Kā ģērbties ziemā ejot uz darbu?

 
Reitings 73
Reģ: 11.02.2017
Meitenes, kas ikdienā darbā staigā svārkos un kleitās un kuras uz darbu nebrauc ar auto :-D - kā jūs ģērbjaties ejot no/līdz darbam?
Man, piemēram, darbā ir jāstaigā svārkos un 20den zeķbiksēs. Ziemā eju uz/no darbu džinsās un darbā pārvelku. Nevaru iedomāties, ka varētu būt silti iet no mājas ārā tāpat svārkos un zeķbiksēs.
Kā darāt jūs? :-)
22.01.2018 14:00 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Man ziemā svārkos/kleitās un 70-100 den zeķbiksēs ir siltāk nekā biksēs. Zeķbikses zem biksēm nevelku- nepatīk tā sajūta, neērti šķiet.
Līdz ar to neredzu problēmu- iet uz darbu siltākās zeķbiksēs, bet darbā pārvilt uz plānajām (ja tāds dreskods). Apavus tak arī pārvelc? Kur problēma pārvilkt zeķbikses?
23.01.2018 09:34 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Protams, ka ir vispār pieņemtas normas kā kur ģērbties, bet es vairāk cepos par to, ka ir vietas, kur cilvēki iet pārcentušies ar izskatu.

Paga, nosodīt cilvēku džinsās nav OK, bet nososdīt cilvēku, kurš TAVUPRĀT ir pārcenties (kas visticamāk ir diezgan viegli izdarāms, ja džinsas ir pilnīgi saprotama izvēle teātrim Tavā skatījumā) gan ir OK?
23.01.2018 10:24 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu un? Dzinšas tagad nēsā praktiski visi. Kas vainas piemēram, džinsiem, blūzītei un kurpēm. Ak dievs, cik nepiedienīgi un briesmīgi.

Nu visi atnāks kaili, nu un?
Es tikai ceru, ka uz kino un lidojot arī ievērojat dress codu kāds bija vairākus gadu desmitus atkaļ.

Atslēgas vārds ''atpakaļ'' - tātad, tā nav šodiena, bet lai neizvirzītu vēl aplamus apgalvojumus, tad lidošana un kino bija kaut kas cits, ar citu piegaršu, tagad tā ir komercija. Opera, piemēram, tāda nav joprojām, kā arī apkārt un galvenais uz skatuves ir dzīvi cilvēki. Tālāk varētu paturpināt ķēdīti par daudz ko.
Protams, ka ir vispār pieņemtas normas kā kur ģērbties, bet es vairāk cepos par to, ka ir vietas, kur cilvēki iet pārcentušies ar izskatu. Dailes teātris, piemēram, ir noplucis un tur tiesām nepiestāv iet vakarkleitā vai kokteiļkleitā... Eleganti un ērti ir apvienojamas lietas mūsdienās. Reizēm žēl skatīties, kā meitenes lauž potītes uz 12 cm papēžkurpēm un steberē kā pingvīni.

Kā nosaki, ka ir pārcentušies? Kāpēc dāma augstpapēžu kurpēs, kleitā nevarētu ģērbties kaut katru dienu - tev ir noplukušo džinsu stils, tas ir viņas ikdienas stils, tad kāpēc nosodi? Dailes teātrim nav nekādas vainas, arī par darbiniekiem īpaša tur politika, laipni utt., noplukuma nav, tāpēc nevajag uzreiz pārspīlēt, pieminot vakarkleitu, kura velkas pa zemi vēl pus metru aiz cilvēka.
23.01.2018 12:44 |
 
10 gadi
Reitings 2498
Reģ: 29.01.2009
Latvijā nav tik aukstas ziemas, lai nevarētu svārkos staigāk, bet tas atkarīgs cik tev tālu jāiet.

Sasmējos par šo. :-D Ja Latvijā nav aukstas ziemas, tad kur ir? Ziemeļpolā?
Man personīgi arī -5 un pat +5 ir auksta ziema, bet parasti taču ir krietni aukstāks!
Es arī ziemā biežāk izvēlos staigāt svārkos un kleitās, jo tā ir siltāk, bet es velku biezās zeķubikses, vismaz 100-300 den. 20 den zeķubikses nevilktu pat pie +10 grādiem, kur nu vēl šādā aukstumā.
23.01.2018 13:01 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Ak dievs, cik nepiedienīgi un briesmīgi.
Es tikai ceru, ka uz kino un lidojot arī ievērojat dress codu kāds bija vairākus gadu desmitus atkaļ.
Protams, ka ir vispār pieņemtas normas kā kur ģērbties, bet es vairāk cepos par to, ka ir vietas, kur cilvēki iet pārcentušies ar izskatu. Dailes teātris, piemēram, ir noplucis un tur tiesām nepiestāv iet vakarkleitā vai kokteiļkleitā... Eleganti un ērti ir apvienojamas lietas mūsdienās. Reizēm žēl skatīties, kā meitenes lauž potītes uz 12 cm papēžkurpēm un steberē kā pingvīni.

Haha, man tiesi pedejo reizi uz Nacionalo teatri ejot, kajas bija kurpes ar 12cm papedi (bez platformas) . Klasiskas, smalkas laivinas. Un ne, es nestebereju ka pingvins
23.01.2018 13:11 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Vispar zel, jo tada attieksme pret gerbsanos nozime ari to, ka , piemeram, galda manieres ari nav izkoptas t.i. ja pajautatu , kura puse jastav udens glazei , kura vina glazei vai kura bridi salvete uz celiem janovieto- nav ne jausmas. Vel vairak: kada starpiba, ka tikai daksa un nazis ir!
Poor manners diemzel ir sisdienas sabiedribas viena no iezimem.
23.01.2018 13:16 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Cataleya manierēm jāatbilst konkrētai situācijai un vietai , tāpat kā dreskodam vietai un laikapstākļiem .
Manā skatījumā tā ir vulgaritāte nākt uz operu vai teātri gan acīmredzami noplukušā un ikdienišķā paskatā , gan arī pārspīlēti sapucētai tad , kad nedz vieta , nedz laikapstākļi to prasa . Piemēram , tavas augstpapēžu kurpes ziemas sezona Latvijā uz parastu teātra izrādi vai operu izskatītos jau nevietā , vulgāri un pārspīlēti . Jo tā ir ziema , tātad saderīgi būtu smalki zamšādas zābaciņi vai jebkuri citi klasiski un akurāti . Tāpat apģērbam jābūt mēreni svinīgam , bet jāatbilst sezonai . Tā var būt garpiedurkņu kleita , svārki un smalkā adījuma džemperis/jaciņa , bikses un garo piedurkņu apģērbs , bet nevietā izskatīsies vakarkleitas , kokteiļkleitas bez piedurknēm , īsām piedurknēm .
Cita lieta , ja nāc uz pirmizrādi ar galdiņiem un pasākumu kā tādu .
.
Tāpēc tu pati arī neesi nekāds estētikas piemērs .
23.01.2018 13:43 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Ja vien tā nebija vasara /agrs rudens/vēls pavasaris , tad augstpapēžu kurpēm nav ne vainas .
23.01.2018 13:46 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
atvijā uz parastu teātra izrādi vai operu izskatītos jau nevietā , vulgāri un pārspīlēti . Jo tā ir ziema , tātad saderīgi būtu smalki zamšādas zābaciņi v
:-O:-O:-O:-O jezin cilvek uz Tteatri kur nu vel oparu ar tramvaju nebrauc. Ar auto vai ar taksi u ja tad to dara kurpes... :-D:-D:-D
23.01.2018 14:41 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
P.S. Kaut gan kaiminu skolotaja pesnoneta brauc ari ar trolejbusu, kurpes parvelk teatri garderobe. Jo patik baudit 15 vai vaiar st izradi, kafejnicu nevis mocities telpas zabakos,un ja tur ir audzinasana....!!!!
23.01.2018 14:43 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Piemēram , tavas augstpapēžu kurpes ziemas sezona Latvijā uz parastu teātra izrādi vai operu izskatītos jau nevietā , vulgāri un pārspīlēti . Jo tā ir ziema , tātad saderīgi būtu smalki zamšādas zābaciņi vai jebkuri citi klasiski un akurāti .

:-DElzaelza, tev ir talants loti parliecinosa veida rakstit komentaros pilnigas mulkibas.
Uz teatri un kur nu vel operu, ar zabakiem principa neiet. Paldies Dievam, Latvija vairums to vel ievero. Un neviens neko laikapstakliem nekad nekur nepieskano- ar masinu atbrauc, ar masinu aizbrauc!
23.01.2018 14:51 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Elzaelza, tev ir talants loti parliecinosa veida rakstit komentaros pilnigas mulkibas.
Uz teatri un kur nu vel operu, ar zabakiem principa neiet. Paldies Dievam, Latvija vairums to vel ievero. Un neviens neko laikapstakliem nekad nekur nepieskano- ar masinu atbrauc, ar masinu aizbrauc!
++ ir jautajumu kur pilniba Cataleya piekritu.
un informeju uz operu var braukt ar taksi un pat pasutinat lai pakal atbrauc tiesi tev velama laika, neticesi bet atbrauc ari..pat ja dzivi centra 5 eu man nav zel taksim...
23.01.2018 14:58 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Elzaelza, tev ir talants loti parliecinosa veida rakstit komentaros pilnigas mulkibas.
Uz teatri un kur nu vel operu, ar zabakiem principa neiet. Paldies Dievam, Latvija vairums to vel ievero. Un neviens neko laikapstakliem nekad nekur nepieskano- ar masinu atbrauc, ar masinu aizbrauc!

Tieši tu vienmēr raksti totālas muļķības , kuras nekad neatbilst realitātei :D Paldies Dievam Latvijā redzu pretēju ainu , sabiedrība nāk uz tādām vietām vienkārši kopti , bet noteikti mazākums ir pārspīlēti vai nevīžīģi ģērbts :D
23.01.2018 15:05 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Tā var būt garpiedurkņu kleita , svārki un smalkā adījuma džemperis/jaciņa , bikses un garo piedurkņu apģērbs

Džemperis un bikses uz operu? Tā ir labā etiķete, tu nopietni? :D
23.01.2018 15:08 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Wallee jā , es nopietni , ja tu savā slimajā galviņā iztēlojies kaut kādu noteikti nepiemērotu apģērbu , nav mana problēma .

.
CataleyaUn neviens neko laikapstakliem nekad nekur nepieskano- ar masinu atbrauc, ar masinu aizbrauc!

un šis tikai pierāda to , cik tu esi trauta no realitātes . Varbūt tavā smalkajā šaurajā ārzemju lokā visi brau ar auto , bet Latvijā , Rīgā lielākā daļa brauc ar sabiedrisko . Interesanti gan , kā tas nākas , ka pēc izrādes masa stāv tajā pašā pieturā , kur es un bariņos klusiņam apspriež redzēto . |-)
23.01.2018 15:32 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
:D Iedomājieties, es braucu uz operu ar tramvaju! Cik manīts, ne vienīgā tāda. Tiesa tas man neliedz kurpes paņemt līdzi, ja laikapstākļi prasa.
Un nezinu, kur jūs tās mašīnas liekat, ja piebraucat/aizbraucat (ja tikai nebraucat ar taksi vai nav personīgais šoferis) - reizēm no mašīnas stāvvietas tīri labs gabals vēl jāiet.
23.01.2018 15:34 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Bet par tēmu: man par laimi darbā dreskoda nav. Parasti ziemā velku biezas zeķbikses un svārkus, garos zābakus, ja tiešām spelgonis (neatceros pirms cik gadiem Rīgā tāds bijis) varētu izvēlēties zeķbikses+bikses, Taču baidos, ka tad paliktu pārāk karsts telpās. Kur pārģērbieties īsti vietas diemžēl nav. Vienīgais zābakus pārvelku - maiņas apavi darbā stāv. Nespētu iedomāties, kā ar siltajiem ziemas zābakiem dienu nosēdēt kabinetā.
23.01.2018 15:39 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
elzaelza, tu laikam neesi īsti līdzsvarots cilvēks, ja atbildēt proti tikai ar apvainojumiem. Pēc tā vien var izsecināt (ne pirmo reizi), ka ar tevi nav pat vērts diskutēt. Parādi vien savu labo etiķeti, dodoties uz operu džemperī un biksēs, bravo! :D
23.01.2018 15:44 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Wallee jā , es nopietni , ja tu savā slimajā galviņā iztēlojies kaut kādu noteikti nepiemērotu apģērbu , nav mana problēma .
zini tiesi tu esi slima, ja jau te ta dalam pa labi un kreisi diagnozes. Tui tiesam vienmer pasaki ko pilnigi aplamu. Citkart liekas ka tisuprat, jo nu nevar tada dura but...nevar...
23.01.2018 15:47 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Wallee un tu esi baigi adekvāta , iedomājoties kaut kādu savu variantu un traktē manus vārdus pa savam ?! Ja tev ir tik slikta gaume , ka šādi vārdi asociējas ar ikdienišķa paskata kombināciju un tu nespēj iedomāties kā var gaumīgi un svinīgi saģērbties ar biksēm un džemperīti/jaciņu , tad atliek vien pateikt to pašu apvainojumu , tev nav pilns rublis :D Bet šeit jau tā ir diagnoze , te visu met vienā maisā iekšā , gan klaunus , gan dakterus , gan biroja darbiniekus , tipa nepastāvētu konkrētas situācijas ar noteiktiem apstakļiem . :D
23.01.2018 15:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits