Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jurists

 
Reitings 42
Reģ: 29.01.2009
Labdien visiem!
Man ir neliela problēma!Vēlos iesniegt šķiršanās un uzturlidzekļu prasību!internetā daudz lasiju par šo visu,visur atduros pret naudu!Tā kā šobrīd bērnam ir tikai gads,nestrādāju tātad nav arī ienākumu vienīgie ir bērnu pabalsti (11 eur par vecāko un 171 par jaunāko) tie ir vienīgie mūsu ienākumi.par šo naudu nevaru atļauties maksāt juristam,maznodrošināto statusu dabūt nevaru jo esmu precējusies un viņš nevēlas šajā visā piedalīties.Tātad kut griezties lsi saņemtu kādu palīdzību (un vai vispār man tas ir iespējams) ar ko sākt?Ko darīt?
Galva galīgā putrā no šīs visas man nesaprotamās informācijas :-(
28.01.2018 12:03 |
 
Reitings 67
Reģ: 23.01.2018
emm. vecāki, radi, draugi nevar palīdzēt tieši finansiālā ziņā? kā arī ar pagaidu dzīves vietu?
31.01.2018 09:36 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Vai ne, es neiedziļinajos situācijas izklāsta, bet man arī šķiet apsveicami, ka sieviete gatava aiziet prom no nelaimīgas laulības

Vajag darit, nevis diskutet foruma. Vispar skumji, ka berni defaulta pienakas sievietei, neizvertejot visas situacijas detalas, ta var ari ar visiem berniem uz ielas palikt.
29.01.2018 16:44 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Vai ne, es neiedziļinajos situācijas izklāsta, bet man arī šķiet apsveicami, ka sieviete gatava aiziet prom no nelaimīgas laulības. Ja pacietisies vēl 5 mēnešus, nav teikts, ka nesēdēs vēl 5 gadus, jo "nav jau tik slikti nemaz". Ja ir apņēmība kaut ko mainīt, jādara, kamēr tā ir, manuprāt.
28.01.2018 19:05 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
inese, nelasīju visu diskusiju, bet jau pārtinot negatīvie komentāri spiežas acīs - galvenais, neņem tos galvā!
Ja Tev ir apņēmība darboties, lai nodrošinātu savus bērnus un būtu par labu māti arī turpmāk - Tev viss izdosies!
28.01.2018 18:45 |
 
Reitings 42
Reģ: 29.01.2009
Mani lēmumi mani noveda pie 2 superigiem bērniem,nenoželoju ka vini man ir.nekas nav tik slikti,vajag tikai mazu atspērienu.
28.01.2018 18:07 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tava dzīve- tavi lēmumi. Kā redzi, tavi iepriekšējie lēmumi un loģika ne pie kā laba nenoveda. Turpini tādā pašā garā un dzīve kļūs vēl interesantāka :D
28.01.2018 17:59 |
 
Reitings 42
Reģ: 29.01.2009
Bernus viņš pie sevis nenems nu noteikti,viņs ne gulet nemāk nolikt mak mazāko,ne zin ko vinai drīkst (alerģijas).Vecākais pats ir spējigs atbildēt un nu noteikti neies pie tēva kas vinu patstāvīgi terorizē (nepārprotam) dzerumā!Darbs man ir sarunats (protams viss var mainities,garantijas nav nekad).paskaidrot ka tiek pie berniem?(abortus nekad netbalstīsu)Nu ļoti nevēlos seit izklastīt visiem kapec tik loti tagad un tulīt man ir jatiek prom,pareizak censos tikt prom,to varetu izstastit privati kadam ja interese,pie reizes izkratītu visu!Nu ja reiz tagad,ne pirms gada,diviem tā esmu izlemusi tatad ir nopietns iemesls. Un tas nav momentals lemums,tas ir ilgi pardomats krustu škērsu.
28.01.2018 17:48 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Visu diskusiju nelasīju, vien pārskrēju ar acīm pāri taviem galvenajiem punktiem.
Šobrīd, labākais, ko vari darīt ir sakost zobus un paciest tos 5 mēnešus, jo pagaidām, lai vai kāds, bet jumts tev (kur tu iesi?!). Pagaidām, tev kaut kāds ēdiens un siltums ir, pat ja pašai tas jāsagādā. Uzskati, to kā iespēju piecus mēnešus plānot un realizēt sev jaunu dzīvi. Uzstādi sev mērķi, atrast darbu, kaut vai pagaidu tos 5 mēnešus un tad jau pastāvīgu. (Ļoti labs darbs šādās situācijās ir bērnudarzos auklītēm- bērns iet tajā dārziņā, kur tu strādā, parasti ir blakus skolas, kur vecāko palaist un vēl siltas pustdienas un brokastis var dabūt pa brīvu, ja atrodi tuvumā istabiņu, vispār izcila kombinācija.) Līdz šim piecu mēnešu termiņam tev ir jāatrod mājvieta (kaut vai krīzes centrs uz kuru iesi, ja vīrs palaiž rokas, tad noteikti ej ātrāk) un jāsāk saprast, kas un cik finansiāli tev pienākas no valsts, kāda ir oficiālā vīra alga, kas viņam pieder uz viņa vārda utt., kā arī jāzin, kur kādas izziņas jāiesniedz. ( te meitenes tevi noteikti pakonsultēs).
Tāpat, tu saki, ka vīrs 100% nepieteiksies uz bērniem. Šis ir naivuma slavinājums. Vīrs var pieteikties uz bērniem, kaut tikai tāpēc, lai tevi čakarētu un tu paliktu viņa tuvumā, pat ja viņam tie bērni ir tukšas vietas. Lūdzu neesi naiva.
28.01.2018 17:45 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Gudrs darba devējs, safabricējot faktus, var atlaist jebkuru darbinieku, arī grūtnieci. Līdz ar to, ja autore apgalvo, ka viņa atlaista par nekvalitatīvu darba veikšanu, neviens palīdzēt nevar, jo gan jau darba devējs ir sarūpējis pierādījumus. Turklāt darba strīdiem ir noilgums, kas jau nokavēts. Nav vērts to apspriest.
Man nav saprotams kā pie 16 gadus ilgas neciešamas kopdzīves radās otrais bērns. Vai varbūt vīrs pēkšņi izmainījās pēc otrā bērna?
Ja vecākajam bērnam jau ir 13 gadi, tad nemaz tik aizņemta autore nav- pusaudzis var ne tikai par sevi parūpēties, bet arī ļoti daudz palīdzēt.
Pirms rīkojies, apsver visus vissliktākos scenārijus- vai tev tie der un ko tu darīsi, ja tie piepildīsies. Piemēram, ja vīrs, lai tev ieriebtu, pieprasīs bērnus sev un liks tev alimentus maksāt? ( viņš bērnus var izmantot kā ēsmu jaunas mīlas meklējumos- sak' es tāds nabadziņš, viens ar bērniem, trūkst sieviešu rokas mājās, jo sieva pameta). Vai, piemēram, maksās tev valstī minimālos alimentus un atteiksies no kontakta ar bērniem- vai bērni nepārdzīvos un tev nepārmetīs, ka TU pameti labo tētiņu (gan jau viņš parūpēsies par to, lai bērni notic, ka tā tikai tava vaina).
Rēķinies, ka no bērna 1.6 gada vecuma darbā noturēties būs grūti-tevi atlaidīs tāpat kā no iepriekšējā, jo nevienam nepatīk, ka ņem daudz slimības lapas, bet tik mazi bērnudārzā pirmo gadu to tik dara kā slimo.
Rezumē- ja jau piecieti vīru 16 gadus, paciet vēl gadus 3 un tad jau būs,elementāelementāri izšķirties.
28.01.2018 17:12 |
 
Reitings 139
Reģ: 23.11.2017
acidpauli
Pēc IP var pameklēt cik katram ir profili. Jā, tas būtu jāsāk papētīt smalkāk!!! Es tam piekrītu.
28.01.2018 17:06 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
#Ja viena puse negrib šķirties (kaut vai par spīti), tas process var ievilkties pāris gadu garumā.... Vai valsts uzreiz jau sāks maksāt nemaksājoša tēva vietā uzturlīdzekļus? Es personīgi nezinu.#
Tiesa izdod pagaidu spriedumu, tālāk viss atkarīgs no tā, cik ātri sieviete aizies uz uzturlidzeklu garantiju fondu un tiesu izpildītāja. Protams, vienas dienas jautājums tas nav, bet nav arī tā, ka jāgaida tiesas beigās.
28.01.2018 17:04 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Nezinu, kur palika tā diskusija par dubultprofiliem, bet Artemisia acīmredzot ir tā pati trolys, Tony un ļoti ļoti daudz citu niku . Nu to stilu jau var atpazīt vieglāk nekā dūjas macaw.
28.01.2018 16:53 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Viedā minka, tagad summas ir nedaudz citas, jo valsts minimālā alga ir mainījusies, minimālā 430eur, zem 7 gadiem - 25% no tā, virs - 30%.
28.01.2018 16:49 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Autorei -lai Tev viss izdodas, darot pa savam!
28.01.2018 16:47 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Es iekopēju MK noteikumus, kas nosaka minimālo uzturlīdzekļu apmēru. Izskaidrot vēl skaidrāk nav iespējams. Ja Tev liekas, ka čeks par zābakiem šos noteikumus atceļ, Tev nav izpratnes, kas ir likums un kā tas darbojas. Pie kam, man nav īsti skaidrs, kāda velna pēc lietā par uzturlīdzekļiem būtu jāaicina lieciniece.
28.01.2018 16:46 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Manfromsky
Troļļu pasakās vnm ir vājās vietas, kas krīt laukā no konteksta - kādam vairāk, kādam mazāk, bet visas agri vai vēlu uzpeld. 8)
Ja autore būtu trollis, sen jau sevi būtu atklājusi. :-P
28.01.2018 16:36 |
 
Reitings 139
Reģ: 23.11.2017
amsterdama
Es biju vienreiz liciniece tiesā, kur prasītāja prasīja 70 latus savam bērnam. Bija uzrādīti visi čeki un pierādījumu uz bērna izmaksām. Tiesa pierpsieda 56 latus. Tas bija krīzes gadu sākumā.
Bet ja tā reāli, tur tak ar 56 eiro nepietiek, pat zābaku nopirkšanai ziemā. Un, ja arī māte sedz otrus 56 eiro, tāpat tas ir par maz.
28.01.2018 16:28 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
>BananaGod
Ja darba devējs negribēs Tevi algot, viņš to nedarīs. Darba inspekcija, tiesa palīdzēs tikai tādos gadījumos, ja darba devējs nebūs pratis savu nevēlamo darbinieku atlaist gudri.
28.01.2018 16:28 |
 
Reitings 139
Reģ: 23.11.2017
Manā gadījumā fāteris bija bezdarbnieks. Tas notika Rīgā, nevis laukos. Īpašumu nav, izglītības arī nav.
Es vēl nobrīnījos, kur tik daudz noplēsa no viņa. Jo, šie arī cerēja uz pašu minimālāko.
28.01.2018 16:21 |
 
Reitings 42
Reģ: 29.01.2009
Manfromsky - kadas tad vel sikakas detalas ir nepieciesamas?Visas sarunas,visi stridi,visa 16 gadus kopiga kopdzive?vai varbut intima dzive vel interese?Es isteniba uzdevu konkretus jautajumus.Tagad isti nesaprotu ko tauta velas zinat?kapec velos skirties?
Es jau varetu uzraktit,tikai jega kada?
Tapat kads pateiks trollis,vai bezsakas lai ko es te uzrakstitu
28.01.2018 16:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!