Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bildināšana

 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Tā kā ir iesācies jauns gads, un daudzas meitenes paziņu lokā tika bildinātas, es savējam arī paprasīju, kad tikšu bildināta. Jo kopā esam jau 5 gadus. Viņš pateica, ka nezin kad to darīs, jo vēl nav tam gatavs. Kas būs, tad arī to izdarīs.
Meitenes, vai jūs neapvainotos, ja jūs būtu manā vietā? Jo es paliku uz pauzes.
01.01.2018 22:36 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Mes esam kopaa 1 gadu un 4 meeneshus.
Es jau par sho teemu attieciibu saakumaa izrunaajos un izskaidroju , ka mans attieciibu meerkjis ir appreceeties un es negaidishu 4 gadus kameer vinjsh izdomaas vai es esmu pietiekoshi laba sievas statusam.
Pagaidishu vel gadinju & ja cilveeks nevarees izdomaat ko pats grib tad lai staigaa taalaak.
Man ir 27 , vinjam 33 .
Beernus vinjsh gribot uz 35.
Es skaidri un gaishi pateicu - No saakuma man ir jaakljuust par sievu , un tikai tad buus beernu dzemdeeshanas. Ja es esmu pietiekoshi laba lai buutu par vinja beernu maati, tad es esmu pietiekoshi laba lai kljuutu par sievu. :-D
12.01.2018 13:55 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Mes esam kopaa 1 gadu un 4 meeneshus.
Es jau par sho teemu attieciibu saakumaa izrunaajos un izskaidroju , ka mans attieciibu meerkjis ir appreceeties un es negaidishu 4 gadus kameer vinjsh izdomaas vai es esmu pietiekoshi laba sievas statusam.
Pagaidishu vel gadinju & ja cilveeks nevarees izdomaat ko pats grib tad lai staigaa taalaak.
Man ir 27 , vinjam 33 .
Beernus vinjsh gribot uz 35.
Es skaidri un gaishi pateicu - No saakuma man ir jaakljuust par sievu , un tikai tad buus beernu dzemdeeshanas. Ja es esmu pietiekoshi laba lai buutu par vinja beernu maati, tad es esmu pietiekoshi laba lai kljuutu par sievu.

Pareizi vien ir! ;-):-)
12.01.2018 14:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits