Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nespēj aizmirst savu bijušo

 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011
Sveikas meitenes ,
Nezinu ka šobrīd rīkoties , pirms vairāk ka nenes iepazinos ar puisi (patiesība esam pazīstami vairāk ka divus gadus ) , bet bija darba Ziemassvētku pasākums , satikāmies , pavadījām jauki vakaru kopā .. domāju tas bija tikai viens vakars , pāris dzērieni kopā un viss ... bet vīns man saka rakstīt , sākam sarakstīties , satikties pirms divām nedēļām vīns man jautāja vai gribu būt viņa draudzene, ea, protams , piekritu un biju ļoti laimīga un viss tiešām bija ka sapni, laimīgi un kopā jūtamies tik labi un brīvi , brīvdienas kopā pavadījām , iepazīstot viens otru ... jāpiemin , ka vīns bija attiecības četrus gadus un izšķiras dēļ manis . Teica , ka viņam jau 7 mēnešus nav bijušas laimīgas attiecības , un pēc tam , kad saticis mani , sapratis , ka grib izbeigt to un sākt visu no jauna ar mani .. un te pēkšņi pēc pavadītām brīvdienām kopā , vīns man pasaka , ka šobrīd jāpiebremzē viss ir un vīns negrib būt ar mani kopā , viņam ir jūtas pret mani, grib būt kopā , bet tai paša laika negrib , jo nespēj aizmirst savu bijušo.. esmu ka izsista no sliedēm , joprojām sazināmies , sazvanāmies un darba tiekamies , runājamies ... man vīns tiešām nozīme daudz , un es esmu gatava uz viņu gaidīt , kamēr vīns sapratis , ko grib no dzīves , vai grib būt ar mani vai grib sākt jaunu dzīvi ... bet negribu sevi vēl vairāk sāpināt ... bet gribu būt ar viņu .. ko man darīt , ka pierādīt , ka vīns būs laimīgs ar mani un viņam nav ja gremdējas atminas par viņa ex ..
21.01.2018 22:35 |
 
Reitings 14
Reģ: 04.11.2016
Vīns visiem daudz nozīmē. :)
21.01.2018 22:39 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Es gan pati esmu bijusi tava vieta, gan tagad esmu tas bijusas vieta. Abos gadijumos patiesiba ir sada - puisis cer, ka vel var atjaunot vecas attiecibas, komunice ar bijuso. Tad, kad bijusi neatbild vai, pat ja atbild, bet kajstarpe loti niez, bet bijusi nedod, tad atrod plaksteri. Bijusi pasvilpj, puisis nomet plaksteri un skrien pie vinas, jo bijusi ir labaka par plaksteri. Un ta pa apli lidz bijusi atrod jaunu virieti un partrauc jebkadu kontaktu, un paiet ilgs laiks vai kamer puisis neatrod jaunu milestibu (kas nav sis te plaksteris).
Kad buts situacijas abas puses, jasaka, ka but bijusas loma ir labak. :D Esot plaksterim, protams, nekas nesanaca, vins sadi mani cakareja kaut kur gadu.
21.01.2018 22:41 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Pirmkārt, es novērtētu puiša atklātību. Kas dod Tev izvēles iespējas, jo zini situāciju. Ir dabiski skumt pēc atmiņām. Bet ir brīdis, kad sapratīs, ka tās ir tikai atmiņas. Domāju Tu neko nevari un nevajag darīt. Tu vari tik aiziet vai dot laiku.
21.01.2018 23:04 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Vīns visiem daudz nozīmē.

:D:D
21.01.2018 23:05 |
 
Reitings 365
Reģ: 27.07.2017
jā, vīna dēļ tik tiešām var iet un sist ar kāju pie zemes, ka manis vērts. :-P bet, ja tā nopietni, pie tēmas būtības, tad visticamāk puisis līdz galam nav aizmirsis bijušo meiteni un sajūtas, kas bijušas viņu attiecībās. un tu tur īpaši arī neko nevari ietekmēt - protams, vari gaidīt vai "lēkt no biksēm ārā", tomēr ieteiktu pieņemt arī domu, ka rezultāts nebūs tik rožains un izsapņots.
21.01.2018 23:19 |
 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011
Vīns
21.01.2018 23:39 |
 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011
Vīns
21.01.2018 23:40 |
 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011
Vīns
21.01.2018 23:42 |
 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011
Kāpēc nevaru pievienot komentāru ?
21.01.2018 23:44 |
 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011
Vins :D atvainojos, automatiskais korektors :D
Bet es saprotu it ka no vienas puses, ka es esmu plaksteris vinam.. no otras es domaju, ka mums buus ilgas un laimihas attiecibas, dazreiz pat runajam par naakotni un planojam visu.. Man ir meita, vinjsh pienema vinu, vinai vinjs ari loti patik, vienmer bija prieciga satikt vinu, tagad ari prasa, kad tiksies, es saku, ka vins strada.. nakamajas brivdienas..
es atzistu to un priecajos, ka bija atklats un pateica to, nevis turpinaja but kopa un domat par savu bijuso... bet dazreiz varbut ir labak neteikt taisnibu un varbut ar laiku beigtu domat par vinu, jo vinjsh teica, ka vinam esot jutas pret mani, bet par bijusho tikai visas atminjas naak prata...
sarunajam, ka nakamajas brivdienas visi iziesim ara uz parku, un tad vinjsh saka, ja bus slikts laiks, tad nekur neiesim, ta kaa mes dzivojam Anglija, tad sheit ir slikts laiks un lietus katru dienu.. bet nu man prieks , ka vinjsh grib mani satikt tapat un raksta, zvana man... bet cik ilgi ta vazas aiz deguna mani un savu bijuso, jo es zinu, ka vins sazinas ar vinu ariii...
21.01.2018 23:50 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Man nebūtu pieņemami tas, ka kāds tiekas ar mani, bet sazinās vēl ar bijušo, domā par viņu. Tiešām ir sajūta, ka esi plāksteris. Vai nebūs tā, ka viņš aizmirsīs bijušo, un līdz ar to plāksteri arī vairāk nevajadzēs? Sāks jaunu dzīvi, jaunas attiecības no nulles, lai nekas neatgādina pagātni... Padomā arī par meitu. Viņa pieradīs pie tā vīrieša, un tad vienā dienā viņš pazudīs (piedod, bet neticu, ka jums būs skaistas un laimīgas attiecības). Bērniem jau daudz nevajag, lai uz mūžu rastos kaut kādi greizi priekšstati un traumas.
Kā Tu pati jūties, kad tiecies ar cilvēku, kurš sazinās un domā par bijušo (reāli jau nezini, kas viņam galvā notiek), un ļauj viņam ienākt arī sava bērna dzīvē?
22.01.2018 00:06 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Vīns bērnam kaitīgs :D
22.01.2018 00:07 |
 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011
Peec tam , kad vini izskiras, vins man vienmer teica , ja vina kaut ko raksta un tad vairak vina nerakstija.. bet tad vina pedeja nedelas nogale, kad bijam kopa uzrkstija, ka pietrukst vinai vinss... un no ta mirkla, viss ari mainijas musu attiecibas.. vins man visu radija un stastija, bet tagad vairak neesam kopa un es zinu, ka vini sazinas, vins man to teica, un vins ari teica, ka vina grib vinu satikt, bet vinjsh teica, ka tikai ka draugi... un nekas vairak,. lieta taada, ka vinjsh man nemelo un saka visu ka ir... bet ir par velu jau, maza ir ljoti piekerusies vinjam, un ljoti grib satikt... bet es negribu vinai pagaidam teikt, ka varbut vairak netiksaties ... tadel gribu, lai kaut reizi menesi tiekamies, ka draugi.. del vinas... un dzive radis , ka ir .. tas viss ir viegli sakams, bet ja tev kads ljoti patik, ir gruti ieskaidrot kko savam pratam... un nespej rikoties pareizi..
22.01.2018 00:15 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Saprotu, kā ir, kad kāds patīk, bet jādomā ar prātu, ne sirdi. Meita pieķersies vēl vairāk, arī, ja 1x mēnesī tiksieties. Un tāpat būs sāpīgi viņai... Un tur jau viss skaidrs, ka velk pie bijušās, ja jau pēc tās ziņas, ka pietrūkst, jums viss ir izmainījies. Jā, varbūt viņam ir kaut kādas simpātijas pret Tevi vai patikšana, bet nedomāju, ka tas ir pietiekami spēcīgi, lai tagad mestos jaunās attiecībās un aizmirstu bijušo. Kaut kā šķiet, ka viņi atkal būs kopā un Tu būsi tur tikai trešā liekā. Ok, tā Tava dzīve, bet es neaptraipītu savu dzīvi ar ko tādu, un meklētu cilvēku, kurš emocionāli un fiziski ir brīvs un nekam nepiesaistīts.
Starp citu, sliktie laikapstākļi ir pupu mizas, ja patiešām vēlas pavadīt laiku kopā. Ir taču daudz citu alternatīvu.
22.01.2018 00:25 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Atvainojos, bet es tekstu nespēju izlasīt iedziļinoties, jo visu laiku smiekli nāk par to vīnu. :D
22.01.2018 00:29 |
 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011
Bet ta satiksanas, ir tadel, ka vins grib pavadit laiku kopa ari ka draugi, vinsjh piedavaja iet uz kino ari ... vnk ka draugi, lai vinam nav vienam jaiet un es ari gribu redzet to filmu, mes varam kopa iet, katrs maksa par sevi.. ta luk.
mhmh, es apzinos, ka laikapstakli , tas nav skerslis nekam, ja tik tiesam gribas tikties un pavadit laiku kopa, sakuma, kad vins to teica, domaju, ka stulbs joks. bet pec tam sapratu, ka tas nebija joks, bet nu vismaz tagad varu pasmieties, laikapstakli rada, ka bus saulains un +9 gradi sestdien, ta ka vins vairs nevar atrunaties del laikapsatkliem.. haha :D
bet katra zinja, es vinam devu laiku, saprast, ko vins grib sava dzive, lai ari man tas bija sapigi, es vnk visu nedelu darba biju emocinali sagrauta, un neviens nesaprata, kas ar mani notiek, jo es vnm esmu pozitiva, smaidu, smejos utt.. saja nedela vnk vsp nerunaju ar nevienu un bija sapigi... joprojam ir sapigi. vajag laiku, laiks ir vislaabakas zales..
22.01.2018 00:36 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Par tēmu runājot. Esmu bijusi tādā situācijā kā tu (tikai bez meitas). Kādā dzimšanas dienas ballītē iepazinos ar puisi, kurš man trakoti iepatikās, nu tā, ka prātā vai juku. Viņš tajā laikā bija ilgadējās attiecībās, bet viņiem tur viss juka un bruka (meitene ballītē nebija). Kādu laiku kā draugi satikāmies (ne divatā vien) un vienu dienu es uzzināju, ka viņš ir izšķīries. Tad viņš sāka pastiprināti pievērst man uzmanību un pēc dažām nedēļām jau bijām kopā.
Pēc kāda laiciņa uzzināju, ka viņš rakstot arī bijušajai un esot pat aicinājis viņu uz balli. Tajā pat laikā nedaudz sāka atsvešināties no manis. Neskatoties, lai arī cik ļoti grūti man tas bija, es viņam uzrakstīju, lai man vairs neraksta, neko nepaskaidrojot. Nekad neesmu gribējusi būt kāda plāksteris un pēc ilgstošām attiecībām es tāda noteikti būtu.
Protams, ir iespēja, ka tur viss varētu sanākt, bet es nespēju sadzīvot ar domu, ka neesmu vienīgā šī puiša prātā.
Lai nu kā, pēc kāda laika uzzināju, ka viņi ir atkal kopā, bet tas tomēr nebija ilgi. Visus kontaktus tajā dienā kā pārtraucām, tā arī neatsākām.
Es ieteiktu tev dot viņam laiku, lai viņš pats saprot ko viņš īsti grib, pārtraucot jebkādu kontaktu uz kādu laiku. Ja viņš gribēs, tad viņš atgriezīsies. Ja nē, tad vismaz būsi laikus visu nogriezusi.
22.01.2018 00:40 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Nuuu, laiks nav labākās zāles. Jā, ar laiku sajūtas izbalē, bet tik un tā iekšā viss tas, kas bijis, paliek, un vienā labā mirklī izlauzīsies. Labākās zāles, manuprāt, ir darbs ar sevi un cilvēka palaišana (emocionāli). Velti laiku sev, hobijiem, meitai, citiem vīriešiem... Lai viņš pats izdomā, ko īsti grib no dzīves, Tevis. Tev arī skaidri un gaiši jāpasaka, ko vēlies un kas Tev nav pieņemams. Vismaz tad nejutīsies pazemota, kad it kā būs Tev blakus, bet domās pie citas. Un draugi vai ne draugi... Tev tāpat viņš patīk un tāpat Tu iekšēji cerēsi, ka kaut kas sanāks. Beigu beigās sevi vien sāpināsi. Varbūt vienreiz pacel degunu gaisā un aizej vien noskatīties filmu, lai viņam aiziet, ka Tu neesi nekāds rezerves variants? Zinu, kā ir, kad patīk cilvēks... Ne tādi sūdi vien šķiet tīri pieņemami un piedodami :D Bet pēc tam atvērsi acis, un sapratīsi, cik muļķīgā lomā šobrīd esi.
22.01.2018 00:44 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
* aizej viena noskatīties filmu
22.01.2018 00:45 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Vispār, rodas iespaids, ka visu laiku mēģini viņu attaisnot :D
Atver acis un paskaties uz to visu bez emocijām. Es tādās situācijās (jebkādās, kad jāizdomā, kā rīkoties un jūtu, ka emocijas ņem virsroku un īsti nevaru būt objektīva) mēģinu visu vizualizēt, uzzīmējot uz lapas shēmu :D Tad šķiet, ka labāk visu saprotu :D Pamēģini!
22.01.2018 00:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits