Bildināšana

 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Tā kā ir iesācies jauns gads, un daudzas meitenes paziņu lokā tika bildinātas, es savējam arī paprasīju, kad tikšu bildināta. Jo kopā esam jau 5 gadus. Viņš pateica, ka nezin kad to darīs, jo vēl nav tam gatavs. Kas būs, tad arī to izdarīs.
Meitenes, vai jūs neapvainotos, ja jūs būtu manā vietā? Jo es paliku uz pauzes.
01.01.2018 22:36 |
 
Reitings 255
Reģ: 03.01.2017
Viņš grib lai sāku strādāt, un tikai tad noformēt mūsu attiecības oficiāli. Man tas liekas aizskaroši

Kas tur tāds aizskarošs? :D Tas ir normāli, ja vīrietis grib, lai viņa sieviete strādā un arī dod kaut kādu pienesumu ģimenes budžetam. Un tas būtu tikai godīgi, ne? Citādi sanāk, ka esi tāda uz kakla sēdētāja.
Pēc viņa teiktā (kā Tu saki) sanāk, ka viņš nav no tiem, kuri nevēlas vispār precēties. Ja jautājums ir tikai par to darbu, tad jā, varbūt tas ir tas iemesls, kāpēc joprojām nav bildinājuma. Bet... Tie tomēr ir 5 gadi, un kaut kā šķiet, ka tas jau ir diezgan daudz - jau sen varēja saprast, vai Tu esi tā īstā, ar kuru pavadīt kopā visu dzīvi.
02.01.2018 10:39 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es tāda veida vīrieti pametu t
02.01.2018 10:50 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Bet man bija variants,kad nepateica tieši, bet no varianta-vajag sasniegt vēl to un to, tad varēs, kad sasniedza to un to, tad izdomāja nākamās atrunas. Sapratu, kad nekad nebūs un nav, ko tērēt savu dzīvi ar vīrieti,kurš nevēlas ģimeni.
02.01.2018 10:54 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Eju dažādos kursos, kopju māju, taisu ēst, utt.

Te tiešām vajag bildinājumu un precības.
Tad varēs turpināt iet pa kursiem un dzīvoties pa mājām.
02.01.2018 11:00 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es būtu laimīgāka,ja vīrietis apm.pēc 2gadu kopā būšanas būtu pateicis -nekar Tevi neprecēšu,nekad negribēšu bērnus neviss tik daudzus gadus deva cerības..
02.01.2018 11:02 |
 
Reitings 91
Reģ: 18.11.2009
Pašai nav bijusi tāda pieredze, bet mana māsīca bija kopā ar savu draugu gandrīz 6 gadus un tikai tad izšķīrās no viņa, jo saprata, ka viņš īsti nemaz nevēlas veidot ģimeni, lai gan pirmstam teica, ka gribētu bērnu un tā...tā teikt 6 gadi gandrīz vējā, muļķīgi cerot, ka ar šo vīrieti izveidos ģimeni.
02.01.2018 11:06 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Skumji, ka tik daudziem ģimene skaitās tikai pēc kāzām. Sanāk, ka pirms tam var dzīvot kopā kā pagadās bez cieņas utt, bet, kad jau tas papīrs rokā,tad viss mainās un uzreiz baigā ģimene. Nav jau brīnums, ka tik daudz šķiršanos ir...
02.01.2018 11:14 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Nekad nesapratisu, kapec ir japamet lielisks partneris, tikai tapec, ka negrib preceties. Manuprat, ta noteikti nav galvena skirsanas problema.
Lielako dalu savas dzives domaju, ka preceties negribesu un biju diezgan kategoriska. Ja nu tagad draugs bildinatu un vinam tas butu patiesi svarigi, man nebutu problemu sarikot kazas, bet es kazas neredzu neko vairak ka lielisku balliti ar labu iemeslu saposties. Istais, neistais.. man godigi sakot vienalga, vienu dienu var but istais, bet parit jau neistais. Ja divi cilveki gribes but kopa un abiem bus velme stradat pie attiecibam, tad viniem ari viss izdosies un laulibu apliecibai tur maza nozime. Mazliet citadak tomer ir, ja plano berninu, bet es nesaprotu sos sieviesu tekstus par laika teresanu 6 gadu garuma.. Ja tiesam ir tada vajadziba noslegt laulibu (laulibu, ko tik pat vienkarsi var izskirt), tad tiesam ir jabut mulkei, lai 6 gadus gaiditu.
02.01.2018 11:20 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Man atkal liekas muļķīgi, ja vīrietis pēc 5vai vairāk gadiem nezin vai vēlas ģimeni ar sievieti. Kas zin vai pēc vēl 5gadiem vīrietis to sāks vēlēties? Vai sievietei vajag gaidīt piem.līdz 36gadiem un atjēgties,kad citu vīrieti da
02.01.2018 11:28 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
daudz grūtāk atrast un pāri 36gados jau par vēlu būs bērnam,jo ne jau pirmajā attiecību gadā bērnu radīs
02.01.2018 11:33 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Gimene sakas tikai ar bernu? Vai ari bez laulibu apliecibas gimene nevar pastavet? Bet japiekrit, ja 5 gadu laika vel aizvien partneri neuzter ka gimeni, tad attiecibas turpinat nevajadzetu.
02.01.2018 11:35 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Katrs tos jēdzienus "laulība" "kāzas" utt redz savādāk. Kādam tas ir tikai nevajadzīgs papīrs un kaut kāda ballīte...
02.01.2018 11:35 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Esmu daudz vīriešu viedokļus dzirdējusi un citi patiešām sevi uzskata par daļēji brīviem, ja nav precējušies(pat ja ir bērns) un saka- varēšu jeb kurā mirklī aiziet, ja gadījumā kas.
02.01.2018 11:36 |
 
Reitings 97
Reģ: 13.05.2016
Zinu tadus viriesus, kas vienkarsi negrib preceties, mil savu sievieti, bet negrib tas kāzas. Zinu velvienu virieti kuram ar sievietes ir kopigs berns 7 gadi, tad nu beidzot septembri aprecejas, sieviete beidzot pierunja. Bet es laikam ta nevaretu , visu laiku cikstet ka gribu preceties, es gribetu lai vins to pieprasa nevis es.
Tapat lielas stulbi ziemassvetkos bildinat sievieti, katru kadu redzu ka kads no pazinam ir saderinajusies ziemassvetkos, tas reali nav orginaji, tad jau labak pasi savu datumu atrod.pectam satiekas kadas 3 draudzenes un visam ka viens bildinatas ziemassvetkos
02.01.2018 11:41 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
-Pluss vēl visādi juridiskie knifiņi. Ja gadījumā vnk draugs iekļūs smagā avārijā, tad slimnīcā vnk draudzene nevarēs apciemot,vai arī, ja jāizlemj otra vietā par viņa ārstēšanu
02.01.2018 11:42 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Esmu daudz vīriešu viedokļus dzirdējusi un citi patiešām sevi uzskata par daļēji brīviem, ja nav precējušies

Tadus viriesus ari lauliba neizmainis. Vai tiesam jums apkart ir cilveki, kas 5 gadus nodzivo kopa un joprojam meklejas? Ja tads redzesloks, tad nebrinos, ka gribas backup un laulibu apliecibu.
Es nesaku, ka laulibas ir kaut kas slikts un ka nevienam nevajadzetu preceites, bet tie teksti, ka pamet cilveku tikai kazu del (es nerunaju par berniem seit) ir tiesam mulkigi, jo noteikti bija ari citas problemas attiecibas.
02.01.2018 11:48 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Bet tu jau neesi spiests kāzas rīkot, vai kaut kādu pasākumu taisīt, tu pat neesi spiests nēsāt gredzenu vai mainīt uzvārdu, tikai tik daudz kā uztaisīt to dokumentu.
Es tur vairāk redzu juridiskas iespējas un man ir vajadzīgs arī kāds nodrošinājums, var jau gudri spriedelēt ka īstai mīlestībai neko vairāk nevajag bla bla bla. Bet nu realitāte viss dzivē var gadīties. Plus mums ir arī bērns, drauga nāves gadījumā es nedabūtu vispār neko un neparko man nebūtu teikšanas, tāpat saslimšanas gadījumos, nelaimes gadījumos utt.
Arī kredītu mēs varam dabūt ar labākiem nosacījumiem jo skaitāmies jaunā ģimene :D bet arī tas tikai tad ja esam precējušies, tas ka ir kopīgs bērns tur neko likumīgi nenozīmē. Un tā var turpināt.
02.01.2018 11:51 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Peekaboo1, tu loti labi paskaidroji savus iemeslus! ;-)
02.01.2018 11:56 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Parasti pieplusojas klāt vēl visādi citādi mīnusi attiecībās.
es neko neuzspiežu vīrietim, bet pēc vairāku gadu kopdzīves ir normāli izrunāt vai otrs vēlas precēties, bērnus..Sievietei ar vīrieti šajā ziņā jābūt līdzīgiem uzskatiem. Ja radikāli pretēji, tad vnk katram jāiet savs ceļš.
02.01.2018 11:59 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Peekaboo1, pastaasti, kuraa valstii beernam nekas nepienaakas, ja vecaaki nav preceeti un teevs iet bojaa? Tev, jaa, ja neesat preceeti, nekas nepienaakas, tachu beernam gan. Mantojums beernam pienaakas, taapat kaa apgaadnieka zaudeejuma pabalsts lielaakajaa man zinaamos valstu daljaa. Protams, ja vien neesi striipinju ielikusi teeva vietaa dzimshanas aplieciibaa.
Taam, kuras breec par slimiibaam un reanimaacijaam, nu ja jau jums tik svariigi appreceeties un ja jau vins ar visaam 4 pret preceeshanos, nu tad, lai vins arii puust tajaa reanimaacijaa, ja tur nokljuust, jums par to galva jaalauza? Bet realitaatee nekaadas lauliibas aplieciibas uz slimniicu liidzi nav jaastiepj un nekaadas civilstaavoklja datu baazes katram pacientam neviens neskataas, taam nemaz nav pieejas. To saak dariit letaalos gadiijumos, kad jaapglabaa un mantojums jaadala.
Un kursh jums liedz kopiigos iipashumus iegaadaaties uz sava nevis drauga vaarda? Tas kaut kaads likums vai kaa, ka obligaati jaaregjistree uz viiriesha vaarda? :-D Ja shis grib uz sava vaarda, tad lai pats arii 100% maksaa, ja nav uz to speejiigs, lai skrien uz zagsu, meeles nav mutee to pateikt?
P.S. Es protams tikai par regjistreetaam attieciibaam, ja tiek plaanoti kopiigi iipashumi un beerni. Tachu, ja kaut kaada iemesla deelj tie ir neregjistreetaas attieciibaas, tad taa vietaa, lai no sevis uztaisiitu upuri, iesleedziet logjisko sapraatu.
P.P.S. Autore ir trollis, tas jau sen skaidrs.
02.01.2018 12:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits