdējam. Protams, ne jau diendienā, bet aizmirst to nespēju. Tas bija sava veida lūzuma punkts attiecībās un no tā brīža viss bija saļodzījies un plāniem diegiem šūts, kas pēc laika izira. Nespēju sadzīvot ar to un citām lietām, kas kopā saplusojot rezultējās ar šķiršanos.
Vai es nožēloju, ka nepametu viņu jau tajā brīdī, kad uzzināju, ka nokrāpa? Nē, es vēlējos saglabāt attiecības, nevis mest uzreiz plinti krūmos. Vismaz tagad varu sev nepārmest, ka nemēģināju. Esmu sapratusi, ka nespēju tādus lielus pāridarījumus aizmirst. Kļūstu pret cilvēku piesardzīga, nav uzticība.
Ak jā, nebiju slikta draudzene. Nokrāpa, jo gribēja pamēģināt un draugi tak ar tā darījuši - lielisks attaisnojums :-|
05.02.2018 20:15 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Turklāt pati arī sabučojies ar citu, izstāstīji to puspagastam un cosmo forumā lēji gaužas asaras par savu nokrāpšanu.

Karma:-(
05.02.2018 20:19 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Tas pats atkārtojas, tikai tagad ne tu, bet viņš, oij.
05.02.2018 20:46 |
 
Reitings 67
Reģ: 23.01.2018
Interesantas attiecības. :-D
05.02.2018 20:55 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Manuprāt, tas ir ļoti atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, puiša attieksmes pret to situāciju, kā arī no tā, cik pati esi nobriedusi un kā uztver attiecības un krāpšanu kā tādu. Piedot var, bet ne visi. Esmu dzirdējusi tādu teicienu no ļoti gudras sievietes - Līdz piedošanai ir jāizaug. Respektīvi līdz spējai piedot. Tur vajag ļoti lielu darbu ieguldīt, lai piedotu un tev ir jāzin 100%,ka tas vīrietis ir tā darba vērts un ka viņš arī pats ir gatavs strādāt un ieguldīt darbu, lai atkal atgūtu tavu uzticību.
Un jā, es arī biju kādreiz no tām, kas ar putām uz lūpām bļāva, ka krāpšanu nekad nevar piedot - necieņa utt... Un šobrīd esmu kopā ar cilvēku,kas mani nokrāpa. Nezinu, vai esmu līdz galam piedevusi. Bet redzu, cik ļoti viņš ir mainījies un tiešām redzu, ka viņš saka taisnību, kad sola mani nekad vairs nesāpināt. Vismaz tajā brīdī viņš tā no sirds domā. Kas notiktu attiecīgā situācijā, to neviens nevar 100% zināt. Bet nu tāda bija mana izvēle un es vairs nešaubos par to (pēc 10 reizēm, kad gāju prom). Esmu sapratusi, ka vēlos būt ar viņu daudzu jo daudzu citu faktoru dēļ, kas ir burvīgi un kas nogludina to nesmukumu, un redzu, ka viņš ir 110% iekšā tajā kopā ar mani.
05.02.2018 23:59 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Zinu pāri,kas bija kopā no vidusskolas, abi viens ar otru zaudēja nevainību, un uz to brīdi, kad risinājās situācija, viņi bija kopā 3-4 gadus. Un palika garlaicīgi, saprata, ka vēlas pabaudīt dzīvi.. Un izšķīrās no tās meitenes. Vispār bez iemesla. Viņi pat nestrīdējās, bija ideāls, saskanīgs pāris, visi bija šokā. Tas puisis nedēļas laikā pārgulēja ar 2 citām, un tad pēc nedēļas saprata, ka nespēj dzīvot bez savas draudzenes, aizbrauca nopirka gredzenu un bildināja viņu... Lai gan viņa zināja par to, ko viņš ir darījis, viņa piekrita. Man tas likās tik zvērīgi toreiz, es teicu ka nekad neko tādu nepiedotu..bet viņa to tā neuztvēra. Šobrīd joprojām abi precējušies, ir laikam kādi 10 gadi pagājuši.
06.02.2018 00:07 |
 
Reitings 154
Reģ: 13.09.2012
Noteikti nepalikt ar tādu, kas reiz piekrāpis.
Es piedevu, paliku, vienalga krāpa tālāk. Nav vērts dot nekādu otro iespēju. Viņš Tevi neciena un Tev tādu nevjag!
06.02.2018 00:43 |
 
Reitings 77
Reģ: 23.01.2018
skūpstījies) ar meiteni, kas viņam patika pirms iepazinās ar mani.

Nu re, vecā mīlestīb adara savu. PAMET!
Bet, ja godīgi, zb jau troļļu tēmas. Bet, ja nav troļļu, tad vēl baisāk... jo es savos 15-16 gados nebiju TIK stulba.
06.02.2018 01:13 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Tāda laba parādība - kā kaut kas aizdomīgs, tā uzreiz trollis. Un tad, kad viens otrs pa īstam troļļo, tad lielākā daļa uztver viņu nopietni.
06.02.2018 04:06 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Piedot var, bet ne visi. Esmu dzirdējusi tādu teicienu no ļoti gudras sievietes - Līdz piedošanai ir jāizaug. Respektīvi līdz spējai piedot. Tur vajag ļoti lielu darbu ieguldīt, lai piedotu un tev ir jāzin 100%,ka tas vīrietis ir tā darba vērts

Zelta vārdi ++
Tev jāsaprot, vai varēsi piedot vai nē. Ja varēsi, ja savu prātu esi attīstījusi tādā virzienā, ka spēj otram piedot, neatkarīgi no izdarītā, tad mēģini. Ja skaidri zini, ka turi ilgi naidu un nespēsi otram piedot, vienmēr, vēlēsies to mest acīs un atcerēsies, tad netērē savu un tā otra laiku.
06.02.2018 07:56 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Nav bijusi tāda situācija, bet, ja gadītos, krāpšanu nepiedotu.

Praktiski pilnīgi droši, ka tāda situācija ir bijusi, tikai Tu to nezini. Vai arī Tavējais ir tik ļoti neiekārojams, ka viņu grib tikai viens cilvēks pasaulē, un tā esi Tu. Tad Tavs apgalvojums varētu būt patiess.
06.02.2018 08:24 |
 
Reitings 132
Reģ: 04.03.2015
kā tu vari būt kopā ar cilvēku, zinot visu dzīvi, ka viņš reibumā par tevi nedomā? :-D paredzu ka tuvāko 6 mēnešu laikā viņs tevi pametīs, tapēc izmanto šo superīgo izdevību un pamet viņu
06.02.2018 08:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits