Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

27. decembris 2017.

 
10 gadi
Reitings 2260
Reģ: 27.02.2011
Labrīt visiem un visām. Uhh, aizvadīti vien aktīvi, skaisti, mīļi svētki. Nu tik būs tagad jādzen nost uzēstās riepiņas (l) .
Nedaudz tukšuma sajūta, neliela neziņa ko tad nesīs jaunais 2018 gads! 2017. gads paskrējis baigā ātrumā ar visādiem notikumiem (t) , bet tagad jau ir ahh, nogale...
Vai esat gatavas jaunajam? Vai ir piepildījies viss ko esat vēlējušies pagājušajā gada nogalē?
Diemžēl, mani sapņi un vēlmes palikuši tukši, un tas ko vēlējos nav piepildījies, 2017. gads ir bijis grūts atsevišķā jomā, bet visā visumā tas atnesis daudz laba, skaista, ģimenes dzīvē esmu laimīga un mierā.
Kāds būs mūsu nākamais dzeltenā zemes suņa gads?
Izraušu dažas vērtīgas frāzes no interneta par nākamo gaidāmo gadu!
Suns iemieso taisnīgumu, nekad nenodod, un viņa valdīšanas gadā uztraukties nenāksies – viss notiks tā, kā to būsi pelnījis.
Ja ziemā Suns vēl tikai uzņems tempu, pūloties sakārtot impulsīvā Sarkanā Gaiļa radīto haosu, tad jau ar pirmajām pavasara vēsmām viss būs gatavs. Mostoties no ziemas miega, daudzi var cerēt uz veiksmi naudas lietās – monētas un banknotes piesaistīs gada krāsa – dzeltenā.
Tie, kas čakli strādās un būs mērķtiecīgi, var sagaidīt gan paaugstinājumu amatā, gan prēmijas, gan citus labumus.
2018.gads būs jaunu tikšanos, iepazīšanās un randiņu pārpilns. Precētie ļaudis jutīsies teju kā septītajās debesīs – vēl viens medusmēnesis var ilgt vai visu gadu.
Dzeltenais Zemes Suns reti kuram rādīs zobus – tikai luncinās asti un dos ķepu sveicienam. Taču 2018.gada saimnieks pieglaudīsies tikai labiem cilvēkiem – nenāks par ļaunu jau tagad pārskatīt savas manieres, sakārtot domas, smelties pozitīvismu un kļūt draudzīgākiem savā starpā.
Avots: puaro
Prozit 27. decembrī!
27.12.2017 08:09 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Eh, man riktīgas pārdomas par dzīvi pēdējās dienas... Šogad es esmu tik daudz savus mērķus piepildījusi, darbs, attiecības, mašīna, piedzīvojumi un jauni draugi... Un tagad es domāju, kādu vēl lai sev mērķi uzstāda, man viss ir... Un tad es parunāju ar draugu par to, ka nezinu, ko gribu, varbūt tikai pārvākties kkur prom uz siltāku vietu, un viņš pilnā nopietnībā gatavs nākamgad ar mani to darīt, pat vairāk kā es to grib :D Un tad nu sāku nopietni par to domāt tagad..
27.12.2017 08:33 |
 
Reitings 220
Reģ: 17.08.2016
Sveikas!
Ziemassvētki pagājuši, jāgaida Jaunais gads. Šogad turēju sevi grožos un nepārēdos, kā to parasti darīju katru gadu. Tā mierīgi nosvinēju, bet četras brīvdienas pagāja ļoti ātri.
Tieši vakar uznāca lielās pārdomas pirms gulētiešanas. Nezinu, ko tālāk gribu darīt, nav ne jausmas. Gribētos, lai ir viens tāds konkrēts mērķis uz ko iet, bet man tāda nav. Visādas domas šaudās pa galvu, bet nezinu, kura ir tā īstā, kādu lēmumu pieņemt. :-|
Jācer, ka nākamais gads ienesīs visu pareizajās sliedēs, jo suņa gads ir mans gads! 8-)
27.12.2017 09:25 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
man pēdējās atvaļinājuma dieniņas. :'-( es vēl neesmu gatava atgriezties darbā!
27.12.2017 09:39 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
hello, tauta!
-
par laimi, svētki pagājuši, ja Ziemassvētku vakars bija mierīgs, tad pašos Ziemassvētkos atrāvu bremzes, bet vakar lāpījos un mocījos sirdsapziņas pārmetumos. :'-(:'-(:'-( šodien jau atkal sēžu darbā, un kamēr priekšniecība izbraukusi, man ir laiks pa i-neta dzīlēm paklejot.
-
jaunajam gadam nemaz neesmu gatava, vismaz morāli, jāpaspēj visi aizvainojumi un sāpes atlaist. pēdējais pusgads ir bijis piepildīts - esmu brīva, iegādājos sapņu mašīnu, darbs pat sniedz gandarījumu, jo tu jūties svarīgs un novērtēts. galvenais atrast ceļu uz sevi, savu aicinājumu un mērķiem.
-
lai jauka! šodien pat par brīnumu caur mākoņiem spīd saule un nelīst. bet cik gan ilgi..

P.S. KristīnA!, paldies, Tavs apsveikums bija ieceļojis arī manā pastkastītē. mīļi un jauki. (l) un pašgatavotā kartīte bija skaista, Tu esi malacis (l)
27.12.2017 11:02 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Jā, KristīnAs apsveikums bija ļoooti skaists un gaumīgs (l) arī Rosèy kartiņu saņēmu, tādu kartiņu nekur nebiju redzējusi (l)
Hei :-P ar skaudību veros cilvēkos, kuriem šīs trīs dienas līdz jaunajam gadam brīvas. Šogad ziemassvētkos nepārēdos, tāpēc priecājos, tikmēr kolēģi šķebinoši vēl uz ēdienu skatās :-D
27.12.2017 11:06 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Labrįt! Es jau sen kā darbā. Dzeru savu otro kafiju.
Man drīz atvałinājums. Urraa!
Vakar beidzot, BEIDZOT sajutu svetkus, ka giesam ir ziemassvetki. Bija pilna maja cieminu. Visa smoresana, gatavosana , galda klasana - rosisanas uzjundija svetku sajutu. Aleluja. Domaju ka si sajuta sogad neatnaks.
———
Kakis sorit bija divains. Maigi teikts - divains. Skali nepartraukti naudeja, skatijas spoguli un naudeja. Skreja man pa dzivokli pakal un blaustijas. Visadi centas pieverst uzmanibu, kapeleja pa plauktiem, skapi- visur.
Runcu laiks nav - vins ir kastrets. Ediens un udens vinam biezaa slanii. Vienvardsakot nekas netruka. Panemu klepi, paaijaaju ka mazu bernu tad ok, ka noliku zeme ta sakas tradi ridi no jauna.
27.12.2017 11:06 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
"Nebaidies pazaudēt tos, kuri nebaidās pazaudēt tevi. Jo spožāk degs tilti aiz muguras, jo gaišāks ceļš nākotnē”.

/Omārs Haijams/
27.12.2017 11:15 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Čau!
Svetki paši bija jauki, ar dāvanām draugs pārcentās. Ar vienu dāvanu gan man tā dīvaini iznāca. Drauga mamma uzdāvināja mūsu dzīvoklim divas lielas gleznas. Viņa bija padomājusi pat kur piekārt un kur piestāvēs. Puķu gleznas. Bet...viņa zināja, ka gleznas īsti negribam, jo vienu jau viņa mums piedāvāja kad taisijām remontu, mēs atteicāmies. Gleznas un rāmji no tāda klasiski "greznā" stila, bet es cenšos pārveidot istabu modernāka stila.
Tagad jautājums - pielikt tur, kur viņas plānotas un miers (pieklājības pēc), vai es drīkstu arī nelikt? Jocīgs jau jautājums, bet zinu, ka dārgas gleznas un tagad nezinu, ko darīt.
Reāli vairāk būtu priecājusies par ziemassvētku krūzīti :-D:-D:-D
27.12.2017 11:21 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Meralle, īstenībā neapskaužama situācija. :-/ Drauga mamma bieži pie jums ciemojas? Ko draugs saka par visu šo situāciju?
27.12.2017 11:27 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.01.2016
Hellou.
Ray, es savā pilsētā atklāju fantastisku mākslinieku veikaliņu, kur ir dažādu meistaru darinājumi, fantastiskas lietiņas var iegādāties, t.sk.kartiņas (l)
Svētki garām, neesmu pārēdusies, gatavojot mielastu gan piekusu, pat ļoti, bet viss bija gards(l) par dāvanām arī esam priecīgi, viss noderīgs un nepieciešams.
Meralle, es neliktu gleznas pie sienas, ja tās neiederētos :) varbūt citā telpā variet pielikt?
Vai pieliktu uz kādu laiku, pielāgotu kādus telpas dekorus un kad vīramāte būtu redzējusi, mainītu dekorācijas un noņemtu gleznas :)
Es sapirkos hiacintes, lai dzīvoklis smaržo, izrotāju palodzi ar gaismas bumbu virteni, łoti mājīgi :) sākumā man bija ļoti grūti šeit iedzīvoties, bet tagad, kad pielikts pirksts, lai ir gaumīgāk un mājīgāk, jau ir labi :-)
27.12.2017 11:30 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Daenerys1 It kā jau nav baaigi bieži, 1x mēnesī atbrauc, bet tāpat taisīt sienā caurumus, lai pieliktu tikai tad, kad viņa atbrauc, arī būtu muļķīgi.
Ja būtu tāds mazāks dekors, tad būtu savādāk, bet te cilvēks izliek lielu naudu un lai cik stulbi tā teikt, labums mazs.
27.12.2017 11:34 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Ā, draugs sākumā domāja kur citur pielikt, lai nav gluži viesistabā, bet neatrada, viņam arī tā glezna ne īpaši patīk, lai liktu pie sienas
27.12.2017 11:35 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Rosey Tavs variants ir labs, varbūt tā būs jādara :) Vienīgi jādomā ko pēc tam ar tiem caurumiem sienā darīt
27.12.2017 11:36 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ahoi. :)
.
Meralle
Neapskaužama situācija. Jo sevišķi tāpēc, ka vienreiz no gleznām jau atteicāties... (e)
.
Beeeet izeja varētu būt tās gleznas pie sienas nekārt, bet smuki noglabāt ar attaisnojumu 'kā mākslas priekšmetus, kuru vērtība tikai augs'. ;) Jo tas, ka pieder gleznas, nenozīmē, ka uzreiz pie sienas tās jākarina. :-P
27.12.2017 11:59 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Ja man glezna nepatiktu nekārtu, bet ja gleznai nav ne vainas, nomainītu tikai rāmi interjeram atbilstošu :-)
27.12.2017 12:04 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Aiz loga ir īsts pavasaris (t) No sniega kalniem nav ne miņas, kas vēl pāris dienas atpakaļ bija.. Dīvaini, jo visu laiku savā dzimšanas dienā bija sniegs kalniem, sals u.c. ziemas brīnumi.. tikai pēdējos gados tā nekādi, un nu rīt gaidāms tas pats - mani svētki bez sniega.
***
Garās brīvdienas izmantoju, lai atpūstos, jo Ziemassvētkus nesvinu. Ļoti patīk Jaunais gads un vienmēr to gaidu, bet t.k. rīt ir dzimšanas diena, jubileja, tad 5dien būs lielās svinības un laikam arī gada pēdēja ballīte. Gribu izpriecāties un kopā ar mīļiem cilvēkiem atzīmēt jubileju, jo zinu, ka tuvākajos gados noteikti neko līdzīgu vairs netaisīšu. Tik daudz nervu tas prasīja, bet nu ceru, ka būs forši .. un šodien vēl draudzene beidzot apstiprināja, ka būs, par kuru jau vispār necerēju (l) Cik cilvēkam maz vajag laimei :P
***
Jānostrādā vēl 1,5 stunda un brauksim uz uzņēmuma korporatīvo pasākumu. Jānostrādā rīt, jāuzklāj galds kolēģiem un 5dienu paņēmu brīvu. Tā kā šogad man jāstrādā vēl precīzi 9,5 stundas :D
27.12.2017 13:05 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Dāmas, varbūt jūs zināt kādu manikīri pie kuras varētu tikt tuvākajās dienās Rīgā uztaisīt gēla nagus?
27.12.2017 13:16 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Nezinu ko ar tām gleznām darīšu, bet tad pagaidām nekāršu.
Serēna Kurā rajonā?
27.12.2017 13:23 |
 
Reitings 1067
Reģ: 15.06.2016
Kāds šeit lieto Air Pods ar Android-tālruni? :)
27.12.2017 13:28 |
 
Reitings 365
Reģ: 27.07.2017
p i e k u s u s i.|-) no VD radītajām panikas lēkmēm naktīs, no (ļoti) negatīvi noskaņotiem cilvēkiem un no tā, ka viss ieplānotais pēdējā laikā irst nekaunēdamies. bet tāpat laiks ķerties pie jauniem darbiem un cerēt, ka Vecgada vakarā neattapšos ar šampi vienatnē.
27.12.2017 13:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits